Za nami ostatni w tym sezonie Turniej w ramach Pucharu im. Ireny Półtorak Niestety nie mamy dobrych wieści. Reprezentacja Podkarpackiego ZPN nie pojedzie w tym roku na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Wicemistrzynie Polski z ubiegłego roku w ostatnim turnieju zdobyły 4 punkty, co nie wystarczyło by w ogólnej klasyfikacji zająć jedno z dwóch czołowych miejsc.
Wyniki turnieju organizowanego przez Małopolski ZPN.
Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN 1:1
Bramka dla Podkarpackiego: Bekas.
Śląski ZPN – Opolski ZPN 2:0
Podkarpacki ZPN – Opolski ZPN 4:0
Bramki: Paśko, Jewuła, Wierzba, Kornasiewicz
Śląski ZPN – Małopolski ZPN 2:0
Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 2:0
Małopolski ZPN – Opolski ZPN 4:0
W klasyfikacji po 4 turniejach 1. Miejsce zdobył Śląski ZPN, przed Małopolskim ZPN, Podkarpackim ZPN i Opolskim ZPN. Na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży awans wywalczył po dwie drużyny z każdego Makroregionu.