Wykaz meczów w ligach młodzieżowych [15-18 września]

683

Przedstawiamy wykaz meczów w ligach młodzieżowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz podokręgów na weekend 15-18 września.

A1 Junior „I liga” Grupa 1: Stal Stalowa Wola P.S.A. – Stal Rzeszów S.A., 16.09.2023, godz. 11:00

A1 Junior „I liga” Grupa 1: MKS DAP Dębica – UKS SMS Stal Mielec, 16.09.2023, godz. 12:30

A1 Junior „I liga” Grupa 1: Karpaty Krosno  – SMS SiarkaTarnobrzeg, 16.09.2023, godz. 11:00

A1 Junior „I liga” Grupa 1: APPN Sokół Kolbuszowa Mielec – PZU SMS Resovia Rzeszów, 17.09.2023, godz. 17:00

 –

A1 Junior „II liga” Grupa 2: Orzeł Przeworsk – FKS Stal Mielec S. A., 17.09.2023, godz. 11:00

A1 Junior „II liga” Grupa 2: JKS Jarosław – PAUZA, 17.09.2023, godz. 10:00

A1 Junior „II liga” Grupa 2: Start Pruchnik – Karpaty II Krosno , 16.09.2023, godz. 11:00

A1 Junior „II liga” Grupa 2: Aramix Niebylec – Stal II Rzeszów S.A., 15.09.2023, godz. 17:00

A1 Junior „II liga” Grupa 2: Czarni Oleszyce – PAUZA, 17.09.2023, godz. 11:00

A1 Junior „II liga” Grupa 2: Igloopol Dębica – Ekoball Stal Sanok, 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”: LKS SAN GORZYCE – GKS ZARZECZE, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”: GORLICZANKA GORLICZYNA – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”: LKS HETMAN LASZKI – GKS VIKING ORŁY, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 1: LKS SKOŁOSZÓW – KS POGÓRZE DUBIECKO, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: A1 Junior Grupa 1: KS NIZINY – LKS KORONA TRÓJCZYCE, 15.09.2023, godz. 17:00

Jarosław: A1 Junior Grupa 1: LKS DĄB DOBKOWICE – KS FREDRO SUROCHÓW, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 2: LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Krosno: A1 Junior ” klasa Okręgowa”: Haczów – Skołyszyn, 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: A1 Junior ” klasa Okręgowa”: PAUZA – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 16.09.2023, godz.

Krosno: A1 Junior ” klasa Okręgowa”: Przełęcz Dukla – Korczyna Kotwica, 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: A1 Junior ” klasa Okręgowa”: Mrukowa Zamczysko – Zagórz 1 Osława, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior ” klasa Okręgowa”: Brzozovia Brzozów – Rogi Burza, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior ” klasa Okręgowa”: ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Nienaszów Tempo, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Krosno: A1 Junior ” Krosno jun. starszy gr. 1”: Polańczyk Nelson – Lesko Sanovia, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior ” Krosno jun. starszy gr. 1”: Długie LKS San-Bud – Nowotaniec Cosmos, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior ” Krosno jun. starszy gr. 1”: PAUZA – Izdebki LKS, 16.09.2023, godz.

Krosno: A1 Junior ” Krosno jun. starszy gr. 1”: Domaradz Sokół – Strachocina , 16.09.2023, godz. 14:00

 –

Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3: Warzyce – Głowienka, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3: Kobylany Victoria – Brzyska, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3: Kopytowa Polonia  – Czeluśnica, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3: UKS Guzikówka Krosno – GKS Zarzecze-Dębowiec, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior ” starszy” Grupa 3: Zręcin Tęcza – Bieździedza LKS Orzeł, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2: Wojaszówka  – Jasionów JKS, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2: Klimkówka Karpaty – Jasienica, 16.09.2023, godz. 14:00

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2: Iwonicz Iwonka – ISKRZYNIA, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: KS Zaczernie – Juventus Academy, 16.09.2023, godz. 11:30

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: Sokół Sokołów Młp. – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 16.09.2023, godz. 14:00

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: Błękitni Ropczyce – Korona Rzeszów, 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: Czarni Czudec – KS Bystrzyca, 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: A1 Junior Grupa 1: Grunwald Budziwój – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 16.09.2023, godz. 14:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2: Tatyna Dylągówka – Dąb Kosina, 16.09.2023, godz. 17:00

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2: Start Brzóza Stadnicka – Reslogistic Błażowianka Błażowa, 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2: Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 13:30

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3: Wisłoka Borowa – Piast Wadowice Górne, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – Sokół Nisko, 17.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: Unia Nowa Sarzyna – ŁKS Łowisko, 17.09.2023, godz. 12:30

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: LKS Brzyska Wola  – Olimpia Pysznica, 17.09.2023, godz. 13:30

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 1: KP Podwolina – Sokół Kamień, 17.09.2023, godz. 13:30

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: PUKS Francesco Jelna – LZS Słowianin Grębów, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: Strzelec Dąbrowica – KS Wisan Skopanie, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2: TS Transdźwig Stale – Orzeł Rudnik, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

B1 Junior Młodszy „I liga ” Grupa 1: Stal II Rzeszów S.A. – MKS DAP Dębica, 17.09.2023, godz. 15:00

B1 Junior Młodszy „I liga ” Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 16.09.2023, godz. 10:00

B1 Junior Młodszy „I liga ” Grupa 1: PZU SMS Resovia Rzeszów – Karpaty Krosno , 16.09.2023, godz. 10:00

B1 Junior Młodszy „I liga ” Grupa 1: FKS Stal Mielec S. A. – SMS Siarka Tarnobrzeg, 16.09.2023, godz. 13:00

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2: Karpaty II Krosno  – SPEC Stal Łańcut, 16.09.2023, godz. 13:00

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2: OKS Junior Zakrzów – Arka Albigowa, 16.09.2023, godz. 14:00

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2: MKS Pogoń Sokół Lubaczów – PZU SMS Resovia II Rzeszów, 15.09.2023, godz. 16:00

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2: KS Legion Pilzno – Stal Stalowa Wola P.S.A., 16.09.2023, godz. 12:30

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2: AP Sanok – Ekoball Stal Sanok, 17.09.2023, godz. 13:00

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2: AP Beniaminek II Krosno – Czarni Oleszyce, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 2: SOKÓŁ PIEŃ – Sokół Malinie, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1: LKS MAKOVIA MAKOWISKO – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1: PAUZA: KS SANTOS PIWODA – KS SZÓWSKO, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1: LKS MIĘKISZ NOWY – KS PIAST TUCZEMPY, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1: LKS TĘCZA WYSOCK – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 1: LKS KORZENICA – JSRR JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 16:30

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 2: LKS POGÓRZE ROKIETNICA – UKS HEKTOR ROŹWIENICA, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: PAUZA – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: Orzeł Przeworsk – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 15.09.2023, godz. 17:30

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – MKS Kańczuga, 16.09.2023, godz. 10:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 3: KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI, 16.09.2023, godz. 13:00

 –

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: KS VICTORIA STARY DZIKÓW – LKS WALTER OPAKA, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: LKS START LISIE JAMY – PAUZA: LKS GRANICZNI KROWICA, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: MKS ROZTOCZE NAROL – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: B1 Junior Młodszy Grupa 4: LKS CZERWONI CEWKÓW – LKS URSUS DACHNÓW, 16.09.2023, godz. 14:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Średnia Wieś – Lesko Sanovia, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – LKS Niebieszczany Remix, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Brzozovia Brzozów – Grabówka, 16.09.2023, godz. 14:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 1: PAUZA – Golcowa, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Łęki Dukielskie – WRÓBLIK SZLACHECKI, 16.09.2023, godz. 13:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2: UKS Guzikówka Krosno – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Rymanów KS Start – STOWARZYSZENIE OLYMPIC2014 SZKÓŁKA PIŁKARSKA, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3: Skołyszyn – Święcany Standart, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3: Łubno Tajfun – Strzelec Frysztak, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3: BŁAŻKOWA – Orzeł Lubla, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: B1 Junior Młodszy Grupa 3: Krempna Wrzos – OKS Sobniów Jasło, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Styrobud Trzeboś – Czarni Kraczkowa, 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: HALO Hyżne – Markovia Markowa, 16.09.2023, godz. 12:30

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Sawa Sonina – PAUZA, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Jawor Krzemienica – Galicja Chmielnik, 16.09.2023, godz. 15:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 1: Stal II Łańcut – Głuchowianka Głuchów, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: PAUZA – Herman Hermanowa, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Junak Rzeszów – Wisłok Strzyżów , 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Dynovia Dynów – PAUZA, 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Grunwald Połomia – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 2: PAUZA – Bratek Bratkowice, 16.09.2023, godz.

