Piłkarski weekend na boiskach Podkarpacia [WYKAZ MECZÓW, OBSADY SĘDZIOWSKIE]

959
Piłkarska środa, fot. Łukasz Pado

PKO BP Ekstraklasa

Stal Mielec – Zagłębie Lubin, 18.09.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Marcin Kochanek (Opole)

1 liga kobiet

Resovia – UKS 3 Weronica Staszówka-Jelna, 16.09.2023, godz. 13.00

Sędziuje: Agnieszka Plaskocińska (Radom)

Fortuna 1 liga

Stal Rzeszów – Wisła Płock, 15.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Tomasz Wajda (Żywiec)

Górnik Łęczna – Resovia, 18.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Sylwester Rasmus (Kończewice)

2 liga kobiet

Sokół Kolbuszowa Dolna – UJ II Kraków, 16.09.2023, godz. 13.00

Sędziuje: Justyna Burakowska

2 liga

Sandecja Nowy Sącz – Stal Stalowa Wola, 16.09.2023, godz. 15:00,

Sędziuje:Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).

3 liga

Sokół Sieniawa – Unia Tarnów, 17.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Karol Kowalski (Lublin)

Wisłoka Dębica – KSZO Ostrowiec Św. , 16.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Maciej Węgrzyk (Jejkowice)

Świdniczanka Świdnik – KS Wiązownica, 16.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Norbert Chrząstek (Radom)

Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik, 15.09.2023, godz. 16.30

Sędziuje: Rafał Rokosz (Siemianowice Śl.)

Karpaty Krosno – Wiślanie Jaśkowice, 16.09.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Anna Adamska (Białołęka)

3 liga kobiet

KKPN Iskra Brzezinka – Rysy Bukowina Tatrzańska, 17.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Szymon Dziadowiec (Zagórnik)

TS Iskra Tarnów – Sanovia Lesko, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Franciszek Krasoń (Tarnów)

UKS Wisła Kraków – Naprzód Sobolów, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Patalita (Kraków-Podgórze)

Pogorzanka Pogorzyce – Iskra Krzemień, 17.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Paweł Kania (Olkusz)

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Izolator Boguchwała, 16.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Adrian Borek

 –

4 liga podkarpacka kobiet

Olimpia Pysznica – SPEC Stal Łańcut, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje:

AP Beniaminek Krosno – AP Czarni Jasło, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mirosław Guzik, Tomasz Jagieła, Szymon Skublicki

 –

4 liga podkarpacka

Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce, 16.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mariusz Myszka, Juliusz Wieleba, Wiktoria Złotek

Stal II Rzeszów S.A. – Resovia II Rzeszów S.A., 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Koza, Jacek Chmiel, Radosław Mazur

KS Legion Pilzno – Sokół Kolbuszowa Dolna, 15.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak,

Igloopol Dębica – Korona Rzeszów, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Marek Witoń, Mateusz Dwornicki

Izolator Boguchwała – Wisłok Wiśniowa, 15.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Ireneusz Lis, Paweł Drabik, Maciej Śliwa

Cosmos Nowotaniec – Ekoball Sanok, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Konrad Kukowski

Sokół Kamień – SPEC Stal Łańcut, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Wojciech Heret

MKS Pogoń Sokół Lubaczów – Głogovia Głogów Młp., 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dawid Kielar, Łukasz Szpytma, Arkadiusz Bożek

JKS Jarosław – Lechia Sędziszów Młp., 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Godek, Paweł Charchut, Marcin Roman

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Kamieniarz Golemki – LKS Pustków, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Lipczyński, Tomasz Sujdak, Jakub Dybowski

Piast Wolica Piaskowa – MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Gawle, Krzysztof Bizoń, Kacper Bielatowicz

CZARNOVIA CZARNA – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 16.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Daniel Strzałka, Kamil Nowak, Paweł Korzeń

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – FKS Stal II Mielec S. A., 16.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg, Igor Lutowski

LKS ŻYRAKÓW – Smoczanka Mielec, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Smoleń, Wieslaw Pyzia, Kamil Smerecki

Głowaczowa – Chemik Pustków Osiedle, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Damian Muchacki, Kamil Hussain

Victoria Czermin – Radomyślanka Radomyśl Wielki, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Kamil Mierzwa, Witold Gładyszewski

