Piłkarski Rozkład Jazdy na Podkarpaciu. Od 2 ligi do klasy B [WYKAZ MECZÓW – OBSADY – 1-3 września]

1189
Foto - Radosław Kuśmierz / Sportowe fotografie - AmatorskaSTW

1 liga kobiet

Hydrotruck Czwórka Radom – Resovia, 9.09.2023, godz. 14.00

Sędziuje: Ewa Walczyńska (Lublin)

2 liga kobiet

ROW Rybnik – Sokół Kolbuszowa Dolna, 9.09.2023, godz. 15.00

Sędziuje: Angelika Socha (Rusocice)

2 liga mężczyzn

Stal Stalowa Wola – Hutnik Kraków, 10.09.2023, godz. 16.15

Sędziuje: Rafał Rokosz (Siemianowice)

3 liga kobiet

Izolator Boguchwała – Pogorzanka Pogorzyce, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Wiktoria Bartnik, Adrian Cich, Konrad Łach

Inter Gnojnica – TS Iskra Tarnów, 09.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Karol Stój, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski

Sanovia Lesko – Rysy Bukowina Tatrzańska, 09.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Karolina Karaczkowska, Maksymilian Nestorowicz, Paweł Miśko

3 liga mężczyzn

Karpaty Krosno – Sokół Sieniawa, 9.09.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Rafał Szydełko (Wola Rafałowska)

Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg, 9.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Piotr Rzudzidło (Śródmieście)

KS Wiązownica – Podhale Nowy Targ, 8.09.2023, godz. 17.00

Sędziuje: Kamil Szczołko (Lublin)

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisłoka Dębica, 9.09.2023, godz. 16.00

Sędziuje: Mateusz Skrzypko (Białystok)

 –

4 liga podkarpacka

Lechia Sędziszów Młp. – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krystian Kołodziej, Paweł Charchut, Szymon Kojder

Głogovia Głogów Młp. – Sokół Kamień, 09.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Pachołek, Paweł Paryniak, Milan Newbiggin-Watts

SPEC Stal Łańcut – Cosmos Nowotaniec, 08.09.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Jakub Pych, Grzegorz Jeleń, Radosław Mazur

Ekoball Sanok – Izolator Boguchwała, 08.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Godek, Paweł Charchut, Konrad Kukowski

Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica, 09.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Grabowski, Paweł Drabik, Jakub Tajchman

Korona Rzeszów – KS Legion Pilzno, 09.09.2023, godz. 14:30

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Marek Witoń, Mateusz Dwornicki

Sokół Kolbuszowa Dolna – Stal II Rzeszów S.A., 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Warzocha, Jakub Czach, Konrad Kukowski

Resovia II Rzeszów S.A. – Błękitni Ropczyce, 09.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Tomasiewicz, Grzegorz Jeleń, Radosław Mazur

 –

4 liga kobiet

AP Beniaminek Krosno – Olimpia Pysznica, 10.09.2023, godz. 14:00, w Dukli

Sędziuje: Karolina Karaczkowska, Wiktor Litwin, Marek Guzik

AP Czarni Jasło – SPEC Stal Łańcut, 09.09.2023, godz. 14:45

Sędziuje: Patryk Urbaś, Arkadiusz Ryglewicz, Krystian Wiklowski

 –

Dębica: Klasa okręgowa„

LKS Pustków – Dromader Chrząstów, 10.09.2023, godz. 17:00, w Zawadzie

Sędziuje: Piotr Kochański, Paweł Pitak, Jacek Jastrzębski

Czarni Trześń – Victoria Czermin, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Adrian Maciąg, Karol Stój

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Głowaczowa, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Paweł Totoś, Amadeusz Wlazło

Chemik Pustków Osiedle – LKS ŻYRAKÓW, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Konefał, Paweł Mokrzycki, Emilia Augustyn

Smoczanka Mielec – KS Kaskada Ostrów – Kamionka, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jacek Węgrzyn, Sebastian Sęk, Mariusz Woźniak

FKS Stal II Mielec S. A. – CZARNOVIA CZARNA, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Mroczek, Gerard Żurawski, Piotr Mazur

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Piast Wolica Piaskowa, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Chmiel, Krzysztof Bizoń, Jakub Dybowski

MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna – Kamieniarz Golemki, 10.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Daniel Strzałka, Krzysztof Lipczyński, Jacek Chmiel

 –

Jarosław: Klasa okręgowa

LKS GORLICZANKA GORLICZYNA – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 09.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Marcin Kogut, Ireneusz Małysz, Magdalena Kulka

LKS SKOŁOSZÓW – LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adam Włoch, Damian Kublas, Ireneusz Lis

MKS START PRUCHNIK  – LKS PROMYK URZEJOWICE, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Daniel Lorynowicz, Konrad Tomczyk, Damian Kublas

LKS SAN GORZYCE – Czuwaj-Wiaro Przemyśl, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Puka, Piotr Ziegelheim, Sławomir Bochnak

