XX Gala Piłkarska Podkarpacka Nike: Poznaliśmy wszystkie nominacje w klasach O, A i B

1276

Tylko trzy tygodnie pozostało do finału XX Gali Piłkarskiej Podkarpacka Nike. Tymczasem przedstawiamy pierwsze nominacje. Na początek prezentujemy wybór kapituły w kategorii Piłkarz Roku 2023 w klasach O, A, B.

Z okazji jubileuszowej dwudziestej Gali Piłkarskiej Podkarpacka Nike Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, postanowił po raz pierwszy nagrodzić Podkarpackimi Nike najlepszych zawodników również w niższych ligach. Po konsultacji z klubami, trenerami i działaczami, szefowie poszczególnych podokręgów wskazali po trzech najlepszych piłkarzy w poszczególnych grupach klas O, A, B.

Najlepszych piłkarzy w poszczególnych grupach poznamy na finale XX Gali Piłkarskiej Podkarpacka Nike, która odbędzie się 9 lutego 2024 roku w G2A Arenie w Jasionce.

XX Gala Piłkarska Podkarpacka Nike to doroczne podsumowanie dokonań środowiska piłkarskiego z Podkarpacia i okazja do nagrodzenia najlepszych piłkarzy, piłkarki, trenerów, działaczy i ludzi wspierających piłę nożną.

W tym roku wybieramy najlepszych w 10 kategoriach:

– Piłkarz Roku

– Piłkarka Roku

– Trener Roku

– Drużyna Roku

– Trener wychowawca młodzieży

– Młodzieżowiec – Odkrycie Roku

– Futsalowy Zawodnik Roku

– Działacz Roku

– Samorządowiec Roku

– Sponsor Roku

Dodatkowo z okazji jubileuszowej gali Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej postanowił nagrodzić:

– Piłkarza Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

– Trenera Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

– Drużynę Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

– Młodzieżowca Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

– Odkrycie Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

A także przyznać nagrodę Piłkarza Roku 2023 zawodnikom poszczególnych grup klas O, A, B.

NOMINOWANI W KATEGORII PIŁKARZ ROKU 2023 W KLASACH O, A I B

Podokręg Dębica

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Dębica

  • Kacper Bugaj (Victoria Czermin)
  • Michał Fornek (Kaskada -Ostrów Kamionka)
  • Kamil Rokita (LKS Żyraków)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Dębica

  • Adrian Góra (LKS Łopuchowa)
  • Damian Róg (LKS Nagoszyn)
  • Łukasz Stanek (Brzostowianka Brzostek)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Dębica, gr. 1

  • Miłosz Bielak (Korona Góra Ropczycka)
  • Dominik Kobos (Victoria Ocieka)
  • Robert Świerad (Inter Gnojnica)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Dębica, gr. 2

  • Damian Kitrys (LKS Brzeźnica)
  • Marek Węgrzynowicz (Paszczyniak Paszczyna)
  • Patryk Więckowicz (Strażak Lubzina)

Podokręg Jarosław

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Jarosław

  • Krzysztof Pietluch (Wólczanka Wólka Pełkińska)
  • Rafał Surmiak (MKS Orzeł Przeworsk)
  • Hubert Świecarz (LKS Skołoszów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. jarosławska

  • Patryk Andreasik (Sanoczanka Święte)
  • Artur Łukasiewicz (Wiraż Chłopice)
  • Radosław Wańkowicz (Czarni Pawłosiów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. przemyska

  • Miłosz Mroziński (Orzeł Torki)
  • Bartosz Przytuła (GKS Viking Orły)
  • Kacper Stecyk (Cresovia Kalników)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. przeworska

  • Piotr Białogłowski (Cresovia Krzeczowice)
  • Dawid Cichy (MKS Kańczuga)
  • Jakub Słysz (Huragan Gniewczyna)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska

  • Konrad Olejarz (LKS Miękisz Nowy)
  • Sebastian Rogowski (Zdrój Horyniec)
  • Jakub Tokarz (Huragan Basznia Dolna)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. jarosławska

  • Łukasz Halwa (Korona Tuchla)
  • Marcin Halwa (Wisznia Nienowice)
  • Marek Janiec (Tęcza Wysock)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. przemyska

  • Piotr Brajczewski (KS Arłamów)
  • Patryk Stachura (LKS Ujkowice)
  • Damian Woźny (Grom Wyszatyce)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. przeworska

  • Bartosz Dziedzic (Alabaster Łopuszka Wielka)
  • Kamil Kiper (GKS Zarzecze)
  • Tobiasz Sieńko (Nafta-Gaz Jodłówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. lubaczowska

  • Dawid Gałas (Roztocze Ruda Różaniecka)
  • Witold Kornaga (Victoria Stary Dzików)
  • Michał Krzemiński (Piast Antoniki)

Podokręg Krosno

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Krosno

  • Wiktor Fara (Czarni Jasło)
  • Arkadiusz Majka (Tempo Nienaszów)
  • Hubert Wilk (Partyzant Targowiska)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 1

