Superbet partnerem XX Gali Piłkarskiej Podkarpacka Nike!

178

Do XX Gali Piłkarskiej Podkarpacka Nike pozostał równo miesiąc. 9 lutego o godzinie 18 w G2A Arenie w Jasionce rozpoczniemy największą galę piłkarską Polsce, w której udział weźmie nawet 1500 osób. Już teraz mamy ważną informację do przekazania. Pierwszym dużym partnerem naszej Gali został Superbet – drugi największy bukmacher online w Polsce.

Zachęcamy do korzystania z usług partnera Gali. Pobierz nowoczesną aplikację mobilną Superbet i spraw, że oglądanie meczów ukochanej drużyny będzie jeszcze ciekawsze! Każdy doceni jej szybkość działania, przejrzystość i niezawodność, ale to nie wszystko. Aplikacja posiada także rozbudowany moduł statystyczny, a także liczne transmisje on-line. Tylko w aplikacji Superbet możecie podpatrywać, kopiować i komentować kupony znanych osobistości świata sportu, ekspertów i swoich kumpli. Super Social to społecznościowa funkcjonalność, która sprawia, że emocje w grze są jeszcze większe.

Czym jeszcze wyróżnia się Superbet? Możliwością gry i dobrej zabawy całkowicie za darmo! Takie możliwości daje SuperGame, gdzie co tydzień, bez żadnego wkładu finansowego, typujesz 5 dokładnych wyników hitowych meczów piłkarskich i walczysz o rozbicie puli w wysokości nawet 125 000 PLN! Wygrać gotówkę można nawet trafiając jeden wynik. Innym ciekawym rozwiązaniem dla graczy szukających darmowej rozrywki w internecie, jest SuperSpin. Aż do końca stycznia Superbet rozdaje w darmowych grach dodatkowe, niezwykle atrakcyjne nagrody! Zarówno w SuperGame, jak i SuperSpin możesz sięgnąć po nowiutkiego Fiata 500. Do rozdania aż 30 sztuk tego eleganckiego, miejskiego autka. Spróbuj już teraz odjazdowej zabawy!

Postawiłeś na drużynę, która roztrwoniła przewagę? W Superbet twój kupon… i tak jest wygrany! Funkcjonalnością regularnie poprawiającą humor graczom jest SuperPrzewaga, która rozlicza wygrany kupon, niezależnie od końcowego rezultatu, już w przypadku przewagi 2 bramek. Przykładowo: postawiłeś na wygraną Polski z Mołdawią. Do przerwy prowadzimy 2:0, ale mecz kończy się porażką 2:3. Co dalej? Twój kupon Superbet rozlicza jako wygrany, bo mieliśmy dwubramkową przewagę! Z tej promocji w zeszłym roku skorzystało aż 90% obstawiających w Superbet!

Strona internetowa Superbet

Pobierz aplikację mobilną

Obserwuj naszego partnera na: FACEBOOKU, INSTAGRAMIE, X (dawnym Twitterze) oraz TikToku

SUPERBET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE SP. Z O.O. POSIADA ZEZWOLENIE NA URZĄDZANIE ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18. ROKU ŻYCIA.

Chcesz zostać partnerem XX Piłkarskiej Gali Podkarpacka Nike?

Skontaktuj się z nami: podkarpacki@zpn.pl  

XX Gala Piłkarska Podkarpacka Nike 2023 odbędzie się 9 lutego w hali wystawienniczo-kongresowej G2A Arena w Jasionce.

To podsumowanie wszystkich sukcesów i wydarzeń piłkarskich w 2023 roku na Podkarpaciu.

Będziemy wybierać najlepsze piłkarki, najlepszych piłkarzy, trenerów, drużyny działaczy, sponsorów i samorządowców 2023 roku!

Z okazji jubileuszowej 20-tej edycji Podkarpackiej Nike przygotowaliśmy też specjalne nagrody dla najlepszych piłkarzy z 4 ligi Podkarpackiej oraz klas O, A i B.

Zaprosiliśmy wiele piłkarskich osobistości z całej Polski w tym legendy, takie jak Grzegorz Lato i Jan Domarski.

Łącznie w Gali weźmie udział nawet 1500 osób ze środowiska piłkarskiego.

Dołącz do największej sportowej rodziny.