Piłkarski weekend: 22-24 września [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

1196
Fot. Konrad Kwolek

PKO BP Ekstraklasa

Lech Poznań – Stal Mielec, 23.09.2023, godz. 20:00

Sędziuje: Karol Arys (Szczecin)

1 liga kobiet

Wolny termin

Fortuna 1 liga

Motor Lublin – Stal Rzeszów, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jacek Małyszek (Lublin)

Resovia – Polonia Warszawa, 23.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Szymon Łężny (Kluczbork)

2 liga kobiet

Czarni II Sosnowiec – Sokół Kolbuszowa Dolna, 24.09.2023, godz. 17.00

Sędziuje: –

2 liga

Stal Stalowa Wola – Polonia Bytom, 24.09.2023, godz. 15:00,

Sędziuje: Karol Wójcik (Mińsk Maz.).

3 liga

Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa, 23.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Kamil Zator (Wąsice)

Unia Tarnów – Wisłoka Dębica, 23.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Piotr Szypuła (Kozy)

KS Wiązownica – Siarka Tarnobrzeg, 24.09.2023, godz. 19.00

Sędziuje: Konrad Gąsiorowski (Porosiuki)

Garbarni Kraków – Karpaty Krosno, 22.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Sławomir Smaczny (Bytom)

3 liga kobiet

Izolator Boguchwała – KKPN Iskra Brzezinka, 24.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Justyna Burakowska, Grzegorz Pytko, Kamil Hussain

Inter Gnojnica – UKS Wisła Kraków, 23.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Bogdan Maciąg, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski

Sanovia Lesko – Football Success Academy Kraków, 23.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Karolina Karaczkowska, Patrycja Romanek, Karol Adamski

 –

4 liga kobiet podkarpacka

AP Czarni Jasło – Olimpia Pysznica, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje:

SPEC Stal Łańcut – AP Beniaminek Krosno, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Milan Newbiggin-Watts, Jakub Czach, Wojciech Brzezicki

 –

4 liga podkarpacka

Lechia Sędziszów Młp. – Polonia Przemyśl, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek

Głogovia Głogów Młp. – JKS Jarosław, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Paweł Bałut, Jacek Chmiel

SPEC Stal Łańcut – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 22.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Rafał Szydełko, Piotr Januszczak, Zuzanna Foryt

Ekoball Sanok – Sokół Kamień, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Grabowski, Paweł Drabik, Arkadiusz Suchy

Wisłok Wiśniowa – Cosmos Nowotaniec, 23.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marek Pająk, Marcin Konefał, Piotr Mazur

Korona Rzeszów – Izolator Boguchwała, 24.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Marcin Roman

Sokół Kolbuszowa Dolna – Igloopol Dębica, 24.09.2023, godz. 11:30

 Sędziuje: Tomasz Mazur,

Resovia II Rzeszów S.A. – KS Legion Pilzno, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek

Błękitni Ropczyce – Stal II Rzeszów S.A., 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Maciej Szymczycha

 –

Klasa O Dębica

LKS Pustków – Czarni Trześń, 23.09.2023, godz. 16:00, w Zawadzie

Sędziuje: Jan Gawle, Adrian Wójcik, Dawid Małozięć

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Dromader Chrząstów, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Czach, Wojciech Brzezicki, Milan Newbiggin-Watts

Chemik Pustków Osiedle – Victoria Czermin, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Wilk, Jakub Strelcow, Paweł Występek

Smoczanka Mielec – Głowaczowa, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adrian Cich, Tomasz Kisielewicz, Krzysztof Cich

FKS Stal II Mielec S. A. – LKS ŻYRAKÓW, 23.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń, Konrad Łagowski

Kolbuszowianka Kolbuszowa – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Radosław Mazur, Paweł Bałut, Krzysztof Lipczyński

MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna – CZARNOVIA CZARNA, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Leszek Żegleń, Kazimierz Kubik

Kamieniarz Golemki – Piast Wolica Piaskowa, 24.09.2023, godz. 16:00, w Czarnej

Sędziuje: Rafał Krężałek, Tomasz Jagieła, Wojciech Biały

 –

Klasa O Jarosław

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS SKOŁOSZÓW, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Adam Włoch, Paweł Drabik

MKS START PRUCHNIK  – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 23.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Ireneusz Lis, Marcin Romanik

LKS SAN GORZYCE – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 24.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Maciej Szymczycha, Konrad Tomczyk, Mateusz Wiejaczka

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – LKS PROMYK URZEJOWICE, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Michał Grabowski, Marcin Romanik

KS SANTOS PIWODA – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Michał Szczybyło, Tomasz Sałek

LKS DĄB DOBKOWICE – KS PIAST TUCZEMPY, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Dubiel, Wojciech Mańczak, Jan Zwierzyński

Orzeł Przeworsk – LKS WISEŁKA SIENNÓW, 24.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Damian Kublas, Ireneusz Lis, Paweł Drabik

 –

Klasa O Krosno

Nienaszów Tempo – Skołyszyn, 24.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Kamil Wania

Rymanów KS Start – Przełęcz Dukla, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Matuła, Piotr Januszczak, Rafał Kępa

Czarni 1910 Jasło – Odrzykoń Zamczysko, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Rafał Komański, Mateusz Horodejczuk

Mrukowa Zamczysko – Kołaczyce Ostoja, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

Czeluśnica – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Bogdan Maciąg, Igor Lutowski

Ustrzyki Dolne – Besko LKS Przełom, 23.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Sławomir Kielar, Wojciech Wojnowski

GKS Górnik Grabownica Starzeńska – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Albin Kijowski, Piotr Kochański, Kamil Wania

WIKI SANOK – PAUZA

 –

Klasa O Rzeszów

KS Zaczernie – LKS Trzebownisko, 23.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Gerard Żurawski, Damian Marek

LKS Jasionka – KS Przybyszówka, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Babiarz, Łukasz Szpytma, Mateusz Pokrywka

Leśna Wólka Podleśna – Błażowianka Błażowa, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Jakub Dybowski, Hubert Kęder

Strug Tyczyn – Sokół Sokołów Młp., 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Stodolak, Marcin Samborowski, Krzysztof Łuksa

KS Dąbrówki – Błękit Żołynia, 23.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Hubert Kopacz, Krzysztof Bryk, Jakub Struzik

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Jedność Niechobrz, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Radosław Pryga, Krzysztof Micek

Sawa Sonina – Iskra Zgłobień, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Konrad Kukowski, Jakub Tajchman

Włókniarz Rakszawa – Strumyk Malawa, 23.09.2023, godz. 15:00, w Łukawcu

Sędziuje: Tomasz Sobuś, Jacek Taran, Dawid Ziomek

 –

Klasa O Stalowa Wola

Azalia Wola Zarczycka – TS Transdźwig Stale, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Mariusz Kostyra, Jan Koluch

LZS Ździary – Sokół Nisko, 23.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Artur Kostyra, Michał Łokaj, Bartosz Fietko

ŁKS Łowisko – Stal Nowa Dęba, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Sławomir Mulawka, Paweł Mulawka

Stal Gorzyce – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Antosz, Maciej Lipski

PAUZA – Pogoń Leżajsk

KP Tanew Wólka Tanewska – Jeziorak Chwałowice, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Juliusz Wieleba, Marcin Mierzwa, Jakub Latawiec

San Kłyżów – Sparta Jeżowe, 23.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Mazur, Tomasz Woźny, Wiktoria Złotek

 SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II – LZS Jarocin, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Wiktor Pioterczak, Jakub Czubat

 –

Dębica: Klasa A

LKS STASIÓWKA – LKS Nagoszyn, 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Grzegorz Nycek, Damian Chrabąszcz

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Wiewiórka, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski, Damian Kędzior, Kamil Kloc

Team Przecław – KS Legion II Pilzno, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Bogdan Maciąg, Igor Lutowski

Łęki Górne – Igloopol II Dębica, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Jakub Dybowski, Dariusz Łukaszewski

KS BYSTRZYCA – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 24.09.2023, godz. 11:00, w Olchowej

Sędziuje: Przemysław Stachnik, Stanisław Wałęga, Paweł Bielak

Brzostowianka Brzostek – Borowiec Straszęcin, 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Maksymilian Lis, Przemysław Stachnik, Paweł Bielak

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Kazimierz Kubik, Radosław Molek

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

KS WĘGIERKA – LKS SZKŁO MŁYNY, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS MANASTERZ k/J-AW, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Pikuła, Marcin Pszonak, Adrian Prykopski

MKS RADYMNO – LKS HETMAN LASZKI, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Łukasz Folta, Jan Pindak

KS SZÓWSKO – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Dariusz Mikuła, Karol Ochyra

LKS DĄB CETULA – LKS DELIN MUNINA, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Karol Wielis, Jakub Krasicki

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – KS PRO-100 WIETLIN, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Krzysztof Bednarski, Grzegorz Szpilka

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS ISKRA ZABŁOTCE, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Damian Kublas, Krystian Madej, Mikołaj Lekowski

LKS ŁĘK OSTRÓW – LKS TĘCZA JANKOWICE, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Wiesław Szkrabut, Bartosz Skałacki

LKS NAKŁO – STARZAWA – ULKS SAN HURECZKO, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Rozenbajgier, Krzysztof Brzeżawski,

KS POGÓRZE DUBIECKO – GKS VIKING ORŁY, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Damian Gaweł, Łukasz Olech

LKS TĘCZA KOSIENICE – LKS ORZEŁ TORKI, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Grzegorz Stępak, Daniel Gaweł

LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS GRANICA STUBNO, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Wojciech Wajda, Tomasz Cynk, Szymon Świętoniowski

Żurawianka Żurawica – LKS BATYCZE, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Kamil Kazieczko, Ireneusz Małysz

LKS KORONA OLSZANY – LKS FENIX LESZNO, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Denis Rokita, Paweł Pawlus, Andrzej Hreczka

POLONIA PRZEMYŚL – UKS UNIA FREDROPOL, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Piotr Bielański, Justyna Cichocka

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – LKS STRUMYK HAWŁOWICE, 23.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Marta Kotlińska, Karol Kuryło

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

LKS START MIROCIN – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Grzegorz Pikuła, Marcin Moskwiak

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adam Włoch, Piotr Ziegelheim, Sławomir Bochnak

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

MKS Kańczuga – LKS SOBOL NIŻATYCE, 23.09.2023, godz. 16:00, w Sieteszy

Sędziuje:

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – MKS JUWENIA CIESZANÓW, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Puka, Krzysztof Nazarko, Łukasz Wolański

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mariusz Furgała, Jan Terech, Andrzej Sopel

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS BŁĘKITNI FUTORY, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Szczybyło, Paweł Paryniak, Tomasz Sałek

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak, Sebastian Rożak, Dawid Knara

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Mirosław Powroźnik, Mariusz Franus

LKS MIĘKISZ NOWY – LKS CZERWONI CEWKÓW, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Witold Lisowski, Dawid Wilusz

LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS CZARNI OLESZYCE, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Oskar Hamacher, Łukasz Łamasz, Rafał Leszczyński

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Strachocina  – Jankowce, 23.09.2023, godz. 16:00, w Bykowcach

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Sebastian Praisnar, Grzegorz Bliźniak

Lesko Sanovia – Górki, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Maciej Kosturski, Rafał Komański, Wacław Bocoń

Nowotaniec II Cosmos – Średnia Wieś, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wojciech Wojnowski, Jan Borek,

Uherce Szarotka – Pisarowce, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Marcin Irzyk, Daniel Szuber

Zarszyn – Płowce, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Dziok, Wacław Bocoń, Przemysław Sidor

LKS Niebieszczany Remix – Izdebki LKS, 23.09.2023, godz. 16:00, w Bukowsku

Sędziuje: Maciej Kosturski, Bartłomiej Adamiak, Kacper Stach

Długie LKS San-Bud – Bażanówka LKS Orzeł, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Piotr Frankowicz, Mateusz Dziok

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

ISKRZYNIA – Jabłonica Polska, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Dominik Jaśkiewicz, Radosław Kuszaj

Rogi Burza – Lubatówka, 23.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Piotr Farion, Leszek Śnieżek, Wojciech Biały

Krościenko Wyżne – Grabówka, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Januszczak, Kamil Matuła, Rafał Kępa

PAUZA – Brzozovia Brzozów

Klimkówka Karpaty – Haczów, 24.09.2023, godz. 13:00, we Wróbliku Szl.

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek, Karolina Karaczkowska

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Zmiennica, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Bartosz Belczyk,

Iwonicz Iwonka – Jaśliska, 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Tomasz Jagieła, Radosław Łapka

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Osobnica Sparta – Niegłowice Wisłoka, 23.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Paweł Pitak, Zbigniew Gruszka, Jan Samborowski

Korczyna Kotwica – Głowienka, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Szczepek, Dariusz Szczepanik, Arkadiusz Buba

Strzelec Frysztak – Orzeł Lubla, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła, Rafał Szczur, Piotr Farion

GKS Zarzecze-Dębowiec – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 23.09.2023, godz. 15:00, Jasło, ul. Sportowa

Sędziuje: Sławomir Rak, Dariusz Nitka, Jan Dykas

Faliszówka Orzeł – Zręcin Tęcza, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Wieslaw Pyzia, Julia Hawrot

OKS Sobniów Jasło – Bieździedza LKS Orzeł, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Podgórski, Tomasz Gogosz, Bartosz Bąk

Łęki Dukielskie – Brzyska, 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Artur Szelc, Jan Borek, Dariusz Wais

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Heiro Rzeszów – Trzcianka Trzciana, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Grabiec, Kinga Lachtara, Mateusz Pokrywka

Piast Nowa Wieś – Noverra Głogów Młp. , 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Mirosław Popowicz, Andrzej Majder

Albatros Szufnarowa – Plantator Nienadówka, 24.09.2023, godz. 11:00, w Wiśniowej

Sędziuje: Paweł Ochab, Paweł Totoś, Amadeusz Wlazło

Sokół Grodzisko – Junak Rzeszów, 24.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Marcin Samborowski, Jakub Stodolak, Krzysztof Łuksa

Bratek Bratkowice – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Igor Samołyk, Paweł Charchut, Mateusz Gudz

Aramix Niebylec – Wisłok Strzyżów , 24.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Babiarz, Ryszard Wielgosz, Nikodem Hudzik

Novi Nosówka – Grunwald Połomia, 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Grzegorz Pytko, Konrad Kukowski, Janusz Anasychin

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

LKS Wola Dalsza – HALO Hyżne, 24.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Jędrzej Wołoszyn, Rafał Szydełko, Sławomir Haładej

KS Stobierna – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Daniel Wilczak, Tomasz Dzido, Jan Węgrzyn

Dynovia Dynów – Styrobud Trzeboś, 23.09.2023, godz. 16:00, w Harcie

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Pawel Zawada

Herkules Trzebuska – Markovia Markowa, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Hussain, Kamil Godek, Grzegorz Pytko

Iskra Jawornik Polski – Szarotka Rogóżno, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Damian Muchacki, Wojciech Brzezicki, Kacper Leja

Unia Korniaktów Płn. – Crasnovia Krasne, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Milan Newbiggin-Watts, Maciej Śliwa, Paweł Charchut

Rzemieślnik Strażów – Astra Medynia Głogowska, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adrian Cich, Pawel Zawada, Mirosław Popowicz

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Korona Majdan Królewski – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Sęk, Henryk Bik, Adrian Płaza

Zacisze Trześń – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 23.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Woźniak, Hubert Kopacz, Krzysztof Micek

Błękitni Siedlanka – KS Dzikowiec, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Paweł Wiśniowski, Jakub Tajchman

Jamnica Dulcza Wielka – Sokół Pień, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Taran, Konrad Burakowski, Michał Kowalski

Sparta Chorzelów – Start Wola Mielecka, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Gerard Żurawski, Krzysztof Bomba, Jakub Struzik

