Turniej Podokręgów Podkarpackiego ZPN o Puchar G. Laty i J. Domarskiego w Pustyni [LISTA POWOŁANYCH]

134
Grafika: Łukasz Latusek

W najbliższą sobotę, 15 czerwca w Pustyni k. Dębicy odbędzie się trzecia odsłona Turnieju Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o Puchar Grzegorza Laty i Jana Domarskiego. Tym razem o to trofeum powalczą dziewczynki z rocznika 2010 i młodsze. Początek zawodów o godzinie 10:00. Trenerzy kadr Podokręgów podali nazwiska piłkarek, które zostały powołane na te zawody.

Podokręg Dębica

Zofia Toczyńska – Igloopol Dębica
Oliwia Rybak – MULKS Pustynia
Gabriela Wielgos – DAP Dębica
Zuzanna Jeż – DAP Dębica
Amelia Gołąb – DAP Dębica
Lena Madej – DAP Dębica
Jagoda Więcek – DAP Dębica
Lena Boguszewska – DAP Dębica
Weronika Matyjewicz – DAP Dębica
Ewa Piechocka – DAP Dębica
Wiktoria Gadomska DAP Dębica
Emilia Drozd – DAP Dębica
Laura Świstak – DAP Dębica
Angelika Cius – Diament Jodłowa
Amelia Cius – Diament Jodłowa

Podokręg Jarosław

Patrycja Olech – Orlik Przemyśl
Wiktoria Perczyk – Orlik Przemyśl
Maja Radoń – SMS Przemyśl
Laura Szczudło – Pogoń – Sokół Lubaczów
Magdalena Siudy – UKS Czarni Oleszyce
Milena Wit – UKS Czarni Oleszyce
Zuzanna Urbaniak – UKS Czarni Oleszyce
Emilia Tarnawska – JKS SMS Jarosław
Aleksandra Cichy – Perfect Przeworsk
Lena Januszyńska – Perfect Przeworsk
Marcelina Skupień – Perfect Przeworsk
Wiktoria Laska – Motor Grochowce
Aleksandra Sarzyńska – Przedmieście Jarosław
Gabriela Najman – Przedmieście Jarosław
Michalina Kozioł – Młode Wilki Niziny

Trener Andrzej Sowiński

Podokręg Krosno

Milena Brej – Beniaminek Krosno
Wiktoria Gorzynik – Beniaminek Krosno
Maja Jaracz – Beniaminek Krosno
Zuzanna Knap – Beniaminek Krosno
Olga Kosiek – Beniaminek Krosno
Magdalena Lenik – Beniaminek Krosno
Wiktoria Łukowicz – Beniaminek Krosno
Julia Miczek – Beniaminek Krosno
Amelia Polak – Beniaminek Krosno
Zuzanna Kowalczuk – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Dagmara Podkalicka – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Amelia Kaleta – Karpaty Krosno
Emilia Kornasiewicz – Karpaty Krosno
Natalia Urban – Karpaty Krosno
Lena Furdak – AP Sanok
Milena Masłowiec – AP Sanok
Lena Wiktorska – Sobniów Jasło
Emilia Rogowska – Zorza Łęki Dukielskie

Trener Dawid Kamola

Podokręg Rzeszów

Dominika Babka – Resovia
Natalia Pieniążek – Resovia
Patrycja Grzech – Resovia
Roksana Pydych – Resovia
Julia Przebięda – Resovia
Oliwia Lew – Krzemienica
Estera Blajer – Krzemienica
Aleksandra Gurak – STAL Łańcut
Lena Sopel – STAL Łańcut
Aniela Sowa – STAL Łańcut
Iga Wojnar – STAL Łańcut
Marcelina Skrzyniarz –  FKS STAL Mielec
Julia Rzeźnik –  FKS STAL Mielec
Natalia Wajda –  FKS STAL Mielec
Aleksandra Wania – STAL Rzeszów
Oliwia Karnasiewicz – STAL Rzeszów
Milena Pawlarczyk – STAL Rzeszów
Martyna Wermińska – STAL Rzeszów

Trener: DARIA KRZEMIŃSKA

Podokręg Stalowa Wola

Maja Skrzypczak – UKS ORLIK RUDNIK
Natalia Gut – UKS ORLIK RUDNIK
Lena Błażejewska – GAP TALENT Pysznica
Martyna Warmińska – GAP TALENT Pysznica
Aleksandra Korga – GAP Zaleszany
Magdalena Sarzyńska – GAP Zaleszany
Oliwia Turek – GAP Zaleszany
Laura Siembida – WKS Kurzyna
Kinga Maziarz – WKS Kurzyna
Aleksandra Karbarz – WKS Kurzyna
Anna Hudy – KS Sarzyna
Weronika Szczęsny – KS Sarzyna
Maja Adamiak – KS Sarzyny
Nikola Paruch – Rotunda Krzeszów
Patrycja Kuraś – Azalia Wola Zarczycka
Emilia Bednarz – Akademia Piłkarska STAL Stalowa Wola
Lena Tys – JEZIORAK Chwałowice