Ranking strzelców: Od 4 ligi do klasy B

3679

Prezentujemy czołowych strzelców sezonu 2023/2024 we wszystkich ligach seniorskich prowadzonych przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

4 liga podkarpacka kobiet

SMYCZ MAGDALENA

Stal Łańcut

2

LIGĘZKA NATALIA

AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO

1

STEFANOWSKA MALWINA

AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO

1

WASILEWSKA WERONIKA

AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK KROSNO

1

CZYŻ EMILIA

Akademia Piłkarska Jasło

1

DZIEDZIC KLAUDIA

Olimpia Pysznica

1

KOSZELA GABRIELA

Stal Łańcut

1

SROCZYK ZOFIA

Stal Łańcut

1

 

 

 

4 liga podkarpacka

2

NOWAK ADRIAN

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna

11

PIECHNIAK KACPER

Sokół Kamień

8

SZEWCZYK JAKUB

KS Legion Pilzno

7

SYGUŁA PIOTR

KS Legion Pilzno

6

BIENIEK MATEUSZ

Błękitni Ropczyce

5

SIEPIERSKI HUBERT

Błękitni Ropczyce

5

VERBNYY NAZAR

Nowotaniec Cosmos

5

MAJDA OSKAR

Stal Łańcut

5

REIMAN WOJCIECH

Stal Łańcut

5

HROSU ARSEN

Stal Rzeszów S.A.

5

PIĄTEK PAWEŁ

Wisłok Wiśniowa

5

 

 

 

Dębica: Klasa okręgowa

 

LEWANDOWSKI PAWEŁ

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna

9

BUGAJ KACPER

Victoria Czermin

9

BIELAŃSKI JAKUB

Głowaczowa

8

FORNEK KACPER

KS Kaskada Ostrów – Kamionka

8

WĄS PATRYK

Czarnovia Czarna

6

SKIBA DAMIAN

Dromader Chrząstów

6

STRUZIK MACIEJ

LKS Pustków

6

KNYCH BARTOSZ

Głowaczowa

5

SIEMBAB KAMIL

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna

5

PRZYDZIAŁ DAMIAN

Piast Wolica Piaskowa

5

 

 

 

Jarosław: Klasa okręgowa

 

PIETLUCH KRZYSZTOF

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

11

ROMAN JAROSŁAW

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO

9

DANIEL MICHAŁ

Orzeł Przeworsk

9

ŚWIST MATEUSZ

Czuwaj-Wiaro Przemyśl

6

BORATYN PIOTR

Orzeł Przeworsk

5

KIELICH SYLWESTER

Orzeł Przeworsk

5

MAJBA TOMASZ

Orzeł Przeworsk

5

SURMIAK RAFAŁ

Orzeł Przeworsk

5

SEBASTYANKA WIKTOR

KS PIAST TUCZEMPY

4

PÓŁTORAK KONRAD

KS SANTOS PIWODA

4

CZUB ŁUKASZ

LKS DĄB DOBKOWICE

4

WOTA KAROL

LKS DĄB DOBKOWICE

4

GOŃ SEBASTIAN

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA

4

PINDAK MIŁOSZ

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO

4

TRELKA KACPER

LKS SKOŁOSZÓW

4

HALWA TYMOTEUSZ

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

4

SŁYSZ BARTŁOMIEJ

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA

4

KUŹMIŃSKI KONRAD

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001

4

MUCHA MARCIN

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001

4

 

 

 

Krosno: Klasa okręgowa

 

WILK HUBERT

Partyzan MAL-BUD1 Targowiska

9

NIKODY RAFAŁ

Rymanów KS Start

8

MAJKA AREK

Nienaszów Tempo

7

MICHOŃ MATEUSZ

Czarni 1910 Jasło

6

PIELECH DOMINIK

WIKI SANOK

6

PINO PALACIOS ARIS

Besko LKS Przełom

4

BURKALO MYKHAILO

Ustrzyki Dolne

4

KIJOWSKI KONRAD

Besko LKS Przełom

3

FARA WIKTOR

Czarni 1910 Jasło

3

SUSZKO SEBASTIAN

Czarni 1910 Jasło

3

JUSZKIEWICZ MATEUSZ

Kołaczyce Ostoja

3

BROŻYNA IRENEUSZ

Mrukowa Zamczysko

3

ORZECHOWSKI PATRYK

Odrzykoń Zamczysko

3

ZAJĄC KAROL

Przełęcz Dukla

3

 

 

 

Rzeszów: Klasa okręgowa

 

SITEK ADRIAN

Iskra Zgłobień

10

KANIA DAWID

Włókniarz Rakszawa

6

SŁONINA GRZEGORZ

Sawa Sonina

5

WALAT TOMASZ

Sokół Sokołów Młp.

