Eliminacje Fulsport Futsal Cup Rzeszów zakończone. W sobotę turniej finałowy

191
Fot. Archiwum Organizatora

10 najlepszych drużyn z eliminacji zagra w najbliższą sobotę w turnieju finałowym Fulsport Futsal Cup Rzeszów pod Honorowym Patronatem Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysława Golby. Turniej rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 8:00 w hali w Tyczynie.

Do turnieju finałowego awansowały: KS Bystrzyca, KS Pawłokoma, Piast Nowa Wieś, Wilga Widełka, LKS II Pustków, Novi Nosówka, UKS SMS Rzeszów, Astra Medynia Głogowska, Markovia Markowa i Styrobud Trzeboś.

Wymieniona dziesiątka została wyłoniona w dwóch turniejach eliminacyjnych, w których łącznie wzięło udział 31 drużyn. Bezpośredni awans wywalczyli zwycięzcy sześciu grup, a pozostałe miejsca uzupełniły drużyny z drugich miejsc z najlepszym bilansem punktów.

Wyniki eliminacji:

GRUPA A:

Palkovia Palikówka – Start Borek Stary 0:4

Arka Albigowa – Novi Nosówka 0:1

LKS II Pustków – Palkovia Palikówka 2:1

Novi Nosówka – Start Borek Stary 3:0

Arka Albigowa – LKS II Pustków 3:4

Palkovia Palikówka – Novi Nosówka 0:5

Start Borek Stary – Arka Albigowa 6:1

LKS II Pustków – Novi Nosówka 2:5

Palkovia Palikówka – Arka Albigowa 1:0

Start Borek Stary – LKS II Pustków 3:5

1. Novi Nosówka              4             12          14:2 – awans

2. LKS II Pustków              4             9             13:12 – awans

3. Start Borek Stary         4             6             13:9

4. Palkovia Palikówka     4             3             2:11

5. Arka Albigowa              4             0             4:12

GRUPA B

Herman I Hermanowa – Rudnianka Rudna Wielka 3:0

Victoria Budy Głogowskie – KS Bystrzyca 1:4

Start Wola Mielecka – Herman I Hermanowa 2:1

KS Bystrzyca – Rudnianka Rudna Wielka 10:3

Victoria Budy Głogowskie – Start Wola Mielecka 3:3

Herman I Hermanowa – KS Bystrzyca 1:1

Rudnianka Rudna Wielka – Victoria Budy Głogowskie 3:1

Start Wola Mielecka  – KS Bystrzyca 2:1

Herman I Hermanowa – Victoria Budy Głogowskie 1:5

Rudnianka Rudna Wielka – Start Wola Mielecka 6:2

1. KS Bystrzyca                                 4             7             16:7 – awans

2. Start Wola Mielecka                  4             7             9:11

3. Rudnianka Rudna Wielka         4             6             12:16

4. Victoria Budy Głogowskie        4             4             10:11

5. Herman I Hermanowa              4             4             6:8

GRUPA C

Rzemieślnik Strażów – PKS Jedność Hucisko 1:3

KS Pawłokoma – Wilga Widełka 3:5

TS Noverra Głogów Młp. – Rzemieślnik Strażów 3:3

Wilga Widełka – PKS Jedność Hucisko 3:2

KS Pawłokoma – TS Noverra Głogów Młp. 3:1

Rzemieślnik Strażów – Wilga Widełka 4:2

PKS Jedność Hucisko – KS Pawłokoma 1:8

TS Noverra Głogów Młp. – Wilga Widełka 1:3

Rzemieślnik Strażów – KS Pawłokoma 3:5

PKS Jedność Hucisko – TS Noverra Głogów Młp. 2:4

1. KS Pawłokoma                             4             9             19:10 – awans

2. Wilga Widełka                             4             9             13:10 – awans

3. Rzemieślnik Strażów                 4             4             11:13

4. TS Noverra Głogów Młp.          4             4             9:11

5. TS Noverra Głogów Młp.          4             3             8:16

GRUPA D

KS II Terliczka – KS Styrobud Trzeboś 2:3

Junak Słocina – Galicja Chmielnik 3:1

UKS SMS I Rzeszów – KS II Terliczka 3:0

Galicja Chmielnik – KS Styrobud Trzeboś 1:6

Junak Słocina – UKS SMS I Rzeszów 3:2

KS II Terliczka – Galicja Chmielnik 3:1

KS Styrobud Trzeboś – Junak Słocina 4:1

UKS SMS I Rzeszów – Galicja Chmielnik 6:2

KS II Terliczka – Junak Słocina 3:2

KS Styrobud Trzeboś – UKS SMS I Rzeszów 1:5

1. UKS SMS I Rzeszów    4            9            16:6 – awans

2. KS Styrobud Trzeboś 4            9            14:9 – awans

3. Junak Słocina               4            6            9:10

4. KS II Terliczka               4            6            8:9

5. Galicja Chmielnik        4            0            5:18

GRUPA E

Korona Dobrzechów – Głuchowianka Głuchów 0:3 vo

UKS SMS II Rzeszów – Grunwald Budziwój 3:4

Astra Medynia Głogowska – Korona Dobrzechów 3:0 vo

Grunwald Budziwój – Głuchowianka Głuchów 0:4

UKS SMS II Rzeszów – Astra Medynia Głogowska 4:5

Korona Dobrzechów – Grunwald Budziwój 0:3 vo

Głuchowianka Głuchów – UKS SMS II Rzeszów 1:3

Astra Medynia Głogowska – Grunwald Budziwój 8:2

Korona Dobrzechów – UKS SMS II Rzeszów 0:3 vo

Głuchowianka Głuchów – Astra Medynia Głogowska 1:8

1. Astra Medynia Głogowska      4            12          24:7 – awans

2. UKS SMS II Rzeszów                  4            6            13:10

3. Głuchowianka Głuchów           4            6            9:11

4. Grunwald Budziwój                   4            6             9:15

5. Korona Dobrzechów                4            0            0:12

GRUPA F

Markovia Markowa – Crasnovia Krasne 2:1

KS I Terliczka – Herman II Hermanowa 2:3

Piast Nowa Wieś – Markovia Markowa 7:1

Herman II Hermanowa – Crasnovia Krasne 2:5

KS II Terliczka – Piast Nowa Wieś 0:4

Markovia Markowa – Herman II Hermanowa 4:1

Crasnovia Krasne – KS I Terliczka 5:0

Piast Nowa Wieś – Herman II Hermanowa 7:0

Markovia Markowa – KS I Terliczka 0:0

Crasnovia Krasne – Piast Nowa Wieś 0:2

1. Piast Nowa Wieś                        4            12          20:1 – awans

2. Markovia Markowa                   4            7            7:8 – awans

3. Crasnovia Krasne                        4           6            11:6

4. Herman II Hermanowa            4            3            5:18

5. KS I Terliczka                               4            1            2:12

Turniej finałowy

GRUPA A (grają od godziny 8 do 11.10)

1. KS Bystrzyca

2. KS Pawłokoma

3. Piast Nowa Wieś

4. Wilga Widełka

5. LKS II Pustków

GRUPA B (Godz. 11.50 do 15)

1. Novi Nosówka

2. UKS SMS I Rzeszów

3. Astra Medynia Głogowska

4. Markovia Markowa

5. KS Styrobud Trzeboś