Piłkarski weekend: 29 września – 1 paźdzernika [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

1072
Piłkarze JKS-u Jarosław wysoko pokonali Wólczankę Wólka Pełkińska. Fot Łukasz Pado

PKO BP Ekstraklasa

PGE FKS Stal Mielec – Korona Kielce, 29.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Paweł Malec (Łódź).

1 liga kobiet

SWD Wodzisław Śląski – Resovia, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Emilia Szymula (Białołęka)

1 liga

Stal Rzeszów – Resovia, 30.09.2023, godz. 20:00

Sędziuje: Łukasz Szczech

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – MOSiR Lubartów, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Angelika Socha (Rusocice)

2 liga

Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola, 30.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Filip Kaliszewski (Gdańsk)

3 liga kobiet

Pogorzanka Pogorzyce – Inter Gnojnica, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Patryk Potępa

Izolator Boguchwała – Iskra Krzemień, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Tomasz Dzido

3 liga

Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Wasil (Lublin)

Siarka Tarnobrzeg – Podlasie Biała Podlaska, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Norbert Chrząstek (Radom)

Czarni Połaniec – KS Wiązownica, 30.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Przemysław Burliga (Katowice)

Karpaty Krosno – Chełmianka, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Czerwień (Kraków)

 –

4 liga podkarpacka

Polonia Przemyśl – Stal II Rzeszów S.A., 30.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha

KS Legion Pilzno – Błękitni Ropczyce, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Michał Grabowski

Igloopol Dębica – Resovia II Rzeszów S.A., 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej

Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna, 30.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marek Pająk

Cosmos Nowotaniec – Korona Rzeszów, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak

Sokół Kamień – Wisłok Wiśniowa, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Koza

MKS Pogoń Sokół Lubaczów – Ekoball Sanok, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Konrad Łukiewicz

JKS Jarosław – SPEC Stal Łańcut, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Mastaj

Lechia Sędziszów Młp. – Głogovia Głogów Młp., 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek

 –

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Piast Wolica Piaskowa – LKS Pustków, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona

CZARNOVIA CZARNA – Kamieniarz Golemki, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Charchut

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Burakowski

LKS ŻYRAKÓW – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 01.10.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Tomasz Szewczyk

Głowaczowa – FKS Stal II Mielec S. A., 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński

Victoria Czermin – Smoczanka Mielec, 01.10.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Daniel Strzałka

Dromader Chrząstów – Chemik Pustków Osiedle, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj

Czarni Trześń – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Konefał

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS WISEŁKA SIENNÓW – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Kogut

LKS START LISIE JAMY – Orzeł Przeworsk, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Puka

KS PIAST TUCZEMPY – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Płoskoń

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – LKS DĄB DOBKOWICE, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Damian Kublas

LKS PROMYK URZEJOWICE – KS SANTOS PIWODA, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adam Włoch

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – LKS SAN GORZYCE, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Grodecki

LKS SKOŁOSZÓW – MKS START PRUCHNIK , 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maciej Szymczycha

 –

Krosno: Klasa okręgowa

PAUZA – Nienaszów Tempo, 01.10.2023, godz.

Partyzan MAL-BUD1 Targowiska  – WIKI SANOK, 30.09.2023, godz. 16:00 S

ędziuje: Piotr Kochański

Besko LKS Przełom – GKS Górnik Grabownica Starzeńska, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Ustrzyki Dolne, 30.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Piotr Frankowicz

Kołaczyce Ostoja – Czeluśnica, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sebastian Petela

Odrzykoń Zamczysko – Mrukowa Zamczysko, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka

Przełęcz Dukla – Czarni 1910 Jasło, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Farion

Skołyszyn – Rymanów KS Start, 30.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dawid Klamut

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

LKS Trzebownisko – Strumyk Malawa, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Igor Samołyk

Iskra Zgłobień – Włókniarz Rakszawa, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jakub Kozner

Jedność Niechobrz – Sawa Sonina, 30.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Kosior

Błękit Żołynia – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 30.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Babiarz

Sokół Sokołów Młp. – KS Dąbrówki, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dawid Półchłopek

Błażowianka Błażowa – Strug Tyczyn, 29.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Maciej Śliwa

