Półfinał Podkarpackiego Pucharu Polski: Igloopol Dębica – Siarka Tarnobrzeg [TRANSMISJA NA ŻYWO]

616

Pierwszy z dwóch półfinałów Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 17:00 na stadionie Igloopolu Dębica. Popularne Morsy podejmą Siarkę Tarnobrzeg. Transmisja na żywo z tego spotkania na naszym kanale na YouTube oraz na stronie internetowej Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Rozgrywki Pucharu Polski bardzo przypadły do gustu kibicom, szczególnie w ostatnim okresie. Dla drużyn z niższych lig to nieraz jedyna okazja sprawdzenia się z grającymi na wyższym szczeblu rywalami. Nie raz to właśnie drużyna z niższej ligi potrafiła utrzeć nosa faworytowi. A przykładem jest choćby ostatni zwycięzca Pucharu Polski, którym została grająca w 1 lidze Wisła Kraków.

W rywalizacji w Pucharze Polski na szczeblu województwa podkarpackiego dotarliśmy już do półfinałów, gdzie spotykają się zdobywcy pucharów w podokręgach. Do jednego z takich starć dojdzie właśnie w środę.

Igloopol Dębica wygrał Puchar Podokręgów Dębica/Rzeszów pokonując w finale po rzutach karnych rewelację wiosny w 4 lidze Sokół Kolbuszowa Dolna.

Siarka swój finał w podokręgu Stalowa Wola rozstrzygnęła w regulaminowym czasie. Na swoim stadionie pokonała 3:0 Sokoła Kamień.

W środę faworytem będzie wicelider 3 ligi, ale Igloopol na swoim terenie na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Zwycięzca tego meczu zagra w finale Podkarpackiego Pucharu Polski, gdzie spotka się z wygranym półfinału: KS Wiązownica – Karpaty Krosno. Ten mecz zaplanowano na 29 maja również na godzinę 17:00 i również ten mecz będziemy transmitować na żywo.

Jeśli nie możecie oglądać tego meczu z trybun stadionu, to zapraszamy do oglądania tego spotkania na naszym kanale na YouTube.