Dwa turnieje podokręgów w Kolbuszowej. Zagrają młodziczki i oldboje

274

Mistrzostwa Podkarpacia Młodziczek, a także Mistrzostwa Oldbojów odbędą się w najbliższą sobotę w Kolbuszowej na stadionie Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu. Początek o godzinie 8:45.

Jako pierwsze na boisko wybiegną dziewczynki do lat U-13, które rozegrają Turniej Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju wezmą udział kadry pięciu podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej: Dębica, Jarosław, Krosno, Rzeszów i Stalowa Wola.

Dla trenera kadry Podkarpackiego ZPN U-13 dziewcząt Marcina Maculskiego będzie to jednocześnie okazja do przyglądnięcia się potencjalnym kadrowiczkom i do wstępnej selekcji.

Celem nadrzędnym zawodów jest też propagowanie zdrowego stylu życia przez rozgrywki sportowe, a także budowanie relacji między zawodniczkami i propagowanie zasad fair play.

Mecze młodziczek będą rozgrywane wg zasad dla tej kategorii wiekowej. Czas gry jednego meczu to 25 minut.

HARMONOGRAM TURNIEJU DZIEWCZĄT

Na godz. 10.30 zaplanowano rozpoczęcie zmagań oldbojów w ramach Turnieju Podokręgów Podkarpackiego ZPN – Mistrzostwa Oldbojów – Działaczy.

Jest to jeden z pięciu turniejów (organizowanych w każdym z Podokręgów), które mają na celu wyłonienie mistrza województwa w tej kategorii.

W turnieju uczestniczą Reprezentacje Działaczy Podokręgów Podkarpackiego ZPN, a także działacze reprezentujący dany Podokręg, a pracujący w Wydziałach i Komisjach Podkarpackiego ZPN.

W składzie dopuszcza się możliwość udziału trzech działaczy klubowych z terenu danego podokręgu oraz czterech działaczy poniżej 40 lat.

HARMONOGRAM TURNIEJU OLDBOJÓW