Atut Podborze – Raniżovia Raniżów, 23.09.2023, godz. 11:00

 Sędziuje: Paweł Ochab, Amadeusz Wlazło, Kacper Bielatowicz

Tempo Cmolas – Pitmark Jaślany, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Filip Straż, Michał Kowalski, Krzysztof Bryk

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

LZS Rzeczyca Długa  – Olimpia Pysznica, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Mateusz Bełczowski, Michał Troczyński

LZS ŻABNO – LZS Słowianin Grębów, 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Kamil Gil, Tomasz Chamera, Kacper Dziopak

Sokół Sokolniki – Kolejarz Knapy, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Zieliński, Wiesław Chamera, Wiktoria Złotek

Bukowa Jastkowice – San Wrzawy , 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maciej Lipski, Tomasz Wilk, Andrzej Wilk

Czarni Lipa – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 23.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Paweł Potocki, Jan Bandyga, Jakub Wiatrowski

KS Wisan Skopanie – LZS Wola Rzeczycka, 24.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Grzegorz Cichoń, Kamil Kańka, Mateusz Myszka

Unia Skowierzyn – LZS Jadachy, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Jakub Bulec, Sławomir Mulawka

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

Sokół Hucisko – LKS Brzyska Wola , 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Oskar Jakubowski, Tomasz Wilk, Stanisław Mazgaj

KS Sarzyna  – Podlesianka Kamień, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Grdeń, Krzysztof Ordon, Zbigniew Ordon

KP Podwolina – LKS San Wierzawice , 23.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Jan Polek, Kazimierz Walski, Stanisław Mazgaj

Staromieszczanka Stare Miasto – Górnovia Górno, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Kopacz, Adam Moskal, Daniel Mścisz

Tanew Harasiuki – Advit Łętownia, 24.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Dawid Wraga, Paweł Okleciński, Paweł Wątróbski

Retman Ulanów – Unia Nowa Sarzyna, 24.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Paweł Mulawka, Bartosz Orzechowski, Tadeusz Myszka

PUKS Francesco Jelna – GAS Łęg Stany, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Ryszard Bogacz, Mariusz Koper

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Płomień UKS Zagorzyce, 24.09.2023, godz. 14:00

 Sędziuje: Dawid Małozięć, Mariusz Piątek, Wiktor Kędzior

Korona Góra Ropczycka – Victoria Ocieka, 23.09.2023, godz. 13:00

 Sędziuje: Marek Głowacki, Grzegorz Papier, Kazimierz Kubik

Olimpia Nockowa – Lechia II Sędziszów Młp., 24.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Karol Stój, Grzegorz Chorążak

Inter Gnojnica – Borkovia Borek Wielki, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Krzysztof Pszeniczny, Kacper Bielatowicz

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Paszczyniak Paszczyna – Dąb Żdżary, 23.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Babiarz, Marcel Chłopek, Zdzisław Borek

Strażak Lubzina – MKS SOKÓŁ DĘBICA, 23.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Amadeusz Wlazło, Stanisław Wałęga, Krzysztof Pszeniczny

Towarzystwo Sportowe Jodłowa – Baszta Zawada, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Totoś, Kamil Kloc, Michał Pikuła

Dragon Korzeniów – Kamieniarz II Golemki, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Krzysztof Rogowski, Grzegorz Papier

Zasów-Mokre – LKS Brzeźnica, 24.09.2023, godz. 13:30

Sędziuje: Wojciech Biały, Tomasz Jagieła, Rafał Krężałek

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

KS KORONA TUCHLA – LKS ŁĘG ŁOWCE, 24.09.2023, godz. 13:00

 Sędziuje:

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS WESOŁA ZADĄBROWIE, 24.09.2023, godz. 13:00

 Sędziuje:

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY  – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS DUŃKOWICE – KS PIAST TUCZEMPY II, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS STRAŻAK SOŚNICA, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS TĘCZA WYSOCK – KS VICTORIA KIDAŁOWICE-WIDNA GÓRA, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

KS ARTMAX PIKULICE – KS NIZINY, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

