Piłkarska środa na Podkrpaciu [WYKAZ MECZÓW, OBSADA SĘDZIOWSKA]

679

Puchar Polski * Podokręg Jarosław

Polonia Przemyśl – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 20.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Tomasz Sałek,

 –

Puchar Polski Kobiet

AP Beniaminek Krosno – Sanovia Lesko, 20.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karolina Karaczkowska, Marek Guzik, Julia Hawrot,

 –

Puchar Polski * Podokręgi Rzeszów/Dębica

Chemik Pustków Osiedle – Lechia Sędziszów Młp., 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Kacper Bielatowicz, Damian Kędzior,

Dromader Chrząstów – Błękitni Ropczyce, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Paweł Mokrzycki, Gerard Żurawski,

Piast Wadowice Górne – Igloopol Dębica, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Konrad Burakowski, Jacek Kapinos, Jakub Strelcow,

Łęki Górne – Wisłok Wiśniowa, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Amadeusz Wlazło,

LKS Jasionka – Głogovia Głogów Młp., 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Tomasz Dzido,

Błękit Żołynia – Stal II Rzeszów S.A., 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Adrian Cich, Karol Tłuczek, Krzysztof Cich,

Strug Tyczyn – Korona Rzeszów, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Rafał Szydełko, Łukasz Grabiec, Rafał Kępa,

Smoczanka Mielec – Victoria Czermin, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Marcin Konefał, Mariusz Woźniak, Grzegorz Wachadlo,

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – KS Legion Pilzno, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Paweł Bałut, Tomasz Kubicki,

KS Zaczernie – Resovia II Rzeszów S.A., 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Grzegorz Pytko, Paweł Wiśniowski,

Crasnovia Krasne – KS Dąbrówki, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Jakub Czach, Zbigniew Kłak, Jan Węgrzyn,

Włókniarz Rakszawa – Izolator Boguchwała, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Kamil Kosior, Łukasz Stępień,

Jedność Niechobrz – Strumyk Malawa, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Kamil Godek, Paweł Charchut, Jędrzej Wołoszyn,

 –

Puchar Polski * Podokręg Stalowa Wola

Sokół Nisko – Sokół Kamień, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Antosz, Paweł Mulawka,

Stal Nowa Dęba – Azalia Wola Zarczycka, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Tomasz Mazur, Oskar Jakubowski, Wiktoria Złotek (Motycze Poduchowne)

Sparta Jeżowe – SIARKA TARNOBRZEG S.A., 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Mateusz Dwornicki, Paweł Okleciński,

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Kolbuszowianka Kolbuszowa – LKS Pustków, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Bartosz Barć, Dawid Półchłopek,

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS START LISIE JAMY, 21.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Paweł Szczepański, Grzegorz Szpilka, Marta Kotlińska,

 –

Dębica: Klasa A

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Dybowski, Hubert Kęder, Dawid Małozięć,

 –

A1 Junior „II liga” Grupa 2

Gryf Mielec – Czarni 1910 Jasło, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Wilk, Jacek Baran, Michał Kowalski,

 –

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”

LKS GRANICA STUBNO – KS WIĄZOWNICA, 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Kazimir,

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS PROMYK URZEJOWICE, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic,

 –

Krosno: A1 Junior ” Krosno jun. starszy gr 1″

Nowotaniec Cosmos – Lesko Sanovia, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krzysztof Szul,

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Zacisze Trześń – Pitmark Jaślany, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adam Niemczyk, Sebastian Sęk, Damian Marek,

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

Advit Łętownia – Czarni Lipa, 21.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Paweł Okleciński,

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1

Lechia Sędziszów Młp. – FKS Stal Mielec S. A., 20.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Saj, Krzysztof Rogowski, Zdzisław Borek,

KS Legion Pilzno – Team Przecław, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Mazur, Robert Pych, Krzysztof Pszeniczny,

MKS Dębica – Brzostowianka Brzostek, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Krajewski,

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – APPN – Sokół Kolbuszowa Dolna, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Igor Lutowski,

Sokół Malinie – Tempo Cmolas, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Chrabąszcz, Marek Chrabaszcz, Paweł Występek,

WRÓBLIK SZLACHECKI – Odrzykoń Zamczysko, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Abram,

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

Jeziorak Chwałowice – Stal Gorzyce, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Kamil Gil,

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

PZU SMS Resovia Rzeszów – JKS Jarosław, 21.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Piotr Świderek, Sebastian Petela, Mateusz Pokrywka,

 –

C1 Trampkarz „Trampkarki U-16” Grupa 3

Plon Kawęczyn – DAP Dębica, 21.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje:

 –

Dębica: C1 Trampkarz

Igloopol Dębica – Plon Kawęczyn, 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Kloc,

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Sparta Chorzelów, 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Struzik,

Błękitni Ropczyce – Lechia Sędziszów Młp., 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Saj,

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

KS SZÓWSKO – Orzeł Przeworsk, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Folta,

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2

Wesoła – SPARTA IZDEBKI, 21.09.2023, godz. 16:45

Sędziuje: Mateusz Kwolek,

Jaworzanka Jawornik Polski – Dynovia Dynów, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wojciech Brzezicki,

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2

Azalia Wola Zarczycka – PKS SAN STALOWA WOLA, 20.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jan Bandyga,

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

Karpaty Krosno  – AP Sanok, 20.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Patryk Kilar, Wiktor Litwin,

 –

Dębica: C2 Trampkarz

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Chorążak,

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki,

Start Lubenia – Reslogistic Błażowianka Błażowa, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Andrzej Kopeć,

 –

Stalowa Wola: C2 Trampkarz  –

WKS Kurzyna – Sokół Nisko, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Bekier,

LKS Sanna Zaklików – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 21.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki,

 –

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2

FKS Stal Mielec S. A. – AP Beniaminek II Krosno, 20.09.2023, godz. 18:30

Sędziuje: Przemek Wych,

 –

D1 Młodzik „Młodziczki U-13 LIGA” Grupa 3

AP Beniaminek Krosno – SPEC Stal Łańcut, 21.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Patryk Augustyn,

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1

PERFECT PRZEWORSK – UKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW, 21.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Ochyra,

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2

LKS MOTOR GROCHOWCE – POLONIA PRZEMYŚL, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Michał Kazimir,

UKS SMS PRZEMYŚL – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Jajkowski,

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

MKS START PRUCHNIK  – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Wolański,

GKS ZARZECZE – KS WĘGIERKA, 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak,

UKS HEKTOR ROŹWIENICA – MKS Kańczuga, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski,

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2

Haczów – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Wieslaw Pyzia,

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Korczyna Kotwica – Kombornia , 21.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maciej Wołek,

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4

Lubatówka – Klimkówka Karpaty, 21.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marek Kochanik,

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

Trzcianka Trzciana – AP Wisłok Strzyżów, 20.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Arkadiusz Rajzer,

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

Unia Nowa Sarzyna – Sokół Kamień, 20.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Jakub Krawiec,

 –

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1

AP Stalowa Wola – Resovia Rzeszów S.A., 21.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Tadeusz Myszka,

 –

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2

UKS SMS Przemyśl – Szóstka Jasło, 21.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bartosz Skałacki,

 –

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3

Resovia II Rzeszów S.A. – Chemik Pustków, 20.09.2023, godz. 19:30

Sędziuje: Kamil Hussain,

 –

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2

KS Dąbrówki – HPP Jedność Hucisko, 20.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Pawel Zawada,