WRS Oshee Cup w sobotę i niedzielę w Świlczy

277
Zdjęcia organizatora

Dwudniowy turniej piłkarski dzieci, wspaniała zabawa, nagrody i drużyny z podkarpackich szkółek piłkarskich i akademii, to wszystko czeka nas już w sobotę i niedzielę (16-17 grudnia) w centrum sportu WR Sport w Świlczy.

Turniej Oshee Cup, który będzie rozgrywany pod honorowym patronatem Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, to wyjątkowe święto piłkarskie.

W zawodach weźmie udział 16 zespołów podzielonych na cztery grupy. W sobotę rozgrywana będzie faza grupowa, a w niedzielę walka o miejsca.

Ogromną grupę wśród zgłoszonych drużyn stanowią zespoły z Podkarpacia: AP Sanok, Team Przecław, SMS Igloopol Dębica, Soccer Ropczyce, Grunwald Budziwój, AP WRS Rzeszów, Ekoball Sanok, Legion Pilzno, JKS Jarosław oprócz tego zgłosiły się zespoły z województw ościennych: Wolania Wola Rzędzińska, Czarni Połaniec, Beskidzka Akademia Piłkarska.

Początek turnieju w sobotę o godzinie 8.00, w niedzielę rywalizacja rozpocznie się już od godziny 7.00. Zawody zakończą się ok 18.30.

Wyniki na żywo z turnieju będzie można śledzić w aplikacji FC.APP.

To niejedyne piłkarskie wydarzenie w WR Sport zaplanowane jeszcze w tym miesiącu. 30 grudnia odbędzie się tam turniej „Bitwa Bramkarska”, w której do rywalizacji stanie kilkudziesięciu bramkarzy w sześciu kategoriach wiekowych, a ambasadorem wydarzenia będzie popularny w mediach społecznościowych Dawid Ziobro, czyli „Zioberro”.