Serwatka Żabno mistrzem oldbojów w futsalu

440
Fot. Konrad Kwolek

Drużyna Serwatka Żabno pokonała w finale Guzikówkę Krosno w 11. Mistrzostwach Oldbojów w futsalu, które rozgrywano w Krośnie. W zawodach rywalizowało 20 zespołów z całego Podkarpacia.

WYNIKI

Grupa A

GUZIKÓWKA SG KROSNO – KARPATY KROSNO 2:1

DENTAR RZESZÓW – JKS JAROSŁAW 1:2

SERWATKA ŻABNO – GUZIKÓWKA SG KROSNO 0:1

KARPATY KROSNO – JKS JAROSŁAW 2:3

SERWATKA ŻABNO – DENTAR RZESZÓW 5:1

GUZIKÓWKA SG KROSNO – JKS JAROSŁAW 0:0

KARPATY KROSNO – DENTAR RZESZÓW 5:1

SERWATKA ŻABNO – JKS JAROSŁAW 2:1

GUZIKÓWKA SG KROSNO – DENTAR RZESZÓW 1:1

SERWATKA ŻABNO – KARPATY KROSNO 2:1

Tabela

  1. Serwatka Żabno
  2. Guzikówka Krosno
  3. JKS Jarosław
  4. Karpaty Krosno
  5. Dentar Rzeszów

Grupa B

OLDBOYS ZARZECZE – CZEMROL PEŁKINIE 0:0

DROMADER CHRZĄSTÓW – KOTWICA KORCZYNA 3:0

OLDBOYS DYNÓW – OLDBOYS ZARZECZE 6:0

CZEMROL PEŁKINIE – KOTWICA KORCZYNA 1:0

OLDBOYS DYNÓW – DROMADER CHRZĄSTÓW 1:2

OLDBOYS ZARZECZE – KOTWICA KORCZYNA 2:4

CZEMROL PEŁKINIE – DROMADER CHRZĄSTÓW 0:0

OLDBOYS DYNÓW – KOTWICA KORCZYNA 1:0

OLDBOYS ZARZECZE – DROMADER CHRZĄSTÓW 1:5

OLDBOYS DYNÓW – CZEMROL PEŁKINIE 1:2

  1. Dromader Chrząstów
  2. Czemrol Pełkinie
  3. Oldboys Dynów
  4. Kotwica Korczyna
  5. Oldboys Zarzecze  

Grupa C

BURZA ROGI – KOL. SĘDZIÓW KROSNO 1:1

OLIMP LABS DĘBICA – BŁĘKITNI ROPCZYCE 0:0

SPEC STAL ŁAŃCUT – BURZA ROGI 1:0

KOL. SĘDZIÓW KROSNO – BŁĘKITNI ROPCZYCE 0:2

SPEC STAL ŁAŃCUT – OLIMP LABS DĘBICA 0:4

BURZA ROGI – BŁĘKITNI ROPCZYCE 1:0

KOL. SĘDZIÓW KROSNO – OLIMP LABS DĘBICA 0:4

SPEC STAL ŁAŃCUT – BŁĘKITNI ROPCZYCE 0:1

BURZA ROGI – OLIMP LABS DĘBICA 1:3

SPEC STAL ŁAŃCUT – KOL. SĘDZIÓW KROSNO 0:1

Tabela:

  1. Olimp Labs Dębica
  2. Błękitni Ropczyce
  3. Burza Rogi
  4. Kolegium Sędziów Krosno
  5. SPEC Stal Łańcut

Grupa D

KOLBUSZOWIANKA – STAL SANOK 0:2

OLDBOYS CMOLAS – ORZEŁ PRZEWORSK 1:1

POLONIA RZESZÓW – KOLBUSZOWIANKA 0:0

STAL SANOK – ORZEŁ PRZEWORSK 0:0

POLONIA RZESZÓW – OLDBOYS CMOLAS 1:0

KOLBUSZOWIANKA – ORZEŁ PRZEWORSK 0:2

STAL SANOK – OLDBOYS CMOLAS 5:1

POLONIA RZESZÓW – ORZEŁ PRZEWORSK 0:1

KOLBUSZOWIANKA – OLDBOYS CMOLAS 2:2

POLONIA RZESZÓW – STAL SANOK 0:2

  1. Stal Sanok
  2. Orzeł Przeworsk
  3. Polonia Rzeszów
  4. Kolbuszowianaka
  5. Oldboys Cmolas

Ćwierćfinały

Serwatka – Błękitni – 0-0 k. 3-1

Dromader – Przeworsk – 6-0

Dębica – Guzikówka – 0-0 k.5-6

Sanok – Pełkinie – 3-0

Półfinały

Serwatka – Dromader – 3-0

Guzikówka – Sanok – 1-0

O 3. miejsce

Dromader – Sanok – 1-3

Finał

Serwatka – Guzikówka – 1-0

Najlepszy zawodnik: Paweł Kaczmarczyk (Serwatka Futsal Team Żabno)
Najlepszy bramkarz: Mariusz Sabatowski (Guzikówka Krosno)
Najlepszy strzelec: Damian Skiba (Lks Dromader Chrząstów)



Fotogaleria: (2) Facebook Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej