Piłkarska środa na Podkarpaciu [WYKAZ MECZÓW, OBSADA]

481

Kilkadziesiąt meczów odbędzie się na Podkarpaciu w najbliższych dniach. Zaległości odrabia m.in. 4 liga podkarpacka, rozgrywane będą też mecze Pucharu Polski oraz w ligach młodzieżowych. Podajemy wykaz spotkań zaplanowanych na środę i czwartek.

4 liga podkarpacka

Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia II Rzeszów S.A., 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Grzegorz Jeleń, Radosław Mazur

JKS Jarosław – Polonia Przemyśl, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Albin Kijowski, Dawid Klamut, Mateusz Dziok

 –

Puchar Polski * Podokręg Krosno

WIKI SANOK – Ustrzyki Dolne, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Błażejowski, Rafał Komański, Damian Książek

Domaradz Sokół – Ekoball Sanok, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Dariusz Wais, Krystian Wiklowski

Nowotaniec II Cosmos – GKS Górnik Grabownica Starzeńska, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Patryk Augustyn, Patryk Kilar, Patryk Urbaś

Głowienka – Rymanów KS Start, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Wieslaw Pyzia

Przełęcz Dukla – Czeluśnica, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Jagieła, Mateusz Gumienny, Wojciech Biały

GKS Jasiołka Szebnie – Nienaszów Tempo, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Łukasz Podgórski, Grzegorz Szczepek

 –

Puchar Polski Kobiet * Podkarpacki ZPN

AP Czarni Jasło – AP Beniaminek Krosno, 13.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Karolina Karaczkowska, Marek Guzik, Julia Hawrot

SPEC Stal Łańcut – CWKS Resovia Rzeszów, 13.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Wiktoria Bartnik, Pawel Zawada, Zuzanna Foryt

 –

Puchar Polski * Podokręgi Rzeszów/Dębica

Czarni Trześń – Chemik Pustków Osiedle, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Burakowski, Krzysztof Bomba, Grzegorz Wachadlo

LKS Pustków – LKS Jasionka, 13.09.2023, godz. 17:00, w Tuszymie

Sędziuje: Jakub Koza, Tomasz Sujdak, Damian Kędzior

 –

Dębica: Klasa okręgowa

Głowaczowa – Victoria Czermin, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Krzysztof Bryk, Damian Marek

Radomyślanka Radomyśl Wielki – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Kubicki, Paweł Kantor, Paweł Bałut

Kamieniarz Golemki – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 13.09.2023, godz. 17:00, w Czarnej

Sędziuje: Paweł Charchut, Mateusz Warzocha,

 –

Dębica: Klasa A

Team Przecław – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Maciąg, Karol Stój, Grzegorz Chorążak

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3

GKS MAJDAN SIENIAWSKI – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 14.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Łukasz Folta, Jakub Krasicki

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4

LKS CZARNI OLESZYCE – KS ZDRÓJ HORYNIEC, 13.09.2023, godz. 17:30, w Dachnowie

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Krzysztof Pachołek, Radosław Pachołek

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2

Brzozovia Brzozów – Grabówka, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Kochański, Paweł Pitak, Mariusz Szczepanik

 –

A1 Junior „I liga” Grupa 1

PZU SMS Resovia Rzeszów – Karpaty Krosno , 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Maciej Śliwa, Jakub Tajchman

 –

Jarosław: A1 Junior „klasa okręgowa”

GKS VIKING ORŁY – LKS GRANICA STUBNO, 14.09.2023, godz. 17:00, w Małkowicach

Sędziuje: Andrzej Hreczka,

KS WIĄZOWNICA – JKS JAROSŁAW II, 14.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Folta,

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

LKS PIAST NOWOSIELCE – LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA, 13.09.2023, godz. 17:00

LKS PROMYK URZEJOWICE – LKS START MIROCIN, 14.09.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Grom Handzlówka, 14.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Zuzanna Foryt, Jan Pytel, Mirosław Popowicz

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Victoria Czermin – Zacisze Trześń, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Mariusz Woźniak, Damian Chrabąszcz

Pitmark Jaślany – LKS Babicha , 14.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Łukasz Wilk, Michał Kowalski, Mateusz Mróz

 –

Stalowa Wola: A1 Junior Grupa 2

Advit Łętownia – Górnovia Górno, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Daniel Mścisz,

 –

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2

Czarni 1910 Jasło – JKS SMS Jarosław, 14.09.2023, godz.  – 18:30

Sędziuje: Jan Dykas, Jakub Turek, Kamil Wenc

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1

MKS Dębica – Lechia Sędziszów Młp., 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Wójcik,

Brzostowianka Brzostek – KS Legion Pilzno, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Jeleń,

Team Przecław – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 14.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Kapinos, Radosław Pryga, Wiktor Siembab

Błękitni Ropczyce – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Radosław Molek, Aleksander Birkowski,