Dromader Chrząstów – Czarni Trześń, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Kubicki, Jan Gawle, Paweł Totoś

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

Orzeł Przeworsk – LKS GORLICZANKA GORLICZYNA, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Rafał Dubiel, Krzysztof Tryniecki

LKS WISEŁKA SIENNÓW – KS ORKAN ZAPAŁÓW, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Ireneusz Lis, Daniel Lorynowicz

LKS START LISIE JAMY – LKS DĄB DOBKOWICE, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Piotr Ziegelheim, Łukasz Folta

KS PIAST TUCZEMPY – KS SANTOS PIWODA, 16.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Wiesław Szkrabut, Leszek Kogut

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE, 17.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Daniel Lorynowicz, Arkadiusz Suchy

LKS PROMYK URZEJOWICE – LKS SAN GORZYCE, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Paweł Szczepański, Marta Kotlińska

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – MKS START PRUCHNIK , 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Brus, Darek Hajnosz, Wojciech Wajda

LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – LKS SKOŁOSZÓW, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Damian Kublas, Mateusz Wiejaczka

 –

Krosno: Klasa okręgowa

WIKI SANOK – Nienaszów Tempo, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Przemysław Gancarz, Piotr Farion, Dominik Wiklowski

PAUZA: GKS Górnik Grabownica Starzeńska

Partyzan MAL-BUD1 Targowiska  – Ustrzyki Dolne, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Tomasz Gogosz, Grzegorz Szczepek

Besko LKS Przełom – Czeluśnica, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Rafał Komański, Bartłomiej Adamiak, Kacper Stach

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Mrukowa Zamczysko, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Kiszka, Łukasz Podgórski, Sławomir Rak

Kołaczyce Ostoja – Czarni 1910 Jasło, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Paweł Babiarz, Paweł Saj

Odrzykoń Zamczysko – Rymanów KS Start, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Czach, Wojciech Brzezicki, Mateusz Pokrywka

Przełęcz Dukla – Skołyszyn, 16.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Maciej Solecki, Krystian Wiklowski

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa

LKS Trzebownisko – Włókniarz Rakszawa, 16.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kamil Kosior, Łukasz Stępień, Joanna Grabarz

Strumyk Malawa – Sawa Sonina, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Pawel Zawada

Iskra Zgłobień – Grodziszczanka Grodzisko Dln., 16.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Igor Samołyk, Jędrzej Wołoszyn, Damian Sobota

Jedność Niechobrz – KS Dąbrówki, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Dawid Małozięć, Damian Kędzior

Błękit Żołynia – Strug Tyczyn, 16.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Grzegorz Pytko, Jakub Tajchman

Sokół Sokołów Młp. – Leśna Wólka Podleśna, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Babiarz, Karol Pułanik, Jakub Wojnarowski

Błażowianka Błażowa – LKS Jasionka, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Radosław Kuszaj, Mateusz Gumienny

KS Przybyszówka – KS Zaczernie, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adrian Cich, Karol Tłuczek, Zuzanna Foryt

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

SMS SIARKA TARNOBRZEG II – Azalia Wola Zarczycka, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Mulawka, Damian Biały, Sławomir Mulawka

LZS Jarocin – San Kłyżów, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Michał Łokaj, Mateusz Bełczowski

Sparta Jeżowe – KP Tanew Wólka Tanewska, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Kamil Gil, Jakub Czubat

Jeziorak Chwałowice – PAUZA

Pogoń Leżajsk – Stal Gorzyce, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Michał Kowalewski, Bartosz Fietko

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – ŁKS Łowisko, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Oskar Jakubowski, Grzegorz Cichoń, Krzysztof Ordon

Stal Nowa Dęba – LZS Ździary, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Chamera, Łukasz Chyła, Michał Pamuła

Sokół Nisko – TS Transdźwig Stale, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Juliusz Wieleba, Kamil Zieliński, Wiktoria Złotek

 –

Dębica: Klasa A

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Brzostowianka Brzostek, 17.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Mazur, Dariusz Łukaszewski, Dawid Małozięć

Borowiec Straszęcin – KS BYSTRZYCA, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Smerecki, Marcin Smoleń, Wieslaw Pyzia

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – Łęki Górne, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń

Igloopol II Dębica – Team Przecław, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jacek Chmiel, Hubert Kęder, Damian Kędzior

