Mecze piłkarskie na Podkarpaciu od wtorku do czwartku [WYKAZ MECZÓW, OBSADY]

806
Fot. Konrad Kwolek

3 liga kobiet

Football Success Academy Kraków – Inter Gnojnica, 4.10.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Kacper Jasica

 –

Puchar Polski „Jarosław”

Orzeł Przeworsk – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 4.10.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Ireneusz Lis, Damian Kublas, Grzegorz Pikuła

 –

Puchar Polski „Rzeszów/Dębica”

Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Jacek Chmiel, Tomasz Sujdak

Crasnovia Krasne – Izolator Boguchwała, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

Jedność Niechobrz – SPEC Stal Łańcut, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Igloopol Dębica, 3.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marek Pająk, Mariusz Woźniak, Grzegorz Wachadlo

Resovia II Rzeszów S.A. – Wisłok Wiśniowa, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

Strug Tyczyn – Lechia Sędziszów Młp., 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

Victoria Czermin – Sokół Kolbuszowa Dolna, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Marcin Konefał, Paweł Mokrzycki

 –

Puchar Polski „Stalowa Wola”

Stal Nowa Dęba – SIARKA TARNOBRZEG S.A., 4.10.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Artur Kostyra, Maciej Lipski, Jan Polek

Jeziorak Chwałowice – Sokół Kamień, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Juliusz Wieleba, Karol Dziopak

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

KS Zaczernie – Błażowianka Błażowa, 3.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Paweł Charchut, Mateusz Warzocha

 –

A1 Junior „II liga” Grupa 2

Czarni 1910 Jasło – Igloopol Dębica, 5.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krzysztof Kosiek

 –

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”

GKS VIKING ORŁY – KS WIĄZOWNICA, 5.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Damian Gaweł

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

LKS PROMYK URZEJOWICE – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 4.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Tomasz Dziedzic

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Lechia Sędziszów Młp. – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Rogowski

MKS Dębica – Błękitni Ropczyce, 4.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Daniel Strzałka

Brzostowianka Brzostek – Team Przecław, 4.10.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Mazur

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 2

SOKÓŁ PIEŃ – UKS SMS STAL MIELEC, 4.10.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Burakowski

Sokół Malinie – APPN – Sokół Kolbuszowa Dolna, 4.10.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Taran

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2

SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – LKS STRAŻAK SOŚNICA, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz

POLONIA PRZEMYŚL – UKS HEKTOR ROŹWIENICA, 5.10.2023, godz. 17:30

Sędziuje:

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Krościenko Wyżne – Rymanów KS Start, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Abram

Milcza – UKS Guzikówka Krosno, 5.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

PZU SMS Resovia Rzeszów – Sparta Leżajsk, 3.10.2023, godz. 17:30

Sędziuje:

 –

Dębica: C1 Trampkarz

Wisłoka Dębica – Plon Kawęczyn, 5.10.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Krzysztof Pszeniczny

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Igloopol Dębica, 5.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Szocik

Błękitni Ropczyce – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 5.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Saj

Lechia Sędziszów Młp. – Sparta Chorzelów, 5.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Łagowski

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

Orzeł Przeworsk – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 5.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka

KS WIĄZOWNICA – KS SZÓWSKO, 4.10.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Michalski

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

AP BENIAMINEK 1 KROSNO – AP BENIAMINEK 2 KROSNO, 4.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

UKS SMS Rzeszów – GAP Boguchwała, 5.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje:

 –

Dębica: C2 Trampkarz

Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec – Czarnovia Czarna, 3.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Mariusz Piątek

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – SP STRASZĘCIN, 3.10.2023, godz. 16:40

Sędziuje: Dominik Pociask

KS BYSTRZYCA – Raniżovia Raniżów, 4.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Marek Głowacki

Team Przecław – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, 3.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marek Chrabaszcz

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1

JSRR JAROSŁAW – LKS SKOŁOSZÓW, 4.10.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy

 –

Stalowa Wola: C2 Trampkarz

UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – WKS Kurzyna, 3.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Rafał Kopeć

 –

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1

Karpaty Krosno  – DAP Dębica, 3.10.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Sławomir Kielar

 –

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2

JKS Jarosław – UKS SMS Stal Mielec, 3.10.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Łukasz Folta

UKS SMS Stal Mielec – Sokół Nisko, 4.10.2023, godz. 17:15

Sędziuje: Paweł Występek

Przełęcz Dukla – Grunwald Budziwój, 5.10.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Zbigniew Gruszka

 –

D1 Młodzik „Młodziczki U-13 LIGA” Grupa 3

AP Beniaminek Krosno – Resovia Rzeszów, 5.10.2023, godz.

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – UKS HEKTOR ROŹWIENICA, 3.10.2023, godz. 16:15

Sędziuje: Marcin Romanik

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1

Nowotaniec Cosmos – Ekoball Stal Sanok, 3.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Szul

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2

Grabówka – SPARTA IZDEBKI 1, 5.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Klaudiusz Wojtan

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4

Jaśliska – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 3.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Kozner

Lubatowa – Rogi Burza, 3.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Paweł Guzik

Partyzan MAL-BUD1 Targowiska  – Klimkówka Karpaty, 5.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Abram

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5

Uczniowski Klub SportowySZÓSTKAJasło – Skołyszyn, 4.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Grzegorz Szczepek

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 3

Azalia Brzóza Królewska – Złotsan Kuryłówka, 4.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Artur Adamczyk

 –

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1

DAP Dębica – Siarka Tarnobrzeg S.A., 4.10.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj

 –

Jarosław: D2 Młodzik

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – LKS HETMAN LASZKI, 3.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krzysztof Nazarko