Zgłoś drużynę do rozgrywek w sezonie 2024/2025!

520

Ruszyły zgłoszenia do rozgrywek ligowych w sezonie 2024/2025 w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej do rozgrywek wojewódzkich oraz Podokręgów. Aby zapisać swoją drużynę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie podkarpckizpn.pl.

Wypełnienie formularza jest konieczne do tego, żeby mogła ruszyć procedura przypisania drużyny do danej grupy.

<<<<<<<<<<<<ZGŁOŚ DRUŻYNĘ>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Każdy klub obowiązkowo wypełnia formularz w formie elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 czerwca 2024 roku.

Kluby, które przesłały zgłoszenia w formie tradycyjnej, również muszą jeszcze raz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszej stronie internetowej.

Wypełnienie formularza oznacza również, że klub zapoznał się ze wszelkimi obowiązującymi przepisami regulującymi organizację rozgrywek w sezonie 2024/2025 i wynikającymi z nich wszelkimi konsekwencjami.

Jednocześnie chciałbym poinformować, że od sezonu 2024/2025 Podkarpackie Związek Piłki Nożnej przygotował propozycje nowych
rozgrywek  6-osobowych (5+1) w rozgrywkach Podokręgów w kategorii juniorów starszych i młodszych. Rozgrywki te będą prowadzone na boiskach trawiastych o wymiarach (długość od 50 do 60 m i szerokości od 26-35m) lub na boiskach typu ORLIK. Wymiar bramek do rozgrywania meczów to 2×5 m. Mecze będą sędziowane przez 1 sędziego w wymiarze 2 x 45 minut oraz zmiany będą powrotne. Skład drużyny to maksymalnie 15 zawodników. Pozostałe kwestie zgodnie z przepisami gry w piłkę nożną. Proszę o dogłębną analizę zgłaszanych drużyn, tak aby uniknąć zmian po upływie terminu.

Brak zgłoszenia w podanym terminie może spowodować nieuwzględnienie drużyny w rozgrywkach na nowy sezon!