Reprezentacje Podokręgów Rzeszów i Dębica najlepiej zaprezentowały się na turnieju w Pustynii. Był to pierwszy z pięciu zaplanowanych tegorocznych Turniejów Podokręgów o Puchar Grzegorza Lato i Jana Domarskiego.

Obie wspomniane drużyny zanotowały po trzy wygrane, a w bezpośrednim starciu padł remis.
O minimalnej wygranej Podokręgu Rzeszów zadecydował lepszy bilans goli.
W tej edycji rywalizowały dziewczynki z rocznika 2014 i młodsze.
- Kolejność końcowa:
- Podokręg Rzeszów
- Podokręg Dębica
- Podokręg Krosno
- Podokręg Stalowa Wola
- Podokręg Jarosław
Najlepsza strzelczyni turnieju: Anna Płoszaj – P. Dębica
Najlepsza zawodniczka Martyna Barnaś – P. Rzeszów
Najlepszą bramkarką: Lena Łępa – P. Dębica
WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FACEBOOKU









