W najbliższą sobotę, 30 maja na stadionie LKS-u Atlantic w Chałupkach Dębiańskich odbędzie się Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Leżajsk ATLANTIC WOMEN CUP 2026. Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Mieczysław Golba.

Zawody odbędą się w dwóch kategoriach:
kategoria „Mamuśki”
kategoria kobiety 18+ „Socca”
Turniej będzie rozgrywany będzie jednocześnie na dwóch boiskach trawiastych. Każda z drużyn w swoich kategoriach rywalizować będzie w systemie „każdy z każdym”, a po zakończonych rozgrywkach zostanie ustalona kolejność zdobytych miejsc.
W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, oprócz piłkarskich emocji na boiskach, będzie się również dużo działo poza nimi.
Wszystkie dzieci zarówno te małe jak i te większe będą miały świetną okazję do świętowania i skorzystania z licznych atrakcji.
W przerwie między meczami dzieci będą miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami piłkarskimi w konkurencjach sportowych, a dla najlepszych przewidziane są nagrody.
W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy całe rodziny do wspólnego spędzenia tego sobotniego popołudnia i do obejrzenia tych niezapomnianych emocji i wrażeń.
Początek wydarzenia o godzinie 14.00.