Bilety na mecz Ukraina – Polska w Stalowej Woli

902

Trwa dystrybucja bezpłatnych biletów na mecz Ligi Narodów Kobiet: Ukraina – Polska, który odbędzie się 1 grudnia o godzinie 18.00 na stadionie PCPN w Stalowej Woli.

Bezpłatne bilety będzie można rezerwować na portalu biletowym bilety.podkarpackizpn.pl.

<<<<<<<BILETY: UKRAINA – POLSKA, 01.12.2023, STALOWA WOLA>>>>>>>

Ponieważ mecz został zgłoszony jako impreza masowa, podczas rezerwacji biletów należy się zarejestrować i podać dane, zgodnie z regulaminem.

Zamówiony bilet trzeba wydrukować i przedstawić obsłudze podczas wejścia na stadion.

Istnieje możliwość grupowego zamawiania biletów. Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.podkarpackizpn.pl w zakładce do pobrania – TUTAJ.

Mecz Ukraina – Polska będzie rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA Kobiet – dywizja B. Formalnie gospodarzem tego meczu jest Ukraińska Federacja Piłkarska (UAF), ale na prośbę strony ukraińskiej mecz, w związku z wojną, mecz odbędzie się w Stalowej Woli.

<<<<<<<BILETY: UKRAINA – POLSKA, 01.12.2023, STALOWA WOLA>>>>>>>

Mecz z Ukrainą będzie jednym z ostatnich w fazie grupowej w ramach tegorocznej edycji WNL. W dotychczasowych czterech spotkaniach biało-czerwone wywalczyły 10 punktów i są na czele w swojej grupie, a ewentualna wygrana w meczu z Ukrainą zapewniłaby naszej reprezentacji awans do dywizji A oraz do kolejnej rundy eliminacji mistrzostw Europy 2025.

Kilka dni temu trener reprezentacji Polski Nina Patalon podała kadrę na mecze z Ukrainą oraz Grecją. W składzie nie brakuje gwiazd naszej reprezentacji, bramkarki Katarzyny Kiedrzynek z PSG czy Ewy Pajor z VfL Wolfsburg. W składzie znalazła się też pochodząca z Podkarpacia była zawodniczka Resovii Oliwia Domin, która wciąż czeka na debiut w seniorskiej kadrze.

W ostatnich meczach WNL UEFA Polki 1 grudnia w Stalowej Woli zmierzą się z Ukrainą, a cztery dni później 5 grudnia w Sosnowcu z Grecją.

Początek spotkania w Stalowej Woli o godzinie 18.00.

Organizację meczu wspiera Miasto Stalowa Wola