Memoriał im. M. Lotycza: Stal Łańcut przed Wólczanką i JKS-em Jarosław

103
Fot. JKS Jarosław

SPEC Stal Łańcut został zwycięzcą XXVIII memoriału im Mariana Lotycza. Patronem honorowym turnieju był prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba.

W turnieju, który tradycyjnie rozgrywany był w hali MOSiR w Jarosławiu, wzięło udział 8 drużyn w tym: JKS Jarosław, Wólczanka Wólka Pełkińska, JKS Old Boys Jarosław, Piast Tuczempy, Unia Nowa Sarzyna, Stal SPEC Łańcut, Stal Sanok i JKS Kibice i Sympatycy.

Marian Lotycz to były wieloletni działacz sekcji piłki nożnej oraz wiceprezes klubu JKS Jarosław.

WYNIKI

GRUPA A

JKS Jarosław – WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 1-2
1-0 Pilch, 1-1 Halwa, 1-2 Halwa

STAL Sanok – UNIA Nowa Sarzyna 4-0
1-0 Gierczak, 2-0 Czyrny, 3-0 Chmiel (s), 4-0 Kogut

JKS Jarosław – STAL Sanok 0-1
0-1 Gierczak

WÓLCZANKA Wólka Pełkińska – UNIA Nowa Sarzyna 5-1
0-1 Hanejko, 1-1 Halwa, 2-1 Halwa, 3-1 Kalin, 4-1 Błonarowicz, 5-1 Błonarowicz

JKS Jarosław – UNIA Nowa Sarzyna 7-1
1-0 Pilch, 1-1 Hanejko, 2-1 Chrupcała, 3-1 Pilch, 4-1 Magdziak, 5-1 Brodowicz, 6-1 Chrupcała, 7-1 Dubaj

STAL Sanok – WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 2-0
1-0 Gierczak, 2-0 Maślany

mpktbz-bsz-r-p
1.Stal Sanok397-03-0-0
2.Wólczanka W. Pełkińska367-42-0-1
3.JKS Jarosław338-41-0-2
4.Unia Nowa Sarzyna302-160-0-3

GRUPA B

STAL Łańcut – PIAST Tuczempy 2-1
1-0 Wójcik, 1-1 Śmiech, 2-1 Więcek

KIBICE JKS Jarosław – OLDBOJE JKS Jarosław 2-5
0-1 Pietryna, 0-2 Bańka, 1-2 Raptor, 1-3 Mikłasz, 1-4 P. Wojtas, 1-5 Pietryna, 2-5 Raptor

STAL Łańcut – KIBICE JKS Jarosław 4-3
0-1 Sandacz, 1-1 Leja, 1-2 Szuba, 2-2 Wójcik, 3-2 Wójcik, 4-2 Wójcik, 4-3 Raptor

PIAST Tuczempy – OLDBOJE JKS Jarosław 0-1
0-1 Pietryna

STAL Łańcut – OLDBOJE JKS Jarosław 0-0

KIBICE JKS Jarosław – PIAST Tuczempy 0-3
0-1 Hołota, 0-2 Czubocha, 0-3 Jasny

mpktbz-bsz-r-p
1.Oldboje JKS Jarosław376-22-1-0
2.Stal Łańcut376-42-1-0
3.Piast Tuczempy334-31-0-2
4.Kibice JKS Jarosław305-120-0-3

PÓŁFINAŁY

STAL Sanok – STAL Łańcut 0-0 (karne 1-2)

OLDBOJE JKS Jarosław – WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 0-1
0-1 Halwa

MECZ O III MIEJSCE

STAL Sanok – OLDBOJE JKS Jarosław 0-0 (karne 2-3)

FINAŁ

STAL Łańcut – WÓLCZANKA Wólka Pełkińska 2-0
1-0 Majda, 2-0 Więcek

Klasyfikacja turnieju:

1. Stal SPEC Łańcut

2. Wólczanka Wólka Pełkińska

3. JKS Old Boys Jarosław

4. Stal Sanok

Ponadto wśród zawodników zostali wyróżnieni następujący zawodnicy:

Król strzelców Tymoteusz Halwa 5 bramek 

Najlepszy zawodnik Kamil Mach

Najlepszy bramkarz Adam Fabiński