KS Przybyszówka – Leśna Wólka Podleśna, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dominik Pociask

KS Zaczernie – LKS Jasionka, 30.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

LZS Jarocin – Azalia Wola Zarczycka, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Mulawka

Sparta Jeżowe –  SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki

Jeziorak Chwałowice – San Kłyżów, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mariusz Antosz

Pogoń Leżajsk – KP Tanew Wólka Tanewska, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Wilk

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – PAUZA

Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Chmura

Sokół Nisko – ŁKS Łowisko, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marek Witoń

TS Transdźwig Stale – LZS Ździary, 30.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Tomasz Chamera

 –

Dębica: Klasa A

Borowiec Straszęcin – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Kantor

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Brzostowianka Brzostek, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jan Gawle (Straszęcin)

Igloopol II Dębica – KS BYSTRZYCA, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski

KS Legion II Pilzno – Łęki Górne, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Szewczyk

Team Przecław – Wiewiórka, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Gerard Żurawski

LKS Nagoszyn – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marek Głowacki

Sokół Krzywa – LKS STASIÓWKA, 01.10.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Grzegorz Wrona

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

LKS TĘCZA JANKOWICE – KS WĘGIERKA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Cynk

LKS ISKRA ZABŁOTCE – LKS ŁĘK OSTRÓW, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Łukasz Horodecki

KS PRO-100 WIETLIN – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Romanik

LKS DELIN MUNINA – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sebastian Rożak

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – LKS DĄB CETULA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Damian Kublas

LKS HETMAN LASZKI – KS SZÓWSKO, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz

LKS MANASTERZ k/J-AW – MKS RADYMNO, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Darek Hajnosz

LKS SZKŁO MŁYNY – KS FREDRO SUROCHÓW, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Ireneusz Lis

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

UKS UNIA FREDROPOL – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Kogut

LKS FENIX LESZNO – POLONIA PRZEMYŚL, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Pawlus

LKS BATYCZE – LKS KORONA OLSZANY, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier

LKS GRANICA STUBNO – Żurawianka Żurawica, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Denis Rokita

LKS ORZEŁ TORKI – LKS KORONA TRÓJCZYCE, 30.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Oskar Hamacher

GKS VIKING ORŁY – LKS TĘCZA KOSIENICE, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz

ULKS SAN HURECZKO – KS POGÓRZE DUBIECKO, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – LKS NAKŁO – STARZAWA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Leszek Kogut

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dawid Kielar

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – MKS Kańczuga, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Kępa

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS PIAST NOWOSIELCE, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Płoskoń

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Sitarz

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Grzegorz Pikuła

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – LKS START MIROCIN, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Moskwiak

LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 30.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II – LKS MIĘKISZ NOWY, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wojciech Mańczak

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 30.09.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Tomasz Sałek

LKS BŁĘKITNI FUTORY – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mirosław Powroźnik

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – LKS GRANICZNI KROWICA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mariusz Franus

MKS JUWENIA CIESZANÓW – MKS ROZTOCZE NAROL, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jan Terech

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Jankowce – Bażanówka LKS Orzeł, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jozef Krzysztynski

Izdebki LKS – Długie LKS San-Bud, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Łuksa

Płowce – LKS Niebieszczany Remix, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wacław Bocoń

Pisarowce – Zarszyn, 30.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Łukasz Matuszek

Średnia Wieś – Uherce Szarotka, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz

Górki – Nowotaniec II Cosmos, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dariusz Nitka

Strachocina  – Lesko Sanovia, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Artur Szelc

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Jabłonica Polska – Jaśliska, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krystian Wiklowski

Zmiennica – Iwonicz Iwonka, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Albin Kijowski

Haczów – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Sławomir Kielar

Brzozovia Brzozów – Klimkówka Karpaty, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Stodolak

Grabówka – PAUZA

Lubatówka – Krościenko Wyżne, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Smoleń

ISKRZYNIA – Rogi Burza, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dominik Wiklowski

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Niegłowice Wisłoka – Brzyska, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Podgórski

Bieździedza LKS Orzeł – Łęki Dukielskie, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Smoleń

Zręcin Tęcza – OKS Sobniów Jasło, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Rak

