3 czerwca w Pustyni odbędą się Makroregionalne Eliminacje Mistrzostw Polski Oldbojów 42+. Trener kadry Podkarpackiego ZPN Grzegorz Sitek podał listę piłkarzy, którzy reprezentować będą nasze województwo.

Kadra Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o awans do finałów zagra z Małopolskim ZPN i Lubelskim ZPN. Areną zmagań będzie stadion Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Pustyni.
Drużyny zagrają ze sobą każda z każdą, w czasie gry 2×30 minut. Do finałów premię otrzyma dwie najlepsze ekipy.
Harmonogram zawodów:
11:00 Małopolski ZPN – Lubelski ZPN
14:00 Lubelski ZPN – Podkarpacki ZPN
17:00 Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN
Kadra Podkarpackiego ZPN
BRAMKARZE
- Norbert Król
- Kwaśny Witold
OBROŃCY
- Szeliga Sławomir
- Łukasz Śliwiński
- Karkut Piotr
- Andreji Nikonowicz
- Polak Damian
- Valerii Sokolenko
- Baran Grzegorz
POMOCNICY
- Cupryś Konrad
- Radosław Wojtas
- Jacek Partyka
- Juszkiewicz Marcin
- Noga Rafał
- Wolański Janusz
- Jan Świst
NAPASTNICY
- Rafał Rudny
- Tomasz Walat
- Tur Patryk
- Abramowicz Tomasz
SZTAB:
- Trener: Grzegorz Sitek.
- Kier. dr.: Andrzej Skowroński.
- Menadżer: Marcin Król.