Reprezentacja Podkarpackiego ZPN na turniej el. Mistrzostw Polski Oldbojów 42+ [LISTA]

3 czerwca w Pustyni odbędą się Makroregionalne Eliminacje Mistrzostw Polski Oldbojów 42+. Trener kadry Podkarpackiego ZPN Grzegorz Sitek podał listę piłkarzy, którzy reprezentować będą nasze województwo. Kadra Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o awans do finałów zagra z Małopolskim ZPN i Lubelskim ZPN. Areną zmagań będzie stadion Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Pustyni. Drużyny zagrają ze sobą każda […]