KS Legion II Pilzno – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Maksymilian Lis, Paweł Bielak

Wiewiórka – LKS STASIÓWKA, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Konefał, Jacek Kapinos, Grzegorz Wachadlo

LKS Nagoszyn – Sokół Krzywa, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Karol Stój, Igor Lutowski

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1

LKS ŁĘK OSTRÓW – KS WĘGIERKA, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Puka, Adam Włoch, Adrian Prykopski

LKS TĘCZA JANKOWICE – KS CZARNI PAWŁOSIÓW, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

LKS ISKRA ZABŁOTCE – LKS WIRAŻ CHŁOPICE, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Kamil Wróbel, Jakub Krasicki

KS PRO-100 WIETLIN – LKS DĄB CETULA, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Krzysztof Bednarski, Dawid Skawina

LKS DELIN MUNINA – KS SZÓWSKO, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Łukasz Wolański, Dawid Wilusz

LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE – MKS RADYMNO, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Adam Włoch, Kamil Puka, Adrian Prykopski

LKS HETMAN LASZKI – KS FREDRO SUROCHÓW, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Sławomir Bochnak, Tomasz Zazula

LKS MANASTERZ k/J-AW – LKS SZKŁO MŁYNY, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Tomasz Cynk, Daniel Gaweł

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2

POLONIA PRZEMYŚL – LKS GWIAZDA MAĆKOWICE, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Łukasz Olech, Justyna Cichocka

UKS UNIA FREDROPOL – LKS KORONA OLSZANY, 17.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Piotr Bielański, Rafał Królik

LKS FENIX LESZNO – Żurawianka Żurawica, 16.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Piotr Czyż, Dawid Wilusz

LKS BATYCZE – LKS KORONA TRÓJCZYCE, 16.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Denis Rokita, Waclaw Kucharski, Łukasz Olech

LKS GRANICA STUBNO – LKS TĘCZA KOSIENICE, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Pawlus, Wiesław Szkrabut, Kamil Kazieczko

LKS ORZEŁ TORKI – KS POGÓRZE DUBIECKO, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Denis Rokita, Waclaw Kucharski, Mariusz Jajkowski

GKS VIKING ORŁY – LKS NAKŁO – STARZAWA, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Folta, Krzysztof Nazarko, Karol Wielis

ULKS SAN HURECZKO – LKS CRESOVIA KALNIKÓW, 16.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Michał Kazimir, Rafał Królik

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

MKS Kańczuga – LKS ZORZA JAGIEŁŁA, 16.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Darek Hajnosz, Paweł Szczepański, Karol Ochyra

LKS SOBOL NIŻATYCE – LKS PIAST NOWOSIELCE, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA – LKS ŻURAW ŻURAWICZKI, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 16.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kamil Wróbel, Łukasz Horodecki, Jakub Krasicki

KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA – LKS START MIROCIN, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje:

LKS CRESOVIA KRZECZOWICE – LKS STRUMYK HAWŁOWICE, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS UNIA ŁUKAWIEC – LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Krzysztof Tryniecki,

LKS CZARNI OLESZYCE – LKS MIĘKISZ NOWY, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Bochnak, Mateusz Wiejaczka, Jan Pindak

LKS CZERWONI CEWKÓW – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Jan Terech, Paweł Pata

MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II – LKS ZRYW MŁODÓW, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Damian Kublas,

LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA – LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Dubiel, Jan Zwierzyński,

LKS BŁĘKITNI FUTORY – MKS ROZTOCZE NAROL, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Piotr Ziegelheim, Rafał Leszczyński

LKS ZALEW STARY LUBLINIEC – MKS JUWENIA CIESZANÓW, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mirosław Powroźnik, Mariusz Furgała,

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1

Jankowce – Długie LKS San-Bud, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Łukasz Matuszek, Karolina Karaczkowska

Bażanówka LKS Orzeł – LKS Niebieszczany Remix, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Arkadiusz Buba, Łukasz Machowski

Izdebki LKS – Zarszyn, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Maciej Solecki, Patryk Kilar

Płowce – Uherce Szarotka, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jozef Krzysztynski, Dawid Głowacki, Paweł Guzik

Pisarowce – Nowotaniec II Cosmos, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Farion, Dominik Wiklowski, Przemysław Gancarz

Średnia Wieś – Lesko Sanovia, 17.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Wacław Bocoń, Przemysław Sidor, Konrad Cyganik

