Terminarz 4 ligi podkarpackiej w rundzie wiosennej

863
Po rundzie jesiennej na czele tabeli 4 ligi podkarpackiej jest Cosmos Nowotaniec. Fot. Konrad Kwolek

Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej przedstawił terminarz 4 ligi podkarpackiej w rundzie wiosennej. Pierwsze mecze zaplanowano na 9 marca, zaś sezon 2023/2024 zakończy się 15 czerwca.

W terminarzu Wiosna 2024 dwie kolejki zostały wyznaczone na środy. Mecze w tygodniu zaplanowano na 24 kwietnia i 29 maja, pozostałe kolejki odbywać się będą w weekendy.

Terminarz 4 ligi podkarpackiej (wiosna 2024)

RUNDA II

Kolejka 18 w dniach 09-03-2024/10-03-2024

154Polonia Przemyśl– Cosmos Nowotaniec2024-03-09
155Izolator Boguchwała– Sokół Kamień2024-03-09
156MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Igloopol Dębica2024-03-09
157KS Legion Pilzno– JKS Jarosław2024-03-09
158Stal II Rzeszów S.A.– Lechia Sędziszów Młp.2024-03-09
159Błękitni Ropczyce– Głogovia Głogów Młp.2024-03-09
160Resovia II Rzeszów S.A.– SPEC Stal Łańcut2024-03-09
161Sokół Kolbuszowa Dolna– Ekoball Sanok2024-03-09
162Korona Rzeszów– Wisłok Wiśniowa2024-03-09

Kolejka 19 w dniach 16-03-2024/17-03-2024

163Korona Rzeszów– Polonia Przemyśl2024-03-16
164Wisłok Wiśniowa– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-03-16
165Ekoball Sanok– Resovia II Rzeszów S.A.2024-03-16
166SPEC Stal Łańcut– Błękitni Ropczyce2024-03-16
167Stal II Rzeszów S.A.– Głogovia Głogów Młp.2024-03-16
168Lechia Sędziszów Młp.– KS Legion Pilzno2024-03-16
169JKS Jarosław– Igloopol Dębica2024-03-16
170MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Izolator Boguchwała2024-03-16
171Sokół Kamień– Cosmos Nowotaniec2024-03-16

Kolejka 20 w dniach 23-03-2024/24-03-2024

172Sokół Kamień– Polonia Przemyśl2024-03-23
173Cosmos Nowotaniec– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2024-03-23
174Izolator Boguchwała– JKS Jarosław2024-03-23
175Igloopol Dębica– Lechia Sędziszów Młp.2024-03-23
176KS Legion Pilzno– Głogovia Głogów Młp.2024-03-23
177Stal II Rzeszów S.A.– SPEC Stal Łańcut2024-03-23
178Błękitni Ropczyce– Ekoball Sanok2024-03-23
179Resovia II Rzeszów S.A.– Wisłok Wiśniowa2024-03-23
180Sokół Kolbuszowa Dolna– Korona Rzeszów2024-03-23


Kolejka 21 w dniach 30-03-2024/31-03-2024

181Sokół Kolbuszowa Dolna– Polonia Przemyśl2024-03-30
182Korona Rzeszów– Resovia II Rzeszów S.A.2024-03-30
183Wisłok Wiśniowa– Błękitni Ropczyce2024-03-30
184Ekoball Sanok– Stal II Rzeszów S.A.2024-03-30
185SPEC Stal Łańcut– KS Legion Pilzno2024-03-30
186Głogovia Głogów Młp.– Igloopol Dębica2024-03-30
187Lechia Sędziszów Młp.– Izolator Boguchwała2024-03-30
188JKS Jarosław– Cosmos Nowotaniec2024-03-30
189MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Sokół Kamień2024-03-30

Kolejka 22 w dniach 06-04-2024/07-04-2024

190Polonia Przemyśl– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2024-04-06
191Sokół Kamień– JKS Jarosław2024-04-06
192Cosmos Nowotaniec– Lechia Sędziszów Młp.2024-04-06
193Izolator Boguchwała– Głogovia Głogów Młp.2024-04-06
194Igloopol Dębica– SPEC Stal Łańcut2024-04-06
195KS Legion Pilzno– Ekoball Sanok2024-04-06
196Stal II Rzeszów S.A.– Wisłok Wiśniowa2024-04-06
197Błękitni Ropczyce– Korona Rzeszów2024-04-06
198Resovia II Rzeszów S.A.– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-04-06