5

PILIP ADAM

Strumyk Malawa

5

DUDEK MARCIN

KS Błękit Żołynia

4

PODIACHEV MYKOLA

KS Dąbrówki

4

JANDA MATEUSZ

Leśna Wólka Podleśna

4

JARECKI DARIUSZ

LKS Jasionka

4

DEC MATEUSZ

LKS JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

4

DOMINO KRZYSZTOF

Strug Tyczyn

4

KORBECKI SEBASTIAN

Strug Tyczyn

4

RĄCZKA KACPER

Zaczernie

4

 

 

 

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

 

WACH DAWID

ŁKS Łowisko

11

BIENIASZ DAWID

Azalia Wola Zarczycka

8

JAROSZ ALBERT

ŁKS Łowisko

7

WOJTAS RADOSŁAW

LZS Ździary

5

GUMIENIAK KRZYSZTOF

ŁKS Łowisko

5

MOSKAL FILIP

Sokół Nisko

5

SOBUŚ PATRYK

Azalia Wola Zarczycka

4

ŁUCZAK ARTUR

LZS Ździary

4

RĘBISZ MIŁOSZ

Stal Stalowa Wola P.S.A.

4

STĄPORSKI PRZEMYSŁAW

TS Transdźwig Stale

4

 

 

 

Dębica: Klasa A

 

WOLAŃSKI JANUSZ

Brzostowianka Brzostek

6

KOS WOJCIECH

Igloopol Dębica

5

PRZYBYŁO KONRAD

Progres Kawęczyn Sędziszowski

5

ŁYKO TOMASZ

Sokół Krzywa

5

CZERWIEC RAFAŁ

Wiewiórka

5

BUCZYŃSKI TOMASZ

Borowiec Straszęcin

4

RYŃSKI BARTŁOMIEJ

Borowiec Straszęcin

4

LESIAK JAKUB

Igloopol Dębica

4

NALEPKA HUBERT

KS Legion Pilzno

4

SYPEK MIKOŁAJ

KS Legion Pilzno

4

PAZDAN PIOTR

LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie

4

KIRILOV DAMIAN

LKS Nagoszyn

4

 

 

 

Jarosław: Klasa A Grupa 1

 

ŁUKASIEWICZ ARTUR

LKS WIRAŻ CHŁOPICE

16

BRODA GRZEGORZ

KS FREDRO SUROCHÓW

9

CIURKO BERNARD

KS SZÓWSKO

9

TOŁPA MARCIN

LKS MANASTERZ k/J-AW

8

ANDREASIK PATRYK

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE

8

PRAWECKI DAWID

LKS WIRAŻ CHŁOPICE

8

GAWŁOWSKI KRZYSZTOF

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE

7

JAKUBIK SYLWESTER

LKS TĘCZA JANKOWICE

7

HAMACHER OSKAR

MKS RADYMNO

7

SHULIHA OREST

KS CZARNI PAWŁOSIÓW

6

BAŁANDA JAKUB

LKS DELIN MUNINA

6

 

 

 

Jarosław: Klasa A Grupa 2

 

PAWŁOWSKI ARKADIUSZ

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE

10

KIJANKA PAWEŁ

KS POGÓRZE DUBIECKO

7

GŁUSZKO ŁUKASZ

LKS FENIX LESZNO

7

NIEMIEC MICHAŁ

LKS KORONA TRÓJCZYCE

7

ROGUSQ ARIELLO

LKS KORONA TRÓJCZYCE

7

BUCZYŃSKI FABIAN

LKS TĘCZA KOSIENICE

7

CHYNKALIUK VLADYSLAV

LKS CRESOVIA KALNIKÓW

6

SROMEK BRAJAN

LKS NAKŁO – STARZAWA

6

CHAWA MARIUSZ

LKS KORONA OLSZANY

4

DELIKAT PAWEŁ

LKS KORONA OLSZANY

4

BUCZYŃSKI DAMIAN

LKS TĘCZA KOSIENICE

4

DANIELAK ANDRZEJ

ULKS SAN HURECZKO

4

SIENKIEWICZ MARCIN

ULKS SAN HURECZKO

4

 