Górki – Strachocina , 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Leszek Śnieżek, Bartosz Belczyk

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Jabłonica Polska – Iwonicz Iwonka, 17.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Łukasz Machowski, Tomasz Smoleń

Jaśliska – LUKS BESKID POSADA GÓRNA, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Pilszak, Marcin Irzyk, Daniel Szuber

Zmiennica – Klimkówka Karpaty, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Krzysztof Zygmunt, Tomasz Kijowski

Haczów – PAUZA

Brzozovia Brzozów – Krościenko Wyżne, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Paweł Pitak, Edward Szczurek

Grabówka – Rogi Burza, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Krystian Wiklowski, Stanisław Urbanek

Lubatówka – ISKRZYNIA, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Radosław Łapka, Grzegorz Bliźniak, Ryszard Pękala

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3

Niegłowice Wisłoka – Łęki Dukielskie, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Belczyk, Marek Guzik, Marek Kochanik

Brzyska – OKS Sobniów Jasło, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Pikuła, Sławomir Kiełtyka, Dominik Jaśkiewicz

Bieździedza LKS Orzeł – Faliszówka Orzeł, 16.09.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Leszek Śnieżek, Krzysztof Belczyk

Zręcin Tęcza – GKS Zarzecze-Dębowiec, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Julia Hawrot

LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI – Strzelec Frysztak, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Bartosz Bąk, Stanisław Sokołowski

Orzeł Lubla – Korczyna Kotwica, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Kopacz, Jan Samborowski, Rafał Szczur

Głowienka – Osobnica Sparta, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Irzyk, Michał Pilszak, Daniel Szuber

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1

Novi Nosówka – Heiro Rzeszów, 16.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Marcin Roman, Jakub Czach, Mateusz Pokrywka

Grunwald Połomia – Aramix Niebylec, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Szymon Kojder, Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz

Wisłok Strzyżów  – Bratek Bratkowice, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kinga Lachtara, Łukasz Grabiec, Rafał Kępa

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów – Sokół Grodzisko, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Matuła, Paweł Wiśniowski, Rafał Kępa

Junak Rzeszów – Albatros Szufnarowa, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Tajchman, Mateusz Mastaj, Kamil Hussain

Plantator Nienadówka – Piast Nowa Wieś, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Sabina Drożdżal

Noverra Głogów Młp.  – Trzcianka Trzciana, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Babiarz, Leszek Żegleń, Bogusław Żegleń

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2

Rzemieślnik Strażów – LKS Wola Dalsza, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dawid Kielar, Wojciech Brzezicki, Karol Tomaszek

Astra Medynia Głogowska – Unia Korniaktów Płn., 17.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Magdalena Smycz, Kamil Kosior, Krzysztof Cich

Crasnovia Krasne – Iskra Jawornik Polski, 16.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Arkadiusz Bożek, Mateusz Warzocha, Kacper Leja

Szarotka Rogóżno – Herkules Trzebuska, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Dzido, Łukasz Szpytma, Jan Węgrzyn

Dynovia Dynów – Markovia Markowa, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Wiśniowski, Karol Pułanik, Dariusz Szaro

Styrobud Trzeboś – Orzeł Wólka Niedźwiedzka, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Petela, Piotr Januszczak, Andrzej Kopeć

KS Stobierna – HALO Hyżne, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Konrad Łach, Jan Pytel, Wiktoria Hader

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Tempo Cmolas – Korona Majdan Królewski, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Woźniak, Witold Gładyszewski, Grzegorz Wachadlo

Pitmark Jaślany – Atut Podborze, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Radosław Pryga, Sebastian Sęk, Wiktor Siembab

Raniżovia Raniżów – Sparta Chorzelów, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Wilk, Marek Chrabaszcz, Damian Marek

Start Wola Mielecka – Jamnica Dulcza Wielka, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Krzak, Kamil Mierzwa, Arkadiusz Marcićkiewicz

Sokół Pień – Błękitni Siedlanka, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Karol Stój, Igor Lutowski

KS Dzikowiec – Zacisze Trześń, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Jacek Kapinos, Krzysztof Bomba

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jacek Baran, Paweł Mokrzycki, Kamil Kowalski

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1

Olimpia Pysznica – Unia Skowierzyn, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Adam Moskal, Jakub Taraszka

