wtorek, 23 kwietnia, 2024

UKS Advit Łętownia

Advit Łętownia

37-312 Łętownia

Łętownia 425

LKS AGRO CHOTYNIEC

AGRO CHOTYNIEC

37-552 CHOTYNIEC

CHOTYNIEC 108;

Stowarzyszenie Aktiv Pro

Akademia Piłkarska w Wiśniowej

38-480 Rymanów

  1. Zielona 2

AKTiV PRO Rymanów

AKTiV PRO Rymanów

38-480 Rymanów

  1. Zielona 2

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA

ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA

37-220 ŁOPUSZKA WIELKA

ŁOPUSZKA 92;

LKS Albatros Szufnarowa

Albatros Szufnarowa

38-124 Wiśniowa

Szufnarowa

Akademia Piłkarska Beniaminek Krosno

AP Beniaminek Krosno

38-400 Krosno

ul.Hallera 8/15

Akademia Piłkarska Crasnovia Krasne

AP Crasnovia Krasne

36-007 Krasne

Krasne 816

Akademia Piłkarska Głogovia

AP Głogovia

36-060 Głogów Małopolski

  1. Fabryczna 10

JSS Akademia Piłkarska Jasło

AP Jasło

38-200 Jaslo

  1. Mickiewicza 137

Akademia Piłkarska Rzeszów

AP Rzeszów

35-317 Rzeszów

  1. Senatorska 53C/1

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Sanok

AP SANOK

38-500 SANOK

  1. JAGIELLOŃSKA 14

Akademia Piłkarska Stalowa Wola

AP Stalowa Wola

37-450 Stalowa Wola

  1. Hutnicza 15

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

AP Ziomki Rzeszów

35-605 Rzeszów

  1. Zimowit 48/1

Piłkarska Akademia Mały Piłkarz

Apollo Dulcza Mała

39-310 Dulcza Mała

Dulcza Mała 1

Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec

APPN Mielec

39-300 Mielec

Dąbrówki 8/12

Gminny Klub Sportowy Aramix Niebylec

Aramix Niebylec

38-114 Niebylec

Niebylec

LKS Arka Albigowa

Arka Albigowa

37-122 Albigowa

Albigowa

KS ARTMAX PIKULICE

ARTMAX PIKULICE

37-733 PIKULICE

  1. HERBURTÓW 7

Stowarzyszenie Autonomiczna Szkółka Piłkarska Młodzieży KS Wisłoka Dębica

ASP Dębica

39-200 Dębica

Ul. Parkowa 1

Klub Sportowy Astra Medynia Głogowska

Astra Medynia Głogowska

37-126 Medynia Głogowska

Pogwizdów 308

Klub Sportowy Atut Podborze

Atut Podborze

39-608 Wadowice Górne

Dąbrówka Osuchowska 21a

LKS Azalia Brzóza Królewska

Azalia Brzóza Królewska

37-307 Brzóza Królewska

Brzóza Królewska633

PUKS „Przemiana-Azalia”

Azalia Wola Zarczycka

37-311 Wola Zarczycka

Wola Zarczycka 440 A

LKS Babicha

Babicha

39-307 Gawłuszowice

Babicha 36

Klub Sportowy Baranówka Rzeszów

Baranówka Rzeszów

35-222 Rzeszów

  1. Broniewskiego 19/41

LKS Barka Breń Osuchowski

Barka Breń Osuchowski

39-304 Czermin

Breń Osuchowski

LKS Baszta Zawada

Baszta Zawada

39-200 Dębica

Zawada 154

LKS BATYCZE

BATYCZE

37-713 BATYCZE

BATYCZE 30A;

BENIAMINEK PROFBUD KROSNO

Beniaminek Krosno

38-460 Jedlicze

Dobieszyn 296

WKS „Beskid” Równe

Beskid Równe

38-451 Równe

Ul. Długa 18

Klub Sportowy Biała Rzeszów

Biała Rzeszów

35-304 Rzeszów

  1. Białe Wzgórze 8

MKS „Bieszczady” Ustrzyki Dolne

Bieszczady Ustrzyki Dolne

38-700 Ustrzyki Dolne

  1. Kolejowa 16

LUKS „Bieszczady” Jankowce

Bieszczady” Jankowce

38-600 Jankowce

Jankowce 135

LKS BIZON MEDYKA

BIZON MEDYKA

37-732 MEDYKA

MEDYKA 477;

ULKS Blizne

Blizne

36-221 Blizne

Blizne 439

LKS Błażowianka Błażowa

Błażowianka Błażowa

36-030 Błażowa

  1. Armii Krajowej 11

Klub Sportowy Błękit Żołynia

Błękit Żołynia

37-110 Żołynia

Żołynia

LKS BŁĘKITNI FUTORY BŁĘKITNI FUTORY

37-630 FUTORY

FUTORY 7;

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA

BŁĘKITNI GRZĘSKA

37-200 GRZĘSKA

GRZĘSKA 108;

GLKS „Błękitni” Jasienica Rosielna

Błękitni Jasienica Rosielna

36-220 Jasienica Rosielna

Jasienica Rosielna 448A

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA

BŁĘKITNI MAĆKÓWKA

37-200 MAĆKÓWKA

MAĆKÓWKA 13;

LKS BŁĘKITNI PEŁKINIE

BŁĘKITNI PEŁKINIE

37-511 PEŁKINIE

PEŁKINIE 74;

Miejski Klub Sportowy „Błękitni” Ropczyce

Błękitni Ropczyce

39-100 Ropczyce

Ul. Mickiewicza 56

KS BŁĘKITNI RUDOŁOWICE

BŁĘKITNI RUDOŁOWICE

37-565 RUDOŁOWICE

RUDOŁOWICE;

LKS Błękitni Siedlanka

Błękitni Siedlanka

36-147 Siedlanka

Siedlanka

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA

BŁĘKITNI WIERZBNA

37-500 WIERZBNA

OŚ. PIŁSUDSKIEGO 11/15; JAROSŁAW

LKS BŁĘKITNI ZALESIE

BŁĘKITNI ZALESIE

37-630 ZALESIE

 ZALESIE 110;

LKS „Błękitni” Żeglce

Błękitni Żeglce

38-458 Żeglce

Żeglce 25

Ludowy Klub Sportowy Błysk Górki

Błysk Górki

39-306 Górki

Górki 72a

LZS BŁYSKAWICA ŁUCZYCE

BŁYSKAWICA ŁUCZYCE

37-705 ŁUCZYCE

ŁUCZYCE 16;

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ

BŁYSKAWICA ROZBÓRZ

37-200 ROZBÓRZ

ROZBÓRZ 451;

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW

 BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW

 37-205 ROŻNIATÓW

ROŻNIATÓW 226;

LKS Bobry Bobrowa

 Bobry Bobrowa

39-203 Nagoszyn

Bobrowa

Uczniowski Klub Sportowy Borkowia Borek Wielki

Borkovia Borek Wielki

39-120 Sędziszów Młp. Borek Wielki

 Borek Wielki 58

LKS Borowiec Straszęcin

Borowiec Straszęcin

39-218 Straszęcin

Straszęcin 208

LKS Bratek Bratkowice

Bratek Bratkowice

36-055 Bratkowice

Bratkowice 1A

LKS Brzeg Białobrzegi

Brzeg Białobrzegi

37-114 Białobrzegi

Białobrzegi 31

LKS Brzezówka

Brzezówka

38-204 Brzezówka

Brzezówka 152

LKS Brzeźnica

 Brzeźnica 3

9-207 Brzeźnica

  1. Dębicka 23

LKS Brzostowianka Brzostek

Brzostowianka Brzostek

39-230 Brzostek

  1. 20-go Czerwca 4

LKS „Brzozovia” Brzozów

Brzozovia” Brzozów

36-200 Brzozów

  1. Legionistów 3

LKS Brzyska Wola

Brzyska Wola

37-400 Brzyska Wola

Brzyska Wola168

Stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy Budovia Budy Łańcuckie

Budovia Budy Łańcuckie

37-114 Białobrzegi

Budy Łańcuckie 29 b

Klub Sportowy w Budach Głogowskich

Budy Głogowskie

36-060 Głogów Małopolski

Budy Głogowskie

KS Bukowa Jastkowice

Bukowa Jastkowice

37-403 KS Jastkowice

Jastkowice 28

LKS „Bukowianka” Bukowsko

Bukowianka Bukowsko

38-505 Bukowsko

Bukowsko

LUKS „Burza” Rogi

Burza Rogi

38-430` Rogi

  1. Ks. Domino 1

KS Ceramika Harasiuki

Ceramika Harasiuki

37-413 Harasiuki

Rogożnia 7a

Klub Sportowy Chemik Pustków

Chemik Pustków

39-206 Pustków

Pustków Osiedle 36 D

LKS „Chlebianka” Chlebna

Chlebianka Chlebna

38-460 Chlebna

Chlebna 14 A

LKS „Cisy” Jabłonica Polska

Cisy Jabłonica Polska

36-213 Jabłonica Polska

Jabłonica Polska 41

Centrum Kształcenia Młodzieży przez Sport

CKM+Sport Malinie

39-331 Chorzelów

Malinie 462

LKS „Cosmos” Nowotaniec

Cosmos Nowotaniec

38-505 Nowotaniec

Nowotaniec 118

Klub Sportowy Crasnovia w Krasnem

Crasnovia Krasne

36-007 Krasne

Krasne 542A

LKS CRESOVIA KALNIKÓW

CRESOVIA KALNIKÓW

37-724 KALNIKÓW

KALNIKÓW 339;

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE

CRESOVIA KRZECZOWICE

37-220 KRZECZOWICE

KRZECZOWICE 56A;

KS Cygany

Cygany

39-442 Cygany

Cygany 62

LKS „Czardasz” Osiek Jasielski

Czardasz Osiek Jasielski

38-223 Osiek Jasielski

Osiek Jasielski 99

JKS „Czarni” 1910 Jasło

Czarni 1910 Jasło

38-200 Jasło

  1. Śniadeckich 15

KS CZARNI BOLESTRASZYCE

CZARNI BOLESTRASZYCE

37-722 BOLESTRASZYCE

BOLESTRASZYCE 75A;

