Ukraina trenuje w Rzeszowie. Prezes Golba przywitał zespół [ZDJĘCIA]

124

Reprezentacja Ukrainy kobiet od niedzieli przebywa w Rzeszowie, gdzie przygotowuje się do meczu Ligi Narodów z Polską w Stalowej Woli. W poniedziałek odbył się pierwszy trening oraz spotkanie przedstawicieli drużyny z prezesem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysławem Golbą.

Mecz Ukraina – Polska odbędzie się 1 grudnia na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli w ramach 5. kolejki Ligi Narodów UEFA kobiet – dywizji B. Formalnie gospodyniami tego meczu jest zespół z Ukrainy, którego federacja poprosiła Podkarpacki Związek Piłki Nożnej o zorganizowanie tego spotkania.

Ukrainki w poniedziałek trenowały na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Rzeszowie, a zaraz potem delegacja reprezentacji spotkała się z prezesem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysławem Golbą.

– Miło nam gościć waszą reprezentację po raz kolejny u nas. Postaramy się stanąć na wysokości zadania, żebyście się tu czuli dobrze, żeby mecz się udał, a to, co będzie na boisku, to już zostawiamy drużynom. Niech one to rozstrzygną między sobą – powiedział prezes Mieczysław Golba.

– My również bardzo dziękujemy, za takie przyjęcie, za zorganizowanie nam pobytu, boisk treningowych, hotelu i całego meczu. Warunki są bardzo dobre, a na boisku niech wygra sport – odpowiedział Sergiej Sivyi, opiekun reprezentacji Ukrainy podczas zgrupowania w Rzeszowie.

Podczas spotkania z prezesem Golbą zjawili się: trener reprezentacji Ukrainy Wołodymyr Piatenko, menedżer Sergiej Novikov, oficer prasowy Andrij Majorov oraz wspomniany Sergiej Syvyi.

Mecz Ukraina – Polska – 1 grudnia, godz. 18.00.

<<<<<< bilety.podkarpackizpn.pl >>>>>>