 –

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 3: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Plantator Nienadówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 3: Pogoń Leżajsk – Crasnovia Krasne, 17.09.2023, godz. 12:00

Rzeszów: B1 Junior Młodszy Grupa 3: Piast Nowa Wieś – UKS SMS Rzeszów, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: KP Zarzecze – LKS Sanna Zaklików, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: LZS ŻABNO – Stal Gorzyce, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy: GAS Łęg Stany – Stal Nowa Dęba, 16.09.2023, godz. 16:00

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy Grupa 2: KS Sarzyna  – LKS San Wierzawice , 16.09.2023, godz. 12:00

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Unia Nowa Sarzyna – Victoria Giedlarowa, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy Grupa 2: Złotsan Kuryłówka – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 17:30

 –

C1 Trampkarz „I liga” Grupa 1: Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS Orlik Przemyśl, 18.09.2023, godz. 15:30

C1 Trampkarz „I liga” Grupa 1: Stal Stalowa Wola P.S.A. – Stal Rzeszów S.A., 16.09.2023, godz. 13:00

C1 Trampkarz „I liga” Grupa 1: Czarni 1910 Jasło – AP Beniaminek Krosno, 16.09.2023, godz. 12:00

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: AP Ziomki/ZImowit Rzeszów – SPEC Stal Łańcut, 17.09.2023, godz. 16:30

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: Karpaty Krosno  – AP Głogovia Głogów Młp., 16.09.2023, godz. 15:00

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: FKS Stal Mielec S. A. – AP Sanok, 17.09.2023, godz. 13:00

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: GAP Boguchwała – DAP Dębica, 16.09.2023, godz. 11:00

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: JKS Jarosław – Ekoball Stal Sanok, 16.09.2023, godz. 13:00

 –

C1 Trampkarz „Trampkarki U-16” Grupa 3: PAUZA – PAUZA, 16.09.2023, godz.

 –

Dębica: C1 Trampkarz: Igloopol Dębica – Sparta Chorzelów, 18.09.2023, godz. 17:30

Dębica: C1 Trampkarz: Plon Kawęczyn – Błękitni Ropczyce, 16.09.2023, godz. 14:00

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1: Orzeł Przeworsk – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 17.09.2023, godz. 13:30

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2: KS POGÓRZE DUBIECKO – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2: Czuwaj-Wiaro Przemyśl – UKS UNIA FREDROPOL, 18.09.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 3: LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 3: KS KISIELÓW – AKS LEGIA OLESZYCE, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1: LKS Niebieszczany Remix – Uherce Szarotka, 16.09.2023, godz. 12:30

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1: Besko LKS Przełom – WILCZKI LESKO, 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1: KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – Ustrzyki Dolne, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1: UKS ORLĘTA LESKO – Brzozovia Brzozów, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 1: Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – Bażanówka LKS Orzeł, 16.09.2023, godz. 14:30

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2: Wesoła – Górki, 16.09.2023, godz. 14:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2: SPARTA IZDEBKI – PAUZA, 18.09.2023, godz. 17:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2: Zmiennica – ISKRZYNIA, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2: UKS Beniaminek Krosno – Kombornia , 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 2: Domaradz Sokół – Rymanów KS Start, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: ZKS Nafta-Splast Jedlicze – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK 2 KROSNO, 16.09.2023, godz. 13:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: Faliszówka Orzeł – LKS Orzeł Pustyny, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: Przełęcz Dukla – Korczyna Kotwica, 16.09.2023, godz. 14:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: Kopytowa Polonia  – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 16.09.2023, godz. 12:30

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: PAUZA – Strzelec Frysztak, 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3: PAUZA – AKADEMIA PIŁKARSKA BENIAMINEK 1 KROSNO, 16.09.2023, godz. 16:00

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4: LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – BŁAŻKOWA, 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4: GKS Jasiołka Szebnie – Mrukowa Zamczysko, 16.09.2023, godz. 16:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4: Nienaszów Tempo – OKS Sobniów Jasło, 15.09.2023, godz. 16:00

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4: Kołaczyce Ostoja – Brzyska, 16.09.2023, godz. 16:00

 –

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: PAUZA – Resovia II Rzeszów S.A., 16.09.2023, godz.

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów  – Sokół Sokołów Młp., 16.09.2023, godz. 13:30

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: Grunwald Budziwój – AP Głogovia Głogów Młp., 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1: Strug Tyczyn – AP Wisłok Strzyżów, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: HALO Hyżne – Włókniarz Rakszawa, 18.09.2023, godz. 17:00

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: KS Stobierna – Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 2: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – PAUZA, 16.09.2023, godz. 13:00

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1: KORONA Majdan Królewski – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 16.09.2023, godz. 13:00

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1: LZS Jadachy – Huragan Zdziechowice, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1: San Wrzawy  – LZS Słowianin Grębów, 15.09.2023, godz. 17:30

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1: Płomień Chmielów – SIARKA TARNOBRZEG , 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 1: Kolejarz Knapy – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2: Sparta Jeżowe – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2: KP Tanew Wólka Tanewska – PAUZA, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1: DAP Dębica – PZU SMS Resovia Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1: Stal Rzeszów S.A. – FKS Stal Mielec S. A., 16.09.2023, godz. 18:00

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1: Stal Stalowa Wola P.S.A. – Siarka Tarnobrzeg S.A., 16.09.2023, godz. 11:00

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – AP Beniaminek Krosno, 17.09.2023, godz. 10:00

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: Igloopol Dębica – Chemik Pustków, 16.09.2023, godz. 11:00

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: GAP Boguchwała – Karpaty Krosno , 16.09.2023, godz. 14:00

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: Ekoball Stal Sanok – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 17.09.2023, godz. 11:00

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: Plon Kawęczyn – UKS Orlik Przemyśl, 18.09.2023, godz. 16:00

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: Global Academy Soccer Jasło – Perfect Przeworsk, 17.09.2023, godz. 10:00

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2: UKS SMS Przemyśl – UKS SMS Rzeszów, 17.09.2023, godz. 11:00

 –

Dębica: C2 Trampkarz: Raniżovia Raniżów – Czarnovia Czarna, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: C2 Trampkarz: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: C2 Trampkarz: Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Raniżovia Raniżów, 18.09.2023, godz. 17:00

Dębica: C2 Trampkarz: Team Przecław – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 18.09.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1: LKS CRESOVIA KALNIKÓW – JSRR JAROSŁAW, 15.09.2023, godz. 17:00

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1: LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – LKS SKOŁOSZÓW, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2: LKS ZRYW MŁODÓW – MKS ROZTOCZE NAROL, 15.09.2023, godz. 17:00

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2: LKS URSUS DACHNÓW – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 15.09.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1: Resovia II Rzeszów S.A. – AP Crasnovia Krasne, 15.09.2023, godz. 18:00

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1: Juventus Academy Rzeszów – AP WRS Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1: Dynovia Dynów – AP Wisłok Strzyżów, 16.09.2023, godz. 13:30

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1: Stal II Rzeszów – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 14:30

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – PAUZA, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 1: Stal Łańcut – PAUZA, 16.09.2023, godz.

 –

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2: Reslogistic Błażowianka Błażowa – Orzeł Wysoka Głogowska, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2: Dąb Kosina – ŁKS Łukawiec, 16.09.2023, godz. 13:00

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2: PAUZA – Strumyk Malawa, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2: Unia Korniaktów Płn. – Jawor Krzemienica, 16.09.2023, godz. 11:00

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2: Leśna Wólka Podleśna – KS Terliczka, 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Stalowa Wola: C2 Trampkarz: KS Sarzyna  – Górnovia Górno, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: C2 Trampkarz: Pogoń Leżajsk – PUKS Francesco Jelna, 17.09.2023, godz. 10:00

 –

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1: AP Beniaminek Krosno – Karpaty Krosno , 16.09.2023, godz. 10:00

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1: DAP Dębica – PZU SMS Resovia Rzeszów, 16.09.2023, godz. 13:00

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1: APPN Mielec – AP Sanok, 17.09.2023, godz. 10:00

D1 Młodzik „I liga” Grupa 1: UKS SMS Przemyśl – Stal Rzeszów S.A., 16.09.2023, godz. 14:00

 –

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – AP Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 16:00

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2: Chemik Pustków – PKS San Stalowa Wola, 16.09.2023, godz. 10:00

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2: UKS SMS Stal Mielec – Przełęcz Dukla, 16.09.2023, godz. 14:30

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2: Grunwald Budziwój – Stal II Rzeszów S.A., 17.09.2023, godz. 10:00

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2: JKS Jarosław – ZKS Stal Stalowa Wola, 16.09.2023, godz. 10:30

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2: Sokół Nisko – SPEC Stal Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

D1 Młodzik „Młodziczki U-13 LIGA” Grupa 3: Resovia Rzeszów – AP Beniaminek Krosno, 18.09.2023, godz. 17:30

 –

Dębica: D1 Młodzik Grupa 1: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Lechia Sędziszów Młp., 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 1: KS Legion Pilzno – Team Przecław, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 15.09.2023, godz. 16:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 1: Brzostowianka Brzostek – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 1: Igloopol Dębica – PAUZA, 15.09.2023, godz. 17:00

 –

Dębica: D1 Młodzik Grupa 2: Czarnovia Czarna – Płomień UKS Zagorzyce, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 2: LKS Błękitni Siedlanka – KS Dzikowiec, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 2: Plon Kawęczyn – Atut Podborze, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 2: STRAŻAK GROCHOWE – LKS ŻYRAKÓW, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 2: Hucina – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 15.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D1 Młodzik Grupa 2: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – KS BYSTRZYCA, 15.09.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1: KS WIĄZOWNICA – PROGRES JAROSŁAW, 18.09.2023, godz. 17:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1: KS SZÓWSKO – UKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1: PROGRES JAROSŁAW – LKS ŁĘK OSTRÓW, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1: PAUZA: KS PIAST TUCZEMPY – KS WIĄZOWNICA, 16.09.2023, godz. 14:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2: PAUZA – LKS BIZON MEDYKA, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2: Żurawianka Żurawica – UKS SMS PRZEMYŚL, 17.09.2023, godz. 10:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 2: Czuwaj-Wiaro Przemyśl – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3: KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – UKS HEKTOR ROŹWIENICA, 16.09.2023, godz. 14:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3: MKS Kańczuga – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 18.09.2023, godz. 17:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3: GKS ZARZECZE – KS WĘGIERKA, 15.09.2023, godz. 17:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3: MKS START PRUCHNIK  – LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI, 16.09.2023, godz. 16:00