LKS Czarni Czudec

Czarni Czudec

38-120 Czudec

  1. Rynek 2

LKS Czarni Kraczkowa

Czarni Kraczkowa

37-124 Kraczkowa

Kraczkowa 214 a

KS Czarni Lipa

Czarni Lipa

37-447 Lipa

Leśna 22/2

CZARNI OLESZYCE

CZARNI OLESZYCE

37-630 OLESZYCE

FUTORY 170;

KS CZARNI PAWŁOSIÓW

CZARNI PAWŁOSIÓW

37-500 PAWŁOSIÓW

PAWŁOSIÓW 269A;

KS Czarni Sójkowa

Czarni Sójkowa

37-430 Sójkowa

Sójkowa 89

LKS Czarni Trześń

Czarni Trześń

39-331 Trześń

Trześń 76

LKS Czarnovia Czarna

Czarnovia Czarna

39-215 Czarna

  1. Konarskiego 23

LKS Czaszyn

Czaszyn

38-516 Czaszyn

 Czaszyn 178

LKS Czeluśnica

Czeluśnica

38-204 Czeluśnica

Czeluśnica 130

LUKS Czerteż

Czerteż

38-500 Czerteż

Czerteż 133

LKS CZERWONI CEWKÓW

CZERWONI CEWKÓW

37-632 CEWKÓW

Cewków 293

CZUWAJ-WIARO PRZEMYŚL

CZUWAJ-WIARO PRZEMYŚL

37-700 PRZEMYŚL

  1. 22 Stycznia 6

Dziecięca Akademia Fubolu Gorliczyna

 DAF Gorliczyna

37-200 Gorliczyna

Gorliczyna324

Dziecięca Akademia Futbolu

DAF Rzeszów

35-303 Rzeszów

  1. Wytrwałych 10

Stowarzyszenie Dziecięca Akademia Piłkarska

DAP Dębica

39-200 Dębica

Świętosława 89

Dziecięca Akademia Piłkarska w Jarosławiu

DAP Jarosław

37-500 Jarosław

Os.Piłsudskiego 27/51

LKS DĄB CETULA

DĄB CETULA

37-522 CETULA

CETULA 107;

LKS Dąb Dąbrowa

Dąb Dąbrowa

36-071 Trzciana

Dąbrowa

LKS DĄB DOBKOWICE

DĄB DOBKOWICE

37-554 DOBKOWICE

DOBKOWICE 18;

LKS Dąb w Kosinie

Dąb Kosina

37-112 Kosina

Kosina 872

LKS Dąb Żdżary Dąb

Żdżary

39-215 Czarna

Żdżary 119

LKS Dąbrówka Stara Jastrząbka

Dąbrówka Stara Jastrząbka

39-216 Stara Jastrząbka

Stara Jastrząbka

Klub Sportowy CCC Dąbrówki Dąbrówki

37-100 Łańcut

Dąbrówki

Dąbrówki 262A

LKS DELIN MUNINA

DELIN MUNINA

 37-514 MUNINA

  1. SŁONECZNA 1

LKS Dębiaki

Dębiaki

39-322 Tuszów Narodowy

Dębiaki 60

LKS „Dębowczanka” Dębowiec

Dębowczanka Dębowiec

38-220 Dębowiec

Dębowiec 585

Stowarzyszenie Jodłowska Akademia Piłkarska Diament

Diament Jodłowa

39-225 Jodłowa

Jodłowa 573

LKS Diament Pstrągowa

Diament Pstrągowa

38-121 Pstrągowa

Pstrągowa 105

Klub Sportowy Dragon Korzeniów

Dragon Korzeniów

39-203 Nagoszyn

Korzeniów Korzeniów 74 A

KS Dragon- Nowy Glinik

Dragon Nowy Glinik

38-204 Tarnowiec

Nowy Glinik

LKS Dromader Chrząstów

Dromader Chrząstów

39-331 Chrząstów

Chrząstów 161

LKS DUŃKOWICE

DUŃKOWICE

37-550 DUŃKOWICE

DUŃKOWICE 119;

KKS „Dwór” Kombornia Dwór Kombornia

38-420 Kombornia

Kombornia 57

Towarzystwo Sportowe Transhad Dynovia Dynów

Dynovia Dynów

36-065 Dynów

  1. Ks. Józefa Ożoga 11

Klub Sportowy Dzikowiec

Dzikowiec KS

36-122 Dzikowiec

Dzikowiec 117A

LKS „Eko Inwest Huragan”

Eko Inwest Huragan

38-220 Zarzecze

Zarzecze 215

KLUB SPORTOWY EKOBALL SANOK

Ekoball Stal Sanok

38-500 SANOK

  1. Okulickiego 55

Żyj zdrowo na Sportowo

Elite Football Academy Przemyśl

37-700 Przemyśl

  1. Gościnna 2A

Klub Sportowy Eurobus Futsal Przemyśl

Eurobus Futsal Przemyśl

37-700 Przemyśl

  1. Stefana Czarnieckiego 7

Szkółka Piłkarska Football Factory Trześń

Factory Trześń

39-331 Trześń

 Trześń 299

KS FENIX LESZNO

FENIX LESZNO

37-723 LESZNO

LESZNO 156;

Futsalowy Klub Sportowy w Łańcucie

FKS Łańcut

37-100 Łańcut

ul.Piułsudskiego 72B

Klub Sportowy Florian Ostrowy Tuszowskie

Florian Ostrowy Tuszowskie

36-105 Cmolas

Ostrowy Tusz. 100a

KS „Florian” Rymanów Zdrój

Florian” Rymanów Zdrój

38-481 Rymanów Zdroj

  1. Szkolna 2

Szkółka Piłkarska Football Factory Trześń

Football Factory Trześń

39-311 Chorzelów

Trześń Trześń 299

LKS FORT JAKSMANICE

FORT JAKSMANICE

37-705 JAKSMANICE

  1. SZOPENA 20/4;

PUKS Francesco Jena

Francesco Jelna

37-310 Jelna

Jelna 96 a

KS FREDRO SUROCHÓW

FREDRO SUROCHÓW

37-500 SUROCHÓW

SUROCHÓW 167;

Stowarzyszenie Rozwój Sportowy Jarosławia i Okolic

Futsal Team Jarosław

37-514 Tuczempy

  1. Kwiatowa 6

LKS „Gabry” Łukowe

Gabry Łukowe

38-516 Łukowe

Łukowe 23

LKS GACOVIA GAĆ

GACOVIA GAĆ

37-207 GAĆ

GAĆ 275A;

Głogowska Akademia Futbolu

GAF Głogów

36-060 Głogów Małopolski

Budy Głogowskie 556a

Klub Sportowy Galicja Chmielnik

Galicja Chmielnik

36-016 Chmielnik

Chmielnik 96

Gminna Akademia Piłkarska Boguchwała

GAP Boguchwała

35-213 Rzeszów

ul.Pisarka 27

Gminna Akademia Piłkarska Gminy Dębica

Chemik Pustków

GAP Pustków

39-206 Pustków

Pustków-Osiedle 36 d

Gminna Akademia Piłkarska Zaleszany

GAP Zaleszany

37-415 Zaleszany

  1. Majdańska 12

Gminna Akademia Sportu Baranów Sandomierski

GAS Baranów Sandomierski

39-450 Baranów Sandomierski

  1. Fabryczna 39

KKS „Gaudium” Łężyny

Gaudium Łężyny

38-230 Łężyny

Łężyny 276

Uczniowski Klub Sportowy „GIGANCI” Radymno

GIGANCI RADYMNO

37-550 Radymno

  1. Lwowska 20

ULKSB „Gimball” Tarnawa

Gimball Tarnawa

38-516 Tarnawa Dolna

Tarnawa Dolna 242

GKS Groble

GKS Groble

37-430 Jeżowe

Groble 33

Gorzycki Klub Sportowy Stal Gorzyce

GKS STAL Gorzyce

39-432 Gorzyce

Gorzyce

LKS Głębokie

Głębokie

38-480 Głębokie

Głębokie 106

LKS Głogovia Głogów

Głogovia Głogów

36-060 Głogów Małopolski

Głogów Małopolski

LKS Głowaczowa

Głowaczowa

39-217 Grabiny

Głowaczowa 43

LKS Głowienka

Głowienka

38-455 Głowienka

  1. Szkolna 2`

LKS Głuchowianka Głuchów

Głuchowianka Głuchów

37-100 Łańcut

Głuchów 485

Klub Sportowy Godowa

Godowa

38-100 Strzyżów

Godowa 290

LKS Golcowa

Golcowa

36-231 Golcowa

Golcowa 473

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA

GORLICZANKA GORLICZYNA

37-200 GORLICZYNA

 GORLICZYNA 324;

LKS Góra Motyczna

Góra Motyczna

39-2014 Żyraków

Góra Motyczna

Klub Sportowy Góral Tryńcza

Góral Tryńcza

37-200 Tryńcza

Ubieszyn 20

LKS Górki

36-200 Górki

Górki 25

GKS „Górnik” Grabownica

Górnik Grabownica

36-200 grabownica

Grabownica 793/3

LKS „Górnik” Strachocina

Górnik Strachocina

38-507 Strachocina

Strachocina 193

 WKS Górnovia

Górnovia Górno

36-051 Górno

 Sportowa 1

GKS Grabniak Hucisko

Grabniak Hucisko

37-413 Hucisko

Hucisko 76

ULKS „Grabowianka”

Grabowka Grabowianka Grabowka

36-207 Grabówka

Grabownica Starzeńska

LKS GRANICA STUBNO

GRANICA STUBNO

37-723 STUBNO

STUBNO 254;

LKS GRANICZNI KROWICA

GRANICZNI KROWICA

37-625 KROWICA

KROWICA SAMA 16;

Klub Sportowy Granit Wysoka Strzyżowska

Granit Wysoka Strzyżowska

38-123 Wysoka Strzyżowska

Wysoka Strzyżowska 240

LZS Słowianin Grębów

Grębów

39-410 Grębów

Piaski 62

ULKS „Grodzisko” Wietrzno

Grodzisko Wietrzno

38-450 Wietrzno

Wietrzno 222

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne

Grodziszczanka Grodzisko Dolne

37-306 Grodzisko Górne 489a

Grodzisko Dolne

Gminny Klub Sportowy GKS Grom Krzemienica

Grom Krzemienica

39-307 Gawłuszowice

Krzemienica 81

LKS Grom Mogielnica

Grom Mogielnica

36-040 Mogielnica

Mogielnica 65

Handzlowski Klub Sportowy Grom SZiK Handzlówka

Grom SZiK Handzlówka

37-123 Handzlówka

Handzlówka 267

LKS GROM WYSZATYCE

GROM WYSZATYCE

37-722 WYSZATYCE

WYSZATYCE 71A;

