Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Reprezentacje Podokręgów Rzeszów i Dębica najlepiej zaprezentowały się na turnieju w Pustynii. Był to pierwszy z pięciu zaplanowanych tegorocznych Turniejów Podokręgów o Puchar Grzegorza Lato i Jana Domarskiego.

Obie wspomniane drużyny zanotowały po trzy wygrane, a w bezpośrednim starciu padł remis.

O minimalnej wygranej Podokręgu Rzeszów zadecydował lepszy bilans goli.

W tej edycji rywalizowały dziewczynki z rocznika 2014 i młodsze.

  • Kolejność końcowa:
  1. Podokręg Rzeszów
  2. Podokręg Dębica
  3. Podokręg Krosno
  4. Podokręg Stalowa Wola
  5. Podokręg Jarosław

Najlepsza strzelczyni turnieju: Anna Płoszaj – P. Dębica

Najlepsza zawodniczka Martyna Barnaś – P. Rzeszów

Najlepszą bramkarką: Lena Łępa – P. Dębica

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU

UWAGA!!!!

W dniu 5 czerwca (piątek) Biuro Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie, a także biura Podokręgów będą nieczynne.