Terminarze Podkarpacki ZPN – WIOSNA 2024

5761
Fot. Konrad Kwolek

Terminarz rozgrywek rundy wiosennej 2024 – Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Aktualizacja 14.02.2024

4 liga Podkarpacka
Dębica: Klasa okręgowa
Jarosław: Klasa okręgowa
Krosno: Klasa okręgowa
Rzeszów: Klasa okręgowa
Stalowa Wola: Klasa okręgowa
Dębica: Klasa A
Jarosław: Klasa A Grupa 1
Jarosław: Klasa A Grupa 2
Jarosław: Klasa A Grupa 3
Jarosław: Klasa A Grupa 4
Krosno: Klasa A Grupa 1
Krosno: Klasa A Grupa 2
Krosno: Klasa A Grupa 3
Rzeszów: Klasa A Grupa 1
Rzeszów: Klasa A Grupa 2
Rzeszów: Klasa A Grupa 3
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1
Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2
Dębica: Klasa B Grupa 1
Dębica: Klasa B Grupa 2
Jarosław: Klasa B Grupa 1
Jarosław: Klasa B Grupa 2
Jarosław: Klasa B Grupa 3
Jarosław: Klasa B Grupa 4
Krosno: Klasa B Grupa 1
Krosno: Klasa B Grupa 2
Krosno: Klasa B Grupa 3
Krosno: Klasa B Grupa 4
Krosno: Klasa B Grupa 5
Rzeszów: Klasa B Grupa 1
Rzeszów: Klasa B Grupa 2
Rzeszów: Klasa B Grupa 3
Rzeszów: Klasa B Grupa 4
Rzeszów: Klasa B Grupa 5
Rzeszów: Klasa B Grupa 6
Rzeszów: Klasa B Grupa 7
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2
Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3
A1 Junior „A1 – I liga – Runda wiosenna” Grupa 1
A1 Junior „A1 – II liga – Runda Wiosenna” Grupa 2
Jarosław: A1 Junior Grupa 1
Jarosław: A1 Junior Grupa 2
Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”
Krosno: A1 Junior ” klasa „Okręgowa”” Grupa 1
Krosno: A1 Junior ” starszy Grupa 1
Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3
Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2
Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1
Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2
B1 Junior Młodszy – I liga – Runda Wiosenna Grupa 1
B1 Junior Młodszy- II liga – Runda Wiosenna Grupa 2
Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1
Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 2
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3
Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4
Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1
Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2
Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3
C1 Trampkarz „C1 – I liga – Runda Wiosenna” Grupa 1
C1 Trampkarz „C1 – II liga – Runda Wiosenna” Grupa 2
Dębica: C1 Trampkarz
Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1
Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2
Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 3
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3
Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4
C2 Trampkarz „C2 – II liga – Runda Wiosenna” Grupa 2
C2 Trampkarz „C2- I liga – Runda Wiosenna” Grupa 1
Dębica: C2 Trampkarz
Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1
Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2
D1 Młodzik „D1 – I liga – Runda Wiosenna” Grupa 1
D1 Młodzik „D1 – II liga – Runda Wiosenna” Grupa 2
Dębica: D1 Młodzik Grupa 1
Dębica: D1 Młodzik Grupa 2
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3
Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4
D2 Młodzik „D2 – II liga – Runda Wiosenna” Grupa 2
D2 Młodzik „D2 – I liga – Runda Wiosenna” Grupa 1
D2 Młodzik „D2 – III liga- Runda Wiosenna” Grupa 3
Dębica: D2 Młodzik Grupa 1
Jarosław: D2 Młodzik
Krosno: D2 Młodzik „młodszy” Grupa 1
Dębica: E1 Orlik Grupa 1
Dębica: E1 Orlik Grupa 2
Dębica: E1 Orlik Grupa 3
Krosno: E1 Orlik Grupa 4
Krosno: E1 Orlik „starszy”
Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2
Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 3
Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 5
Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 6
Dębica: E2 Orlik Grupa 1
Dębica: E2 Orlik Grupa 2
Dębica: E2 Orlik Grupa 3
Krosno: E2 Orlik Grupa 1
Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 2
Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 3
Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 2
Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 1
Puchar Polski „Jarosław”
Puchar Polski „Krosno”
Puchar Polski „Rzeszów/Dębica”
Puchar Polski „Stalowa Wola”