LKS Gród Będziemyśl

Gród Będziemyśl

39-127 Będziemyśl

Będziemyśl 173d/3

Klub Sportowy Grunwald Budziwój

Grunwald Budziwój

35-317 Rzeszów

  1. Studzianki 11

Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój

Grunwald Budziwój

35-317 Rzeszów

  1. Budziwojska 305

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Grunwald

Grunwald Padew Narodowa

39-340 Padew Narodowa

  1. Szkolna 1

Połomski Klub Sportowy

Grunwald Połomia

Grunwald Połomia

38-115 Połomia

Połomia 106

MKS GRYF W MIELCU

Gryf Mielec

39-300 Mielec

Ul. Warszawska 5

UKS „Guzikowka” Krosno

Guzikowka Krosno

38-400 Krosno

  1. Batorego 17/6

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE

GWIAZDA MAĆKOWICE

37-713 MAĆKOWICE

MAĆKOWICE 117A;

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY

GWIAZDA WIELKIE OCZY

37-627 WIELKIE OCZY

  1. CERKIEWNA 3;

LKS „Haczovia” Haczów

Haczovia Haczów

36-213 Haczów Haczów 89

Klub Sportowy HALO Hyżne

HALO Hyżne

36-024 Hyżne

Hyżne 614

UKS HEKTOR ROŹWIENICA

HEKTOR ROŹWIENICA

37-565 ROŹWIENICA

ROŹWIENICA 200

UKS Herkules Trzebuska

Herkules Trzebuska

36-050 Sokołów Młp.

Trzebuska 196

LKS Herman w Hermanowej

Herman Hermanowa

36-020 Tyczyn

Hermanowa 386

LKS HEROSI KRZAKI-SŁOMIANA

Herosi Krzaki-Słomiana

37-403 Słomiana

  1. Podleśna 19

Klub Sportowy Hetman Dąbrówka Wisłocka

Hetman Dąbrówka Wisłocka

39-315 Ruda Dąbrówka Wisłocka

Dąbrówka Wisłocka

KS HETMAN LASZKI

HETMAN LASZKI

37-543 LASZKI

LASZKI 39;

LKS Hłudno

Hłudno

36-245 Hłudno

Hłudno 90 A

LKS Hucina w Hucinie-Staszówce

Hucina

36-147 Niwiska Hucina

  1. Rekreacyjna 2

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA

HURAGAN BASZNIA DOLNA

37-641 BASZNIA DOLNA

  1. SPORTOWA 1;

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA

HURAGAN GNIEWCZYNA

37-203 GNIEWCZYNA

GNIEWCZYNA TRYNIECKA 268

ULKS „Huragan” Jasionka

Huragan Jasionka

38-450 Jasionka

Jasionka 235

LKS Huragan Kozłówek

Huragan Kozłówek

38-126 Markuszowa

Kozłówek

Kozłówek

LKS Huragan Przedbórz

Huragan Przedbórz

36-100 Kolbuszowa

Przedbórz

Przedbórz 240

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI

HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI

37-560 ROZBÓRZ DŁUGI

ROZBÓRZ DŁUGI 152;

LKS Huragan Żdziechowice

Huragan Ździechowice

37-470 Żdziechowice

Żdziechowice 221

LKS IGLOOPOL DĘBICA

IGLOOPOL Dębica

39-200 Dębica

  1. Sportowa 26

LKS Inter Gnojnica

Inter Gnojnica

39-105 Gnojnica

Gnojnica 206 b

LKS „Iskra” Przysietnica

Iskra Przysietnica

36-200 Przysietnica

Przysietnica 22

LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI

ISKRA CIESZACIN WIELKI

37-500 CIESZACIN WIELKI

CIESZACIN WIELKI 14;

LKS „Iskra” Iskrzynia

Iskra Iskrzynia

38-422 Iskrzynia

  1. Podkarpacka 8

Klub Sportowy ISKRA przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jaworniku Polskim

Iskra Jawornik Polski

37-232 Jawornik Polski

Jawornik Polski 16

Klub Sportowy Iskra w Łączkach Brzeskich

Iskra Łączki Brzeskie

39-320 Przecław

Łączki Brzeskie

Łączki Brzeskie 354

OZS Iskra Sobów

Iskra Sobów

39-400 Tarnobrzeg

Edukacji 51

SLKS „Iskra” Wroblik

Iskra Wróblik

38-483 Wróblik Szlachecki

  1. Długa 3

LKS ISKRA ZABŁOTCE

ISKRA ZABŁOTCE

37-550 ZABŁOTCE

ZABŁOTCE 6;

LKS Iskra Zgłobień

Iskra Zgłobień

36-046 Zgłobień

Zgłobień

LKS „Iwonka” Iwonicz

Iwonka Iwonicz

38-440 Iwonicz

  1. Zagrodniki 18 a

LKS Izdebki

Izdebki

36-203 Izdebki

Izdebki 972

Zakładowy Klub Sportowy Boguchwała

Izolator Boguchwała

36-040 Boguchwała

  1. Techniczna 1

LZS Jadachy

Jadachy

39-442 Jadachy

 Jadachy 43

LZS Jagiełło Pilchów

Jagiełło Pilchów

37-464 Pilchów

Floriańska 22

LKS Jamnica Dulcza Wielka

Jamnica Dulcza Wielka

39-312 Dulcza Wielka

  1. Ks. Kalinowskiego 218

LKS Janowia Janowiec

Janovia Janowiec

39-312 Żarówka

Janowiec 70

LKS Jarocin

Jarocin

37-405 Jarocin

Jarocin 118

LKS Jaruga Bieliniec

Jaruga Bieliniec

37-410 Bieliniec

Bieliniec 42

MOKS „Jasiołka” Hankowka-Brzyszczki

Jasiołka

38-200 Hankówka

Hankówka 103

LKS „Jasiołka” Jaśliska

Jasiołka Jaśliska

38-485 Jaśliska

  1. Dom Ludowy 2

LKS „Jasiolka” Świerzowa

Jasiołka Świerzowa

38-457 Świerzowa Polska

  1. Sportowa

LKS Jasionka

Jasionka

36-002 Jasionka

Jasionka 309A

JKS Jasionów

Jasionów

36-211 Jasionów

Jasionów 269 A

LKS Jawor Krzemienica

Jawor Krzemienica

37-127 Krzemienica

Krzemienica 617A

KS JAWOR NEHRYBKA

JAWOR NEHRYBKA

37-733 NEHRYBKA

NEHRYBKA 20;

LKS „Jawornik” Czarna

Jawornik Czarna

38-710 Czarna

Czarna Górna 74

Uczniowski Klub Sportowy Jaworzanka Jawornik Polski

Jaworzanka Jawornik Polski

Jawornik Polski

Jawornik Polski 16

Parafialny Klub Sportowy Jedność Hucisko

Jedność Hucisko

36-003 Przewrotne

Hucisko 30

LKS Jedność Niechobrz

Jedność Niechobrz

36-047 Niechobrz

Niechobrz 385

KS Jeziorak Chwałowice

Jeziorak Chwałowice

37-455 Chwałowice

Chwałowice 12

Jarosławski Klub Sportowy

JKS Jarosław

37-500 Jarosław

ul.Bandurskiego 2

Jarosławskie Stowarzyszenie Rozwoju Regionalnego

JKS JSRR Jarosław

37-500 Jarosław

  1. Strzelecka 48

LKS Jodła Przychojec

Jodła Przychojec

37-300 Przychojec

Przychojec 97

LKS Jodłowa

Jodłowa

39-225 Jodłowa

Jodłowa 573

Klub Sportowy Junak

Junak Rzeszów

35-328 Rzeszów

  1. Paderewskiego 154

Młodzieżowy Klub Piłkarski Junior Łańcut

Junior Łańcut

37-100 Łańcut

  1. Wałowa 7

UKS Junior Zakrzów

Junior Zakrzów

39-400 Tarnobrzeg

Warszawska 138

LKS Jutrzenka Dębno

Jutrzenka Dębno

37-305 Dębno Dębno

JKS „Jutrzenka” Jaćmierz

Jutrzenka Jaćmierz

38-530 Jaćmierz

Jaćmierz 262

LZS Jutrzenka Kopki

Jutrzenka Kopki

37-420 Kopki

Podborze 24

LKS Jutrzenka Ławnica

Jutrzenka Ławnica

39-331 Chorzelów

Ławnica 260

AUTO-KOMIS KAMIL ZALEWSKI, J.TURYN ACADEMY RZESZÓW

Juventus Academy

35-309 Rzeszów

  1. Podwisłocze 4/136

LKS „Juventus” Poraż

Juventus Poraż

38-540 Poraż

  1. Wesola 9

MKS JUWENIA CIESZANÓW

JUWENIA CIESZANÓW

37-611 CIESZANÓW

  1. MICKIEWICZA 41;

LKS Kamieniarz Golemki

Kamieniarz Golemki

39-215 Czarna

Golemki

Golemki 32

GKLS „Karpaty” Klimkówka

Karpaty Klimkówka

38-480 Klimkówka

  1. Osiedlowa 3

Klub Sportowy Karpaty Krosno

Karpaty Krosno

38-400 Krosno

  1. Legionów 1

Klub Piłkarski Kaskada Kamionka

Kaskada Kamionka

39-104 Ocieka

Wola Ociecka 71

KS Kępie Zaleszańskie

Kępie Zaleszańskie

37-415 Kępie Zaleszańskie

Kępie 367

Klub Sportowy Bystrzyca

Klub Sportowy Bystrzyca

39-124 Bystrzyca

Bystrzyca 54 a

UKS Kłyż Tarnogóra

Kłyż Tarnogóra

37-310 Tarnogóra

Tarnogóra47

Stowarzyszenie Kolbuszowski Klub Sportowy Kolbuszowianka

Kolbuszowianka

36-100 Kolbuszowa

  1. Sportowa 1

LZS Kolejarz Knapy

Kolejarz Knapy

39-451 Knapy

Durdy 74

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Kolejarz w Zagórzu

Kolejarz Zagórz

38-540 Zagórz

Ul.Urocza 23

Klub Sportowy Kolorado Wola Chorzelowska

Kolorado Wola Chorzelowska

39-333 Sarnów

Wola Chorzelowska 56 b

KS KONIACZÓW

KONIACZÓW

37-500 KONIACZÓW

KONIACZÓW 40A;

OKS Koniczynka Ocice

Koniczynka Ocice

39-400 Ocice

Ocicka 47

Parafialny Klub Sportowy Korona Dobrzechów

Korona Dobrzechów

38-100 Strzyżów

Dobrzechów 240

Uczniowski Klub Sportowy Korona Góra Ropczycka

Korona Góra Ropczycka

39-120 Sędziszów Młp.

