Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku. Plakaty do akcji odebrania

138
Grafika: Łączy nas Piłka

Trwa kampania Polskiego Związku Piłki Nożnej nakierowana na włączanie dziewcząt do gry w piłkę „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”. Jej celem jest udowodnienie, że futbol to nie tylko dyscyplina sportu, ale przede wszystkim arena, z której – bez względu na płeć – wynosi się niezwykłe życiowe doświadczenia oraz przydatne umiejętności.

W siedzibie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej do odbioru są plakaty kampanii. Zapraszamy po ich odbiór i wywieszenie w waszych środowiskach. Biuro Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.

W ramach kampanii „Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku” wystartowała strona internetowa druzynadziewczyn.pl, która przybliży możliwości zaangażowania się w piłkę nożną w różnych rolach. Oprócz tego dostępne będą poradniki dla dziewcząt i ich rodziców oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także lista kontaktowa do osób odpowiedzialnych za piłkę nożną kobiet w danym regionie. Poza działaniami promocyjno-medialnymi, istotnym elementem kampanii jest udostępnienie wszystkim zainteresowanym mapy z ofertą piłkarską w całej Polsce.

Więcej informacji o akcji na https://www.druzynadziewczyn.pl