KS FORT JAKSMANICE – LKS BIZON MEDYKA, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS GROM WYSZATYCE – LKS WIAR HUWNIKI, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

KS ARŁAMÓW – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS UJKOWICE – KS JAWOR NEHRYBKA, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje:

LKS WALAWIANKA WALAWA – LKS RADA ORZECHOWCE, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

GKS ZARZECZE – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA, 24.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje:

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS GACOVIA GAĆ – KS PEŁNATYCZE, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

PKS UNUM BABICE – KS KISIELÓW, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

LKS MOŁODYCZ – LKS BŁĘKITNI ZALESIE , 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS START LISIE JAMY II – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA, 24.09.2023, godz. 15:15

Sędziuje:

LKS WALTER OPAKA – LKS TANEW WOLA WIELKA, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje:

LKS PIAST ANTONIKI – AKS LEGIA OLESZYCE, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – PAUZA

KS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS KORZENICA, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

SAN MRZYGŁÓD – Zagórz Osława, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kacper Stach, Paweł Miśko, Przemysław Sidor

Srogów Pogórze – Myczkowce Zalew, 24.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Maksymilian Nestorowicz, Karolina Karaczkowska

Łukowe Gabry – Bezmiechowa LKS Lotniarz, 24.09.2023, godz. 14:00

 Sędziuje: Damian Szałajko, Arkadiusz Bury, Kacper Burnat

Polańczyk Nelson – Poraż Juventus, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bartłomiej Adamiak, Krzysztof Szul, Krzysztof Kiczorowski

Ustrzyki Dolne II – Lutowiska , 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Rafał Komański, Maciej Kosturski, Wacław Bocoń

Tarnawa Gimbal – Czaszyn LKS, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Lucjan Śmietana, Maciej Bednarczyk, Maciej Oleniacz

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

Golcowa – Niebocko Victoria , 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dariusz Wais, Jozef Krzysztynski, Dariusz Łuksa

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – KS Transprzęt Czerteż, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bartosz Belczyk, Krzysztof Belczyk, Tomasz Kopacz

LKS ODRZECHOWA – Dydnia Zryw, 24.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Dominik Wiklowski, Mateusz Gumienny, Marek Guzik

LKS Hłudno – JAĆMIERZ, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Krześniak, Krystian Wiklowski, Grzegorz Bliźniak

Pielnia Orion – ORŁY JABŁONKA, 24.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Wojciech Heret, Jarosław Prajsnar, Stanisław Rajchel

Markowce – Nowosielce Szarotka, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Stanisław Urbanek

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Jasionów JKS – Przysietnica, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krystian Wiklowski, Grzegorz Bliźniak, Michał Krześniak

Rymanów Zdrój – Górnik Grabownica Starzeńska II, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Paweł Pitak, Stanisław Urbanek

Kombornia  – Wesoła, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jacek Dziekan, Marcin Abram, Karolina Józefczyk

Domaradz Sokół – Jasienica, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jozef Krzysztynski, Dariusz Wais, Dariusz Łuksa

LKS Orzeł Pustyny – Milcza, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Bartosz Belczyk, Tomasz Kopacz

Głębokie LKS – Sieniawa Wisłok, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Jakub Kozner, Mateusz Dziok

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

Wojaszówka  – Lubatowa, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Kamil Wania

Potok Nurt – UKS Guzikówka Krosno, 24.09.2023, godz. 10:00

 Sędziuje: Krzysztof Zygmunt, Ryszard Pękala, Jan Samborowski

SZCZEPAŃCOWA – Kobylany Victoria, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Majewski, Grzegorz Szczepek, Dariusz Szczepanik

Iwla – Świerzowa, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Kacper Bigos, Tadeusz Piątek

Kopytowa Polonia  – WĘGLÓWKA, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Bartosz Bąk, Dariusz Nitka, Wiesław Tyrcha

PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – KS PASJA KROSNO, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Smoleń, Martin Kijowski, Radosław Łapka

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Nowy Glinik Dragon, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tadeusz Piątek, Tomasz Gogosz, Kacper Bigos

Łubienko – BŁAŻKOWA, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Bartosz Bąk, Wiesław Tyrcha

