Trenerzy i Trenerki z Podkarpacia na warsztatach u Marka Dragosza

84
Fot. Natalia Pydych/SMS Resovia

32 trenerów wzięło udział w zorganizowanych w Szkole Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie warsztatach na temat Sztuki Budowania Zespołu prowadzonych przez cenionego trenera Marka Dragosza.

Uczestnicy warsztatów, których partnerem był Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, zyskali nowe umiejętności interpersonalne. Opanowali techniki budowania relacji, doskonaląc zarówno umiejętności liderowania, jak i skutecznej komunikacji.

– Na sali szkoleniowej spotkali się ludzie, którzy – w większości – widzieli się po raz pierwszy. Kończyliśmy zajęcia, jak grupa znająca się nieco dłużej niż kilka godzin. To chyba najlepsza informacja zwrotna, jaką mogłem otrzymać. Wierzę, że nasze warsztaty miały wartość dla uczestników i będą użyteczne dla nich w przyszłości. Bardzo dziękuję za zaproszenie – powiedział Marek Dragosz.

Marek Dragosz to doświadczony trener piłkarski, posiadający certyfikaty federacji z Holandii, Anglii i Irlandii oraz bogate doświadczenie międzynarodowe. Jako trener reprezentacji Polski w Amp Futbol Polska odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej, zdobywając m.in. 4. miejsce na mistrzostwach świata i dwukrotnie brązowe medale mistrzostw Europy.

Marek Dragosz aktywnie działa również na polu charytatywnym. Założył „Keepers Foundation”, wspierającą dzieci, młodych zawodników i trenerów na całym świecie.