Cztery punkty kadry U-15 dziewcząt Podkarpackiego ZPN w turnieju w Ustroniu

46

Zwycięstwo, remis i porażka, z takim bilansem wróciły do domu reprezentantki Podkarpackiego ZPN do lat 15 z Ustronia (woj. śląskie), gdzie odbywał się II turniej kwalifikacyjny do Turnieju o Puchar im. Ireny Półtorak.

Nasze zawodniczki mierzyły się kolejno ze Śląskim ZPN (0:3), Opolskim ZPN (2:0) i Małopolskim ZPN (1:1).

Bramki dla naszej drużyny zdobywały Aleksandra Śliwińska i Amelia Polak w meczu z Opolskim ZPN oraz Monika Dziekan w zremisowanym spotkaniu z Małopolskim ZPN.

Nasze zawodniczki zagrały w składzie: Maja Jaracz – Roksana Pydych, Maja Antonik, Natalia Pieniążek, Olga Kosiek- Zuzanna Knap, Aleksandra Cichy, Lena Januszyńska, Emilia Wujko, Kornelia Kierepka- Amelia Polak oraz Anastazja Dec, Kinga Mamroł, Magdalena Lenik, Natalia Kłusek, Monika Dziekan, Maja Radoń, Aleksandra Śliwińska, Maja Rachwał.

Sztab szkoleniowy naszej drużyny tworzą: trener Jakub Kozner, asystenci: Natalia Paterek, Łukasz Porcek i Piotr Pomykała oraz kierownik drużyny Janusz Szczupak i fizjoterapeutka Daria Krzemińska.