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4: UKS CZARNI OLESZYCE – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW, 16.09.2023, godz. 12:00

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 4: LKS CZERWONI CEWKÓW – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 18.09.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: AP WIKI Sanok – Ekoball Stal Sanok, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Pielnia Orion – SPARTA IZDEBKI 2, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: Nowotaniec Cosmos – Ustrzyki Dolne, 18.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 1: WILCZKI LESKO – UKS ORLĘTA LESKO, 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: Rymanów KS Start – Grabówka, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: Haczów – Besko LKS Przełom, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – LKS Hłudno, 15.09.2023, godz. 17:00

Krosno: D1 Młodzik Grupa 2: SPARTA IZDEBKI 1 – PAUZA, 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: UKS Beniaminek Krosno – Korczyna Kotwica, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3: Odrzykoń Zamczysko – Krościenko Wyżne, 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Partyzan MAL-BUD1 Targowiska  – Lubatówka, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Rogi Burza, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 4: Iwonicz Iwonka – Lubatowa, 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Kopytowa Polonia  – Brzyska, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Bieździedza LKS Orzeł – Skołyszyn, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: PAUZA – Osobnica Sparta, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D1 Młodzik Grupa 5: Uczniowski Klub SportowySZÓSTKAJasło – Akademia Piłkarska Jasło, 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Dąb Dąbrowa – LKS Brzeg Białobrzegi, 16.09.2023, godz. 13:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: Reslogistic Błażowianka Błażowa – Diament Pstrągowa, 16.09.2023, godz. 12:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: PAUZA – Trzcianka Trzciana, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: AP Wisłok Strzyżów – Strug Tyczyn, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1: GAP Boguchwała – AP Głogovia Głogów Młp., 16.09.2023, godz. 13:00

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Pogórze Husów – Wisłok Czarna, 16.09.2023, godz. 15:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: AP Crasnovia Krasne – Włókniarz Rakszawa, 16.09.2023, godz. 12:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Plantator Nienadówka – Markovia Markowa, 16.09.2023, godz. 13:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: LKS Wola Dalsza – Stal Łańcut Girls, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Sparta Leżajsk – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 16.09.2023, godz. 12:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Arka Albigowa – Orzeł Wysoka Łańcucka, 16.09.2023, godz. 13:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2: Stal II Łańcut – Sawa Sonina, 16.09.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: PAUZA – UKS SMS Rzeszów, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Zimowit Rzeszów – CWKS Resovia – dziewczynki, 16.09.2023, godz. 13:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Resovia II Rzeszów S.A. – Beniaminek Rzeszów, 17.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Heiro Rzeszów – Genius Rzeszów, 16.09.2023, godz. 12:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: Piast Nowa Wieś – AP WRS Rzeszów, 16.09.2023, godz. 14:00

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 3: KS Zaczernie – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – Unia Nowa Sarzyna, 16.09.2023, godz. 13:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Sokół Kamień – UKS Aktywne Jeżowe, 16.09.2023, godz. 13:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: GAS Łęg Stany – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 15.09.2023, godz. 16:30

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1: Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce, 16.09.2023, godz. 13:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2: San Kłyżów – Jeziorak Chwałowice, 16.09.2023, godz. 13:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2: LZS ŻABNO – Bukowa Jastkowice, 18.09.2023, godz. 17:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2: GMINNA AKADEMIA SPORTU BARANÓW SANDOMIERSKI – GAP ZALESZANY, 17.09.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 3: Sokół Hucisko – Advit Łętownia, 16.09.2023, godz. 13:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 3: Azalia Brzóza Królewska – Victoria Giedlarowa, 16.09.2023, godz. 13:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 3: Złotsan Kuryłówka – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 16:00

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 3: KP Tanew Wólka Tanewska – Staromieszczanka Stare Miasto, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1: Stal Rzeszów S.A. – SPEC Stal Łańcut, 16.09.2023, godz. 09:00

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1: JKS Jarosław – AP Stalowa Wola, 16.09.2023, godz. 17:00

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1: Resovia Rzeszów S.A. – DAP Dębica, 17.09.2023, godz. 13:00

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1: UKS SMS Stal Mielec – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów , 17.09.2023, godz. 11:30

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1: ZKS Stal Stalowa Wola – APPN Mielec, 16.09.2023, godz. 13:00

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1: Siarka Tarnobrzeg S.A. – FKS Stal Mielec S. A., 16.09.2023, godz. 11:00

 –

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2: UKS SMS Przemyśl – Szóstka Jasło, 18.09.2023, godz. 17:00

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2: Karpaty Krosno  – SP Soccer Ropczyce, 16.09.2023, godz. 17:00

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2: Szóstka Jasło – JSRR Jarosław, 16.09.2023, godz. 10:00

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2: UKS Orlik Przemyśl – UKS SMS Przemyśl, 16.09.2023, godz. 12:00

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2: KS Legion Pilzno – AP Sanok, 16.09.2023, godz. 10:00

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2: Wisłoka Dębica – Ekoball Stal Sanok, 16.09.2023, godz. 10:00

D2 Młodzik „II liga” Grupa 2: Igloopol Dębica – AP Beniaminek Krosno, 17.09.2023, godz. 14:00

 –

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3: Chemik Pustków – Orzełek Przeworsk, 16.09.2023, godz. 11:00

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3: Team Przecław – KS Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 09:30

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3: AP WRS Rzeszów – Orzełki Brzozów, 16.09.2023, godz. 10:00

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3: ZKS Stal Stalowa Wola – Kolejarz Zagórz, 16.09.2023, godz. 11:00

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3: AP Jasło – AP II Sanok, 16.09.2023, godz. 10:00

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3: Sparta Leżajsk – Sokół Sokołów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3: Stal II Rzeszów S.A. – Resovia II Rzeszów S.A., 17.09.2023, godz. 18:00

 –

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Chemik Pustków Osiedle, 18.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: Złotniczanka Złotniki – SP Soccer Ropczyce, 18.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: Borowiec Straszęcin – KS Legion Pilzno, 18.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: LKS ŻYRAKÓW – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, 18.09.2023, godz. 17:00

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: Wisłoka Dębica – Piast Wolica Piaskowa, 18.09.2023, godz. 18:30

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1: Kolbuszowianka Kolbuszowa – Piast Wolica Piaskowa, 16.09.2023, godz. 10:30

 –

Jarosław: D2 Młodzik  – JSRR JAROSŁAW – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: D2 Młodzik  – GKS VIKING ORŁY – PERFECT PRZEWORSK, 16.09.2023, godz. 11:00

Jarosław: D2 Młodzik  – LKS WIRAŻ CHŁOPICE – UKS GIGANCI RADYMNO, 16.09.2023, godz. 14:00

 –

Krosno: D2 Młodzik „młodszy” Grupa 1: AKTIV PRO RYMANÓW – Rymanów KS Start, 15.09.2023, godz. 16:30

Krosno: D2 Młodzik „młodszy” Grupa 1: Ekoball Stal Sanok – Lutowiska , 15.09.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Dynovia Dynów – Grunwald Budziwój, 16.09.2023, godz. 14:00

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: Korona Rzeszów – PAUZA, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – GAP Boguchwała, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: PAUZA – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz.

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Strug Tyczyn, 16.09.2023, godz. 12:00

 –

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Czarni Kraczkowa – KS Dąbrówki, 16.09.2023, godz. 09:00

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Bratek Bratkowice – HPP Jedność Hucisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: D2 Młodzik Grupa 2: Stal II Łańcut – PAUZA, 16.09.2023, godz. 15:00

 –

Stalowa Wola: D2 Młodzik  – Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko, 16.09.2023, godz. 14:30

Stalowa Wola: D2 Młodzik  – KP Zarzecze – PAUZA: PUKS Francesco Jelna, 16.09.2023, godz. 14:30

Stalowa Wola: D2 Młodzik  – KS Sarzyna  – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 14:30

Stalowa Wola: D2 Młodzik  – Huragan Zdziechowice – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 14:30

 –

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: SP STRASZĘCIN – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – SP STRASZĘCIN, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: SP STRASZĘCIN – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: Wisłoka Dębica – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: KS Kaskada Ostrów – Kamionka – SP STRASZĘCIN, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: Progres Kawęczyn Sędziszowski – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: Wisłoka Dębica – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: SP STRASZĘCIN – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 16.09.2023, godz.

Dębica: E1 Orlik Grupa 2: JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 16.09.2023, godz.

