Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej pozyskał sponsora dla klubów. Keeza ufunduje sprzęt wart 1,6 mln zł

148

Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej potwierdził wcześniejsze informacje, że związek pozyskał sponsora, który ufunduje sprzęt sportowy dla klubów z naszego regionu. Będzie to firma Tomadex, właściciel marki Keeza, który przekaże kwotę 1,6 mln zł.

Zapraszamy do wysłuchania informacji, jaką do klubów skierował prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba.

Szczegóły dotyczące rozdysponowania wymienionej kwoty poznamy już wkrótce. Jak będzie ona podzielona, o tym zadecydować Zarząd Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Jak mówi prezes Golba, szczegóły będą znane jeszcze w tym miesiącu.

Produkty marki KEEZA można obejrzeć i kupić w internetowym sklepie detalicznym pod adresem: https://sklep.keeza.pl. Właścicielem marki KEEZA jest firma TOMADEX S.C. – największy w Unii Europejskiej producent gadżetów kibicowskich: www.tomadex.pl.

Tomadex S.C. od 18 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów.

Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. To polska marka odzieży i sprzętu, która tworzy swoje produkty dla wszystkich miłośników sportu, zarówno amatorów, jak i zawodowców. Ze sprzętu marki KEEZA korzystają obecnie setki klubów w Polsce, w tym również kilkadziesiąt na Podkarpaciu. KEEZA jest sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig od IV ligi do c-klasy.

Odzież oraz akcesoria sportowe KEEZA można kupować bezpośrednio w sklepie detalicznym: www.sklep.keeza.pl. Pełna oferta marki znajduje się natomiast pod adresem: www.keeza.pl.

Informację o nowych promocjach, rabatach i produktach można znaleźć również na fan page na Facebook’u: www.facebook.com/keezapolska oraz kanałach informacyjnych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.