LZS Jadachy – KS Wisan Skopanie, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Grdeń, Grzegorz Wilk, Andrzej Wilk

LZS Wola Rzeczycka – Czarni Lipa, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Jakub Taraszka, Józef Wieleba

OKS JUNIOR ZAKRZÓW – Bukowa Jastkowice, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Mariusz Koper, Zbigniew Ordon

San Wrzawy  – Sokół Sokolniki, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Polek, Oskar Jakubowski, Tomasz Wilk

Kolejarz Knapy – LZS ŻABNO, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Paweł Potocki, Jakub Bukowy

LZS Słowianin Grębów – LZS Rzeczyca Długa , 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Chamera, Klaudia Sawicka, Paweł Mulawka

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

LKS Brzyska Wola  – PUKS Francesco Jelna, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Kryspin Majewski, Kacper Dziopak

GAS Łęg Stany – Retman Ulanów, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Artur Kostyra, Marcin Mierzwa, Kacper Sajdłowski

Unia Nowa Sarzyna – Tanew Harasiuki, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Potocki, Jakub Bulec, Witold Wieprzęć

Advit Łętownia – Staromieszczanka Stare Miasto, 16.09.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Paweł Okleciński, Jakub Czubat, Jakub Wiatrowski

Górnovia Górno – KP Podwolina, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj, Mateusz Myszka

LKS San Wierzawice  – KS Sarzyna , 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Drabik, Dominik Wtorek, Krystian Jakliński

Podlesianka Kamień – Sokół Hucisko, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Dziopak, Wiktor Pioterczak, Michał Pamuła

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1

Płomień UKS Zagorzyce – Inter Gnojnica, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Tomasz Magdoń, Kacper Bielatowicz

Borkovia Borek Wielki – Olimpia Nockowa, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Karol Stój, Grzegorz Chorążak

Lechia II Sędziszów Młp. – Korona Góra Ropczycka, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Daniel Strzałka, Stanisław Wałęga, Przemysław Stachnik

Victoria Ocieka – Plon Klęczany, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maksymilian Lis, Paweł Totoś, Stanisław Wałęga

LZS MAŁA – GRÓD BĘDZIEMYŚL, 16.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Konrad Łagowski, Kazimierz Kubik, Krzysztof Rogowski

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Dąb Żdżary – Zasów-Mokre, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Jakub Dybowski, Krzysztof Pszeniczny

LKS Brzeźnica – Dragon Korzeniów, 15.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Bogusław Żegleń, Marcel Chłopek, Radosław Molek

Kamieniarz II Golemki – Towarzystwo Sportowe Jodłowa, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Ochab, Robert Pych, Amadeusz Wlazło

Baszta Zawada – Strażak Lubzina, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Dariusz Łukaszewski, Paweł Bielak

MKS SOKÓŁ DĘBICA – Paszczyniak Paszczyna, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Saj, Marek Głowacki, Grzegorz Papier

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1

LKS TĘCZA WYSOCK – KS KORONA TUCHLA, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje:

KS VICTORIA KIDAŁOWICE-WIDNA GÓRA – LKS WISZNIA NIENOWICE, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Czyż, Łukasz Łamasz, Dawid Wilusz

LKS STRAŻAK SOŚNICA – LKS DUŃKOWICE, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Kamil Wróbel, Paweł Drabik, Jakub Krasicki

KS PIAST TUCZEMPY II – LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY , 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Piotr Ziegelheim, Tomasz Zazula, Rafał Leszczyński

LKS MAKOVIA MAKOWISKO – LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Damian Kublas, Łukasz Wolański, Dawid Wilusz

LKS WESOŁA ZADĄBROWIE – LKS ŁĘG ŁOWCE, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Nazarko, Łukasz Folta, Karol Wielis

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2

LKS WALAWIANKA WALAWA – KS ARTMAX PIKULICE, 17.09.2023, godz. 12:30

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Łukasz Olech, Justyna Cichocka

LKS RADA ORZECHOWCE – LKS UJKOWICE, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Maciej Pajda, Łukasz Horodecki, Mateusz Małysa

KS JAWOR NEHRYBKA – LKS OLSZYNKA, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Leszek Kogut,

KS CZARNI BOLESTRASZYCE – LKS GROM WYSZATYCE, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Łukasz Horodecki, Maciej Pajda, Mateusz Małysa

