TRANSMISJE NA ŻYWO PODKARPACKIEGO ZPN

PLANOWANE TRANSMISJE

KS WIĄZOWNICA – KARPATY KROSNO | Wojewódzki Puchar Polski – półfinał, 2024-05-29, godz. 17:00

TRANSMISJE ARCHIWALNE

IGLOOPOL DĘBICA – SIARKA TARNOBRZEG | Wojewódzki Puchar Polski – półfinał, 2024-05-22, godz. 17:00

WISŁOK WIŚNIOWA – JKS JAROSŁAW | 4 LIGA PODKARPACKA, 2024-05-18, godz. 17:00

CZARNI KRACZKOWA – KS PAWŁOKOMA| Klasa B Rzeszów – grupa 3, 2024-05-12, godz. 12

EKOBALL STAL SANOK – KARPATY KROSNO | Puchar Polski – Podokręg Krosno, 2024-05-07, godz. 17

4 LIGA PODKARPACKA: POLONIA PRZEMYŚL – JKS JAROSŁAW – 4 LIGA PODKARPACKA – 1.05.2024, GODZ. 15.00

SIARKA TARNOBRZEG – SOKÓŁ KAMIEŃ | Puchar Polski – Podokręg Stalowa Wola, 2024-05-01, godz. 15

IGLOOPOL DĘBICA – SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA | Puchar Polski – Podokręgi Dębica/Rzeszów, 2024-05-01, godz. 15

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI – VICTORIA CZERMIN | KLASA O DĘBICA 2024-04-28, godz. 15]

ORZEŁ PRZEWORSK – KS WIĄZOWNICA | Puchar Polski – P. Jarosław I 2024-04-23, godz. 16]

4 LIGA PODKARPACKA: COSMOS NOWOTANIEC – SPEC STAL ŁAŃCUT – 20.04.2024, GODZ. 16.00

NAFTA-GAZ JODŁÓWKA – ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA | Klasa B Przeworsk, 2024-04-14, godz. 13

START PRUCHNIK – CZUWAJ PRZEMYŚL | Klasa O Jarosław | 2024-04-14, godz. 15]

4 LIGA PODKARPACKA: IGLOOPOL DĘBICA – SPEC STAL ŁAŃCUT – 6.04.2024, GODZ. 16.00

4 LIGA PODKARPACKA: COSMOS NOWOTANIEC – POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW – 23.03.2024, GODZ. 16.00

KLASA A DĘBICA: BRZOSTOWIANKA BRZOSTEK – TEAM PRZECŁAW – 16.03.2024, GODZ. 14.00

4 LIGA PODKARPACKA: IZOLATOR BOGUCHWAŁA – SOKÓŁ KAMIEŃ – 9.03.2024, GODZ. 11.00

FINAŁY WOJEWÓDZKIEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU | Przeworsk 25.11.2023

4 LIGA PODKARPACKA: Izolator Boguchwała – Cosmos Nowotaniec – 18.11.2023, godz. 11.00

  • KLASA O KROSNO: Czarni Jasło – Bieszczady Ustrzyki Dolne – 11.11.2023, godz. 13.00
  • Stal II Rzeszów – Sokół Kamień
  • Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
  • Wisłok Wiśniowa – Pogoń-Sokół Lubaczów
  • Grunwald Połomia – Wisłok Strzyżów
  • LKS Jasionka – LKS Trzebownisko
  • Grunwald Budziwój – Orzeł Wysoka Głogowska
  • LKS Pisarowca – LKS Izdebki
  • Crasnovia Krasne – Rzemieślnik Strażów

Więcej transmisji na naszym kanale na YOUTUBE

youtube.com/@podkarpackizwiazekpn/streams