 

 

Jarosław: Klasa A Grupa 3

 

WILCZEK MICHAŁ

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW

11

SULA MAKSIM

KS WIĄZOWNICA

7

BURSZTYKA ŁUKASZ

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA

7

WILUSZ TOMASZ

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA

6

MAJKUTOWSKI WOJCIECH

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI

6

CICHY DAWID

MKS Kańczuga

6

KAWEŃSKI MARCIN

MKS Kańczuga

6

RUPAR BARTOSZ

LKS ZORZA JAGIEŁŁA

5

BUNIOWSKI PAWEŁ

GKS MAJDAN SIENIAWSKI

4

PIECZEK TOBIASZ

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA

4

BIAŁOGŁOWSKI DANIEL

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE

4

KOWAL MATEUSZ

LKS PIAST NOWOSIELCE

4

ZNAMIEŃCZYKÓW ROMAN

LKS STRUMYK HAWŁOWICE

4

DZIEDZIC DAWID

MKS Kańczuga

4

 

 

 

Jarosław: Klasa A Grupa 4

 

ZYGARLICKI PRZEMYSŁAW

KS ZDRÓJ HORYNIEC

11

OLEJARZ KONRAD

LKS MIĘKISZ NOWY

11

KOT SEBASTIAN

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW

9

ROGOWSKI SEBASTIAN

KS ZDRÓJ HORYNIEC

8

HAWRYLAK PIOTR

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY

8

CISEK DAMIAN

KS ZDRÓJ HORYNIEC

5

KOWAL KAMIL

LKS CZARNI OLESZYCE

5

MAGDA PATRYK

LKS MIĘKISZ NOWY

5

FURGAŁA GRZEGORZ

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA

5

MAZURKIEWICZ KAMIL

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW

5

 

 

 

Krosno: Klasa A Grupa 1

 

PAŃKO FABIAN

Strachocina

9

SOLARSKI GRACJAN

Lesko Sanovia

8

GALANT MICHAŁ

Strachocina

6

KIELAR KAMIL

Długie LKS San-Bud

5

FEZZA GABRIELE

Górki

5

UZDEJCZYK KAMIL

Jankowce

5

SOWA MATEUSZ

Górki

4

ADAMSKI PAWEŁ

Izdebki LKS

4

GRZYB MICHAŁ

LKS Niebieszczany Remix

4

JASIŃSKI KRYSTIAN

Nowotaniec Cosmos

4

ULUSZCZAK ALEKSANDER

Płowce

4

 

 

 

Krosno: Klasa A Grupa 2

 

KASPERKOWICZ TOMASZ

LUKS BESKID POSADA GÓRNA

8

DYMNICKI TOMASZ

Grabówka

6

STASZEWSKI ALAN STANISŁAW

Krościenko Wyżne

6

KACZKOWSKI KACPER

Zmiennica

6

RAKOCZY BARTŁOMIEJ

Grabówka

5

BRYŚ RADOSŁAW

Haczów

5

KĘDRA ARTUR

Haczów

4

LORENS KACPER

ISKRZYNIA

4

ZIMA JAKUB

Iwonicz Iwonka

4

KOLASIŃSKI TOMASZ

Jabłonica Polska

4

 

 

 

Krosno: Klasa A Grupa 3

 

MAJKUT MAREK

Faliszówka Orzeł

7

LUDWIN DAMIAN

Osobnica Sparta

7

PIERZOWICZ BARTEK

GKS Zarzecze-Dębowiec

6

BIAŁOGŁOWICZ HUBERT

Łęki Dukielskie

6

DZIADOSZ DARIUSZ

Łęki Dukielskie

6

URBANEK KONRAD

Orzeł Lubla

6

SYPIEŃ MARCIN

Bieździedza LKS Orzeł

5

WALISZKO DAMIAN

Faliszówka Orzeł

5

KRUPA MICHAŁ

Głowienka

5

ZYCH DAWID

Korczyna Kotwica

5

KACPER SOKOŁOWSKI

Strzelec Frysztak

5

 

