Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Podokręg Dębica wygrywa I Mistrzostwa Oldbojów Działaczy Podkarpackiego ZPN o Puchar Prezesa

Drużyna działaczy z Podokręgu Dębica wygrała ostatnie zawody I Mistrzostw Oldbojów Działaczy Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Mieczysława Golby i tym samym przypieczętowała triumf w całym cyklu. Drugie miejsce zajął Podokręg Rzeszów, a trzecie Stalowa Wola. Ekipa z Dębicy już przed zawodami w Kielnarowej, organizowanymi przez Podokręg Rzeszów, miała pewny triumf w całym […]

UWAGA!!!!

W dniu 5 czerwca (piątek) Biuro Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie, a także biura Podokręgów będą nieczynne.