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Faliszówka Orzeł, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Pitak

Orzeł Lubla – GKS Zarzecze-Dębowiec, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Radosław Łapka

Głowienka – Strzelec Frysztak, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Kochański

Osobnica Sparta Plombier – Korczyna Kotwica, 30.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Konrad Kijowski

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Grunwald Połomia – Heiro Rzeszów, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Godek

Wisłok Strzyżów  – Novi Nosówka, 30.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Rafał Szydełko

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Aramix Niebylec, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej

Junak Rzeszów – Bratek Bratkowice, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Strelcow

Plantator Nienadówka – Sokół Grodzisko, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Łach

Noverra Głogów Młp.  – Albatros Szufnarowa, 30.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Karol Pułanik

Trzcianka Trzciana – Piast Nowa Wieś, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Astra Medynia Głogowska – LKS Wola Dalsza, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Patrycja Turczyn

Crasnovia Krasne – Rzemieślnik Strażów, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Milan Newbiggin-Watts

Szarotka Rogóżno – Unia Korniaktów Płn., 30.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Karol Tłuczek

Iskra Jawornik Polski – Markovia Markowa, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Patryk Lutak

Styrobud Trzeboś – Herkules Trzebuska, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Śliwa

KS Stobierna – Dynovia Dynów, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Januszczak

HALO Hyżne – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jędrzej Wołoszyn

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Pitmark Jaślany – Korona Majdan Królewski, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Ochab

Raniżovia Raniżów – Tempo Cmolas, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Mazur

Start Wola Mielecka – Atut Podborze, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Mierzwa

Sokół Pień – Sparta Chorzelów, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Sobuś

KS Dzikowiec – Jamnica Dulcza Wielka, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Mroczek

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Błękitni Siedlanka, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Tajchman

APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – Zacisze Trześń, 01.10.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Jacek Węgrzyn

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Olimpia Pysznica – LZS Jadachy, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Okleciński

LZS Wola Rzeczycka – Unia Skowierzyn, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Sawicki

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – KS Wisan Skopanie, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Gil

San Wrzawy  – Czarni Lipa, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Sawicki

Kolejarz Knapy – Bukowa Jastkowice, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mariusz Koper

LZS Słowianin Grębów – Sokół Sokolniki, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Okleciński

LZS Rzeczyca Długa  – LZS ŻABNO, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Lukasz Kijak

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

LKS Brzyska Wola  – GAS Łęg Stany, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Krawiec

Unia Nowa Sarzyna – PUKS Francesco Jelna, 30.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk

Advit Łętownia – Retman Ulanów, 30.09.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Paweł Mulawka

Górnovia Górno – Tanew Harasiuki, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jakub Karasiński

LKS San Wierzawice  – Staromieszczanka Stare Miasto, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Giżka

Podlesianka Kamień – KP Podwolina, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Mierzwa

Sokół Hucisko – KS Sarzyna , 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Oskar Jakubowski

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1

Płomień UKS Zagorzyce – Borkovia Borek Wielki, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Przemysław Stachnik

Lechia II Sędziszów Młp. – Inter Gnojnica, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Bogdan Maciąg

Victoria Ocieka – Olimpia Nockowa, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Dybowski

LZS MAŁA – Korona Góra Ropczycka, 01.10.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Leszek Żegleń

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Plon Klęczany, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dominik Pociask

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Dąb Żdżary – LKS Brzeźnica, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Babiarz

Kamieniarz II Golemki – Zasów-Mokre, 30.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Paweł Ochab

Baszta Zawada – Dragon Korzeniów, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Jeleń

MKS SOKÓŁ DĘBICA – Towarzystwo Sportowe Jodłowa, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski

Paszczyniak Paszczyna – Strażak Lubzina, 30.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Chorążak

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS VICTORIA KIDAŁOWICE-WIDNA GÓRA – KS KORONA TUCHLA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Krzysztof Nazarko

LKS STRAŻAK SOŚNICA – LKS TĘCZA WYSOCK, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Adrian Prykopski

KS PIAST TUCZEMPY II – LKS WISZNIA NIENOWICE, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Czyż

LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS DUŃKOWICE, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Marcin Pszonak

