Mecze w środku tygodnia: Na żywo Pucharu Polski w Przeworsku. Derby 4 ligi w Sanoku i Rzeszowie [OBSADA]

527

Piłkarska środa w tym tygodniu z 4 ligą podkarpacką. Odbędzie się 8 z 9 meczów 25 kolejki. Ciekawie zapowiada się też wtorkowy finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Jarosław.

Początek meczu pucharowego o godzinie 16 na stadionie w Przeworsku. Już teraz zachęcamy do oglądania tego meczu zarówno z trybun stadionu, jak i na naszym kanale na YouTube, gdzie będziemy transmitować to spotkania na żywo. Realizację przeprowadzi znana firma MTTolo, a komentarzem swoim starcie ubarwi Maciej Dziedzic.

Warto przypomnień, że Orzeł Przeworsk w tegorocznej przygodzie w Pucharze Polski ma już na koncie jednego 3-ligowca. W półfinale Podokręgu Jarosław pokonał Sokoła Sieniawa.

Nie mniej ciekawe starcia czekają nas w środę w 4 lidze podkarpackiej, kiedy to odbędzie się niemal cała 25 kolejka. Niemal, ponieważ mecz Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl przełożono na 15 maja.

Niezwykle ciekawie zapowiadają się starcia Ekoballu Stali Sanok z Cosmosem Nowotaniec oraz derby Rzeszowa: Resovia II – Stal II Rzeszów.

Cosmos to nadal lider 4 ligi, ale Stal Sanok wygrała ostatnie swoje 6 spotkań w lidze.

Derby Rzeszowa dla rezerw obu tych klubów mają duże znaczenie, oba zespoły bronią się przed spadkiem i nikt nie będzie chciał stracić punktów, tym bardziej na korzyść konkurenta.

Oprócz wspomnianych sporo grania będą mieć zawodnicy w ligach młodzieżowych.

PEŁNE ZESTAWIENIE MECZÓW 23-25 KWIETNIA