Kolejka 23 w dniach 13-04-2024/14-04-2024

199Resovia II Rzeszów S.A.– Polonia Przemyśl2024-04-13
200Sokół Kolbuszowa Dolna– Błękitni Ropczyce2024-04-13
201Korona Rzeszów– Stal II Rzeszów S.A.2024-04-13
202Wisłok Wiśniowa– KS Legion Pilzno2024-04-13
203Ekoball Sanok– Igloopol Dębica2024-04-13
204SPEC Stal Łańcut– Izolator Boguchwała2024-04-13
205Głogovia Głogów Młp.– Cosmos Nowotaniec2024-04-13
206Lechia Sędziszów Młp.– Sokół Kamień2024-04-13
207JKS Jarosław– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2024-04-13

Kolejka 24 w dniach 20-04-2024/21-04-2024

208Polonia Przemyśl– JKS Jarosław2024-04-20
209MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Lechia Sędziszów Młp.2024-04-20
210Sokół Kamień– Głogovia Głogów Młp.2024-04-20
211Cosmos Nowotaniec– SPEC Stal Łańcut2024-04-20
212Izolator Boguchwała– Ekoball Sanok2024-04-20
213Igloopol Dębica– Wisłok Wiśniowa2024-04-20
214KS Legion Pilzno– Korona Rzeszów2024-04-20
215Stal II Rzeszów S.A.– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-04-20
216Błękitni Ropczyce– Resovia II Rzeszów S.A.2024-04-20

Kolejka 25 w dniach 24-04-2024

217Błękitni Ropczyce– Polonia Przemyśl2024-04-24
218Resovia II Rzeszów S.A.– Stal II Rzeszów S.A.2024-04-24
219Sokół Kolbuszowa Dolna– KS Legion Pilzno2024-04-24
220Korona Rzeszów– Igloopol Dębica2024-04-24
221Wisłok Wiśniowa– Izolator Boguchwała2024-04-24
222Ekoball Sanok– Cosmos Nowotaniec2024-04-24
223SPEC Stal Łańcut– Sokół Kamień2024-04-24
224Głogovia Głogów Młp.– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2024-04-24
225Lechia Sędziszów Młp.– JKS Jarosław2024-04-24

Kolejka 26 w dniach 27-04-2024/28-04-2024

226Polonia Przemyśl– Lechia Sędziszów Młp.2024-04-27
227JKS Jarosław– Głogovia Głogów Młp.2024-04-27
228MKS Pogoń Sokół Lubaczów– SPEC Stal Łańcut2024-04-27
229Sokół Kamień– Ekoball Sanok2024-04-27
230Cosmos Nowotaniec– Wisłok Wiśniowa2024-04-27
231Izolator Boguchwała– Korona Rzeszów2024-04-27
232Igloopol Dębica– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-04-27
233KS Legion Pilzno– Resovia II Rzeszów S.A.2024-04-27
234Stal II Rzeszów S.A.– Błękitni Ropczyce2024-04-27

Kolejka 27 w dniach 04-05-2024/05-05-2024

235Stal II Rzeszów S.A.– Polonia Przemyśl2024-05-04
236Błękitni Ropczyce– KS Legion Pilzno2024-05-04
237Resovia II Rzeszów S.A.– Igloopol Dębica2024-05-04
238Sokół Kolbuszowa Dolna– Izolator Boguchwała2024-05-04
239Korona Rzeszów– Cosmos Nowotaniec2024-05-04
240Wisłok Wiśniowa– Sokół Kamień2024-05-04
241Ekoball Sanok– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2024-05-04
242SPEC Stal Łańcut– JKS Jarosław2024-05-04
243Głogovia Głogów Młp.– Lechia Sędziszów Młp.2024-05-04

Kolejka 28 w dniach 11-05-2024/12-05-2024

244Polonia Przemyśl– Głogovia Głogów Młp.2024-05-11
245Lechia Sędziszów Młp.– SPEC Stal Łańcut2024-05-11
246JKS Jarosław– Ekoball Sanok2024-05-11
247MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Wisłok Wiśniowa2024-05-11
248Sokół Kamień– Korona Rzeszów2024-05-11
249Cosmos Nowotaniec– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-05-11
250Izolator Boguchwała– Resovia II Rzeszów S.A.2024-05-11
251Igloopol Dębica– Błękitni Ropczyce2024-05-11
252KS Legion Pilzno– Stal II Rzeszów S.A.2024-05-11