Góra Ropczycka

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Nożnej Korona Majdan Królewski

Korona Majdan Królewski

36-110 Majdan Królewski

  1. Bachnat 3

LKS KORONA OLSZANY

KORONA OLSZANY

37-741 OLSZANY

OLSZANY 7C;

Klub Sportowy Korona w Rzeszowie

Korona Rzeszów

35-322 Rzeszów

Potockiego 9

LKS KORONA TRÓJCZYCE

KORONA TRÓJCZYCE

37-716 TRÓJCZYCE

TRÓJCZYCE 23;

Klub Sportowy Korona Tuchla

Korona Tuchla

37-543 Laszki

Tuchla Tuchla

LKS KORZENICA

KORZENICA

37-543 KORZENICA

KORZENICA 43;

LZS Kotowa Wola

Kotowa Wola

39-416 Kotowa Wola

Kotowa Wola 214

KS Kotwica Korczyna

Kotwica Korczyna

38-420 Korczyna

  1. Rynek 14

LZS Krzątka

Krzątka 36-110

Krzątka Krzątka 16a

Klub Sportowy Pilzno

KS Pilzno

39-220 Pilzno

  1. Legionów 30

KS Sarzyna

KS Sarzyna

37-310 Sarzyna Sarzyna 349

Klub Sportowy Trenera Łukasza Kościelskiego

KS Trenera Łukasza Kościelskiego

37-450 Stalowa Wola

ul.Hutnicza 17

Klub Sportowy Szkółka Młodego Piłkarza Tuszymka w Tuszymie

KS Tuszymka Tuszyma

39-321 Tuszyma

Tuszyma 482 A

WKS Kurzyna

Kurzyna

37-410 Kurzyna

Kurzyna 751

Klub Sportowy Las Zalesie

Las Zalesie

37-126 Medynia Głogowska

Zalesie Zalesie 30

LKS Wola Baranowska

Lasowiak Wola Baranowska

39-451 Wola Baranowska

Zachodnia 38

LKS LECHIA PANTALOWICE

LECHIA PANTALOWICE

37-224 PANTALOWICE

PANTALOWICE 46;

Miejski Ludowy Klub Sportowy Lechia Sędziszów Małopolski.

Lechia Sędziszów Młp.

39-120 Sędziszów Małopolski

  1. Sportowa 32

LKS Leśna Wólka Podleśna

Leśna Wólka Podleśna

36-002 Jasionka

Wólka Podleśna 442 S

BKS LEŚNIK BIRCZA

LEŚNIK BIRCZA

37-740 BIRCZA

  1. RYNEK 8/1;

LKS LEŚNIK PŁAZÓW

LEŚNIK PŁAZÓW

37-614 PŁAZÓW

ŁÓWCZA 7/2;

GLKS „Liwocz” Brzyska

Liwocz Brzyska

38-212 Brzyska

Brzyska 1

LKS „Lotniarz” Bezmiechowa

Lotniarz Bezmiechowa

38-600 Bezmiechowa

Bezmiechowa Górna 4

KS „Lotnik” Ustjanowa

Lotnik Ustjanowa

38-700 Ustjanowa

Ustjanowa Dolna 34

LKS Lubatowa

Lubatowa

38-440 Lubatowa

Lubatowa 291

LKS Lubatówka

Lubatówka

38-440 Lubatówka

Lubatówka 121

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY

ŁAZOWIANKA ŁAZY

37-550 ŁAZY

ŁAZY 106;

LKS Łąka w Łące

Łąka

36-004 Łąka

Łąka 276

KS Łęg Kopcie

Łęg Kopcie

36-121 Kopcie

Kopcie 69

LKS ŁEG ŁOWCE

ŁĘG ŁOWCE

37-554 ŁOWCE

ŁOWCE 44;

Gminna Akademia Sportu Łęg Stany

Łęg Stany

37-433 Stany

Parkowa 34

LKS ŁĘK OSTRÓW

ŁĘK OSTRÓW

37-550 OSTRÓW

OSTRÓW 94A;

LKS Łęki Górne

Łęki Górne

39-221 Łęki Górne

Łęki Górne

LKS Łęki Strzyżowskie

Łęki Strzyżowskie

38-471 Łęki Strzyżowskie

Łęki Strzyżowskie 273

ŁKS Łowisko

ŁKS Łowisko

36-053 Łowisko

Łowisko466

LKS Łopuchowa Łopuchowa

39-106 Łączki Kucharskie

Łopuchowa

Łączki Kucharskie 74 b

Łukawski Klub Sportowy Łukawiec

Łukawiec

36-004 Łąka

Łukawiec 426

KS Łukowa

Łukowa

37-310 Łukowa

Łukowa 107

LKS Madras Goleszów

Madras Goleszów

39-300 Mielec

Goleszów 10

KS Majdan Łętowski

Majdan Łętowski

37-312 Majdan Łętowski

Łętownia 39a

GKS MAJDAN SIENIAWSKI

MAJDAN SIENIAWSKI

37-534 MAJDAN SIENIAWSKI

MAJDAN SIENIAWSKI 120;

LZS Majdan Zbydniowski

Majdan Zbydniowski

39-416 Majdan Zbydniowski

Majdan Zbydniowski 23

LKS MAKOVIA MAKOWISKO

MAKOVIA MAKOWISKO

37-500 MAKOWISKO

MAKOWISKO;

Ludowe Zespoły Sportowe Mała w Małej

Mała

39-107 Niedzwiada

Mała 35

KS MANASTERZ

MANASTERZ

37-230 MANASTERZ

MANASTERZ 137;

LKS MANASTERZ

MANASTERZ

37-522 MANASTERZ

CZERWONA WOLA 86;

OKS „Markiewicza” Krosno

Markiewicza Krosno

38-400 krosno

  1. Wojska Polskiego 45

LKS Markovia w Markowej

Markovia Markowa

37-120 Markowa

Markowa 1490

LKS Marmury Przyłęk

Marmury Przyłęk

36-107 Przyłęk

Przyłęk 216 a

LKS MIĘKISZ NOWY

MIĘKISZ NOWY

37-543 MIĘKISZ NOWY

MIĘKISZ NOWY 53;

KS Milenium Bieliny

Milenium Bieliny

37-410 Bieliny

Wojciecha 29

MKS KAŃCZUGA

MKS KAŃCZUGA

37-220 KAŃCZUGA

  1. PARKOWA 4;

Fundacja na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej

MKS Kolbuszowa

36-100 Kolbuszowa

ul Wolska 2

MKS Nowa Dęba

MKS Nowa Dęba

39-460 Nowa Dęba

Nowa Dęba 1

MKS RADYMNO

MKS RADYMNO

37-550 RADYMNO

  1. LWOWSKA 20;

LKS Moderówka

Moderówka

38-460 Moderówka

Moderówka

OKS Mokrzyszów

Mokrzyszów

37-400 Mokrzyszów

Sienkiewicza 167

LKS MOŁODYCZ

MOŁODYCZ

37-523 MOŁODYCZ

MOŁODYCZ;

LKS MOTOR GROCHOWCE

MOTOR GROCHOWCE

37-733 GROCHOWCE

GROCHOWCE 277;

Mrowlanka Mrowla

Mrowlanka Mrowla

36-054 Mrowla

Mrowla

Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Pustyni

MULKS Pustynia

39-200 Dębica

Pustynia 115 A

LKS „Nafciarz” Bóbrka

Nafciarz Bóbrka

 38-458 Bóbrka

  1. Sportowa 10

ZKS „Nafta” Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze

38-460 Jedlicze

  1. M. Konopnickiej 1

LKS „Nafta” Chorkówka Nafta” Chorkówka

38-458 Chorkowka

Chorkowka 66

LKS NAFTA-GAZ JODŁÓWKA

NAFTA-GAZ JODŁÓWKA

37-560 JODŁÓWKA

JODŁÓWKA 154;

LKS Nagoszyn

Nagoszyn

39-203 Nagoszyn Nagoszyn

LKS NAKŁO

NAKŁO

37-723 NAKŁO

NAKŁO 72;

LKS „Nelson” Polańczyk

Nelson Polańczyk

38-600 Polańczyk

  1. Bieszczadzka 17

LKS NIZINY

NIZINY

37-716 NIZINY

NIZINY 61;

Klub Sportowy Novi Nosówka

Novi Nosówka

36-046 Zgłobień

Nosówka

Nosówka 66a

LKS „Nowy Dwór” Makowiska

Nowy Dwór Makowiska

38-230 Makowiska

Makowiska

LKS „Nurt” Potok

Nurt Potok

38-404 Potok

Potok 481

LKS Odrzechowa

Odrzechowa

38-530 Odrzechowa

Ul. Szkolna 1

OKS Wielowieś

OKS Wielowieś

39-400 Tarnobrzeg

Sobowska 7

LKS Olchovia Olchowa

Olchovia Olchowa

39-127 Będziemyśl

Olchowa 82

Olimp Stubno

Olimp Stubno

37-723 Stubno

Stubno 254

LKS Olimpia Nockowa

Olimpia Nockowa

39-124 Iwierzyce

Nockowa 1b

 LZS Olimpia Pysznica

Olimpia Pysznica

37-403 Pysznica

Wolności 329

LKS Olszanica

Olszanica

38-722 Olszanica

Olszanica 210

Stowarzyszenie Olympic2014 Zręcin

Olympic2014 SP Zręcin

38-457 Zręcin

  1. Łukasiewicza 18

LKS „Orion” Pielnia

Orion Pielnia

38-530 Pielnia

Pielnia 22

LKS „Orkan” Markowce

Orkan Markowce

38-530 Markowce

Markowce 29

LKS ORKAN ZAPAŁÓW

ORKAN ZAPAŁÓW

37-522 ZAPAŁÓW

ZAPAŁÓW 258;

