Reprezentacja Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zremisowała w Lublińcu ze Śląskim ZPN w meczu w ramach Pucharu im. Kazimierza Deyny.

Śląski ZPN – Podkarpacki ZPN 1:1
Bramki: Filip Kondraciuk – Brajan Śmigiel
Podkarpacki ZPN: Dworak – Wojnowski, Magdoń, Proksa, Pasterski, Tokarz, Latuszek, Włodarski, Janora, Szul, Śmigiel oraz Lech, Czaja, Rzepka, Małek, Nowak, Kowalski, Watracz.
Sztab: Marcin Skiba, Tomasz Patryn, Damian Polak, Bartosz Złamaniec, Jakub Lichoń, kier. dr.: Janusz Szczupak.
Drużynie Podkarpackiego ZPN pozostał do rozegrania jeszcze jeden mecz z Małopolskim ZPN, który zadecyduje o awansie jednej z tych drużyn do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Kadra Śląskiego ZPN zapewniła sobie udział w OOM już wcześniej.