Mamy 64 nowych trenerów z licencją UEFA C

182

Szkolenie trenerów w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej nie zwalnia tempa. Cykl spotkań w ramach kursów trenerski w 2023 roku kończymy mocnym akcentem. Podczas ostatniego weekendu odbyło się, aż sześć zjazdów.

Podczas ostatniego weekendu odbyły się zjazdy dwóch kursów UEFA B oraz aż cztery zjazdy kursu UEFA C. Dwa z nich były ostatnimi, podczas których licencje trenerskie UEFA C uzyskało 64 trenerów, którzy pozytywnie zdali egzaminy. Szczególnie cieszy nas fakt, że w tym gronie było kilka pań.

Egzaminy odbyły się w siedzibie Podkarpackiego ZPN pod czujnym okiem trenerów edukatorów naszego związku: Janusza Białka, Jana Domarskiego, Krzysztofa Husa, Henryka Rożka, a także Piotra Mazurkiewicza z Lubelskiego ZPN i dr Leszek Cicirko ze Szkoły Trenerów PZPN.

Absolwentom kursów gratulujemy, a jednocześnie witamy 32 nowych trenerów, którzy rozpoczęli kurs UEFA C.

To nie koniec szkoleń na ten rok. Przypominamy, że 27 grudnia w Krośnie odbędzie się konferencja „Portugalski Trening +”, na którą wciąż są wolne miejsca. Szczegóły TUTAJ.

Przypominamy też trenerom o obowiązku przedłużenia licencji do 31 grudnia. Więcej informacji na temat przedłużenia licencji TUTAJ.