GKS Jasiołka Szebnie – Nowy Żmigród Wisłoka , 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Łukasz Podgórski, Daniel Aleksander, Wiktor Toporowicz

Łubno Tajfun – Brzezówka, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Bogdan Maciąg, Adrian Maciąg, Igor Lutowski

Hankówka – Łężyny Gaudium, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Stanisław Sokołowski, Jan Dykas, Jakub Turek

Święcany Standart – Warzyce, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Leszek Witkoś, Kacper Uram

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Grunwald Budziwój – Baranówka Rzeszów, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adrian Sajdak, Tomasz Sitarz, Janusz Anasychin

Mrowlanka Mrowla – Rudzik Rudna Mała, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Węgrzyn, Daniel Wilczak, Tomasz Dzido

Dąb Dąbrowa – Rudnianka Rudna Wielka, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Stanisław Wałęga, Przemysław Stachnik, Paweł Bielak

Orzeł Wysoka Głogowska – Biała Rzeszów, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Haładej, Rafał Szydełko, Jędrzej Wołoszyn

Start Borek Stary – KS Świlcza, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Kamil Indyk, Marcin Kubicz, Maksymilian Szaro

Resovia III Rzeszów S.A. – Victoria Budy Głogowskie, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Rajzer, Zbigniew Kłak, Grzegorz Tonderys

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

Grom Mogielnica – Granit Wysoka Strzyżowska, 24.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Nikodem Hudzik, Marcin Babiarz, Ryszard Wielgosz

Herman Hermanowa – Korona Dobrzechów, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Totoś, Paweł Ochab, Amadeusz Wlazło

Diament Pstrągowa – Orły Pstrągówka, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Wiśniowski, Kamil Godek, Edward Kuta

Start Lubenia – Huragan Kozłówek, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Waldemar Mazgaj, Maksymilian Kusy, Piotr Świderek

Płomyk Flypark Lutoryż – KS Godowa, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Sondej, Mateusz Mastaj, Sebastian Antosiewicz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Polonia Hyżne – KS Pawłokoma, 24.09.2023, godz. 12:00, w Dylągówce

Sędziuje: Grzegorz Tonderys, Zbigniew Kłak, Arkadiusz Rajzer

Galicja Chmielnik – Orzeł Wysoka Łańcucka, 24.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Jakub Tajchman, Krystian Kołodziej, Konrad Kukowski

PAUZA – Arka Albigowa

Dąb Kosina – Grom Handzlówka, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kazimierz Tołpa, Jan Pytel, Andrzej Majder

Orzeł Harta – Czarni Kraczkowa, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Damian Muchacki, Jan Paśko, Kacper Leja

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Jawor Krzemienica – Palkovia Palikówka, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Juszczyk, Bartosz Zdeb, Wiktoria Hader

LKS Łąka – Włókniarz II Rakszawa, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Jaskuła, Karol Tomaszek, Krystian Ostrowski

Głuchowianka Głuchów – Wisłok Czarna, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Pytel, Kazimierz Tołpa, Andrzej Majder

PAUZA – Stobierna Krzywe

UKS SMS Rzeszów – Start Brzóza Stadnicka, 24.09.2023, godz. 11:00, w Łukawcu

Sędziuje: Mateusz Pokrywka, Kinga Lachtara, Kamil Strent

KS Terliczka – ŁKS Łukawiec, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Krzysztof Cich, Sabina Drożdżal

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

Florian Ostrowy Tuszowskie – Rzędzian Rzędzianowice, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Strelcow, Jacek Baran, Adrian Płaza

Jutrzenka Ławnica – Grom Krzemienica, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Hubert Kopacz, Kamil Kowalski, Wiktor Siembab

Wisła Gliny Małe – Błysk Górki, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Wilk, Tomasz Sobuś, Michał Stala

Wiśnia Trzciana – Strażak Grochowe, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tadeusz Nowak, Wiktor Siembab, Kamil Kowalski

Kolorado Wola Chorzelowska – LKS Dębiaki, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Kamil Kowalski, Przemek Wych