UKS GAP Orlik Bojanów

Orlik Bojanów

37-433 Bojanów

  1. Strażacka 1

UKS Orlik Przemyśl

Orlik Przemyśl

37-700 Przemyśl

  1. Aleksandra Dworskiego

Uczniowski Klub Sportowy Orlik w Rudniku nad Sanem

Orlik Rudnik n/Sanem

37-420 Rudnik nad Sanem

  1. Mickiewicza 44

LKS Orły Borowa

Orły Borowa

39-215 Czarna

Borowa 23 A

GKS ORŁY

ORŁY GKS

37-716 ORŁY

  1. LIPOWA 1

Strażacki Klub Sportowy Orły Pstrągówka

Orły Pstrągówka

38-124 Wiśniowa

Dom Ludowy w Pstrągówce b/n

LKS Orły Ruda

Orły Ruda

39-315 Ruda

Ruda 15

Centrum Szkolenia Sportowego Młodzieży Orły Rzeszów

Orły Rzeszów

35-332 Rzeszów

  1. Solidarna 14

LKS „Orzeł” Bażanowka

Orzeł Bażanowka

38-530 Bażanówka

Bażanówka 22

LKS „Orzeł” Bieździedza

Orzeł Bieździedza

38-214 Bieździedza

Bieździedza 121 A

LKS „Orzeł” Milcza

Orzeł Milcza

38-483 Milcza

Ogrodowa 14

LKS Orzeł Biedaczów

Orzeł Biedaczów

37-110 Biedaczów

Biedaczów 65

LKS „Orzeł” Faliszówka

Orzeł Faliszówka

38-459 Faliszowka

Faliszowka 66

KS Orzeł Glinianka

Orzeł Glinianka

37-410 Glinianka

Glinianka 1

LKS „Orzeł” Górzanka

Orzeł Górzanka

38-610 Górzanka

Górzanka 64

Klub Sportowy Orzeł Harta

Orzeł Harta

36-067 Harta

 Harta 376

ULKS „Orzel” Jabłonka

Orzeł Jabłonka

36-204 Jabłonka

Jabłonka 19

LKS Orzeł Kosowy

Orzeł Kosowy

36-107 Przyłęk

Kosowy

KS „Orzeł” Lubla

Orzeł Lubla

38-130 Lubla

Lubla 278 A

Miejski Klub Sportowy Orzeł Przeworsk

Orzeł Przeworsk

37-200 Przeworsk

Ul. Budowlanych 9

MKS ORZEŁ PRZEWORSK

ORZEŁ PRZEWORSK

37-200 PRZEWORSK

ul. BUDOWLANYCH 9

LKS „Orzeł” Pustynny

Orzeł Pustynny

38-422 Pustyny

ul. Graniczna 57

MKS Orzeł Rudnik

Orzeł Rudnik

37-420 Rudnik

ul. Mickiewicza 44

LKS ORZEŁ TORKI

ORZEŁ TORKI

37-732 TORKI

TORKI 74;

Techform Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

36-050 Sokołów Młp.

Wólka Niedźwiedzka 400

Klub Sportowy Orzeł Wysoka Głogowska

Orzeł Wysoka Głogowska

36-061 Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska 302

LKS Orzeł Wysoka Łańcucka

Orzeł Wysoka Łańcucka

37-100 Łańcut

Wysoka Wysoka 49

Centrum Szkolenia Sportowego Dzieci i Młodzieży Orzełek w Przeworsku

Orzełek Przeworsk

37-200 Przeworsk

ul. Sienkiewicza 14/9

Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów

Orzełki Brzozów

36-200 Brzozów

ul. Legionistów 3

MKS „Osława” Zagórz

Osława Zagórz

38-540 Zagórz

ul. Wolności 10/2

MKS „Ostoja” Kołaczyce

Ostoja Kołaczyce

38-213 Kołaczyce

ul. 17 Stycznia 16

Klub Sportowy Ostrovia Ostrowy Baranowskie

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

36-105 Cmolas Ostrowy Baranowskie

Ostrowy Baranowskie 106

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA

OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA

37-511 WOLA BUCHOWSKA

WOLA BUCHWOSKA 153C

KS „Otryt I” Lutowiska

Otryt I Lutowiska

38-713 Lutowiska

Lutowiska 16

Klub Sportowy Palkovia Palikówka

Palkovia Palikówka

36-073 Palikówka

Palikówka 242

LUKS „Partyzant” Malbud 1

Partyzant Malbud 1

38-430 Miejsce Piastowe

ul. Jana Pawła II 48

Klub Sportowy Pasja Krosno

Pasja Krosno

38-400 Krosno

ul. Jasna 32a

LKS Paszczyniak Paszczyna

Paszczyniak Paszczyna

39-207 Brzeźnica

Paszczyna Paszczyna

PAU PERFECT PRZEWORSK

PAU PERFECT PRZEWORSK

37-200 PRZEWORSK

ul. KAZIMIERZOWSKA 11

LKS PIAST ANTONIKI

PIAST ANTONIKI

37-600 ANTONIKI

ANOTNIKI 34;

Ludowy Klub Sportowy Piast

Piast Nowa Wieś

36-001 Trzebownisko

Nowa Wieś 364

LKS PIAST NOWOSIELCE

PIAST NOWOSIELCE

37-200 NOWOSIELCE

NOWOSIELCE 358;

KLUB SPOTOWY PIAST TUCZEMPY

PIAST TUCZEMPY

37-514 MUNINA

ul. Sportowa 15

LKS Piast w Wadowicach Górnych

Piast Wadowice Górne

39-308 Wadowice Górne

Wadowice Górne 116

Uczniowski klub Sportowy Piast Wolica Piaskowa

Piast Wolica Piaskowa

39-120 Sędziszów Młp.

Wolica Piaskowa 7

TS „Piastovia” Miejsce Piastowe

Piastovia Miejsce Piastowe

38-430 Miejsce Piastowe

ul. Dworska 43

LUKS „Pionier” Średnia Wieś

Pionier Średnia Wieś

38-604 Średnia Wieś

Średnia Wieś 118

LKS Pisarowce Pisarowce

38-530 Pisarowce

Pisarowce 233

LKS Pitmark w Jaślanach

Pitmark Jaślany

39-334 Jaślany

Jaślany

PKS San Stalowa Wola

PKS Rozwadów

39-450 Stalowa Wola

Kusocińskiego 11

PKS UNUM BABICE

PKS UNUM BABICE

37-754 BABICE

BACHÓW 121;

Klub Sportowy Plantator Nienadówka

Plantator Nienadówka

36-052 Nienadówka

Nienadówka 686

LKS Plon w Kawęczynie

Plon Kawęczyn

39-308 Kawęczyn

Kawęczyn

LKS Plon Klęczany

Plon Klęczany

39-127 Będziemyśl

Klęczany 127

LKS Pławianka Orłów

Pławianka Orłów

39-305 Orłów

Orłów 21

LZS Płomień Chmielów

Płomień Chmielów

39-442 Chmielów

Chmielów 1

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO

PŁOMIEŃ MORAWSKO

37-514 MORAWSKO

MORAWSKO;

LZS Płomień Trześń

Płomień Trześń

39-432 Trześń

Strażacka 32

Uczniowski Klub Sportowy Płomień Zagorzyce

Płomień Zagorzyce

39-126 Zagorzyce

Zagorzyce 7a

LKS „Płomień” Zmiennica

Płomień Zmiennica

36-200 Zmiennca

Zmiennica 163

LKS Płomyk Lutoryż

Płomyk Lutoryż

36-040 Boguchwała

Lutoryż 494

KS Podlesianka Podlesianka

36-053 Kamień

Podlesie 39

LKS Podleszany Podleszany

39-300 Mielec

Podleszany

KS Podwolina Podwolina

37-400 Podwolina

Karasia 31

MKS Pogoń Leżajsk

Pogoń Leżajsk

37-300 Leżajsk

Leżajsk

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW

POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW

37-600 LUBACZÓW

ul. SPORTOWA 2

LKS Pogórze Bachórz

Pogórze Bachórz

36-068 Bachórz

Bachórz 14

KS POGÓRZE DUBIECKO

POGÓRZE DUBIECKO

37-750 DUBIECKO

ul. PRZEMYSKA 5A

LKS Pogórze w Husowie

Pogórze Husów

37-121 Husów

Husów

LKS POGÓRZE ROKIETNICA

POGÓRZE ROKIETNICA

37-562 ROKIETNICA

ROKIETNICA;

SKS „Pogórze” Srogów Górny

Pogórze Srogów Górny

38-507 Srogów Górny

Srogów Górny 49

LKS Pogórze Wielopole Skrzyńskie

Pogórze Wielopole

39-110 Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrz. 202

LKS „Polonia” Kopytowa

Polonia Kopytowa

38-459 Kopytowa

Kopytowa 150

Klub Sportowy Polonia Hyżne

Polonia Hyżne

36-024 Hyżne

Hyżne 176

MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLONIA PRZEMYŚL

Polonia Przemyśl

37-700 PRZEMYŚL

ul. SANOCKA 8

LZS Polonia Przędzel

Polonia Przędzel

37-420 Przędzel

Błonie 1

LUKS Posada Górna

Posada Górna

38-481 Posada Górna

ul. 3 Maja 9A

Klub Sportowy Potok Dobrynin

Potok Dobrynin

39-322 Rzemień

Dobrynin 217

KS PRO-100 WIETLIN

PRO-100 WIETLIN

37-543 WIETLIN

WIETLIN 115;

Dziecięcy Klub Sportowy Progres Jarosław

Progres Jarosław

37-500 Jarosław

Os.Piłsudskiego 26/54

Klub Sportowy Progres Kawęczyn Sędziszowski

Progres Kawęczyn

39-120 Sędziszów Młp.