 

 

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

 

PRENKIEWICZ MACIEJ

LKS ZIMOWIT Rzeszów

9

TRZYNA ŁUKASZ

Plantator Nienadówka

9

BŁAŻEJOWSKI DAWID

Wisłok Strzyżów

7

ROGALA ADRIAN

KS Novi Nosówka

6

GRUBA KACPER

Aramix Niebylec

4

DOMINO DAWID

GRUNWALD POŁOMIA

4

RABCZAK GABRIEL

Junak Rzeszów

4

PELC KONRAD

LKS ZIMOWIT Rzeszów

4

OLIWA GRZEGORZ

Albatros Szufnarowa

3

SMALARZ MATEUSZ

Aramix Niebylec

3

BYJOŚ MATEUSZ

KS Novi Nosówka

3

DESZCZKA JAKUB

Piast Nowa Wieś

3

FERENC DOMINIK

Piast Nowa Wieś

3

ZUCZEK KAMIL

Piast Nowa Wieś

3

STANOWSKI KRYSTIAN

Plantator Nienadówka

3

DEPTA IRENEUSZ

RZESZOWSKA AKADEMIA FUTSALU HEIRO RZESZÓW

3

MIŁEK JAN

Trzcianka Trzciana

3

LIPSKI MICHAŁ

T.S. NOVERRA Głogów Młp.

3

WILK DOMINIK

Wisłok Strzyżów

3

 

 

 

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

 

KŁODA ARKADIUSZ

Dynovia Dynów

5

OCZOŚ SZYMON

HALO HYŻNE

4

NOWAK KACPER

Herkules Trzebuska

4

SERAFIN MATEUSZ

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

4

WOJKOWSKI ADAM

Stobierna

4

SKUBA KAROL

Crasnovia Krasne

3

TOMCZYK ŁUKASZ

Rzemieślnik Strażów

3

PARYS JAKUB

Stobierna

3

KADŁUBKIEWICZ ARTUR

Wola Dalsza

3

FOGT DAMIAN

Crasnovia Krasne

2

SZCZEPAŃSKI RAFAŁ

Crasnovia Krasne

2

BARNAŚ PRZEMYSŁAW

Dynovia Dynów

2

DOMIN BARTŁOMIEJ

Dynovia Dynów

2

KOŚCIÓŁEK ŁUKASZ

Herkules Trzebuska

2

URAM MICHAŁ

Herkules Trzebuska

2

ZDEB BARTŁOMIEJ

Herkules Trzebuska

2

PAWEŁEK GRZEGORZ

Iskra Jawornik Polski

2

TOKARZ ADRIAN

Iskra Jawornik Polski

2

WASILEWSKI KRZYSZTOF

Iskra Jawornik Polski

2

JUREK GRZEGORZ

klub Sportowy Astra Medynia Głogowska

2

PIEKŁO MICHAŁ

klub Sportowy Astra Medynia Głogowska

2

ŚWIEBODA MATEUSZ

klub Sportowy Astra Medynia Głogowska

2

DULĘBA DAWID

Markovia Markowa

2

RZESZUTEK MARCIN

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

2

TOMAKA PRZEMYSŁAW

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

2

MAMOUNI ABDELGHAFOUR EYMEN

Rzemieślnik Strażów

2

WĘGRZYN RAFAŁ

Rzemieślnik Strażów

2

WRUSZAK BARŁOMIEJ

Rzemieślnik Strażów

2

KRUPA AMADEUSZ

Stobierna

2

GŁOWACZ KRZYSZTOF

Styrobud Trzeboś

2

OSETEK JAKUB

Styrobud Trzeboś

2

HOLKO MICHAŁ

Szarotka Rogóżno

2

KOPCZYŃSKI KAROL

Szarotka Rogóżno

2

MACIOSZEK SEBASTIAN

UNIA KORNIAKTÓW LKS

2

PETRYK MATEUSZ

Wola Dalsza

2

 

 

 

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

 

