Reprezentacja Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wywalczyła 6. miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet 35+. W turnieju w Nowej Rudzie tytuł wywalczyły panie z Dolnośląskiego ZPN, które odniosły w turnieju komplet zwycięstw.

W turnieju wzięło udział 9 zespołów. Dla reprezentacji Podkarpackiego ZPN był to debiut na mistrzostwach Polski kobiet 35+. Nasze dziewczyny rozegrały 8 spotkań.
Tabela końcowa turnieju:
- Dolnośląski ZPN — 24 pkt | Bramki: 34:1
- Małopolski ZPN — 19 pkt | Bramki: 16:2
- Kujawsko-Pomorski ZPN — 17 pkt | Bramki: 9:1
- Śląski ZPN — 16 pkt | Bramki: 20:5
- Wielkopolski ZPN — 12 pkt | Bramki: 8:10
- Podkarpacki ZPN — 7 pkt | Bramki: 6:21
- Pomorski ZPN — 6 pkt | Bramki: 4:14
- Podlaski ZPN — 3 pkt | Bramki: 4:20
- Warmińsko-Mazurski ZPN — 1 pkt | Bramki: 0:27
Wyniki naszej drużyny:
𝗪𝘆𝗻𝗶𝗸𝗶 𝟭 𝗱𝗻𝗶𝗮:
Podkarpacki ZPN vs Kujawsko-Pomorski 0:3;
𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶 𝗭𝗣𝗡 vs Podlaski ZPN 3:0
Bramki: Olga Sokolenko, Marzena Musiał, Magdalena Żelazo
𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶 𝗭𝗣𝗡 vs Ślaski ZPN 1:4
Bramka dla Podkarpackiego: Magdalena Żelazo.
𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶 𝗭𝗣𝗡 – 𝗣𝗼𝗺𝗼𝗿𝘀𝗸𝗶 𝗭𝗣𝗡 2:1
Bramki dla Podkarpackiego: Magdalena Żelazo, Kamila Lasek-Jatczyszyn.
Wyniki 2 dnia:
Podkarpacki ZPN – Warmińsko-Mazurski ZPN 0:0
Podkarpacki ZPN vs Malopolski ZPN 0:3
Podkarpacki vs Wielkopolski ZPN 0:1
Podkarpacki vs Dolnośląski ZPN 0:8.
Dziękujemy Dolnośląskiemu ZPN za zorganizowanie wspaniałych zawodów.