Międzynarodowy turniej Twierdza Przemyśl. 24 drużyny z Polski i zagranicy

172
Fot. Archiwum organizatora

8-9 czerwca na stadionie Juvenia w Przemyślu odbędzie się Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2014 i młodsi „Twierdza Przemyśl”. To jeden z największych takich turniejów w regionie. Start już w sobotę.

W tym roku odbędzie się VII edycja tej imprezy! Ambasadorami turnieju są reprezentant Polski Adam Buksa oraz jego brat, młodzieżowy
reprezentant Polski Aleksander Buksa. Wsparcia merytorycznego dla turnieju udzielają Juan Manuel Jimenez, koordynator akademii piłkarskiej klubu FC Barcelona oraz Alex Sampaio, dyrektor akademii Ponto do Sol na Maderze.

W turnieju udział wezmą najlepsze zespoły z Podkarpacia, Polski jak i Ukrainy oraz Słowacji: m.in. Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów, Stal Stalowa Wola, Cracovia Kraków, MFK Vranov – Słowacja, Ruch Lwów, Termalica Nieciecza, Gaudium Zamość.

– Podczas tegorocznego turnieju potwierdzono udział rekordowej liczby drużyn. W dobie trwającej wojny na Ukrainie nie pozostajemy obojętni, dlatego w naszym turnieju będzie startowało cztery drużyny, które ugościmy w Przemyślu na nasz koszt – mówi Henryk Łaskarzewski, trener Orlika Przemyśl i główny organizator turnieju.

Rozgrywki będą się odbywać na stadionie „Juvenia” przy ul. Dworskiego 98 w Przemyślu.

Poniżej harmonogram turnieju: