U-21: Polska – Estonia we wtorek w Stalowej Woli. Bilety wyprzedane. W niedzielę trening otwarty

171

Reprezentacja Polski U-21 zmierzy się z Estonią w Stalowej Woli. Mecz odbędzie się w najbliższy wtorek, 17 października o godzinie 18 i tym samym zakończy się tourne kadr Polski po Podkarpaciu.

Kadra prowadzona od niedawna przez byłego trenera Stali Mielec Adama Majewskiego od tygodnia przebywa na zgrupowaniu w Woli Chorzelowskiej, gdzie przygotowuje się właśnie do meczu z Estonią.

Dla biało-czerwonych będzie to trzeci mecz w ramach eliminacji mistrzostw Europy 2025. W dwóch pierwszych Polacy, jeszcze pod wodzą trenera Michała Probierza, wygrali kolejno z Kosowem 3:0 i na wyjeździe z Estonią 1:0.

Mecz z Estonią w Stalowej Woli obejrzy komplet widzów, bowiem wszystkie wejściówki na ten mecz już się wyprzedały i nie będzie planowanej wcześniej sprzedaży w kasach stadionu.

Dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów, pozostaje oglądanie meczu w TVP Sport. Można też odwiedzić naszych reprezentantów podczas niedzielnego treningu otwartego, który rozpocznie się o godzinie 12.00 na stadionie w Stalowej Woli.

Spotkanie w Stalowej Woli zakończy cykl meczów naszych kadr narodowych na Podkarpaciu. Przypomnijmy, że w ciągu niespełna dwóch tygodni swoje mecze w naszym województwie zaplanowano trzy mecze kadr Polski. W ubiegły piątek, 6 października w Mielcu, odbył się mecz pierwszej reprezentacji futsalu w Mielcu, tydzień później, 13 października zagrała w Rzeszowie kadra U-18.

Dotychczas Podkarpacie okazało się szczęśliwe dla biało-czerwonych, nasi futsaliście w eliminacjach do mistrzostw świata pokonali 7:2 Belgię, a kadra U-18 trenera Marcina Włodarskiego w meczu towarzyskim rozbiła Słowację 4:0.

Mecz odbywa się dzięki wsparciu Miasta Stalowa Wola.