LKS WIAR HUWNIKI – KS FORT JAKSMANICE, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Piotr Bielański, Rafał Królik

LKS BIZON MEDYKA – KS NIZINY, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Waclaw Kucharski, Denis Rokita, Mariusz Jajkowski

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3

KS KISIELÓW – LKS GACOVIA GAĆ, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Dariusz Mikuła,

KS PEŁNATYCZE – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Tomasz Dziedzic, Dawid Skawina

KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA – LKS POGÓRZE ROKIETNICA, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Marta Kotlińska, Grzegorz Szpilka

LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI – GKS ZARZECZE, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje:

LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA – LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA, 17.09.2023, godz. 14:00

 Sędziuje: Dariusz Mikuła, Grzegorz Stępak,

LKS HURAGAN ROZBÓRZ DŁUGI – RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Cynk, Dariusz Łuczyk, Daniel Gaweł

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4

KS LEŚNIK PŁAZÓW – LKS MOŁODYCZ, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Sałek, Wojciech Mańczak, Andrzej Sopel

LKS KORZENICA – KS VICTORIA STARY DZIKÓW, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mateusz Wiejaczka, Sławomir Bochnak, Jan Pindak

PAUZA – LKS PIAST ANTONIKI

AKS LEGIA OLESZYCE – LKS WALTER OPAKA, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Paweł Paryniak, Paweł Pata

LKS TANEW WOLA WIELKA – LKS START LISIE JAMY II, 17.09.2023, godz. 13:30

Sędziuje: Wojciech Mańczak, Andrzej Sopel, Tomasz Sałek

LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA – LKS BŁĘKITNI ZALESIE , 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mariusz Furgała, Mirosław Powroźnik, Jan Terech

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1

Zagórz Osława – Tarnawa Gimbal, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Kwolek, Wojciech Heret, Maciej Bednarczyk

Czaszyn LKS – Ustrzyki Dolne II, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Przemysław Sidor, Wacław Bocoń, Konrad Cyganik

Lutowiska  – Polańczyk Nelson, 16.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Mateusz Horodejczuk, Kacper Stach, Patrycja Romanek

Poraż Juventus – Łukowe Gabry, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Łukasz Matuszek, Maksymilian Nestorowicz, Karolina Karaczkowska

Bezmiechowa LKS Lotniarz – Srogów Pogórze, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Wojciech Geldner, Paweł Miśko, Patrycja Romanek

Myczkowce Zalew – SAN MRZYGŁÓD, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wojciech Wojnowski, Arkadiusz Ryglewicz, Dariusz Wais

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2

Nowosielce Szarotka – Pielnia Orion, 17.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Bartosz Belczyk, Piotr Frankowicz, Leszek Śnieżek

ORŁY JABŁONKA – LKS Hłudno, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Bartłomiej Adamiak, Kacper Stach, Rafał Komański

JAĆMIERZ – LKS ODRZECHOWA, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik, Edward Szczurek

Dydnia Zryw – KS VICTORIA PAKOSZÓWKA, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Abram, Marcin Samborowski, Dominik Węgrzyn

KS Transprzęt Czerteż – Niebocko Victoria , 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Dziekan, Szymon Skublicki, Arkadiusz Michna

Golcowa – Wzdów, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maciej Solecki, Dariusz Łuksa, Patryk Kilar

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3

Sieniawa Wisłok – LKS Orzeł Pustyny, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mateusz Kwolek, Maciej Bednarczyk, Stanisław Rajchel

Milcza – Domaradz Sokół, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Sławomir Kielar, Maciej Wołek, Karol Pikuła

Jasienica – Wesoła, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Julia Hawrot

Kombornia  – Rymanów Zdrój, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Łukasz Machowski, Krzysztof Kosiek, Tomasz Smoleń

Górnik Grabownica Starzeńska II – Jasionów JKS, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krystian Wiklowski, Tomasz Wierdak, Stanisław Urbanek

Przysietnica – Trześniów, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Marcin Abram, Dominik Węgrzyn

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4

KS PASJA KROSNO – Kopytowa Polonia , 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Wojciech Brzezicki, Jakub Czach, Mateusz Pokrywka

WĘGLÓWKA – Iwla, 17.09.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Łukasz Podgórski, Paweł Kiszka

Świerzowa – SZCZEPAŃCOWA, 17.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Maciej Wołek, Sławomir Kielar, Karol Pikuła