Sokół Malinie – Grunwald Padew Narodowa, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Bomba, Gerard Żurawski, Jakub Struzik

LKS Babicha  – Złotniczanka Złotniki, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Nycek, Tadeusz Nowak, Mateusz Mróz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

KS Zgórsko – Hetman Dąbrówka Wisłocka, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Występek, Grzegorz Kardyś, Damian Chrabąszcz

KS SMP Tuszyma – Iskra Łączki Brzeskie, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Henryk Bik, Krzysztof Bryk, Adam Niemczyk

Potok Dobrynin – Madras Goleszów, 23.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Weronika Załucka, Dawid Ogorzałek, Mateusz Mróz

Sprint Żarówka – Piast Wadowice Górne, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Burakowski, Jacek Taran, Michał Kowalski

LKS Wierzchowiny – Janovia Janowiec, 24.09.2023, godz. 10:30

Sędziuje: Tomasz Sobuś, Łukasz Wilk, Michał Stala

Orły Ruda – Apollo Dulcza Mała, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Kardyś, Paweł Występek, Damian Chrabąszcz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

Marmury Przyłęk – LKS Hucina, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Sęk, Henryk Bik,

Artbud Werynianka Werynia – Huragan Przedbórz, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sebastian Krzak, Arkadiusz Boroń, Grzegorz Wachadlo

Kolbuszowianka II Kolbuszowa – Wilga Widełka, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Radosław Pryga, Jacek Węgrzyn, Sebastian Sęk

Vigor Trzęsówka – Orzeł Kosowy, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Krzysztof Bryk, Adam Niemczyk,

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

KS CYGANY – OKS Wielowieś , 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Zbigniew Ordon, Jan Grdeń, Aleksandra Grdeń

Wspólnota Serbinów – Iskra Sobów, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Grzegorz Cichoń, Kamil Kańka, Mateusz Myszka

KS Kopcie – KS ŻUPAWA, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Witold Wieprzęć, Wiktor Pioterczak, Adam Rybicki

KS WYDRZA – LZS Wola Baranowska, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Andrzej Wilk, Jan Polek, Fabian Gurdak

Strzelec Dąbrowica – Płomień Trześń, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marek Witoń, Krzysztof Ordon, Kazimierz Walski

LZS Krzątka – Koniczynka Ocice, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Artur Kostyra, Michał Pamuła, Sebastian Bis

LZS Tarnowska Wola – PAUZA

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

Jutrzenka Kopki – LZS Polonia Przędzel, 24.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Chamera, Marek Gałka, Michał Pamuła

KP Zarzecze – Milenium Bieliny, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ryszard Bogacz, Bartosz Gospodarczyk, Martin Kiszka

Orzeł Rudnik – LKS Sanna Zaklików, 24.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Paweł Mulawka, Bartosz Orzechowski

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – Huragan Zdziechowice, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Sławomir Mulawka, Mateusz Chamera, Łukasz Chęciński

WKS Kurzyna – Czarni Sójkowa, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Patryk Kobylarz, Kacper Baran

 LOTNIK TURBIA – TRUCK Kotowa Wola, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Zieliński, Jakub Taraszka, Szymon Marchut

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Kłyż Tarnogóra – Złotsan Kuryłówka, 24.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Jakub Wiatrowski, Maksymilian Sroczyński

LKS Jodła Przychojec – KS ŁUKOWA, 23.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Bartosz Orzechowski, Jakub Czubat

Azalia Brzóza Królewska – Rotunda Krzeszów, 24.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Łokaj, Łukasz Staroń, Bartosz Mierzwa

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Grabniak Hucisko, 23.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Dawid Wraga, Łukasz Chęciński, Michał Kowalewski

Orzeł Biedaczów  – MKS JUTRZENKA DĘBNO, 23.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jakub Karasiński, Kacper Rogala, Bartłomiej Kupiec

Victoria Giedlarowa – Azalia Wola Zarczycka II, 24.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Kopeć, Rafał Kopeć, Jakub Kruk

Atlantic Chałupki Dębniańskie – GKS GROBLE, 24.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Kacper Sajdłowski