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Łukasz Folta

LKS ŁĘG ŁOWCE – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Kamil Puka

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

LKS RADA ORZECHOWCE – KS ARTMAX PIKULICE, 01.10.2023, godz. 12:30

Sędziuje: Marcin Kogut

KS JAWOR NEHRYBKA – LKS WALAWIANKA WALAWA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Denis Rokita

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS OLSZYNKA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Paweł Pawlus

LKS WIAR HUWNIKI – KS ARŁAMÓW, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Damian Gaweł

LKS BIZON MEDYKA – LKS GROM WYSZATYCE, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka

KS NIZINY – KS FORT JAKSMANICE, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Michał Kazimir

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

KS PEŁNATYCZE – PKS UNUM BABICE, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Jakub Boratyn

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS GACOVIA GAĆ, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski

LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Maciej Pajda

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 01.10.2023, godz. 14:15

Sędziuje: Grzegorz Szpilka

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – GKS ZARZECZE, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Wojciech Wajda

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Maciej Fydrych

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS KORZENICA – LKS MOŁODYCZ, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Maciej Szymczycha

PAUZA – KS LEŚNIK PŁAZÓW, 01.10.2023, godz. 12:00 Sędziuje:

AKS LEGIA OLESZYCE – KS VICTORIA STARY DZIKÓW, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Paweł Paryniak

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS PIAST ANTONIKI, 01.10.2023, godz. 12:30

Sędziuje: Krzysztof Pachołek

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – LKS WALTER OPAKA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Mariusz Furgała

LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – LKS START LISIE JAMY II, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Zagórz Osława – Czaszyn LKS, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dominik Kaczmarek

Lutowiska  – Tarnawa Gimbal, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Miśko

Poraż Juventus – Ustrzyki Dolne II, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Przemysław Sidor

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Polańczyk Nelson, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Rafał Komański

Myczkowce Zalew – Łukowe Gabry, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Damian Szałajko

SAN MRZYGŁÓD – Srogów Pogórze, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Lucjan Śmietana

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

ORŁY JABŁONKA – Markowce, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Irzyk

JAĆMIERZ – Pielnia Orion, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Michał Krześniak

Dydnia Zryw – LKS Hłudno, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Bartosz Bąk

KS Transprzęt Czerteż – LKS ODRZECHOWA, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Pilszak

Golcowa – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dariusz Łuksa

Wzdów – Niebocko Victoria , 01.10.2023, godz. 11:05

Sędziuje: Kamil Wania

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Milcza – Głębokie LKS, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Łukasz Podgórski

Jasienica – LKS Orzeł Pustyny, 30.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Marek Kochanik

Kombornia  – Domaradz Sokół, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mirosław Guzik

GKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej II – Wesoła, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar

Przysietnica – Rymanów Zdrój, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar

Trześniów – Jasionów JKS, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Maciej Wołek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

WĘGLÓWKA – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 01.10.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Ryszard Pękala

Świerzowa – Kopytowa Polonia , 01.10.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Rafał Krężałek

Kobylany Victoria – Iwla, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny

UKS Guzikówka Krosno – SZCZEPAŃCOWA, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Januszczak

Lubatowa – Potok Nurt, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Krzysztof Belczyk

Chorkówka Nafta – Wojaszówka , 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Kijowski

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

Nowy Glinik Dragon – Warzyce, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jacek Jastrzębski

Łężyny Gaudium – Święcany Standart, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Rak

Brzezówka – Hankówka, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tadeusz Piątek

Nowy Żmigród Wisłoka  – Łubno Tajfun, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Samborowski

BŁAŻKOWA – GKS Jasiołka Szebnie, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jan Dykas

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Łubienko, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Jan Samborowski

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Baranówka Rzeszów – Victoria Budy Głogowskie, 01.10.2023, godz. 12:30

Sędziuje: Grzegorz Tonderys

KS Świlcza – Resovia III Rzeszów S.A., 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Jaskuła

Biała Rzeszów – Start Borek Stary, 01.10.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Andrzej Kopeć

Rudnianka Rudna Wielka – Orzeł Wysoka Głogowska, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Janusz Anasychin

