Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U19 w futsalu [TRANSMISJA]

744
Grafika Kuba Zegarliński

Zapraszamy do śledzenia na żywo zmagań z Młodzieżowych Mistrzostw Polski U19 w futsalu, które w tym roku rozgrywane będą w Mielcu. Początek turnieju w piątek o godzinie 13.00. Wcześnie przedstawimy losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski w futsalu.

Harmonogram transmisji:
Piątek, 23.02.2024
https://www.youtube.com/live/hmgyhOV31lk?si=nc8RR6AhPvP57vLs

od godziny 12 losowanie Pucharu Polski
12:15 – 13:00 studio przed turniejem Młodzieżowych Mistrzostw Polski
13:00 – 20:00 / 1 kolejka meczów grupowych

Sobota, 24.02.2024
https://www.youtube.com/live/KQnVaWKgdl0?si=SJaKvqtqQJJ3CMNr
08:30 – 15:10 / 2 kolejka meczów grupowych
https://www.youtube.com/live/f_dkmEE3OAo?si=b8LpRFiSir5I0tZz
15:10 – 22:00 / 3 kolejka meczów grupowych

Niedziela, 25.02.2024
https://www.youtube.com/live/kE92xqVHm7E?si=kQqkS2DkfjHpmaae
09:00 – 17:00 / Faza pucharowa

HARMONOGRAM TURNIEJU:

Grupa A

pt 13:00    GKS SMS Futsal Tychy         –       Legia Futsal Warszawa

pt 13:50    Junior Hurtap Łęczyca         –       Okocimski Brzesko

sb 8:30      GKS SMS Futsal Tychy         –       Okocimski Brzesko

sb 9:20      Junior Hurtap Łęczyca         –       Legia Futsal Warszawa

sb 15:10    Legia Futsal Warszawa         –       Okocimski Brzesko

sb 16:00    Junior Hurtap Łęczyca         –       GKS SMS Futsal Tychy

Grupa B

pt 14:40    Constract Lubawa        –       JKS SMS Jarosław

pt 15:30    Stal Mielec                 –       GLKS Sferanet Wilkowice

sb 10:10    Constract Lubawa        –       GLKS Sferanet Wilkowice

sb 11:00    Stal Mielec                 –       JKS SMS Jarosław

sb 16:50    JKS SMS Jarosław       –       GLKS Sferanet Wilkowice

sb 17:40    Stal Mielec                 –       Constract Lubawa

Grupa C

pt 16:40    Futsal Leszno             –       MG Futsal Jędrzejów

pt 17:30    Rekord Bielsko-Biała    –       Wemet Futsal Kamienica

sb 11:50    Futsal Leszno             –       Wemet Futsal Kamienica

sb 12:40    Rekord Bielsko-Biała    –       MG Futsal Jędrzejów

sb 18:30    MG Futsal Jędrzejów    –       Wemet Futsal Kamienica

sb 19:20    Rekord Bielsko-Biała    –       Futsal Leszno

Grupa D

pt 18:20    BAF Bonito Białystok    –       GKS Futsal Nowiny

pt 19:10    Red Dragons Pniewy    –       AZS UEK Kraków

sb 13:30    BAF Bonito Białystok    –       AZS UEK Kraków

sb 14:20    Red Dragons Pniewy    –       GKS Futsal Nowiny

sb 20:10    GKS Futsal Nowiny      –       AZS UEK Kraków

sb 21:00    Red Dragons Pniewy    –       BAF Bonito Białystok

A      pt 13:00    GKS SMS Futsal Tychy         –       Legia Futsal Warszawa

A      pt 13:50    Junior Hurtap Łęczyca         –       Okocimski Brzesko

B      pt 14:40    Constract Lubawa               –       JKS SMS Jarosław

B      pt 15:30    Stal Mielec                         –       GLKS Sferanet Wilkowice

C      pt 16:40    Futsal Leszno                     –       MG Futsal Jędrzejów

C      pt 17:30    Rekord Bielsko-Biała            –       Wemet Futsal Kamienica

D      pt 18:20    BAF Bonito Białystok            –       GKS Futsal Nowiny

D      pt 19:10    Red Dragons Pniewy            –       AZS UEK Kraków

A      sb 8:30      GKS SMS Futsal Tychy         –       Okocimski Brzesko

A      sb 9:20      Junior Hurtap Łęczyca         –       Legia Futsal Warszawa

B      sb 10:10    Constract Lubawa               –       GLKS Sferanet Wilkowice

B      sb 11:00    Stal Mielec                         –       JKS SMS Jarosław

C      sb 11:50    Futsal Leszno                     –       Wemet Futsal Kamienica

C      sb 12:40    Rekord Bielsko-Biała            –       MG Futsal Jędrzejów

D      sb 13:30    BAF Bonito Białystok            –       AZS UEK Kraków

D      sb 14:20    Red Dragons Pniewy            –       GKS Futsal Nowiny

A      sb 15:10    Legia Futsal Warszawa         –       Okocimski Brzesko

A      sb 16:00    Junior Hurtap Łęczyca         –       GKS SMS Futsal Tychy

B      sb 16:50    JKS SMS Jarosław               –       GLKS Sferanet Wilkowice

B      sb 17:40    Stal Mielec                         –       Constract Lubawa

C      sb 18:30    MG Futsal Jędrzejów            –       Wemet Futsal Kamienica

C      sb 19:20    Rekord Bielsko-Biała            –       Futsal Leszno

D      sb 20:10    GKS Futsal Nowiny              –       AZS UEK Kraków

D      sb 21:00    Red Dragons Pniewy            –       BAF Bonito Białystok

A1-B2       

25-02-2024 9:00

C1-D2      

25-02-2024 10:00      

A2-B1       

25-02-2024 11:00      

C2-D1      

25-02-2024 12:00      

1/2 finału  

25-02-2024 13:00      

1/2 finału  

25-02-2024 14:00      

mecz o 3 miejsce

25-02-2024 15:00      

FINAŁ       

25-02-2024 16:00