Kobylany Victoria – Potok Nurt, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Leszek Witkoś, Bartłomiej Gryga, Jakub Turek

UKS Guzikówka Krosno – Wojaszówka , 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Grzegorz Bliźniak, Radosław Łapka, Ryszard Pękala

Lubatowa – Chorkówka Nafta, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Arkadiusz Buba, Tadeusz Piątek, Kacper Uram

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5

Nowy Glinik Dragon – Święcany Standart, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Gogosz, Jan Majewski, Kacper Bigos

Warzyce – Hankówka, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Paweł Saj, Marek Głowacki, Paweł Babiarz

Łężyny Gaudium – Łubno Tajfun, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dariusz Szczepanik, Wiesław Tyrcha, Antoni Lewko

Brzezówka – GKS Jasiołka Szebnie, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Kochanik, Krzysztof Belczyk, Marek Guzik

Nowy Żmigród Wisłoka  – Łubienko, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Bartosz Bąk, Dariusz Nitka, Stanisław Sokołowski

BŁAŻKOWA – GKS Zarzecze-Dębowiec II, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Tomasz Pikuła, Dominik Jaśkiewicz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1

Baranówka Rzeszów – Resovia III Rzeszów S.A., 17.09.2023, godz. 10:00

Sędziuje: Piotr Januszczak, Sebastian Petela, Andrzej Kopeć

Victoria Budy Głogowskie – Start Borek Stary, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jędrzej Wołoszyn, Paweł Wiśniowski, Weronika Szumilas

KS Świlcza – Orzeł Wysoka Głogowska, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Rajzer, Damian Sobota, Nikodem Hudzik

Biała Rzeszów – Dąb Dąbrowa, 17.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bartosz Radomski, Maciej Fydrych, Krystian Ostrowski

Rudnianka Rudna Wielka – Mrowlanka Mrowla, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Igor Samołyk, Sławomir Haładej, Natalia Frankowicz

Rudzik Rudna Mała – Grunwald Budziwój, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sławomir Haładej, Andrzej Kopeć, Ryszard Wielgosz

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2

KS Godowa – Start Lubenia, 17.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Ryszard Wielgosz, Łukasz Grabiec, Adrian Sajdak

Huragan Kozłówek – Diament Pstrągowa, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz, Szymon Kojder

Orły Pstrągówka – Herman Hermanowa, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kamil Indyk, Edward Kuta, Jan Paśko

Korona Dobrzechów – Grom Mogielnica, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Marcin Habaj, Mateusz Gudz, Maksymilian Kusy

Granit Wysoka Strzyżowska – Czarni Czudec, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Justyna Burakowska, Tomasz Sitarz, Konrad Kukowski

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3

Czarni Kraczkowa – Dąb Kosina, 17.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Tomasz Jagieła, Radosław Kuszaj

Grom Handzlówka – PAUZA,

Arka Albigowa – Galicja Chmielnik, 17.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Jan Węgrzyn, Tomasz Dzido, Marcel Szurlej

Orzeł Wysoka Łańcucka – Polonia Hyżne, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Zbigniew Kłak, Karol Tomaszek, Kacper Leja

KS Pawłokoma – Pogórze Bachórz, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Dzido, Jan Węgrzyn, Marcel Szurlej

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4

Palkovia Palikówka – KS Terliczka, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Pytel, Andrzej Majder, Joanna Grabarz

ŁKS Łukawiec – UKS SMS Rzeszów, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Kazimierz Tołpa, Andrzej Majder

Start Brzóza Stadnicka – PAUZA

Stobierna Krzywe – Głuchowianka Głuchów, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Adrian Cich, Zuzanna Foryt

Wisłok Czarna – Włókniarz II Rakszawa, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kazimierz Tołpa, Tomasz Kisielewicz, Andrzej Majder

LKS Łąka – Jawor Krzemienica, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Sabina Drożdżal

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5

LKS Babicha  – Florian Ostrowy Tuszowskie, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Radosław Pryga, Witold Gładyszewski, Michał Stala

Złotniczanka Złotniki – Sokół Malinie, 16.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Dawid Ziomek, Grzegorz Nycek, Henryk Bik

Grunwald Padew Narodowa – Kolorado Wola Chorzelowska, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Henryk Bik, Damian Chrabąszcz

