Ruszyła sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski w Mielcu, Rzeszowie i Stalowej Woli [INFORMACJE]

841
Fot. Konrad Kwolek

Od dziś w można kupować bilety na mecze reprezentacji Polski, które w październiku odbędą się na Podkarpaciu. Łącznie odbędzie się trzy spotkania, a ich arenami będą hala w Mielcu oraz stadiony w Rzeszowie i Stalowej Woli.

Czeka nas niespotykana dotąd sytuacja, kiedy to trzy reprezentacje Polski rozegrają w ciągu niespełna dwóch tygodni, aż trzy mecze w naszym regionie.

<<<<bilety.podkarpackizpn.pl>>>>>

6 października w Mielcu odbędzie się mecz pierwszych reprezentacji futsalu Polska – Belgia. Będzie to spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Wśród powołanych na te spotkania znalazł się były gracz Futsal Przeworsk, Kamil Surmiak.

13 października na Stadionie Miejskim w Rzeszowie dojdzie do meczu towarzyskiego Polska – Słowacja, reprezentacji do lat 18. To drużyna prowadzona przez trenera z Podkarpacia – Marcina Włodarskiego. Kilka miesięcy temu ta sama reprezentacja wywalczyła brąz mistrzostw Europy i teraz szykuje się do tegorocznych mistrzostw świata. W ostatnich miesiącach do kadry U-18 powoływanych było, aż 5 graczy rodem z Podkarpacia (Krzysztof Kolanko, Mateusz Skoczylas, Filip Rejczyk, Szymon Łyczko i Szymona Kądziołka).

17 października na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli kadra Polski U-21 zmierzy się z Estonią w meczu  eliminacji mistrzostw Europy w tej kategorii wiekowej. Będzie to pierwszy mecz bezpośredniego zaplecza pierwszej reprezentacji Polski na Podkarpaciu. Do niedawna trenerem U-21 był obecny selekcjoner Michał Probierz. Nowym trenerem U-21 został były szkoleniowiec Stali Mielec Adam Majewski.

Sprzedaż wejściówek na w/w wydarzenia już ruszyła. Bilety na te wszystkie wydarzenia będą płatne. Informacje dotyczące sprzedaży i cen biletów znaleźć można na stronie

<<<<bilety.podkarpackizpn.pl>>>>>

Ponieważ wszystkie trzy spotkania są zgłoszone jako impreza masowa, podczas zakupu biletów należy się zarejestrować i podać dane, zgodnie z regulaminem sprzedaży.

Dla klubów, szkółek piłkarskich, akademii i szkół przygotowaliśmy specjalny szablon dzięki, któremu można sprawniej dokonać zamówienia większej liczby biletów, który można zaaplikować w systemie biletowym.

Szablon do zamówienia biletów grupowych można pobrać – TUTAJ

WAŻNE!!!

Bilety na mecz można nabywać tylko poprzez sprzedaż internetową.

Nie będzie możliwości zakupu biletów w kasie. Ani w innej formie sprzedaży stacjonarnej.

<<<<bilety.podkarpackizpn.pl>>>>>

Wykaz meczów:

6 października – godz. 17.00: mecz el. mistrzostw świata w futsalu: Polska – Belgia (Hala w Mielcu)

13 października – godz. 15.45: mecz reprezentacji U-18: Polska – Słowacja (Stadion Miejski w Rzeszowie)

17 października – godz. 18.00: mecz el. mistrzostw Europy U21: Polska – Estonia (Stadion PCPN w Stalowej Woli)