  • Sylwester Biesiada (Sanovia Lesko)
  • Piotr Laskowski (Cosmos II Nowotaniec)
  • Fabian Pańko (Górnik Strachocina)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 2

  • Tomasz Kasperkowicz (Beskid Posada Górna)
  • Robert Sieniawski (Cisy Jabłonica Polska)
  • Wiktor Sieradzki (ULKS Grabówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 3

  • Paweł Dziadosz (LKS Zorza Łęki Dukielskie)
  • Michał Krupa (LKS Głowienka)
  • Sławomir Sienicki (Strzelec Frysztak)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 1

  • Jędrzej Pilch (Bieszczady II Ustrzyki Dolne)
  • Miłosz Rajchel (Nelson Polańczyk)
  • Karol Szmyd (Lotniarz Bezmiechowa)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 2

  • Jan Ambicki (Orkan Markowce)
  • Dariusz Kurdziel (LKS Golcowa)
  • Jakub Leń (Victoria Pakoszówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 3

  • Dawid Chęć (Błękitni Jasienica Rosielna)
  • Kamil Kilar (Wisłok Sieniawa)
  • Marek Tomoń (Sokół Domaradz)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 4

  • Wojciech Masłowski (LKS Lubatowa)
  • Wojciech Munia (Polonia Kopytowa)
  • Tomasz Wąchała (WKS Wojaszówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 5

  • Jakub Cyran (Wisłoka Nowy Żmigród)
  • Dominik Krzywiński (Jasiołka Szebnie)
  • Hubert Ruszel (LKS Brzezówka)

Podokręg Rzeszów

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Rzeszów

  • Patryk Mendoń (Strug Tyczyn)
  • Konrad Panek (Sokołów Sokołów Młp./ LKS Jasionka)
  • Dariusz Róg (Błażowianka Błażowa)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 1

  • Michał Mroczka (Wisłok Strzyżów)
  • Adrian Rogala (Novi Nosówka)
  • Łukasz Trzyna (Junak Rzeszów/Plantator Nienadówka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 2

  • Piotr Balawender (Błękit Żołynia)
  • Norbert Słaby (Crasnovia Krasne)
  • Damian Szeliga (Styrobud Trzeboś)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 3

  • Tomasz Bajor (Zacisze Trześń)
  • Piotr Draus (Tempo Cmolas)
  • Patryk Glica (Sparta Chorzelów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 1

  • Mateusz Bida (Orzeł Wysoka Głogowska)
  • Paweł Kłeczek (Rudnianka Rudna Wielka/ Victoria Budy Głogowskie)
  • Kacper Zarczuk (Resovia III Rzeszów)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 2

  • Jakub Kuśnierz (Herman Hermanowa)
  • Artur Róg (Diament Pstrągowa)
  • Paweł Ruszała (KS Godowa)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 3

  • Bartłomiej Kłoda (Polonia Hyżne )
  • Paweł Kulon (Dynovia Dynów/KS Pawłokoma)
  • Mariusz Socha (Orzeł Wysoka Łańcucka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 4

  • Grzegorz Bułaś (Astra Medynia Głogowska)
  • Sebastian Kuźniar (UKS SMS Rzeszów)
  • Tomasz Pukała (KS Terliczka)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 5

  • Marcin Padykuła (Florian Ostrowy Tuszowskie)
  • Karol Pszeniczny (LKS Babicha)
  • Marek Wójciak (LKS Dębiaki)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 6

  • Marcin Mroczek (LKS Wierzchowiny)
  • Adrian Nosal (Sokół Pień)
  • Kamil Szkutnik (Orły Ruda)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 7

  • Łukasz Bajor (Orzeł Kosowy)
  • Łukasz Herbut (Wilga Widełka)
  • Rafał Wróblewski (Kolbuszowianka II Kolbuszowa)

Podokręg Stalowa Wola

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Stalowa Wola

  • Kacper Piechniak (Sokół Kamień)
  • Sebastian Pieróg (Dolina Tanew Wólka Tanewska)
  • Dawid Wach (ŁKS Łowisko)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Stalowa Wola, gr. 1

  • Kacper Broda (San Wrzawy)
  • Mariusz Lewicki (Kolejarz Knapy)
  • Michał Partyka (Bukowa Jastkowice)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Stalowa Wola, gr. 2

  • Konrad Kaczmarczyk (LKS Brzyska Wola)
  • Mateusz Kowalski (Podlesianka Kamień)
  • Marcin Madej (LZS Podwolina)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 1

  • Cezary Cieśla (Płomień Trześń)
  • Sebastian Łagowski (KS Żupawa)
  • Marcin Piątek (Koniczynka Ocice)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 2

  • Jakub Guz (Czarni Sójkowa)
  • Bartłomiej Idec (LZS Kotowa Wola)
  • Łukasz Kobylarz (KP Zarzecze)

PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 3

  • Dominik Drożdżal (Jodła Przychojec)
  • Maciej Klekacz (Rotunda Krzeszów)
  • Piotr Kłos (Azalia II Wola Zarczycka)