Kawęczyn Sędziszowski 170 a

LKS PROMYK URZEJOWICE

PROMYK URZEJOWICE

37-200 URZEJOWICE

URZEJOWICE 575;

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW

PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW

37-500 JAROSŁAW

ul. BURMISTRZA MATUSZA 10

KS „Przełęcz” Dukla

Przełęcz Dukla

38-450 Dukla

ul. Armi Krajowej 1 A

LKS Przełom Besko

Przełom Besko

38-524 BESKo

ul. Kolejowa 101

Klub Sportowy Przybyszówka

Przybyszówka

35-111 Rzeszów

ul. Krakowska 102

LKS Pustków Pustków

39-205 Pustków

Pustków 493

LKS RADA ORZECHOWCE

RADA ORZECHOWCE

37-712 ORZECHOWCE

ORZECHOWCE 115;

Klub Sportowy Radomyślanka Radomyśl Wielki

Radomyślanka

39-310 Radomyśl Wielki

ul. Kościuszki 25

Klub Sportowy Raniżovia Raniżów

Raniżovia Raniżów

36-130 Raniżów

ul.Rynek 6

LKS „Remix” Niebieszczany

Remix Niebieszczany

38-500 Niebieszczany

Niebieszczany 493

Cywilno Wojskowy Klub Sportowy Resovia

Resovia Rzeszów

35-111 Rzeszów

ul. Wyspiańskiego 22

CWKS Resovia Rzeszów Spółka Akcyjna

Resovia Rzeszów SA

35-111 Rzeszów

ul. Wyspiańskiego 22

MGKS Retman Ulanów

Retman Ulanów

37-410 Ulanów

Bieliny 22

WKS „Rędzinianka” Wojaszowka

Rędzinianka Wojaszówka

38-471 Wojaszówka

Wojaszówka 160

Rzeszowski Klub Sportowy

RKS Rzeszów

35-230 Rzeszów

ul. Pelczara 1/134

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA

ROLNIK WÓLKA KROWICKA

37-625 WÓLKA KROWICKA

WÓLKA KROWICKA 38;

LKS „Rotar” Węglówka Rotar Węglówka

38-420 Węglówka

Węglówka 219

KS Rotunda Krzeszów Rotunda Krzeszów

37-420 Krzeszów

Krzeszów 1

MKS ROZTOCZE NAROL ROZTOCZE NAROL

37-610 NAROL UL. SPORTOWA 10

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA

ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA

37-613 RUDA RÓZANIECKA

RUDA RÓŻANIECKA 46A

Klub Sportowy Rudnianka Rudna Wielka

Rudnianka Rudna Wielka

36-054 Mrowla

Rudna Wielka 63a

Klub Sportowy Rudzik Rudna Mała

Rudzik Rudna Mała

36-054 Mrowla

Rudna Mała 415A

LZS Rzeczyca Długa

Rzeczyca Długa

 37-455 Rzeczyca Długa

Rzeczyca 225

Klub Sportowy Rzemieślnik w Strażowie

 Rzemieślnik Strażów

36-073 Strażów

Strażów

LKS Rzędzian w Rzędzianowicach

Rzędzian Rzędzianowice

39-300 Mielec

Rzędzianowice 141a

LKS SAN GORZYCE

SAN GORZYCE

37-204 GORZYCE

WOLA BUCHOWSKA 127;

ULKS SAN HURKO-HURECZKO

SAN HURKO-HURECZKO

37-705 HURECZKO

HURECZKO 100;

MKS SAN JAROSŁAW

SAN JAROSŁAW

37-500 JAROSŁAW

ul. ARMII KRAJOWEJ 11/4

GZS San Kłyżów San Kłyżów

37-403 Kłyżów

Mickiewicza 61 a

LKS „San” Nozdrzec

San Nozdrzec

36-245 Nozdrzec

Nozdrzec 227

San Wrzawy

San Wrzawy

39-451 Wrzawy

 Wrzawy 88

LKS Sanbud Długie

Sanbud Długie

38-530 Długie

ul. Sanocka 80

LKS Sanna Zaklików

Sanna Zaklików

37-470 Zaklików

Długa 8/1

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE

SANOCZANKA ŚWIĘTE

37-555

ŚWIĘTE ŚWIĘTE 211;

LKS Sanovia” Lesko

Sanovia Lesko

38-600 Lesko

ul. Jana Pawla II 1A

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA

SANOVIA MICHAŁÓWKA

37-550 MICHAŁÓWKA

MICHAŁÓWKA 67;

KS SANTOS PIWODA

SANTOS PIWODA

37-522 PIWODA

PIWODA 44;

LKS Sawa Sonina

Sawa Sonina

37-100 Sonina S

Sonina 266

Siarka Tarnobrzeg Spółka Akcyjna

Siarka Tarnobrzeg S.A.

39-400 Tarnobrzeg

Aleja Niepodległości 2

KS Siedliska Bogusz

Siedliska-Bogusz

39-231 Siedliska-Bogusz

Siedliska-Bogusz 255

LKS Sitowianka Budy Łańcuckie

Sitowianka Budy Łańcuckie

37-114 Białobrzegi

Budy Łańcuckie 291

LKS SKOŁOSZÓW

SKOŁOSZÓW

37-550 SKOŁOSZÓW

ul. DWORSKA 39A

LKS Skołyszyn

Skołyszyn

38-242 Skołyszyn

Skołyszyn 162

LKS Skorpion w Wylowie

Skorpion Wylów

39-320 Przecław

Wylów 114

LZS Skowierzyn Skowierzyn

37-416 Skowierzyn

Skowierzyn 125

Klub Sportowy Smoczanka Mielec

Smoczanka Mielec

39-300 Mielec

ul. Dąbrówki 14/40

Klub Sportowy w Smolarzynach Smolarzyny

37-110 Żołynia

Smolarzyny 133

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu

SMS Jarosław

37-500 Jarosław

ul. Słoneczne 7

Uczniowski Klub Sportowy SMS Rzeszów

SMS Rzeszów

35-323 Rzeszów

ul. Morgowa 127

OKS „Sobniów” Jasło

Sobniów Jasło

38-200 Jasło

ul. Florjańska 170

LKS SOBOL NIŻATYCE

SOBOL NIŻATYCE

37-200 NIŻATYCE

ul. GŁOWACKIEGO 5; KAŃCZUGA

Global Soccer Academy Jasło

Soccer Academy Jasło

38-200 Jasło

ul. Szkolna 7/32

Szkółka Piłkarska Soccer Ropczyce

Soccer Ropczyce

39-100 Ropczyce

ul. Robotnicza 46

LKS „Sokoł” Domaradz

Sokoł Domaradz

36-230 Domaradz

Domaradz 345

MKS Sokół 1960 Sieniawa

Sokól 1960 Sieniawa

37-530 Sieniawa

ul. S.Czyrnego 1

MKS Sokół Nisko

Sokól Nisko

37-400 Nisko

ul. Sportowa 1

Miejski Klub Sportowy Sokół Dębica

Sokół Dębica

39-200 Dębica

ul. Świetosława 156 A

Parafialny Klub Sportowy Sokól Grodzisko

Sokół Grodzisko

38-102 Grodzisko

Grodzisko 163

KS Sokół Hucisko

Sokół Hucisko

37-311 Hucisko

Hucisko 75

KS Sokół Kamień

Sokół Kamień

36-053 Kamień

 Ul. Nowa 238

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Kolbuszowa dolna

Sokół Kolbuszowa Dolna

36-100 Kolbuszowa Dolna

ul.Nad Nilem 6

Uczniowski Klub Sportowy Sokół Krzywa

Sokół Krzywa

39-120 Sędziszów Młp.

Krzywa

LKS Sokół Malinie

Sokół Malinie

39-331 Chorzelów

Malinie 214

Miejski Klub Sportowy Sokół Nisko

Sokół Nisko

37-400 Nisko

ul. Kościuszki 20

Ludowy Klub Sportowy Sokół Partynia

Sokół Partynia

39-310 Radomyśl Wielki

Partynia Partynia 27

LKS Sokół Pień

Sokół Pień

39-310 Radomyśl.Wielki,

Pień 17 A

LKS Sokół Siedliska Bogusz

Sokół Siedliska Bogusz

39-321 Siedliska Bogusz

Siedliska Bogusz

LKS SOKÓŁ SIETESZ

SOKÓŁ SIETESZ

37-220 SIETESZ

SIETESZ 527A;

KS Sokół Sokolniki

Sokół Sokolniki

39-432 Sokolniki

Sokolniki

Miejski Klub Sportowy Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Sokołów Małopolski

Sokół Sokołów Małopolski

36-050 Sokołów Małopolski

ul. Polna 1

LKS SOKÓŁ STUDZIAN

SOKÓŁ STUDZIAN

37-200 STUDZIAN

ul. SOBIESKIEGO 75;

LKS Trześniów

Sokół Trześniów

36-212 Trześniów

Trześniów 121

LKS „Sparta” Osobnica

Sparta Osobnica

38-241 Osobnica

Osobnica 1052

Sparta Chorzelów

Sparta Chorzelów

39-331 Chorzelów

Chorzelów 307

Gminna Dziecięca Akademia Piłkarska Sparta izdebki

Sparta Izdebki

36-203 Izdebki

Izdebki 1A

KS Sparta Jeżowe

Sparta Jeżowe

37-430 Jeżowe

Jeżowe 19a

Szkółka Piłkarska Sparta Leżajsk

Sparta Leżajsk

37-300 Leżajsk

ul. Sportowa 1

KS „Stal Fred” Stróże Małe -Płowce

Stal Fred Stróże Małe -Płowce

38-500 Stróże Małe

Stróże Małe 51

Łańcucki Klub Sportowy Stal Łańcut

Stal Łańcut

37-100 Łańcut

ul. Traugutta 11

FKS STAL MIELEC

STAL MIELEC

39-300 MIELEC

Ul. SOLSKIEGO 1

Stal Mielec S.A.

Stal Mielec S.A.

39-300 Mielec

ul. Solskiego 1

STAL RZESZÓW SPÓŁKA AKCYJNA

STAL RZESZÓW

35-078 RZESZÓW

Ul. Hetmańska 69

STAL STALOWA WOLA PIŁKARSKA SPÓŁKA AKCYJNA

STAL STALOWA WOLA P.S.A.