 –

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: LKS ŻYRAKÓW – STRAŻAK GROCHOWE, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Victoria Ocieka – LKS Błękitni Siedlanka, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Płomień UKS Zagorzyce – Plon Klęczany, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: LKS ŻYRAKÓW – Victoria Ocieka, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: LKS Błękitni Siedlanka – Płomień UKS Zagorzyce, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: STRAŻAK GROCHOWE – Plon Klęczany, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Płomień UKS Zagorzyce – LKS ŻYRAKÓW, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Victoria Ocieka – STRAŻAK GROCHOWE, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Plon Klęczany – LKS Błękitni Siedlanka, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Victoria Ocieka – Płomień UKS Zagorzyce, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: LKS ŻYRAKÓW – Plon Klęczany, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: STRAŻAK GROCHOWE – LKS Błękitni Siedlanka, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Plon Klęczany – Victoria Ocieka, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: Płomień UKS Zagorzyce – STRAŻAK GROCHOWE, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E1 Orlik Grupa 3: LKS Błękitni Siedlanka – LKS ŻYRAKÓW, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: FKS Stal Mielec S. A. – ZKS Stal Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: SPEC Stal Łańcut – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: AP Beniaminek Krosno – DAP Dębica, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Karpaty Krosno  – Resovia Rzeszów, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – AP Beniaminek Krosno, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: DAP Dębica – Karpaty Krosno , 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: ZKS Stal Stalowa Wola – Resovia Rzeszów, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: FKS Stal Mielec S. A. – SPEC Stal Łańcut, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Karpaty Krosno  – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: AP Beniaminek Krosno – FKS Stal Mielec S. A., 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: SPEC Stal Łańcut – ZKS Stal Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Resovia Rzeszów – DAP Dębica, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: FKS Stal Mielec S. A. – Karpaty Krosno , 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Resovia Rzeszów, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: ZKS Stal Stalowa Wola – DAP Dębica, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: SPEC Stal Łańcut – AP Beniaminek Krosno, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Resovia Rzeszów – FKS Stal Mielec S. A., 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Karpaty Krosno  – SPEC Stal Łańcut, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: AP Beniaminek Krosno – ZKS Stal Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: DAP Dębica – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: SPEC Stal Łańcut – Resovia Rzeszów, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: FKS Stal Mielec S. A. – DAP Dębica, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: ZKS Stal Stalowa Wola – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: AP Beniaminek Krosno – Karpaty Krosno , 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: DAP Dębica – SPEC Stal Łańcut, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Resovia Rzeszów – AP Beniaminek Krosno, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Karpaty Krosno  – ZKS Stal Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 14:00

E1 Orlik „Orliczki U-11” Grupa 7: Grodziszczanka Grodzisko Dln. – FKS Stal Mielec S. A., 17.09.2023, godz. 14:00

 –

E1 Orlik Grupa 1: UKS FA Stalowa Wola – Stal Gorzyce, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: UKS FA Nisko – Siarka Tarnobrzeg S.A., 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: AP Stalowa Wola – ZKS Stal Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: UKS FA Stalowa Wola – UKS FA Nisko, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: Siarka Tarnobrzeg S.A. – AP Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: Stal Gorzyce – ZKS Stal Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: AP Stalowa Wola – UKS FA Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: UKS FA Nisko – Stal Gorzyce, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: ZKS Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg S.A., 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: UKS FA Nisko – AP Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: UKS FA Stalowa Wola – ZKS Stal Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: Stal Gorzyce – Siarka Tarnobrzeg S.A., 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: ZKS Stal Stalowa Wola – UKS FA Nisko, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: AP Stalowa Wola – Stal Gorzyce, 17.09.2023, godz. 09:30

E1 Orlik Grupa 1: Siarka Tarnobrzeg S.A. – UKS FA Stalowa Wola, 17.09.2023, godz. 09:30

 –

Jarosław: E1 Orlik Grupa 1: PAUZA – JKS JAROSŁAW II, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 1: LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – KS PIAST TUCZEMPY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 1: JKS JAROSŁAW II – KS PIAST TUCZEMPY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 1: PAUZA – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 1: LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – JKS JAROSŁAW II, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 1: KS PIAST TUCZEMPY – PAUZA, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E1 Orlik Grupa 2: DAP JAROSŁAW o/Rokietnica – KS WOJAK KRAMARZÓWKA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 2: UKS DRAGON RUDOŁOWICE – DAP JAROSŁAW o/Pruchnik, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 2: KS WOJAK KRAMARZÓWKA – DAP JAROSŁAW o/Pruchnik, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 2: DAP JAROSŁAW o/Rokietnica – UKS DRAGON RUDOŁOWICE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 2: UKS DRAGON RUDOŁOWICE – KS WOJAK KRAMARZÓWKA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 2: DAP JAROSŁAW o/Pruchnik – DAP JAROSŁAW o/Rokietnica, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: KS SANTOS PIWODA – PROGRES JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: JSRR JAROSŁAW – JKS JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: KS SANTOS PIWODA – JSRR JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: JKS JAROSŁAW – KS SZÓWSKO, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: KS SZÓWSKO – KS SANTOS PIWODA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: JSRR JAROSŁAW – PROGRES JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: JSRR JAROSŁAW – KS SZÓWSKO, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: PROGRES JAROSŁAW – JKS JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: KS SZÓWSKO – PROGRES JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 3: JKS JAROSŁAW – KS SANTOS PIWODA, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: LKS MOTOR GROCHOWCE – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: Czuwaj-Wiaro Przemyśl – Żurawianka Żurawica, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: POLONIA PRZEMYŚL – LKS KORONA OLSZANY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: LKS MOTOR GROCHOWCE – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: Żurawianka Żurawica – POLONIA PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: UKS SMS PRZEMYŚL – LKS KORONA OLSZANY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: POLONIA PRZEMYŚL – LKS MOTOR GROCHOWCE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: Czuwaj-Wiaro Przemyśl – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: LKS KORONA OLSZANY – Żurawianka Żurawica, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: Czuwaj-Wiaro Przemyśl – POLONIA PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: LKS MOTOR GROCHOWCE – LKS KORONA OLSZANY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: UKS SMS PRZEMYŚL – Żurawianka Żurawica, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: LKS KORONA OLSZANY – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: POLONIA PRZEMYŚL – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 4: Żurawianka Żurawica – LKS MOTOR GROCHOWCE, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: MKS Kańczuga – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – PERFECT PRZEWORSK, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: GKS ZARZECZE – AF WIĄZOWNICA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: MKS Kańczuga – MKS SOKÓŁ SIENIAWA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: PERFECT PRZEWORSK – GKS ZARZECZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – AF WIĄZOWNICA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: GKS ZARZECZE – MKS Kańczuga, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: PERFECT PRZEWORSK – AF WIĄZOWNICA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – GKS ZARZECZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: MKS Kańczuga – AF WIĄZOWNICA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – PERFECT PRZEWORSK, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: MKS SOKÓŁ SIENIAWA – AF WIĄZOWNICA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: GKS ZARZECZE – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 5: PERFECT PRZEWORSK – MKS Kańczuga, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: MKS ROZTOCZE NAROL – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: UKS CZARNI OLESZYCE – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: MKS ROZTOCZE NAROL – UKS CZARNI OLESZYCE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – MKS ROZTOCZE NAROL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: UKS CZARNI OLESZYCE – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: UKS CZARNI OLESZYCE – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: KS ZDRÓJ HORYNIEC – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E1 Orlik Grupa 6: LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – MKS ROZTOCZE NAROL, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – SPARTA IZDEBKI 1, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: STOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW  – LKS Hłudno, 16.09.2023, godz. 10:25

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – Wesoła, 16.09.2023, godz. 10:50

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: SPARTA IZDEBKI 1 – LKS Hłudno, 16.09.2023, godz. 11:15

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: STOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW  – Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej, 16.09.2023, godz. 11:40

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: Wesoła – SPARTA IZDEBKI 1, 16.09.2023, godz. 12:05

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: Wesoła – STOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW , 16.09.2023, godz. 12:30

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: Górniczy Klub Sportowy Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – LKS Hłudno, 16.09.2023, godz. 12:55

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: LKS Hłudno – Wesoła, 16.09.2023, godz. 13:20

Krosno: E1 Orlik ” starszy” Grupa 3: STOWARZYSZENIE ORZEŁKI BRZOZÓW  – SPARTA IZDEBKI 1, 16.09.2023, godz. 13:45

 –

Krosno: E1 Orlik „starszy”: UKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ – Ustrzyki Dolne, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: E1 Orlik „starszy”: UKS ORLĘTA LESKO – Bukowsko, 16.09.2023, godz. 10:25

Krosno: E1 Orlik „starszy”: UKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ – WILCZKI LESKO, 16.09.2023, godz. 10:50

Krosno: E1 Orlik „starszy”: Ustrzyki Dolne – Bukowsko, 16.09.2023, godz. 11:15

Krosno: E1 Orlik „starszy”: UKS ORLĘTA LESKO – UKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ, 16.09.2023, godz. 11:40

Krosno: E1 Orlik „starszy”: WILCZKI LESKO – Ustrzyki Dolne, 16.09.2023, godz. 12:05

Krosno: E1 Orlik „starszy”: WILCZKI LESKO – UKS ORLĘTA LESKO, 16.09.2023, godz. 12:30

Krosno: E1 Orlik „starszy”: UKS AP KOLEJARZ ZAGÓRZ – Bukowsko, 16.09.2023, godz. 12:55

Krosno: E1 Orlik „starszy”: Bukowsko – WILCZKI LESKO, 16.09.2023, godz. 13:20

Krosno: E1 Orlik „starszy”: UKS ORLĘTA LESKO – Ustrzyki Dolne, 16.09.2023, godz. 13:45

 –

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Nowotaniec Cosmos – LKS Niebieszczany Remix, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Bażanówka LKS Orzeł – SPARTA IZDEBKI 2, 16.09.2023, godz. 10:25

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Nowotaniec Cosmos – Besko LKS Przełom, 16.09.2023, godz. 10:50

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: LKS Niebieszczany Remix – SPARTA IZDEBKI 2, 16.09.2023, godz. 11:15

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Bażanówka LKS Orzeł – Nowotaniec Cosmos, 16.09.2023, godz. 11:40

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Besko LKS Przełom – LKS Niebieszczany Remix, 16.09.2023, godz. 12:05

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Besko LKS Przełom – Bażanówka LKS Orzeł, 16.09.2023, godz. 12:30

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Nowotaniec Cosmos – SPARTA IZDEBKI 2, 16.09.2023, godz. 12:55

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: SPARTA IZDEBKI 2 – Besko LKS Przełom, 16.09.2023, godz. 13:20

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 2: Bażanówka LKS Orzeł – LKS Niebieszczany Remix, 16.09.2023, godz. 13:45

 –

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 6: PAUZA – UKS Beniaminek Krosno, 16.09.2023, godz.