RAJPOLD ARKADIUSZ

LKS Błękitni Siedlanka

7

HARACZ WOJCIECH

LKS Błękitni Siedlanka

6

CHMIELOWIEC TOMASZ

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna

6

SKAZA BARTŁOMIEJ

Atut Podborze

5

TRELA DAWID

Pitmark Jaślany

5

KILIAN JAKUB

Atut Podborze

4

WOLAK MARIUSZ

Jamnica Dulcza Wielka

4

SZCZĘCH RAFAŁ

Ostrovia Ostrowy Baranowskie

4

DRAUS PIOTR

Tempo Cmolas

4

STEC ADAM

KS Dzikowiec

3

KOT KAMIL

Raniżovia Raniżów

3

JAMROZY KACPER

Sparta Chorzelów

3

 

 

 

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

 

BRODA KACPER

San Wrzawy

7

WÓJCIAK KAROL

Kolejarz Knapy

6

ZYGMUNT MARCIN

LZS Rzeczyca Długa

6

NIERADKA WOJCIECH

LZS Słowianin Grębów

6

TEMPORALE KAMIL

LZS Wola Rzeczycka

6

PARTYKA MIKOŁAJ

Bukowa Jastkowice

5

WOLAN MARCIN

LZS Jadachy

5

TURBIARZ BARTŁOMIEJ

Sokół Sokolniki

5

SZYMANEK GRZEGORZ

Bukowa Jastkowice

4

KANIOS MICHAL

OKS JUNIOR ZAKRZÓW

4

PCHEŁKA KACPER

Olimpia Pysznica

4

 

 

 

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

 

KOWALSKI MATEUSZ

Podlesianka Kamień

7

KUSIAK ADAM

Advit Łętownia

6

PIERSIAK KRYSTIAN

Górnovia Górno

6

RYŚ DAWID

GAS Łęg Stany

5

MIAZGA BARTŁOMIEJ

PUKS Francesco Jelna

5

BAJ MARCIN

Staromieszczanka Stare Miasto

5

KOBYLARZ PATRYK

GAS Łęg Stany

4

TOFIL GRZEGORZ

KP Podwolina

4

KAZIO PAWEŁ

Retman Ulanów

4

KRUCZKOWSKI KAMIL

Advit Łętownia

3

KOZIOŁ ŁUKASZ

GAS Łęg Stany

3

CHORZĘPA MIŁOSZ

Górnovia Górno

3

SŁONINA HUBERT

Górnovia Górno

3

CICHOŃ DANIEL

KP Podwolina

3

KUTYŁA SYLWESTER

KP Podwolina

3

ŁĄTKA KACPER

KP Podwolina

3

KUSY PIOTR

KS Sarzyna

3

STAROŃ KRYSTIAN

LKS Brzyska Wola

3

BEDNARZ DOMINIK

Podlesianka Kamień

3

KOWALSKI KRZYSZTOF

Podlesianka Kamień

3

PÓŁĆWIARTEK DAWID

PUKS Francesco Jelna

3

PÓŁTORAK DAWID

Unia Nowa Sarzyna

3

 

 

 

Dębica: Klasa B Grupa 1

 

KOBOS DOMINIK

Victoria Ocieka

8

ŚWIERAD ROBERT

Inter Gnojnica

7

NĘDZA KAROL

Victoria Ocieka

5

MARCHLIK JAROSŁAW

GRÓD BĘDZIEMYŚL

4

BARAN MATEUSZ

Inter Gnojnica

3

DZIURA HUBERT

Inter Gnojnica

3

FRYDŁO ADRIAN

Inter Gnojnica

3

BIELAK MIŁOSZ

Korona Góra Ropczycka

3

JEMIOŁO FILIP

LZS MAŁA

3

RADECKI ADRIAN

LZS MAŁA

3

 

 

 

Dębica: Klasa B Grupa 2

 