37-450 STALOWA WOLA

ul. HUTNICZA 15

Zakładowy Klub Sportowy „Stal” Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola ZKS

37-450 Stalowa Wola

ul. Hutnicza 15

LKS Standart” Święcany

Standart Święcany

38-242 Święcany

Święcany 518

LKS Staromieszczanka

Staromieszczanka Stare Miasto

37-300 Stare Miasto

Stare Miasto 37

KS Staroniwa Rzeszów

Staroniwa Rzeszów

35-103 Rzeszów

ul.Bednarska 22

KS Star Rymanów

Start Rymanów

38-420 Rymanów

ul. Bieleckiego 8

LKS Start Borek Stary

Start Borek Stary

36-020 Tyczyn

Borek Stary 84

LKS Start Brzóza Stadnicka

Start Brzóza Stadnicka

37-110 Brzóza Stadnicka

Brzóza Stadnicka 425a

Uczniowski Klub Sportowy Start Jarosław

Start Jarosław

37-500 Jarosław

ul. Broniewskiego 9

LKS START LISIE JAMY

START LISIE JAMY

37-600 LISIE JAMY

ul. POLNA 11

Gminny Klub Sportowy Start Lubenia

Start Lubenia

36-042 Lubenia

Lubenia 131

LKS START MIROCIN

START MIROCIN

37-200 MIROCIN

MIROCIN 234A;

MKS START PRUCHNIK

START PRUCHNIK

37-560 PRUCHNIK

ul. SPORTOWA 1

LKS Start Wola Mielecka

Start Wola Mielecka

39-300 Mielec

Wola Mielecka 405

LKS Stasiówka

Stasiówka

39-200 Dębica

Stasiówka 130

LKS Stobierna Krzywe

Stobierna Krzywe

36-002 Jasionka

Stobierna 945

Klub Sportowy Stobierna

Stobierna KS

36-002 Jasionka

Stobierna 1113J

LKS Strażak Grochowe

Strażak Grochowe

39-332 Grochowe

Grochowe 86

LKS Strażak Lubzina

Strażak Lubzina

39-102 Lubzina

Lubzina 252 b

KS Strażak Przyszów

Strażak Przyszów

37-433 Przyszów

Zapuście 23

LKS STRAŻAK SOŚNICA

STRAŻAK SOŚNICA

37-555 SOŚNICA

ul. JANA PAWŁA II 81

Miejski Klub Sportowy Strug Tyczyn

Strug Tyczyn

36-020 Tyczyn

ul. Cicha 5

LKS STRUMYK HAWŁOWICE

STRUMYK HAWŁOWICE

37-560 HAWŁOWICE

HAWŁOWICE 72;

LKS Strumyk Malawa

Strumyk Malawa

36-007 Malawa

Malawa 205

Klub Sportowy Bielowy Strzegocice

Strzegocice

39-223 Strzegocice

Strzegocice

LZS Strzelec Dąbrowica Strzelec Dąbrowica

39-450 Dąbrowica

Dąbrowica 28

Gminny Międzyszkolny Klub Sportowy Strzelec Frysztak

Strzelec Frysztak

38-130 Frysztak

ul Sportowa 30

Piłkarskie Stowarzyszenie Sportowe Strzyżowiak

Strzyżowiak Strzyżów

38-100 Strzyżów

ul. Olimpijska 4/2

Klub Sportowy Styrobud Trzeboś

Styrobud Trzeboś

36-050 Trzeboś

ul. Sportowa 1

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Szansa Żurawica

Szansa Żurawica

37-710 Żurawica

ul. Sportowa 35

LKS „Szarotka” Nowosielce

Szarotka Nowosielce

38-533 Nowosielce

ul. H. Gniewosz 104

LKS Szarotka w Rogóżnie

Szarotka Rogóżno

37-112 Kosina Rogóżno

Rogóżno 333

LKS Szarotka Uherce

Szarotka Uherce

38-623 Uherce Mineralne

Uherce Mineralne 153/22E/10

KS Szczepańcowa

Szczepańcowa

38-457 Szczepańcowa

ul. Strażacka 11

Klub Sportowy SZIK z Woli Rafałowskiej

SZiK Wola Rafałowska

36-017 Błędowa Tyczyńska

Wola Rafałowska 137

LKS SZKŁO MŁYNY

SZKŁO MŁYNY

37-552 MŁYNY

MŁYNY 48;

KS SZÓWSKO SZÓWSKO

37-522 SZÓWSKO

ul. LUBELSKA 6

Klub Sportowy Świlcza

Świlczanka Świlcza

36-072 Świlcza Świlcza

LKS „Tajfun” Łubno

Tajfun Łubno

38-204 Łubno Szlacheckie

Łubno Opace 16

KP Wólka Tanewska

Tanew Wólka Tanewska

37-410 Wólka Tanewska

Strumieniowa 8A

LKS Tarnawka

Tarnawka

37-121 Husów

Tarnawka 282

LKS Tarnowska Wola

39-460 Tarnowska Wola

Spółdzielcza 1/7

LKS Tatyna Dylągówka

Tatyna Dylągówka

36-025 Dylągówka

Dylągówka

GKS „TEAM 17” Szebnie

TEAM 17 Szebnie

38-203 Szebnie

Szebnie

LKS Team Przeclaw

Team Przecław

39-320 Przecław

ul. Wenecka 10

Klub Sportowy Tempo Cmolas

Tempo Cmolas

36-105 Cmolas

Cmolas 630a

LKS „Tempo” Nienaszów

Tempo Nienaszów

38-230 Nienaszow

Nienaszow 315

UKS „Tempo” Nienaszów

Tempo Nienaszów

38-230` Nienaszów

Nienaszów 309

Klub Sportowy Terliczka

Terliczka

36-001 Trzebownisko

Terliczka 212

LKS TĘCZA JANKOWICE

TĘCZA JANKOWICE

37-561 JANKOWICE

JANKOWICE 78;

LKS TĘCZA KOSIENICE TĘCZA KOSIENICE

37-713 KOSIENICE

KOSIENICE 5;

LKS TĘCZA WYSOCK

TĘCZA WYSOCK

37-543 WYSOCK

WYSOCK 25;

LKS „Tęcza” Zręcin

Tęcza Zręcin

38-457 Zręcin

ul. Łukasiewicza 18

UKS „Tornado” Wrocanka

Tornado Wrocanka

38-455 Wrocanka

TS Transdzwig Stale

Transdźwig Stale

39-400 Stale

Stale 11

LKS Trzcianka w Trzcianie

Trzcianka Trzciana

36-071 Trzciana

Trzciana

LKS Trzebownisko

Trzebownisko

36-001 Trzebownisko

Trzebownisko 979

TS BIAŁO-CZERWONI 2001 KASZYCE

TS BIAŁO-CZERWONI 2001 KASZYCE

37-717 KASZYCE

KASZYCE;

LZS Turbia

Turbia

37-430 Turbia

Turbia 354

UKS „Tyrawka” Tyrawa Wołoska

Tyrawka Tyrawa Wołoska

38-538 Tyrawa Wołoska

Tyrawa Wołoska 177/2

LKS UJKOWICE

UJKOWICE

37-713 UJKOWICE

UJKOWICE 159;

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” Jasło

UKS 6 JASŁO

38-200 JASŁO

ul. Rafineryjna 3A

Uczniowski Klub Sportowy Czarni Oleszyce

UKS Czarni Oleszyce

37-630 Oleszyce

Os. Pod Kasztanami 7/1

UKS Football Academy Podkarpacie Jeżowe

UKS F A Podkarpacie Jeżowe

37-430 Jeżowe

Jeżowe 166

UKS FA JAROSŁAW

37-500 JAROSŁAW

ul. PRUCHNICKA 2B

UKS FOOTBALL ACADEMY LUBACZÓW

37-600 LUBACZÓW

UL.BRZOZOWA 7

UKS Football Academy Nisko

37-400 Nisko

ul. Borowa 17

UKS FOOTBALL ACADEMY OLESZYCE

37-630 OLESZYCE

ul. SAPIECHY 4/10

Uczniowski Klub Sportowy LPFA Tarnobrzeg

UKS LPFA Tarnobrzeg

39-400 Tarnobrzeg

ul.Wesoła 2

Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Lesko

UKS Orlęta

38-600 Lesko

ul.Plac Konstytucji 3-maja 16

UKS ORLIK PRZEMYŚL

37-700 PRZEMYŚL

ul. DWORSKIEGO 98

Uczniowski Klub Sportowy Pro Football Skowierzyn

UKS Pro Football Skowierzyn

37-415 Skowierzyn

Skowierzyn 25

Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Mistrzostwa Sportowego Mielec

UKS SMS Mielec

39-300 Mielec

ul. Tańskiego 3

UKS SMS Przemyśl

37-700 Przemyśl

ul. Tarniowa 8

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie

UKS SMS Rzeszów

35-232 Rzeszów

ul. Miłocińska 40

UKS SOKÓŁ SIENIAWA

37-530 SIENIAWA

ul. KAZIMIERZA WIELKIEGO 13

Uczniowski Klub Sportowy Szkółka Piłkarska Beniaminek

UKS SP Beniaminek

38-460 Jedlicze Dobieszyn

Dobieszyn 296

UKS Szkółka Piłkarska Wilczki

UKS SP Wilczki Lesko

38-600 Lesko

ul. Jana Pawła II 1A

UKS Sportowa Pasja Stalowa Wola

UKS Sportowa Pasja

37-450 Stalowa Wola

UL.AL.Jana Pawła II 48/10

UKS SZESNASTKA PRZEMYŚL

37-700 PRZEMYŚL

ul. GRUNWALDZKA 81

UKS TOP-9 JAROSŁAW

37-500 JAROSŁAW

ul. ŁAZY KOSTKOWSKIE 14

UKS UNIA FREDROPOL

UNIA FREDROPOL

37-734 FREDROPOL

KORMANICE 63B;

Ludowy Klub Sportowy Unia Korniaktów Północny

Unia Korniaktów Północny

37-114 Białobrzegi

Korniaktów Północny 33a

LKS UNIA ŁUKAWIEC

UNIA ŁUKAWIEC

37-626 ŁUKAWIEC

ŁUKAWIEC 208;

Unia Nowa Sarzyna

Unia Nowa Sarzyna

37-310 Sarzyna

Nowa Sarzyna

LKS UNIA ZALESKA WOLA

UNIA ZALESKA WOLA

37-550 ZALESKA WOLA

ZALESKA WOLA 6;