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 6: OKS Sobniów Jasło – Odrzykoń Zamczysko, 16.09.2023, godz.

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 6: UKS Beniaminek Krosno – Odrzykoń Zamczysko, 16.09.2023, godz.

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 6: PAUZA – OKS Sobniów Jasło, 16.09.2023, godz.

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 6: OKS Sobniów Jasło – UKS Beniaminek Krosno, 16.09.2023, godz.

Krosno: E1 Orlik „starszy” Grupa 6: Odrzykoń Zamczysko – PAUZA, 16.09.2023, godz.

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Stobierna Krzywe, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: LKS Trzebownisko – ŁKS Łukawiec, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Crasnovia Krasne – Czarni Kraczkowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – LKS Trzebownisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: ŁKS Łukawiec – AP Crasnovia Krasne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Stobierna Krzywe – Czarni Kraczkowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Crasnovia Krasne – AP Głogovia Głogów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: LKS Trzebownisko – Stobierna Krzywe, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Czarni Kraczkowa – ŁKS Łukawiec, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: LKS Trzebownisko – AP Crasnovia Krasne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Czarni Kraczkowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Stobierna Krzywe – ŁKS Łukawiec, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: Czarni Kraczkowa – LKS Trzebownisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: AP Crasnovia Krasne – Stobierna Krzywe, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 1: ŁKS Łukawiec – AP Głogovia Głogów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: AP Wisłok Strzyżów – Aktiv Pro Wiśniowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Grom Mogielnica – Sokół Grodzisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: AP Wisłok Strzyżów – Grunwald Budziwój, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Aktiv Pro Wiśniowa – Sokół Grodzisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Grom Mogielnica – AP Wisłok Strzyżów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Grunwald Budziwój – Aktiv Pro Wiśniowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Grunwald Budziwój – Grom Mogielnica, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: AP Wisłok Strzyżów – Sokół Grodzisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Sokół Grodzisko – Grunwald Budziwój, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 2: Grom Mogielnica – Aktiv Pro Wiśniowa, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Noverra Głogów Młp.  – Orzeł Wysoka Głogowska, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Błękitni Siedlanka – Rudnianka Rudna Wielka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Noverra Głogów Młp.  – Florian Ostrowy Tuszowskie, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Orzeł Wysoka Głogowska – Rudnianka Rudna Wielka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Błękitni Siedlanka – Noverra Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Florian Ostrowy Tuszowskie – Orzeł Wysoka Głogowska, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Florian Ostrowy Tuszowskie – Błękitni Siedlanka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Noverra Głogów Młp.  – Rudnianka Rudna Wielka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Rudnianka Rudna Wielka – Florian Ostrowy Tuszowskie, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 3: Błękitni Siedlanka – Orzeł Wysoka Głogowska, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Heiro Rzeszów – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Beniaminek Rzeszów – Juventus Academy, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Strug Tyczyn – Beniaminek II Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Heiro Rzeszów – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Juventus Academy – Strug Tyczyn, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: KS Przybyszówka – Beniaminek II Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Strug Tyczyn – Heiro Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Beniaminek Rzeszów – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Beniaminek II Rzeszów – Juventus Academy, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Beniaminek Rzeszów – Strug Tyczyn, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Heiro Rzeszów – Beniaminek II Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: KS Przybyszówka – Juventus Academy, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Beniaminek II Rzeszów – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Strug Tyczyn – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 4: Juventus Academy – Heiro Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Stal III Łańcut – Włókniarz Rakszawa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Szarotka Rogóżno – Stal II Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Arka Albigowa – Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Stal III Łańcut – Szarotka Rogóżno, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Stal II Łańcut – Arka Albigowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Włókniarz Rakszawa – Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Arka Albigowa – Stal III Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Szarotka Rogóżno – Włókniarz Rakszawa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Błękit Żołynia – Stal II Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Szarotka Rogóżno – Arka Albigowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Stal III Łańcut – Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Włókniarz Rakszawa – Stal II Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Błękit Żołynia – Szarotka Rogóżno, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Arka Albigowa – Włókniarz Rakszawa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 5: Stal II Łańcut – Stal III Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 6: PAUZA – Galicja Chmielnik, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 6: PAUZA – HALO Hyżne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 6: Start Borek Stary – PAUZA, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E1 Orlik Grupa 6: PAUZA – Iskra Jawornik Polski, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 09:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Sokół Kamień – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM dziewczęta, 16.09.2023, godz. 09:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Rotunda Krzeszów – KP Tanew Wólka Tanewska, 16.09.2023, godz. 09:20

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – Sokół Kamień, 16.09.2023, godz. 09:30

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM dziewczęta – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 09:40

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – KP Tanew Wólka Tanewska, 16.09.2023, godz. 09:50

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Rotunda Krzeszów – Azalia Wola Zarczycka, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Sokół Kamień – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: KP Tanew Wólka Tanewska – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM dziewczęta, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Sokół Kamień – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – KP Tanew Wólka Tanewska, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM dziewczęta, 16.09.2023, godz. 10:50

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: KP Tanew Wólka Tanewska – Sokół Kamień, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: Rotunda Krzeszów – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM dziewczęta – Azalia Wola Zarczycka, 16.09.2023, godz. 11:20

 –

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: PUKS Francesco Jelna – Advit Łętownia, 16.09.2023, godz. 09:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Victoria Giedlarowa – Azalia Brzóza Królewska, 16.09.2023, godz. 09:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Złotsan Kuryłówka – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 09:20

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: PUKS Francesco Jelna – Victoria Giedlarowa, 16.09.2023, godz. 09:30

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Azalia Brzóza Królewska – Złotsan Kuryłówka, 16.09.2023, godz. 09:40

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Advit Łętownia – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 09:50

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Złotsan Kuryłówka – PUKS Francesco Jelna, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Victoria Giedlarowa – Advit Łętownia, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Pogoń Leżajsk – Azalia Brzóza Królewska, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Victoria Giedlarowa – Złotsan Kuryłówka, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: PUKS Francesco Jelna – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Advit Łętownia – Azalia Brzóza Królewska, 16.09.2023, godz. 10:50

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Pogoń Leżajsk – Victoria Giedlarowa, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Złotsan Kuryłówka – Advit Łętownia, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 2: Azalia Brzóza Królewska – PUKS Francesco Jelna, 16.09.2023, godz. 11:20

 –

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: Stal Nowa Dęba – LZS Słowianin Grębów, 16.09.2023, godz. 09:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: GAP ZALESZANY – GAS Łęg Stany, 16.09.2023, godz. 09:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: San Wrzawy  – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 09:20

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: Stal Nowa Dęba – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 09:30

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: GAS Łęg Stany – San Wrzawy , 16.09.2023, godz. 09:40

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: LZS Słowianin Grębów – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 09:50

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: San Wrzawy  – Stal Nowa Dęba, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: GAP ZALESZANY – LZS Słowianin Grębów, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: GAP TALENT PYSZNICA – GAS Łęg Stany, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: GAP ZALESZANY – San Wrzawy , 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: Stal Nowa Dęba – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: LZS Słowianin Grębów – GAS Łęg Stany, 16.09.2023, godz. 10:50

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: GAP TALENT PYSZNICA – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: San Wrzawy  – LZS Słowianin Grębów, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: E1 Orlik Grupa 3: GAS Łęg Stany – Stal Nowa Dęba, 16.09.2023, godz. 11:20

 –

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Team Przecław – KS Legion Pilzno, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Team Przecław – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – SP Soccer Ropczyce, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: KS Legion Pilzno – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Team Przecław, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – KS Legion Pilzno, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Wisłoka Dębica – SP Soccer Ropczyce, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: Team Przecław – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: KS Legion Pilzno – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – KS Legion Pilzno, 16.09.2023, godz. 09:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 1: UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NIEDŹWIADA DOLNA – Team Przecław, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Czarnovia Czarna – MULKS Pustynia, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: SOKÓŁ PIEŃ – LKS STASIÓWKA, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Czarnovia Czarna – PAUZA, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: MULKS Pustynia – LKS STASIÓWKA, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: SOKÓŁ PIEŃ – Czarnovia Czarna, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: PAUZA – MULKS Pustynia, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: PAUZA – SOKÓŁ PIEŃ, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: Czarnovia Czarna – LKS STASIÓWKA, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: LKS STASIÓWKA – PAUZA, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 2: SOKÓŁ PIEŃ – MULKS Pustynia, 16.09.2023, godz.