KOLAK KAMIL

Dąb Żdżary

8

RYCZEK RAFAŁ

Zasów-Mokre

6

WICEK PATRYK

LKS Brzeźnica

5

WILCZYŃSKI ARKADIUSZ

Baszta Zawada

4

CHAMERA SEBASTIAN

Strażak Lubzina

4

WIĘCKOWICZ PATRYK

Strażak Lubzina

4

SERAFIN DAMIAN

Towarzystwo Sportowe Jodłowa

4

ROJEK KAMIL

Baszta Zawada

3

KITRYS DAMIAN

LKS Brzeźnica

3

ORKISZ DANIEL

Paszczyniak Paszczyna

3

WÓJCIK DAWID

Paszczyniak Paszczyna

3

ZIELIŃSKI PIOTR

Paszczyniak Paszczyna

3

CIUS BARTŁOMIEJ

Towarzystwo Sportowe Jodłowa

3

TARASEK MIKOŁAJ

Towarzystwo Sportowe Jodłowa

3

 

 

 

Jarosław: Klasa B Grupa 1

 

HALWA ŁUKASZ

KS KORONA TUCHLA

9

HOŁOTA JAKUB

KS PIAST TUCZEMPY

8

PUZIO KAMIL

LKS DUŃKOWICE

7

KRZYŚKO KRYSTIAN

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA

6

METZ HUBERT

LKS WISZNIA NIENOWICE

6

BIAŁOWĄS DAWID

LKS TĘCZA WYSOCK

5

JASNY PAWEŁ

KS PIAST TUCZEMPY

4

CICHOCKI KAMIL

LKS TĘCZA WYSOCK

4

KOWAL PAWEŁ

LKS WISZNIA NIENOWICE

4

MAJKA MICHAŁ

LKS WISZNIA NIENOWICE

4

 

 

 

Jarosław: Klasa B Grupa 2

 

STACHURA PATRYK

LKS UJKOWICE

8

VALIHURA VLADYSLAV

KS ARŁAMÓW

7

KOGUT DAWID

LKS WIAR HUWNIKI

7

SEMKO ERNEST

KS JAWOR NEHRYBKA

5

ZAGULAK MATEUSZ

LKS RADA ORZECHOWCE

5

GŁOWATY JAKUB

KS ARTMAX PIKULICE

4

OWSIANY TOMASZ

KS ARTMAX PIKULICE

4

SIDOR KRZYSZTOF

KS CZARNI BOLESTRASZYCE

4

ZIOBRO JAKUB

LKS OLSZYNKA

4

WASYŁECZKO ARTUR

LKS UJKOWICE

4

 

 

 

Jarosław: Klasa B Grupa 3

 

KIPER KAMIL

GKS ZARZECZE

8

TAROCIŃSKI DANIEL

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ

8

JÓŹWIAK MATEUSZ

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA

5

HAŁOŃ KAMIL

GKS ZARZECZE

4

STANIK DOMINIK

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA

4

RACHFAŁ KRYSTIAN

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ

4

SZCZYGIEŁ KACPER

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA

3

SWITALSKI TOMASZ

KS KISIELÓW

3

WOŹNIAK KACPER

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA

3

PIÓRKOWSKI ŁUKASZ

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI

3

 

 

 

Jarosław: Klasa B Grupa 4

 

BUNDYRA DAMIAN

KS LEŚNIK PŁAZÓW

7

CZERWONKA KRYSTIAN

LKS TANEW WOLA WIELKA

6

BUNDYRA PIOTR

KS LEŚNIK PŁAZÓW

5

KORNAGA WITOLD

KS VICTORIA STARY DZIKÓW

5

GAŁAS DAWID

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA

5

KINACH RAFAŁ

KS VICTORIA STARY DZIKÓW

4

SZYMCZYCHA RADOSŁAW

LKS START LISIE JAMY

4

WÓJCIAK KACPER

LKS START LISIE JAMY

4

SUROWIEC DAWID

LKS TANEW WOLA WIELKA

4

KUBISZYN MARIUSZ

AKS LEGIA OLESZYCE

3

SIKORA WOJCIECH

KS LEŚNIK PŁAZÓW

3

TEREMBUŁA DOMINIK

KS VICTORIA STARY DZIKÓW

3

STACHÓW HUBERT

LKS BŁĘKITNI ZALESIE

3

PANEK MATEUSZ

LKS KORZENICA

3

KRZEMIŃSKI SZYMON

LKS PIAST ANTONIKI

3

FARION JAKUB

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA

3

PYTEL MACIEJ

LKS START LISIE JAMY

3

 

