Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Za nami ostatni w tym sezonie Turniej w ramach Pucharu im. Ireny Półtorak Niestety nie mamy dobrych wieści. Reprezentacja Podkarpackiego ZPN nie pojedzie w tym roku na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

fot. Anna Makarewicz/MZPN

Wicemistrzynie Polski z ubiegłego roku w ostatnim turnieju zdobyły 4 punkty, co nie wystarczyło by w ogólnej klasyfikacji zająć jedno z dwóch czołowych miejsc.

Wyniki turnieju organizowanego przez Małopolski ZPN.

Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN 1:1

Bramka dla Podkarpackiego: Bekas.

Śląski ZPN – Opolski ZPN 2:0

Podkarpacki ZPN – Opolski ZPN 4:0

Bramki: Paśko, Jewuła, Wierzba, Kornasiewicz

Śląski ZPN – Małopolski ZPN 2:0

Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 2:0

Małopolski ZPN – Opolski ZPN 4:0

W klasyfikacji po 4 turniejach 1. Miejsce zdobył Śląski ZPN, przed Małopolskim ZPN, Podkarpackim ZPN i Opolskim ZPN. Na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży awans wywalczył po dwie drużyny z każdego Makroregionu.

UWAGA!!!!

W dniu 5 czerwca (piątek) Biuro Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie, a także biura Podokręgów będą nieczynne.