 –

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Victoria Czermin – AP Radomyśl Wielki, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Start Wola Mielecka – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Plon Kawęczyn – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Victoria Czermin – Start Wola Mielecka, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Plon Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: AP Radomyśl Wielki – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Plon Kawęczyn – Victoria Czermin, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Start Wola Mielecka – AP Radomyśl Wielki, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Wisłoka Dębica – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Start Wola Mielecka – Plon Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Victoria Czermin – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: AP Radomyśl Wielki – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Wisłoka Dębica – Start Wola Mielecka, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Plon Kawęczyn – AP Radomyśl Wielki, 16.09.2023, godz.

Dębica: E2 Orlik Grupa 3: Progres Kawęczyn Sędziszowski – Victoria Czermin, 16.09.2023, godz.

 –

Jarosław: E2 Orlik Grupa 1: PROGRES JAROSŁAW – PAUZA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 1: JSRR JAROSŁAW – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 1: PAUZA – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 1: PROGRES JAROSŁAW – JSRR JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 1: JSRR JAROSŁAW – PAUZA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 1: LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – PROGRES JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E2 Orlik Grupa 2: UKS TOP- 9 w Jarosławiu – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 2: KS FREDRO SUROCHÓW – LKS DELIN MUNINA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 2: KS ORKAN ZAPAŁÓW – KS FREDRO SUROCHÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 2: UKS TOP- 9 w Jarosławiu – LKS DELIN MUNINA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 2: KS ORKAN ZAPAŁÓW – LKS DELIN MUNINA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 2: KS FREDRO SUROCHÓW – UKS TOP- 9 w Jarosławiu, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E2 Orlik Grupa 3: BKS LEŚNIK BIRCZA – PAUZA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 3: Żyj Zdrowo na Sportowo – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 3: PAUZA – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 3: BKS LEŚNIK BIRCZA – Żyj Zdrowo na Sportowo, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 3: Żyj Zdrowo na Sportowo – PAUZA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 3: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – BKS LEŚNIK BIRCZA, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E2 Orlik Grupa 4: UKS MŁODE WILKI – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 4: LKS CRESOVIA KALNIKÓW – UKS SMS PRZEMYŚL II, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 4: UKS SMS PRZEMYŚL II – UKS MŁODE WILKI, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: E2 Orlik Grupa 5: PERFECT PRZEWORSK – GKS ZARZECZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 5: GKS MAJDAN SIENIAWSKI – DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 5: GKS ZARZECZE – DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 5: PERFECT PRZEWORSK – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 5: GKS MAJDAN SIENIAWSKI – GKS ZARZECZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: E2 Orlik Grupa 5: DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA – PERFECT PRZEWORSK, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 2: Górki 2 – Korczyna Kotwica, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 2: PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Górki, 16.09.2023, godz. 10:30

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 2: Korczyna Kotwica – Górki, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 2: Górki 2 – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 16.09.2023, godz. 11:30

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 2: PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE – Korczyna Kotwica, 16.09.2023, godz. 12:00

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 2: Górki – Górki 2, 16.09.2023, godz. 12:30

 –

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 3: UKS FOOTBALL ACADEMY KROSNO – PAUZA, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 3: Przełęcz Dukla – Mrukowa Zamczysko, 16.09.2023, godz. 10:30

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 3: PAUZA – Mrukowa Zamczysko, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 3: UKS FOOTBALL ACADEMY KROSNO – Przełęcz Dukla, 16.09.2023, godz. 11:30

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 3: Przełęcz Dukla – PAUZA, 16.09.2023, godz. 12:00

Krosno: E2 Orlik „młodszy” Grupa 3: Mrukowa Zamczysko – UKS FOOTBALL ACADEMY KROSNO, 16.09.2023, godz. 12:30

 –

Krosno: E2 Orlik Grupa 1: Ustrzyki Dolne – UKS ORLĘTA LESKO 1, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: E2 Orlik Grupa 1: Rymanów KS Start – UKS ORLĘTA LESKO 2, 16.09.2023, godz. 10:30

Krosno: E2 Orlik Grupa 1: UKS ORLĘTA LESKO 1 – UKS ORLĘTA LESKO 2, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: E2 Orlik Grupa 1: Ustrzyki Dolne – Rymanów KS Start, 16.09.2023, godz. 11:30

Krosno: E2 Orlik Grupa 1: Rymanów KS Start – UKS ORLĘTA LESKO 1, 16.09.2023, godz. 12:00

Krosno: E2 Orlik Grupa 1: UKS ORLĘTA LESKO 2 – Ustrzyki Dolne, 16.09.2023, godz. 12:30

 –

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Gród Będziemyśl – Noverra Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Bratek Bratkowice – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Trzcianka Trzciana – Grunwald Budziwój, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Gród Będziemyśl – Bratek Bratkowice, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – Trzcianka Trzciana, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Noverra Głogów Młp.  – Grunwald Budziwój, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Trzcianka Trzciana – Gród Będziemyśl, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Bratek Bratkowice – Noverra Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Grunwald Budziwój – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Bratek Bratkowice – Trzcianka Trzciana, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Gród Będziemyśl – Grunwald Budziwój, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Noverra Głogów Młp.  – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Grunwald Budziwój – Bratek Bratkowice, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Trzcianka Trzciana – Noverra Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – Gród Będziemyśl, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Sokół II Sokołów Młp. – AP Głogovia Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp.  – Sokół Sokołów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Sokół II Sokołów Młp. – Heiro Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: AP Głogovia Głogów Młp.  – Sokół Sokołów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp.  – Sokół II Sokołów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Heiro Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Heiro Rzeszów – AP Głogovia II Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Sokół II Sokołów Młp. – Sokół Sokołów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: Sokół Sokołów Młp. – Heiro Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 2: AP Głogovia II Głogów Młp.  – AP Głogovia Głogów Młp. , 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Stal Łańcut – Jawor Krzemienica, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Orzeł Wysoka Łańcucka – KS Terliczka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Stal Łańcut – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Jawor Krzemienica – KS Terliczka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Orzeł Wysoka Łańcucka – Stal Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: LKS Wola Dalsza – Jawor Krzemienica, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: LKS Wola Dalsza – Orzeł Wysoka Łańcucka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Stal Łańcut – KS Terliczka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: KS Terliczka – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: E2 Orlik Grupa 3: Orzeł Wysoka Łańcucka – Jawor Krzemienica, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 1: KS Sarzyna  – UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Unia Nowa Sarzyna, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 1: UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO – Unia Nowa Sarzyna, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 1: KS Sarzyna  – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 1: Unia Nowa Sarzyna – KS Sarzyna , 16.09.2023, godz. 10:50

 –

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 2: Płomień Trześń – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 2: KS Wisan Skopanie – GMINNA AKADEMIA SPORTU BARANÓW SANDOMIERSKI, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 2: GAP ZALESZANY – GMINNA AKADEMIA SPORTU BARANÓW SANDOMIERSKI, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 2: Płomień Trześń – KS Wisan Skopanie, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 2: KS Wisan Skopanie – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 2: GMINNA AKADEMIA SPORTU BARANÓW SANDOMIERSKI – Płomień Trześń, 16.09.2023, godz. 10:50

 –

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 3: GAP TALENT PYSZNICA – UKS Sportowa Pasja, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 3: Czarni Lipa – LZS Wola Rzeczycka, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 3: UKS Sportowa Pasja – LZS Wola Rzeczycka, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 3: GAP TALENT PYSZNICA – Czarni Lipa, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 3: Czarni Lipa – UKS Sportowa Pasja, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: E2 Orlik Grupa 3: LZS Wola Rzeczycka – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 10:50

 –

Dębica: F1 Żak Grupa 3: JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – PAUZA, 16.09.2023, godz. 10:00

Dębica: F1 Żak Grupa 3: Plon Klęczany – Plon Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: LKS STASIÓWKA – Kamieniarz Golemki, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – Plon Klęczany, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: Plon Kawęczyn – LKS STASIÓWKA, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: PAUZA – Kamieniarz Golemki, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: LKS STASIÓWKA – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: Plon Klęczany – PAUZA, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: Kamieniarz Golemki – Plon Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: Plon Klęczany – LKS STASIÓWKA, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT – Kamieniarz Golemki, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: PAUZA – Plon Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: Kamieniarz Golemki – Plon Klęczany, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: LKS STASIÓWKA – PAUZA, 16.09.2023, godz.

Dębica: F1 Żak Grupa 3: Plon Kawęczyn – JODŁOWSKA AKADEMIA PIŁKARSKA DIAMENT, 16.09.2023, godz.

