Zarządzanie w Sporcie na Politechnice Rzeszowskiej. Rekrutacja na studia podyplomowe do 15 października

193

Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej rozpoczyna nauczanie na kierunku studiów „Zarządzanie w Sporcie”.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do zapoznania się i skorzystania z oferty studiów podyplomowych właśnie na kierunku Zarządzanie w sporcie. W celu realizacji studiów Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej oraz Podkarpackim Związkiem Piłki Siatkowej, mająca na celu dostosowanie programu studiów do potrzeb osób na co dzień  związanych ze sportem.

Podczas – dwusemestralnych – studiów będziecie mogli Państwo pozyskać wiedzę m.in. z zakresu: zarządzania klubem sportowym, organizacji oraz promocji wydarzeń sportowych, zarządzania związkiem sportowym, pozyskiwania środków finansowych oraz zasad rachunkowości w prowadzeniu działalności sportowej, a także uregulowań prawnych w obszarze sportu.

Zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku Zarządzanie w sporcie będą prowadzić zarówno nauczyciele akademiccy Politechniki Rzeszowskiej jak i szerokie grono praktyków, których wiedza oparta jest na własnych doświadczeniach z czasów bogatej w sukcesy kariery sportowej. Wśród ekspertów nie zabraknie również osób pełniących kierownicze funkcje w klubach sportowych, związkach sportowych, jak również w szeroko pojętym biznesie sportowym.

Rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w sporcie trwa do 15 października 2023 roku.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać bezpośrednio w:

Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania,

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

al. Powstańców Warszawy 10, bud. S, p. 135

35-959 Rzeszów

tel. 17 865 13 20

csp@prz.edu.pl

Szczegóły dotyczące kierunku studiów podyplomowych Zarządzanie w sporcie dostępne są pod linkiem:  https://csp.prz.edu.pl/studia-podyplomowe/zarzadzanie-w-sporcie