LKS URSUS DACHNÓW

URSUS DACHNÓW

37-611 DACHNÓW

ul. SZKOLNA 126

Ludowy Klub Sportowy Victoria Czermin

Victoria Czermin

39-304 Czermin

Czermin 333

LKS „Victoria” Dobieszyn

Victoria Dobieszyn

38-460 Dobieszyn

Dobieszyn 25

KS Victoria Giedlarowa

Victoria Giedlarowa

37-300 Giedlarowa

Giedlarowa

KS VICTORIA KIDAŁOWICE

VICTORIA KIDAŁOWICE

37-500 KIDAŁOWICE

MORAWSKO 155;

LKS „Victoria” Kobylany

Victoria Kobylany

38-462 Kobylany

Kobylany

LKS „Victoria” Niebocko

Victoria Niebocko

36-207 Niebocko

Niebocko 145 A

Klub Sportowy Victoria Ocieka

Victoria Ocieka

39-104 Ocieka

Ocieka 342 a

KS „Victoria” Pakoszówka

Victoria Pakoszówka

38-500 Pakoszówka

Pakoszowka 105

LKS VICTORIA STARY DZIKÓW

VICTORIA STARY DZIKÓW

37-632 STARY DZIKÓW

ul. KOŚCIUSZKI 32

Ludowy Klub Spotowy Vigor Trzęsówka

Vigor Trzęsówka

36-106 Trzęsówka

Trzęsówka 54a

LKS WALTER OPAKA

WALTER OPAKA

37-600 OPAKA

OPAKA 47;

LKS Warzyce

38-200 Warzyce

Warzyce 406

Werynianka Werynia

Werynianka Werynia

36-100 Kolbuszowa

Werynia 499

LKS Wesoła

Wesoła

36-233 Wesoła

Gwoźnica Górna 116 A

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE

WESOŁA ZADĄBROWIE

37-716 ZADĄBROWIE

ZADĄBROWIE;

KS WĘGIERKA WĘGIERKA

37-560 WĘGIERKA

WĘGIERKA 129;

LKS WIAR HUWNIKI

WIAR HUWNIKI

37-734 HUWNIKI

HUWNIKI 151;

LKS WIAR KRÓWNIKI

WIAR KRÓWNIKI

37-705 KRÓWNIKI

KRÓWNIKI 9;

KS WIĄZOWNICA

WIĄZOWNICA

37-522 WIĄZOWNICA

ul. SPORTOWA 36

LKS Wierzawice Wierzawice

37-300 Wierzawice

Giedlarowa 37

Ludowy Klub Sportowy Wierzchowiny

Wierzchowiny

39-308 Wierzchowiny

Wierzchowiny 21B

Ludowy Klub Sportowy Wiewiórka

Wiewiórka

39-209 Zasów

Wiewiórka 80

Wilga Widełka

Wilga Widełka

36-145 Widełka

Widełka 739

LKS WIRAŻ CHŁOPICE

WIRAŻ CHŁOPICE

37-561 CHŁOPICE

CHŁOPICE 172;

Stowarzyszenie na Rzecz Wiedzy i Rozwoju WIR-KOPERNIK w Czarnej

Wir-Kopernik w Czarnej

37-125 Czarna

Czarna 857

KS Wisan Skopanie

Wisan Skopanie

39-451 Skopanie

Wyszyńskiego 10

LKS WISEŁKA SIENNÓW

WISEŁKA SIENNÓW

37-205 SIENNÓW

SIENNÓW 150;

LKS Wisła Gliny Małe

Wisła Gliny Małe

39-305 Borowa

Gliny Małe

LKS WISŁOCZANKA TRYŃCZA

WISŁOCZANKA TRYŃCZA

37-204 TRYŃCZA

TRYŃCZA 348;

LUKS „Wisłok” Sieniawa

Wisłok Sieniawa

38-480 Sieniawa

ul. Kwiatowa

LKS Wisłok Czarna

Wisłok Czarna

37-125 Czarna

Czarna 591

GKS „Wisłok” Krościenko Wyżne

Wisłok Krościenko Wyżne

38-422 Krościenko Wyżne

Ul. Sportowa 17

Miejski Klub Sportowy Wisłok Strzyżów

Wisłok Strzyżów

38-100 Strzyżów

ul. 1-go Maja 6

LKS WISŁOK ŚWIĘTONIOWA

WISŁOK ŚWIĘTONIOWA

37-200 ŚWIĘTONIOWA

ŚWIĘTONIOWA 113;

LKS WISŁOK W WIŚNIOWEJ

WISŁOK WIŚNIOWA

38-124 WIŚNIOWA

WIŚNIOWA

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej LKS Wisłoka Błażkowa

Wisłoka Błażkowa

38-212 Błażkowa

Błażkowa 220

LKS Wisłoka Borowa

Wisłoka Borowa

39-305 Borowa

Borowa

KLUB SPORTOWY WISŁOKA DĘBICA

WISŁOKA DĘBICA

39-200 DĘBICA

ul. PARKOWA 1

LKS „Wisłoka” Niegłowice

Wisłoka Niegłowice

38-200 Niegłowice

Niegłowice 49

KS „Wisłoka” Nowy Żmigród

Wisłoka Nowy Żmigród

38-230 Nowy Żmigród

ul. Młynówka 1

LKS WISZNIA NIENOWICE

WISZNIA NIENOWICE

37-550 NIENOWICE

NIENOWICE 227/3;

LKS Wiśnia w Trzcianie

Wiśnia Trzciana

39-304 Czermin

Trzciana 150

Klub Sportowy Włókniarz Rakszawa

Włókniarz Rakszawa

37-111 Rakszawa

Rakszawa 341

Klub Sportowy Wojak Kramarzówka

Wojak Kramarzówka

Kramarzówka

Stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy w Woli Dalszej

Wola Dalsza

37-100 Łańcut

Wola Dalsza

LZS Wola Rzeczycka

Wola Rzeczycka 37-455

Wola Rzeczycka Wola 45

KS Wólczanka

Wólczanka Wólka Grodziska

37-306 Wólka Grodziska

Wólka Grodziska 25a

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

37-511 WÓLKA PEŁKIŃSKA

WÓLKA PEŁKIŃSKA 205A;

UKS Wspólnota Serbinów

Wspólnota Serbinów

39-400 Tarnobrzeg

Dąbrowskiej 24/39

Klub Sportowy Wydrza

Wydrza

39-410 Grębów

Krawce 168

LKS Wzdów

Wzdów 36-211

Wzdów

Wzdów 205

Klub Piłkarski Meblosystem Zabajka

Zabajka

36-060 Głogów Małopolski

Zabajka Zabajka 378

WKS Zabrnie Zabrnie

39-410 Zabrnie

 Zabrnie

LKS Zacisze w Trześni

Zacisze Trześń

36-147 Niwiska

Trześń Trześń 74

Klub Sportowy Zaczernie

Zaczernie

36-062 Zaczernie

Zaczernie 797

LUKS „Zalew” Myczkowce

Zalew Myczkowce

38-623 Myczkowce

Myczkowce

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC

ZALEW STARY LUBLINIEC

37-611 STARY LUBLINIEC

NOWY LUBLINIEC 43;

KS „Zamczysko” Mrukowa

Zamczysko Mrukowa

38-223 Mrukowa

Mrukowa 144

GKS „Zamczysko” Odrzykoń

Zamczysko Odrzykoń

38-406 Odrzykoń

ul. Sportowa 1

LKS Zarszyn

Zarszyn

38-530 Zarszyn

ul. Sportowa 5

KP Zarzecze

Zarzecze

37-406 Zarzecze

Ul. Słoneczna 1

Ludowy Klub Sportowy Zasów Mokre

Zasów Mokre

39-209 Zasów

Zasów 104

LZS Zbydniów

Zbydniów

37-416 Zbydniów

Dębie 7

LKS ZDRÓJ HORYNIEC

ZDRÓJ HORYNIEC

37-620 HORYNIEC ZDRÓJ

ul. WYBICKIEGO 8

Klub Sportowy Zgórsko

Zgórsko

39-308 Wadowice Górne

Zgórsko Zgórsko 68

LKS Zimowit Rzeszów

Zimowit Rzeszów

35-605 Rzeszów

ul. Zimowit 48/1

UKS ZJEDNOCZENI ZABIAŁA STARE SIOŁO

ZJEDNOCZENI ZABIAŁA STARE SIOŁO

37-630 ZABIAŁA

ZABIAŁA;

LKS Złotniczanka w Złotnikach

Złotniczanka Złotniki

39-300 Mielec

Złotniki 265

LKS Złotsan Kuryłówka

Złotsan Kuryłówka

37-300 Kuryłówka

Kuryłówka 276

LKS „Zorza 03” Łubienko

Zorza 03 Łubienko

38-204 Łubienko

Łubienko 57

LKS ZORZA JAGIEŁŁA

ZORZA JAGIEŁŁA

37-203 JAGIEŁŁA

JAGIEŁŁA 266;

LKS „Zorza” Łęki Dukielskie

Zorza Łęki Dukielskie

38-456 Łęki Dukielskie

Łęki Dukielskie

GAP ZORZA ZARZECZE

ZORZA ZARZECZE

37-205 ZARZECZE

Ul. Św. Jana Pawła II

LKS „Zryw” Dydnia

Zryw Dydnia

36-204 Dydnia

Dydnia 227 A

LKS ZRYW MŁODÓW

ZRYW MŁODÓW

37-600 MŁODÓW

MŁODÓW;

LZS Żabno

Żabno

37-455 Żabno

Żabno 199

LKS Sprint-Żarówka

Żarówka

39-312 Żarówka

Żarówka 64

LZS Żdziary

Żdziary

37-405 Żdziary

Żdziary 156

KS Żupawa

Żupawa

39-400 Tarnobrzeg

Żupawa

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI

ŻURAW ŻURAWICZKI

37-200 ŻURAWICZKI

ŻURAWICZKI 224;

ŻURAWIANKA ŻURAWICA

ŻURAWIANKA ŻURAWICA

37-710 ŻURAWICA

ul. SPORTOWA 5

LKS Żyraków

Żyraków

39-204 Żyraków

Żyraków

LKS Żyraków

Żyraków

39-204 Żyraków

Żyraków