 –

Jarosław: F1 Żak Grupa 1: UKS HEKTOR ROŹWIENICA – KS PIAST TUCZEMPY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 1: JKS JAROSŁAW II – LKS HETMAN LASZKI, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 1: KS PIAST TUCZEMPY – LKS HETMAN LASZKI, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 1: UKS HEKTOR ROŹWIENICA – JKS JAROSŁAW II, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 1: JKS JAROSŁAW II – KS PIAST TUCZEMPY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 1: LKS HETMAN LASZKI – UKS HEKTOR ROŹWIENICA, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: F1 Żak Grupa 2: JSRR JAROSŁAW – JKS JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 2: DAP JAROSŁAW – DAP JAROSŁAW o/Pruchnik, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 2: JKS JAROSŁAW – DAP JAROSŁAW o/Pruchnik, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 2: JSRR JAROSŁAW – DAP JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 2: DAP JAROSŁAW – JKS JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 2: DAP JAROSŁAW o/Pruchnik – JSRR JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: UKS SMS PRZEMYŚL – LKS TĘCZA KOSIENICE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: LUKS SZANSA ŻURAWICA – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: UKS ORLIK PRZEMYŚL – LKS BATYCZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: UKS SMS PRZEMYŚL – LUKS SZANSA ŻURAWICA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: LKS TĘCZA KOSIENICE – LKS BATYCZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: UKS ORLIK PRZEMYŚL – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: LUKS SZANSA ŻURAWICA – LKS TĘCZA KOSIENICE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – LKS BATYCZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: LUKS SZANSA ŻURAWICA – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: UKS SMS PRZEMYŚL – LKS BATYCZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: LKS TĘCZA KOSIENICE – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: LUKS SZANSA ŻURAWICA – LKS BATYCZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: UKS ORLIK PRZEMYŚL – LKS TĘCZA KOSIENICE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 3: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: F1 Żak Grupa 4: KS FORT JAKSMANICE – LKS NAKŁO – STARZAWA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 4: LKS NAKŁO – STARZAWA – LKS ORZEŁ TORKI, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 4: LKS ORZEŁ TORKI – KS FORT JAKSMANICE, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: F1 Żak Grupa 5: SP Orzełek w Przeworsku – KS MANASTERZ W MANASTERZU, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 5: KS MANASTERZ W MANASTERZU – GKS ZARZECZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 5: GKS ZARZECZE – SP Orzełek w Przeworsku, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: F1 Żak Grupa 6: LKS ZRYW MŁODÓW – UKS CZARNI OLESZYCE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 6: LKS START LISIE JAMY – UKS FA LUBACZÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 6: UKS CZARNI OLESZYCE – UKS FA LUBACZÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 6: LKS ZRYW MŁODÓW – LKS START LISIE JAMY, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 6: LKS START LISIE JAMY – UKS CZARNI OLESZYCE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 6: UKS FA LUBACZÓW – LKS ZRYW MŁODÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: F1 Żak Grupa 7: KS ZDRÓJ HORYNIEC – MKS ROZTOCZE NAROL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 7: MKS ROZTOCZE NAROL – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F1 Żak Grupa 7: LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 1: AKTIV PRO RYMANÓW – Rymanów KS Start, 16.09.2023, godz. 10:00

Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 1: UKS Guzikówka Krosno – Przełęcz Dukla, 16.09.2023, godz. 10:20

Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 1: Rymanów KS Start – Przełęcz Dukla, 16.09.2023, godz. 10:40

Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 1: AKTIV PRO RYMANÓW – UKS Guzikówka Krosno, 16.09.2023, godz. 11:00

Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 1: UKS Guzikówka Krosno – Rymanów KS Start, 16.09.2023, godz. 11:20

Krosno: F1 Żak „starszy” Grupa 1: Przełęcz Dukla – AKTIV PRO RYMANÓW, 16.09.2023, godz. 11:40

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Arka Albigowa – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Aktiv Pro Wiśniowa – HALO Hyżne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Grom Mogielnica – Galicja Chmielnik, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Arka Albigowa – Aktiv Pro Wiśniowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: HALO Hyżne – Grom Mogielnica, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: LKS Wola Dalsza – Galicja Chmielnik, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Grom Mogielnica – Arka Albigowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Aktiv Pro Wiśniowa – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Galicja Chmielnik – HALO Hyżne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Aktiv Pro Wiśniowa – Grom Mogielnica, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Arka Albigowa – Galicja Chmielnik, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: LKS Wola Dalsza – HALO Hyżne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Galicja Chmielnik – Aktiv Pro Wiśniowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: Grom Mogielnica – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 1: HALO Hyżne – Arka Albigowa, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Sparta Leżajsk – Dąb Kosina, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Szarotka Rogóżno – KS Dąbrówki, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Sawa Sonina – Brzeg Białobrzegi, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Sparta Leżajsk – Szarotka Rogóżno, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: KS Dąbrówki – Sawa Sonina, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Dąb Kosina – Brzeg Białobrzegi, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Sawa Sonina – Sparta Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Szarotka Rogóżno – Dąb Kosina, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Brzeg Białobrzegi – KS Dąbrówki, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Szarotka Rogóżno – Sawa Sonina, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Sparta Leżajsk – Brzeg Białobrzegi, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Dąb Kosina – KS Dąbrówki, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Brzeg Białobrzegi – Szarotka Rogóżno, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: Sawa Sonina – Dąb Kosina, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 2: KS Dąbrówki – Sparta Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Victoria II Budy Głogowskie – Rudnianka Rudna Wielka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: HPP Jedność Hucisko – KS Świlcza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Victoria Budy Głogowskie – Wisłoka Borowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Victoria II Budy Głogowskie – HPP Jedność Hucisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: KS Świlcza – Victoria Budy Głogowskie, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Rudnianka Rudna Wielka – Wisłoka Borowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Victoria Budy Głogowskie – Victoria II Budy Głogowskie, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: HPP Jedność Hucisko – Rudnianka Rudna Wielka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Wisłoka Borowa – KS Świlcza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: HPP Jedność Hucisko – Victoria Budy Głogowskie, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Victoria II Budy Głogowskie – Wisłoka Borowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Rudnianka Rudna Wielka – KS Świlcza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Wisłoka Borowa – HPP Jedność Hucisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: Victoria Budy Głogowskie – Rudnianka Rudna Wielka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 3: KS Świlcza – Victoria II Budy Głogowskie, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: AP WRS Rzeszów – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: KS Terliczka – LKS Trzebownisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Beniaminek Rzeszów – AP Crasnovia Krasne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: AP WRS Rzeszów – KS Terliczka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: LKS Trzebownisko – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: KS Przybyszówka – AP Crasnovia Krasne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Beniaminek Rzeszów – AP WRS Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: KS Terliczka – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: AP Crasnovia Krasne – LKS Trzebownisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: KS Terliczka – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: AP WRS Rzeszów – AP Crasnovia Krasne, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: KS Przybyszówka – LKS Trzebownisko, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: AP Crasnovia Krasne – KS Terliczka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: Beniaminek Rzeszów – KS Przybyszówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F1 Żak Grupa 4: LKS Trzebownisko – AP WRS Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Retman Ulanów – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 09:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Sokół Kamień, 16.09.2023, godz. 09:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – KP Tanew Wólka Tanewska, 16.09.2023, godz. 09:20

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Retman Ulanów – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 09:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Sokół Kamień – Azalia Wola Zarczycka, 16.09.2023, godz. 09:40

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Rotunda Krzeszów – KP Tanew Wólka Tanewska, 16.09.2023, godz. 09:50

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – Retman Ulanów, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: KP Tanew Wólka Tanewska – Sokół Kamień, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Azalia Wola Zarczycka, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Retman Ulanów – KP Tanew Wólka Tanewska, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Rotunda Krzeszów – Sokół Kamień, 16.09.2023, godz. 10:50

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: KP Tanew Wólka Tanewska – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Azalia Wola Zarczycka – Rotunda Krzeszów, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 1: Sokół Kamień – Retman Ulanów, 16.09.2023, godz. 11:20

 –

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Victoria Giedlarowa – Azalia Brzóza Królewska, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Advit Łętownia – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Sokół Hucisko – Złotsan Kuryłówka, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Victoria Giedlarowa – Advit Łętownia, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Pogoń Leżajsk – Sokół Hucisko, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Azalia Brzóza Królewska – Złotsan Kuryłówka, 16.09.2023, godz. 10:50

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Sokół Hucisko – Victoria Giedlarowa, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Advit Łętownia – Azalia Brzóza Królewska, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Złotsan Kuryłówka – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 11:20

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Advit Łętownia – Sokół Hucisko, 16.09.2023, godz. 11:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Victoria Giedlarowa – Złotsan Kuryłówka, 16.09.2023, godz. 11:40

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Azalia Brzóza Królewska – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 11:50

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Złotsan Kuryłówka – Advit Łętownia, 16.09.2023, godz. 12:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Sokół Hucisko – Azalia Brzóza Królewska, 16.09.2023, godz. 12:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 2: Pogoń Leżajsk – Victoria Giedlarowa, 16.09.2023, godz. 12:20

 –

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: PKS SAN STALOWA WOLA – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: LZS Słowianin Grębów – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: GAS Łęg Stany – LZS Ździary, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: PKS SAN STALOWA WOLA – LZS Słowianin Grębów, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: GAP TALENT PYSZNICA – GAS Łęg Stany, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: GAP ZALESZANY – LZS Ździary, 16.09.2023, godz. 10:50

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: GAS Łęg Stany – PKS SAN STALOWA WOLA, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: LZS Słowianin Grębów – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: LZS Ździary – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 11:20

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: LZS Słowianin Grębów – GAS Łęg Stany, 16.09.2023, godz. 11:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: PKS SAN STALOWA WOLA – LZS Ździary, 16.09.2023, godz. 11:40

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: GAP ZALESZANY – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 11:50

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: LZS Ździary – LZS Słowianin Grębów, 16.09.2023, godz. 12:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: GAS Łęg Stany – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 12:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 3: GAP TALENT PYSZNICA – PKS SAN STALOWA WOLA, 16.09.2023, godz. 12:20