Kolejka 29 w dniach 18-05-2024/19-05-2024

253KS Legion Pilzno– Polonia Przemyśl2024-05-18
254Stal II Rzeszów S.A.– Igloopol Dębica2024-05-18
255Błękitni Ropczyce– Izolator Boguchwała2024-05-18
256Resovia II Rzeszów S.A.– Cosmos Nowotaniec2024-05-18
257Sokół Kolbuszowa Dolna– Sokół Kamień2024-05-18
258Korona Rzeszów– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2024-05-18
259Wisłok Wiśniowa– JKS Jarosław2024-05-18
260Ekoball Sanok– Lechia Sędziszów Młp.2024-05-18
261SPEC Stal Łańcut– Głogovia Głogów Młp.2024-05-18

Kolejka 30 w dniach 25-05-2024/26-05-2024

262Polonia Przemyśl– SPEC Stal Łańcut2024-05-25
263Głogovia Głogów Młp.– Ekoball Sanok2024-05-25
264Lechia Sędziszów Młp.– Wisłok Wiśniowa2024-05-25
265JKS Jarosław– Korona Rzeszów2024-05-25
266MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-05-25
267Sokół Kamień– Resovia II Rzeszów S.A.2024-05-25
268Cosmos Nowotaniec– Błękitni Ropczyce2024-05-25
269Izolator Boguchwała– Stal II Rzeszów S.A.2024-05-25
270Igloopol Dębica– KS Legion Pilzno2024-05-25

Kolejka 31 w dniach 29-05-2024

271Igloopol Dębica– Polonia Przemyśl2024-05-29
272KS Legion Pilzno– Izolator Boguchwała2024-05-29
273Stal II Rzeszów S.A.– Cosmos Nowotaniec2024-05-29
274Błękitni Ropczyce– Sokół Kamień2024-05-29
275MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Resovia II Rzeszów S.A.2024-05-29
276Sokół Kolbuszowa Dolna– JKS Jarosław2024-05-29
277Korona Rzeszów– Lechia Sędziszów Młp.2024-05-29
278Wisłok Wiśniowa– Głogovia Głogów Młp.2024-05-29
279Ekoball Sanok– SPEC Stal Łańcut2024-05-29

Kolejka 32 w dniach 01-06-2024/02-06-2024

280Polonia Przemyśl– Ekoball Sanok2024-06-01
281SPEC Stal Łańcut– Wisłok Wiśniowa2024-06-01
282Głogovia Głogów Młp.– Korona Rzeszów2024-06-01
283Lechia Sędziszów Młp.– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-06-01
284JKS Jarosław– Resovia II Rzeszów S.A.2024-06-01
285MKS Pogoń Sokół Lubaczów– Błękitni Ropczyce2024-06-01
286Sokół Kamień– Stal II Rzeszów S.A.2024-06-01
287Cosmos Nowotaniec– KS Legion Pilzno2024-06-01
288Izolator Boguchwała– Igloopol Dębica2024-06-01

Kolejka 33 w dniach 08-06-2024/09-06-2024

289Izolator Boguchwała– Polonia Przemyśl2024-06-08
290Igloopol Dębica– Cosmos Nowotaniec2024-06-08
291KS Legion Pilzno– Sokół Kamień2024-06-08
292Stal II Rzeszów S.A.– MKS Pogoń Sokół Lubaczów2024-06-08
293Błękitni Ropczyce– JKS Jarosław2024-06-08
294Resovia II Rzeszów S.A.– Lechia Sędziszów Młp.2024-06-08
295Sokół Kolbuszowa Dolna– Głogovia Głogów Młp.2024-06-08
296Korona Rzeszów– SPEC Stal Łańcut2024-06-08
297Wisłok Wiśniowa– Ekoball Sanok2024-06-08

Kolejka 34 w dniach 15-06-2024/16-06-2024

298Polonia Przemyśl– Wisłok Wiśniowa2024-06-15
299Ekoball Sanok– Korona Rzeszów2024-06-15
300SPEC Stal Łańcut– Sokół Kolbuszowa Dolna2024-06-15
301Głogovia Głogów Młp.– Resovia II Rzeszów S.A.2024-06-15
302Lechia Sędziszów Młp.– Błękitni Ropczyce2024-06-15
303Stal II Rzeszów S.A.– JKS Jarosław2024-06-15
304MKS Pogoń Sokół Lubaczów– KS Legion Pilzno2024-06-15
305Sokół Kamień– Igloopol Dębica2024-06-15
306Cosmos Nowotaniec– Izolator Boguchwała2024-06-15