Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Zwycięstwem 5:0 nad Małopolskim ZPN reprezentacja Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zapewniła sobie wygraną w turnieju eliminacyjnym i awans na Mistrzostwa Polski Oldbojów 42+.

Fot. Daria Misiaszek

Reprezentacja Podkarpackiego ZPN zajęła 1. miejsce w turnieju rozgrywanym w Pustyni, k. Dębicy wyprzedzając Lubelski ZPN i Małopolski ZPN.

Wyniki turnieju eliminacyjnego:

Lubelski ZPN – Małopolski ZPN 3:0

Podkarpacki ZPN – Lubelski ZPN 1:1
Bramka dla Podkarpackiego ZPN: Janusz Wolański.

Podkarpacki ZPN – Małopolski ZPN 5:0
Bramki: Marcin Juszkiewicz x2, Rafał Noga x2, Janusz Wolański.

Skład Podkarpackiego ZPN: Norbert Król – Sławomir Szeliga, Łukasz Śliwiński, Piotr Karkut, Andrij Nikanowicz, Damian Polak, Walerij Sokolenko, Grzegorz Baran, Radosław Wojtas, Jacek Partyka, Marcin Juszkiewicz, Rafał Noga, Janusz Wolański, Jan Świst, Rafał Rudny, Tomasz Walat, Patryk Tur.

Trener: Grzegorz Sitek, kier. dr.: Andrzej Skowroński; menadżer: Marcin Król. Fot. Daria Misiaszek.

UWAGA!!!!

W dniu 5 czerwca (piątek) Biuro Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie, a także biura Podokręgów będą nieczynne.