Rudzik Rudna Mała – Dąb Dąbrowa, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Tajchman

Grunwald Budziwój – Mrowlanka Mrowla, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Gudz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Huragan Kozłówek – Płomyk Flypark Lutoryż, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krystian Woźniak

Orły Pstrągówka – Start Lubenia, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Kubicz

Korona Dobrzechów – Diament Pstrągowa, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Justyna Burakowska

Granit Wysoka Strzyżowska – Herman Hermanowa, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Patryk Augustyn

Czarni Czudec – Grom Mogielnica, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Edward Kuta

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Grom Handzlówka – Orzeł Harta, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mirosław Popowicz

Arka Albigowa – Dąb Kosina, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Pawel Zawada

Orzeł Wysoka Łańcucka – PAUZA, 30.09.2023, godz.

KS Pawłokoma – Galicja Chmielnik, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Wojciech Brzezicki

Pogórze Bachórz – Polonia Hyżne, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Zbigniew Kłak

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Palkovia Palikówka – ŁKS Łukawiec, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz

Start Brzóza Stadnicka – KS Terliczka, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Haładej

Stobierna Krzywe – UKS SMS Rzeszów, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb

Wisłok Czarna – PAUZA, 30.09.2023, godz.

LKS Łąka – Głuchowianka Głuchów, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Kosior

Jawor Krzemienica – Włókniarz II Rakszawa, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Arkadiusz Marcićkiewicz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Florian Ostrowy Tuszowskie – Złotniczanka Złotniki, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Wachadlo

Grunwald Padew Narodowa – LKS Babicha , 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Konrad Burakowski

LKS Dębiaki – Sokół Malinie, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Strelcow

Kolorado Wola Chorzelowska – Strażak Grochowe, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jacek Taran

Błysk Górki – Wiśnia Trzciana, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Radosław Pryga

Grom Krzemienica – Wisła Gliny Małe, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Krzak

Rzędzian Rzędzianowice – Jutrzenka Ławnica, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Mroczek

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Janovia Janowiec – Orły Ruda, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Hubert Kopacz

Piast Wadowice Górne – LKS Wierzchowiny, 01.10.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Mazur

Madras Goleszów – Sprint Żarówka, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dawid Sowa

Iskra Łączki Brzeskie – Potok Dobrynin, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Damian Marek

Hetman Dąbrówka Wisłocka – KS SMP Tuszyma, 01.10.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Konefał

Radomyślanka II Radomyśl Wielki – KS Zgórsko, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Sęk

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

LKS Hucina – Orzeł Kosowy, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Gerard Żurawski

Wilga Widełka – Vigor Trzęsówka, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Karol Pułanik

Huragan Przedbórz – Kolbuszowianka II Kolbuszowa, 01.10.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Bomba

Marmury Przyłęk – Artbud Werynianka Werynia, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Filip Straż

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

OKS Wielowieś  – PAUZA

Koniczynka Ocice – LZS Tarnowska Wola, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Jan Polek

Płomień Trześń – LZS Krzątka, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Antosz

LZS Wola Baranowska – Strzelec Dąbrowica, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Grzegorz Cichoń

KS ŻUPAWA – KS WYDRZA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Dawid Wraga

Iskra Sobów – KS Kopcie, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Jan Bandyga

KS CYGANY – Wspólnota Serbinów, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS Polonia Przędzel – TRUCK Kotowa Wola, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Tomasz Woźny

Czarni Sójkowa –  LOTNIK TURBIA, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Michał Łokaj

LKS Sanna Zaklików – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 29.09.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Paweł Mulawka

Milenium Bieliny – Orzeł Rudnik, 01.10.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Wojtak

Jutrzenka Kopki – ORZEŁ GLINIANKA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Złotsan Kuryłówka – GKS GROBLE, 01.10.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Bogumił Pelic

Azalia Wola Zarczycka II – Atlantic Chałupki Dębniańskie, 01.10.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Mariusz Kostyra

MKS JUTRZENKA DĘBNO – Victoria Giedlarowa, 30.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dawid Wraga

Rotunda Krzeszów – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 01.10.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Witold Wieprzęć

KS ŁUKOWA – Azalia Brzóza Królewska, 30.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Samołyk