Turniej Podokręgów o Puchar Grzegorza Lato i Jana Domarskiego podczas Pikniku Piłkarskiego z Drużyną Dziewczyn

81
Grafika Łukasz Latusek

Już tylko 7 dni pozostało do Wielkiego Pikniku Piłkarskiego z Drużyną Dziewczyn w Rzeszowie. Wraz z nami zagrają reprezentacje pięciu Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. W trakcie pikniku rozgrywany będzie bowiem Turniej Podokręgów o Puchar Grzegorza Lato i Jana Domarskiego.

Ponieważ jest to Piknik dla dziewczyn, to tym razem rywalizować będą piłkarki urodzone w 2012 roku i młodsze. Do rywalizacji staną drużyny Podokręgów: Dębica, Krosno, Jarosław, Rzeszów i Stalowa Wola.

Obecność na tych zawodach potwierdzili obaj patroni zmagań, czyli nasze legendy polskiej piłki nożnej Grzegorz Lato i Jan Domarski, którzy 50 lat temu wraz z reprezentacją Polski wywalczyli 3. miejsce na mistrzostwach świata w Niemczech, co do dziś jest jednym z największych sukcesów polskiej piłki nożnej.

Przypominamy Piknik z Drużyną Dziewczyn – 4 czerwca, godz. 10-14, stadion Resovii, ul., Wyspiańskiego 22. Zapraszamy dziewczynki w wieku 7-14 lat, które chcą rozpocząć przygodę z piłką nożną. Udział w pikniku jest bezpłatny, a czeka Was mnóstwo zabawy, sportowej rywalizacji i wspaniałych nagród.

Grafika: Łukasz Latusek