LKS Dębiaki – Wiśnia Trzciana, 16.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Filip Straż, Łukasz Wilk, Damian Chrabąszcz

Wisła Gliny Małe – Strażak Grochowe, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Kowalski, Grzegorz Nycek, Wiktor Siembab

Błysk Górki – Jutrzenka Ławnica, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Henryk Bik, Jacek Węgrzyn, Damian Chrabąszcz

Grom Krzemienica – Rzędzian Rzędzianowice, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Nycek, Michał Kowalski, Wiktor Siembab

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6

Apollo Dulcza Mała – LKS Wierzchowiny, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jacek Kapinos, Marcin Konefał, Grzegorz Wachadlo

Janovia Janowiec – Sprint Żarówka, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Kardyś, Krzysztof Micek, Adam Niemczyk

Piast Wadowice Górne – Potok Dobrynin, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Micek, Grzegorz Kardyś, Adam Niemczyk

Madras Goleszów – KS SMP Tuszyma, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Występek, Adrian Płaza, Jakub Szocik

Iskra Łączki Brzeskie – KS Zgórsko, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Sebastian Sęk, Krzysztof Bryk, Paweł Styczeń

Hetman Dąbrówka Wisłocka – Radomyślanka II Radomyśl Wielki, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Bryk, Sebastian Sęk, Paweł Styczeń

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7

LKS Hucina – Vigor Trzęsówka, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Chrabaszcz, Łukasz Wilk, Damian Marek

Orzeł Kosowy – Kolbuszowianka II Kolbuszowa, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dawid Sowa, Mariusz Woźniak, Jakub Struzik

Wilga Widełka – Artbud Werynianka Werynia, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Jacek Baran ) – Kamil Kowalski

Huragan Przedbórz – Marmury Przyłęk, 17.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jakub Struzik, Dawid Sowa, Mariusz Woźniak

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1

OKS Wielowieś  – LZS Tarnowska Wola, 16.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mariusz Koper, Kazimierz Walski, Dominik Madej

PAUZA – LZS Krzątka

Koniczynka Ocice – Strzelec Dąbrowica, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Zieliński, Wiesław Chamera, Mateusz Chamera

Płomień Trześń – KS WYDRZA, 16.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Jakub Karasiński, Maksymilian Hasiak, Bartłomiej Kupiec

LZS Wola Baranowska – KS Kopcie, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Fabian Gurdak, Jakub Wilk

KS ŻUPAWA – Wspólnota Serbinów, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jan Polek, Ryszard Bogacz, Mateusz Myszka

Iskra Sobów – KS CYGANY, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mateusz Lipiec, Bartosz Gospodarczyk, Aleksandra Grdeń

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

LZS Polonia Przędzel –  LOTNIK TURBIA, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Andrzej Wilk, Krzysztof Wdowiak, Szymon Marchut

TRUCK Kotowa Wola – WKS Kurzyna, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Jan Grdeń, Kazimierz Walski

Czarni Sójkowa – LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA, 17.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tadeusz Myszka, Łukasz Chęciński, Marcin Rostek

Huragan Zdziechowice – Orzeł Rudnik, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Maksymilian Sroczyński, Marek Gałka

LKS Sanna Zaklików – KP Zarzecze, 17.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Jan Bandyga, Maksymilian Hasiak, Bartłomiej Kupiec

Milenium Bieliny – ORZEŁ GLINIANKA, 17.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Tomasz Woźny, Łukasz Chyła

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

Złotsan Kuryłówka – Atlantic Chałupki Dębniańskie, 17.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Józef Wieleba, Jakub Latawiec, Michał Troczyński

GKS GROBLE – Victoria Giedlarowa, 16.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Jakub Bukowy, Jakub Latawiec

Azalia Wola Zarczycka II – Orzeł Biedaczów , 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mariusz Kostyra, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Pityński

MKS JUTRZENKA DĘBNO – KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA, 16.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Daniel Mścisz, Sebastian Bis

Grabniak Hucisko – Azalia Brzóza Królewska, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Bekier, Jakub Karasiński, Jakub Krawiec

Rotunda Krzeszów – LKS Jodła Przychojec, 17.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Witold Wieprzęć, Jakub Wiatrowski, Michał Kowalewski

KS ŁUKOWA – Kłyż Tarnogóra, 16.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran, Patryk Kobylarz