 –

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: OKS JUNIOR ZAKRZÓW – LZS Tarnowska Wola, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: Stal Gorzyce – TS Transdźwig Stale, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Stal Gorzyce, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: TS Transdźwig Stale – LZS Rzeczyca Długa , 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: LZS Rzeczyca Długa  – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: Stal Gorzyce – LZS Tarnowska Wola, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: Stal Gorzyce – LZS Rzeczyca Długa , 16.09.2023, godz. 11:30

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: LZS Tarnowska Wola – TS Transdźwig Stale, 16.09.2023, godz. 11:50

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: LZS Rzeczyca Długa  – LZS Tarnowska Wola, 16.09.2023, godz. 12:10

Stalowa Wola: F1 Żak Grupa 4: TS Transdźwig Stale – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 16.09.2023, godz. 12:20

 –

Dębica: F2 Żak Grupa 1: KS Legion Pilzno – Team Przecław, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Lechia Sędziszów Młp., 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: Wisłoka Dębica – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: KS Legion Pilzno – SP Soccer Ropczyce, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: Wisłoka Dębica – Lechia Sędziszów Młp., 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: Team Przecław – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: Wisłoka Dębica – KS Legion Pilzno, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Team Przecław, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – Lechia Sędziszów Młp., 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: SP Soccer Ropczyce – Wisłoka Dębica, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: KS Legion Pilzno – GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: Team Przecław – Lechia Sędziszów Młp., 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: GAPG DĘBICA CHEMIK PUSTKÓW – SP Soccer Ropczyce, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: Wisłoka Dębica – Team Przecław, 16.09.2023, godz. 11:00

Dębica: F2 Żak Grupa 1: KS Legion Pilzno – Lechia Sędziszów Młp., 16.09.2023, godz. 11:00

 –

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Plon Kawęczyn – Plon II Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Wilga Widełka – Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – Plon Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Plon Kawęczyn – Wilga Widełka, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Plon II Kawęczyn – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec – Plon Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Wilga Widełka – Plon II Kawęczyn, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: Plon II Kawęczyn – Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec, 16.09.2023, godz.

Dębica: F2 Żak Grupa 2: MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – Wilga Widełka, 16.09.2023, godz.

 –

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA – UKS TOP- 9 w Jarosławiu, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: SP Orzełek w Przeworsku – JSRR JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA – SP Orzełek w Przeworsku, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: JSRR JAROSŁAW – Orzeł Przeworsk, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: Orzeł Przeworsk – DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: SP Orzełek w Przeworsku – UKS TOP- 9 w Jarosławiu, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: SP Orzełek w Przeworsku – Orzeł Przeworsk, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: UKS TOP- 9 w Jarosławiu – JSRR JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: Orzeł Przeworsk – UKS TOP- 9 w Jarosławiu, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 1: JSRR JAROSŁAW – DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: PAUZA: LKS BATYCZE – UKS SZESNASTKA PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS SMS PRZEMYŚL – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS ORLIK PRZEMYŚL – KARPACKA FUNDACJA ROZWOJU, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: PAUZA: LKS BATYCZE – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS SZESNASTKA PRZEMYŚL – KARPACKA FUNDACJA ROZWOJU, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS ORLIK PRZEMYŚL – PAUZA: LKS BATYCZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS SMS PRZEMYŚL – UKS SZESNASTKA PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: KARPACKA FUNDACJA ROZWOJU – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS SMS PRZEMYŚL – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: PAUZA: LKS BATYCZE – KARPACKA FUNDACJA ROZWOJU, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS SZESNASTKA PRZEMYŚL – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: KARPACKA FUNDACJA ROZWOJU – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: UKS ORLIK PRZEMYŚL – UKS SZESNASTKA PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: F2 Żak Grupa 2: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – PAUZA: LKS BATYCZE, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Stal Łańcut – Iskra Jawornik Polski, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Błękit Żołynia – Astra Medynia Głogowska, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Stobierna Krzywe – Sparta Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Stal Łańcut – Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Astra Medynia Głogowska – Stobierna Krzywe, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – Sparta Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Stobierna Krzywe – Stal Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Błękit Żołynia – Iskra Jawornik Polski, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Sparta Leżajsk – Astra Medynia Głogowska, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Błękit Żołynia – Stobierna Krzywe, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Stal Łańcut – Sparta Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Iskra Jawornik Polski – Astra Medynia Głogowska, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Sparta Leżajsk – Błękit Żołynia, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Stobierna Krzywe – Iskra Jawornik Polski, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 1: Astra Medynia Głogowska – Stal Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Beniaminek Rzeszów – Diament Pstrągowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Novi Nosówka – Płomyk Lutoryż, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Bratek Bratkowice – Wilga Widełka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Beniaminek Rzeszów – Novi Nosówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Płomyk Lutoryż – Bratek Bratkowice, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Diament Pstrągowa – Wilga Widełka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Bratek Bratkowice – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Novi Nosówka – Diament Pstrągowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Wilga Widełka – Płomyk Lutoryż, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Novi Nosówka – Bratek Bratkowice, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Beniaminek Rzeszów – Wilga Widełka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Diament Pstrągowa – Płomyk Lutoryż, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Wilga Widełka – Novi Nosówka, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Bratek Bratkowice – Diament Pstrągowa, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: F2 Żak Grupa 2: Płomyk Lutoryż – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: F2 Żak: Czarni Lipa – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: F2 Żak: Unia Nowa Sarzyna – WKS Kurzyna, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: F2 Żak: Czarni Lipa – Unia Nowa Sarzyna, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: F2 Żak: WKS Kurzyna – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: F2 Żak: GAP ZALESZANY – Czarni Lipa, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: F2 Żak: Unia Nowa Sarzyna – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: F2 Żak: Unia Nowa Sarzyna – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 11:30

Stalowa Wola: F2 Żak: GAP TALENT PYSZNICA – WKS Kurzyna, 16.09.2023, godz. 11:50

Stalowa Wola: F2 Żak: GAP ZALESZANY – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 12:10

Stalowa Wola: F2 Żak: WKS Kurzyna – Czarni Lipa, 16.09.2023, godz. 12:20

 –

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 1: PROGRES JAROSŁAW – JSRR JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 1: JSRR JAROSŁAW – JKS JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 1: JKS JAROSŁAW – PROGRES JAROSŁAW, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 2: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 2: UKS SMS PRZEMYŚL II – UKS SMS PRZEMYŚL I, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 2: UKS ORLIK PRZEMYŚL – UKS SMS PRZEMYŚL I, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 2: SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA – UKS SMS PRZEMYŚL II, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 2: UKS SMS PRZEMYŚL II – UKS ORLIK PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 2: UKS SMS PRZEMYŚL I – SP POLONII PRZEMYŚL DUMA PRZEMYŚLA, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 3: UKS FA LUBACZÓW – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 3: KS ZDRÓJ HORYNIEC – GKS ZARZECZE, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G1 Skrzat Grupa 3: GKS ZARZECZE – UKS FA LUBACZÓW, 16.09.2023, godz. 09:00

 –

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 1: Sokół Sokołów Młp. – Heiro Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 1: Heiro Rzeszów – AP Głogovia Głogów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 1: Sokół Sokołów Młp. – Beniaminek Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 1: Beniaminek Rzeszów – Heiro Rzeszów, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 1: AP Głogovia Głogów Młp. – Sokół Sokołów Młp., 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 2: Stobierna Krzywe – Sawa Sonina, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 2: Stal Łańcut – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 2: Sawa Sonina – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 2: Stobierna Krzywe – Stal Łańcut, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 2: Stal Łańcut – Sawa Sonina, 16.09.2023, godz. 10:00

Rzeszów: G1 Skrzat Grupa 2: LKS Wola Dalsza – Stobierna Krzywe, 16.09.2023, godz. 10:00

 –

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 10:00

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: GAP TALENT PYSZNICA – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 10:10

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: Czarni Lipa – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:20

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 10:30

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: GAP ZALESZANY – Czarni Lipa, 16.09.2023, godz. 10:40

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 10:50

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: Czarni Lipa – UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO, 16.09.2023, godz. 11:00

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: GAP TALENT PYSZNICA – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 11:10

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: Pogoń Leżajsk – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 11:20

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: GAP TALENT PYSZNICA – Czarni Lipa, 16.09.2023, godz. 11:30

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO – Pogoń Leżajsk, 16.09.2023, godz. 11:40

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – GAP ZALESZANY, 16.09.2023, godz. 11:50

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: Pogoń Leżajsk – GAP TALENT PYSZNICA, 16.09.2023, godz. 12:00

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: Czarni Lipa – UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM, 16.09.2023, godz. 12:10

Stalowa Wola: G1 Skrzat Grupa 1: GAP ZALESZANY – UCZNOWSKI KLUB SPORTOWY FOOTBALL ACADEMY NISKO, 16.09.2023, godz. 12:20

 –

Jarosław: G2 Skrzat: UKS SMS PRZEMYŚL – KARPACKA FUNDACJA ROZWOJU, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G2 Skrzat: KARPACKA FUNDACJA ROZWOJU – UKS GIGANCI RADYMNO, 16.09.2023, godz. 09:00

Jarosław: G2 Skrzat: UKS GIGANCI RADYMNO – UKS SMS PRZEMYŚL, 16.09.2023, godz. 09:00