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Tempo Cmolas – SOKÓŁ PIEŃ, 13.09.2023, godz. 17:00 Sędziuje: Igor Lutowski,

APPN – Sokół Kolbuszowa Dolna – UKS SMS STAL MIELEC, 13.09.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Kamil Mierzwa, Gerard Żurawski, Kamil Kowalski

Odrzykoń Zamczysko – Krościenko Wyżne, 14.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Wieslaw Pyzia,

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy  –

LKS Sanna Zaklików – GAS Łęg Stany, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Paweł Okleciński,

Stal Nowa Dęba – Jeziorak Chwałowice, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Andrzej Wilk,

Stal Gorzyce – KP Zarzecze, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Paweł Samołyk, Wiesław Chamera, Mateusz Chamera

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy Grupa 2

LKS San Wierzawice  – Złotsan Kuryłówka, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Michał Łokaj,

KP Tanew Wólka Tanewska – Unia Nowa Sarzyna, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jakub Karasiński,

Victoria Giedlarowa – KS Sarzyna , 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Jakub Krawiec,

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

AP Głogovia Głogów Młp. – AP Ziomki/ZImowit Rzeszów, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Paweł Wiśniowski, Jędrzej Wołoszyn, Dariusz Szaro

Sparta Leżajsk – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Krzysztof Cich,

 –

Dębica: C1 Trampkarz  

Sparta Chorzelów – Wisłoka Dębica, 14.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Styczeń,

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Igloopol Dębica, 14.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Sęk,

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

MKS RADYMNO – KS SZÓWSKO, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

JSRR JAROSŁAW – GKS ZARZECZE, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2

LKS FENIX LESZNO – UKS SMS PRZEMYŚL, 14.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 3

KS KISIELÓW – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Cynk,

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 3

ZKS Nafta-Splast Jedlicze – Strzelec Frysztak, 13.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Samborowski,

 –

Krosno: C1 Trampkarz Grupa 4

Czarni 1910 Jasło – GMKS Dębowiec-Zarzecze, 14.09.2023, godz.  – 16:30

Sędziuje: Jan Dykas,

 –

Rzeszów: C1 Trampkarz Grupa 1

CWKS Resovia – dziewczynki – Resovia II Rzeszów S.A., 13.09.2023, godz. 08:00

Sędziuje: Jakub Czach,

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2

LZS Jarocin – PKS SAN STALOWA WOLA, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Józef Wieleba,

 –

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1

UKS SMS Stal Mielec – FKS Stal Mielec S. A., 13.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Grzegorz Nycek, Jakub Struzik, Jakub Szocik

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

KS Legion Pilzno – AP Sanok, 14.09.2023, godz.  – 16:00

Sędziuje: Maksymilian Lis, Wiktor Kędzior, Robert Pych

 –

Dębica: C2 Trampkarz

Raniżovia Raniżów – APPN Mielec, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Karol Stój,

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2

UKS SOKÓŁ SIENIAWA – DZIECIĘCA AKADEMIA FUTBOLU GORLICZYNA, 14.09.2023, godz. 17:30

 –

Rzeszów: C2 Trampkarz Grupa 2

Grom Mogielnica – Jawor Krzemienica, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Janusz Anasychin,

 –

D1 Młodzik „Młodziczki U-13 LIGA” Grupa 3

SPEC Stal Łańcut – Resovia Rzeszów, 14.09.2023, godz.  – 18:00

Sędziuje: Kamil Jaskuła,

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1

PROGRES JAROSŁAW – PERFECT PRZEWORSK, 13.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Maciej Pajda,

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 3

MKS START PRUCHNIK  – KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Łukasz Wolański,

 –

Krosno: D1 Młodzik Grupa 3

Kombornia  – Głowienka, 14.09.2023, godz.  – 16:30

Sędziuje: Jan Borek,

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

AP Głogovia Głogów Młp. – Reslogistic Błażowianka Błażowa, 13.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Kamil Hussain

Dąb Dąbrowa – Trzcianka Trzciana, 13.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Arkadiusz Rajzer,

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 2

PKS SAN STALOWA WOLA – Łęg Kopcie, 14.09.2023, godz.  – 18:00

Sędziuje: Jakub Krawiec,

 –

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1

DAP Dębica – AP Stalowa Wola, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mariusz Krajewski

Siarka Tarnobrzeg S.A. – Stal Rzeszów S.A., 13.09.2023, godz. 17:00

 –

D2 Młodzik „III liga” Grupa 3

Chemik Pustków – Stal II Rzeszów S.A., 14.09.2023, godz.  – 16:30

Sędziuje: Damian Kędzior,

KS Błękit Żołynia – Orzełek Przeworsk, 14.09.2023, godz.  – 16:30

Sędziuje: Kazimierz Tołpa,

 –

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1

Borowiec Straszęcin – Wisłoka Dębica, 13.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Sowiński,