 

 

Krosno: Klasa B Grupa 1

 

ŚWIDER ADAM

Czaszyn LKS

8

TARNOLICKI WITOLD

Tarnawa Gimbal

7

PASIERBOWICZ MATEUSZ

Myczkowce Zalew

6

JAWORSKI PAWEŁ

Polańczyk Nelson

5

SYWANICZ KAROL

Łukowe Gabry

4

LATUSEK PATRYK

Poraż Juventus

4

ŁUCZYCKI WIKTOR

SAN MRZYGŁÓD

4

MIKLICZ SŁAWOMIR

Srogów Pogórze

4

SZCZEPANIAK KAMIL

Tarnawa Gimbal

4

KOWALSKI PIOTR

Zagórz Osława

4

 

 

 

Krosno: Klasa B Grupa 2

 

CYPRYCH ADRIAN

Nowosielce Szarotka

13

RACHWAŁ DARIUSZ

Golcowa

10

ZARZYKA IRENEUSZ

KS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA

10

MYĆKA BARTŁOMIEJ

Niebocko Victoria

8

AMBICKI JAN

Markowce

7

KĘDRA MICHAŁ

Golcowa

5

ŚLIWIAK KRYSTIAN

Pielnia Orion

5

DŻUGAN DAWID

KS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA

4

MUSZKA RADOSŁAW

KS „VICTORIA” PAKOSZÓWKA

4

DOMARADZKI BARTŁOMIEJ

LKS Hłudno

4

CHODÓR DAWID

Niebocko Victoria

4

PIEGDOŃ KRYSTIAN

„ORŁY” JABŁONKA

4

 

 

 

Krosno: Klasa B Grupa 3

 

TOMOŃ MAREK

Domaradz Sokół

11

KILAR KAMIL

Sieniawa Wisłok

8

WOJTOWICZ PIOTR

Jasienica

7

RYMARZ KONRAD

Kombornia

6

SERAFIN MAKSYMILIAN

Wesoła

6

WOJNICKI KRZYSZTOF

Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej

5

WALCZAK KRYSTIAN

Sieniawa Wisłok

5

RODZINKA DAWID

Głębokie LKS

4

BOGACKI KRYSTIAN

Przysietnica

4

TOMOŃ BARTŁOMIEJ

Domaradz Sokół

3

GLAZAR HUBERT

Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej

3

CHĘĆ DAWID

Jasienica

3

MATEJA MIKOŁAJ

Jasienica

3

NIEZGODZKI DAWID

Jasionów JKS

3

OWOC BŁAŻEJ

Jasionów JKS

3

SMOLEŃ MARCIN

Jasionów JKS

3

WŁADYKA MARCIN

Jasionów JKS

3

CHROBAK PATRYK

Kombornia

3

STAPIŃSKI KAROL

Milcza

3

PIETRYKA PRZEMYSŁAW

Przysietnica

3

MAZURKIEWICZ JAKUB

Rymanów Zdrój

3

BOLANOWSKI BARTŁOMIEJ

Sieniawa Wisłok

3

 

 

 

Krosno: Klasa B Grupa 4

 

MUNIA WOJCIECH

Kopytowa Polonia

10

MŁOCEK DAMIAN

Potok Nurt

10

WILK ARKADIUSZ

Świerzowa

7

PISULA REMIGIUSZ

Świerzowa

6

MAJKA RAFAŁ

Chorkówka Nafta

5

KRÓWKA IRENEUSZ

Iwla

5

WĄCHAŁA TOMASZ

Wojaszówka

5

SZCZUREK PATRYK

Iwla

4

SZCZUR DAMIAN

Kopytowa Polonia

4

KARAMON ANDRZEJ

Potok Nurt

4

GŁÓD BARTOSZ

Wojaszówka

4

 

 

 

Krosno: Klasa B Grupa 5

 

STEFANIK ARTUR

GKS Jasiołka Szebnie

7

RUSZEL HUBERT

Brzezówka

6

STACHACZYŃSKI MICHAŁ

Łężyny Gaudium

6

FURTEK MARCIN

GKS Jasiołka Szebnie

5

GRONKIEWICZ ARKADIUSZ

Łubienko

5

DOBOSZ KAROL