Podejmij Wyzwanie Grassroots i wygraj wyjazd na mecze reprezentacji Polski i kasę na sprzęt sportowy

33

Trwa konkurs dla Szkół Podstawowych – Wyzwania Grassroots. Można w nim wygrać wyjazd na mecze reprezentacji Polski oraz vouchery na sprzęt sportowy wartości do 5000 tysięcy złotych.

Wyzwania Grassroots to nowy projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, nad którym patronat honorowy objęły Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Edukacji i Nauki.

Jest to konkurs, który polega na stworzeniu krótkiego filmu, który przedstawi drużynę wykonującą poszczególne konkursowe wyzwania. Mają one za zadanie angażować uczniów do aktywności fizycznej i pobudzić ich kreatywność. Do konkursu mogą zgłosić się drużyny posiadające minimum 5, a maksymalnie 10 uczniów w trzech kategoriach klas: 2-3, 4-5, 6-7.

W każdym z trzech wyzwań nagradzane zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii:

1. miejsce – wyjazd na mecz Reprezentacji Polski oraz voucher o wartości 5 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego

2. miejsce – voucher o wartości 4 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego

3. miejsce – voucher o wartości 3 000,00 zł na zakup sprzętu sportowego

Aby wziąć udział w Wyzwaniach Grassroots, wystarczy, że Opiekun drużyny poprawnie umieści post publiczny na swoim profilu w portalu Facebook wraz z informacją dotyczącą nazwy szkoły, kategorią i nazwą wyzwania oraz określonymi hasztagami tj. #wyzwaniegrassroots oraz odpowiednim hasztagiem ogłoszonym w dniu rozpoczęcia wyzwania

Już teraz zachęcany do wzięcia udziału w pierwszym wyzwaniu – Fair Play.
Na zgłoszenia czekamy do niedzieli tj. 01.10.2023.

Kolejne wyzwanie rozpocznie się już 2 października.

Szczegółowe informacje o projekcie „Wyzwania Grassroots” oraz same wyzwania publikowane są na stronie https://www.pzpn.pl/wyzwaniagrassroots oraz na grupie na portalu społecznościowym Facebook – Wyzwania Grassroots.