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – KS PIAST TUCZEMPY, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Kamil Puka, Kamil Wróbel

KS SANTOS PIWODA – LKS START LISIE JAMY, 09.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Damian Kublas, Konrad Tomczyk, Arkadiusz Suchy

LKS DĄB DOBKOWICE – LKS WISEŁKA SIENNÓW, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Denis Rokita, Wiesław Szkrabut, Krzysztof Brzeżawski

KS ORKAN ZAPAŁÓW – Orzeł Przeworsk, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Waclaw Kucharski, Bartosz Skałacki

 –

Krosno: Klasa okręgowa  –

Nienaszów Tempo – Przełęcz Dukla, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Sebastian Błażejowski, Wacław Bocoń, Patryk Gacek

Skołyszyn – Odrzykoń Zamczysko, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Michał Sondej, Marcin Roman, Jakub Tajchman

Rymanów KS Start – Kołaczyce Ostoja, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Dariusz Nitka, Grzegorz Szczepek, Łukasz Podgórski

Czarni 1910 Jasło – ZKS Nafta-Splast Jedlicze, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Artur Szelc, Grzegorz Gądela, Dariusz Wais

Mrukowa Zamczysko – Besko LKS Przełom, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Wojciech Heret, Marcin Irzyk, Maciej Oleniacz

Czeluśnica – Partyzan MAL-BUD1 Targowiska , 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Kuczaj, Adrian Wójcik, Kamil Kloc

Ustrzyki Dolne PAUZA

GKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej – WIKI SANOK, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Leszek Śnieżek, Wojciech Biały

 –

Rzeszów: Klasa okręgowa  –

KS Przybyszówka – LKS Trzebownisko, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Głowacki, Leszek Żegleń, Paweł Saj

LKS Jasionka – Sokół Sokołów Młp., 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Matuła, Łukasz Grabiec, Karol Pułanik

Leśna Wólka Podleśna – Błękit Żołynia, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz, Kamil Jaskuła

Strug Tyczyn – Jedność Niechobrz, 08.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Czach, Wojciech Brzezicki, Arkadiusz Bożek

KS Dąbrówki – Iskra Zgłobień, 09.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Adrian Cich, Bartosz Zdeb, Łukasz Stępień

Grodziszczanka Grodzisko Dln. – Strumyk Malawa, 09.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Kamil Hussain, Sławomir Haładej

Sawa Sonina – Włókniarz Rakszawa, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Kozner, Mateusz Dziok, Patryk Kilar

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa  –

Azalia Wola Zarczycka – Sokół Nisko, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Oskar Jakubowski, Jan Polek, Stanisław Mazgaj

TS Transdźwig Stale – Stal Nowa Dęba, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Chamera, Dawid Wraga, Kamil Zieliński

LZS Ździary – Stal Stalowa Wola P.S.A. II, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Koper, Maciej Lipski

ŁKS Łowisko – Pogoń Leżajsk, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Krzysztof Ordon, Andrzej Wilk

Stal Gorzyce – Jeziorak Chwałowice, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Antosz, Mariusz Koper, Jan Grdeń

KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – Sparta Jeżowe odwołane

KP Tanew Wólka Tanewska – LZS Jarocin, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Marek Witoń, Jan Polek, Krzysztof Ordon

San Kłyżów –  SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Lukasz Kijak, Kamil Gil, Jakub Bukowy

 –

Dębica: Klasa A  –

Sokół Krzywa – Wiewiórka, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Grzegorz Wrona, Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski

LKS STASIÓWKA – KS Legion II Pilzno, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Gawle, Hubert Kęder, Paweł Korzeń

LKS Stara Jastrząbka-Róża – Igloopol II Dębica, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jakub Dybowski, Paweł Kantor, Dawid Małozięć

Team Przecław – Pogórze Wielopole Skrzyńskie, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Burakowski, Jacek Taran, Grzegorz Wachadlo

Łęki Górne – Borowiec Straszęcin, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Kantor, Jakub Dybowski, Dawid Małozięć

KS BYSTRZYCA – Progres Kawęczyn Sędziszowski, 10.09.2023, godz. 11:00, w Olchowej

Sędziuje: Adrian Maciąg, Grzegorz Wrona, Karol Stój

Brzostowianka Brzostek – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Lis, Dawid Małozięć, Amadeusz Wlazło

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 1  –

KS WĘGIERKA – LKS MANASTERZ k/J-AW, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Folta, Dawid Wilusz, Marcin Kondrat

LKS SZKŁO MŁYNY – LKS HETMAN LASZKI, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Pszonak, Łukasz Łamasz, Adrian Prykopski

KS FREDRO SUROCHÓW – LKS SANOCZANKA ŚWIĘTE, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Ireneusz Lis, Jan Pindak

MKS RADYMNO – LKS DELIN MUNINA, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Arkadiusz Suchy, Mateusz Kuziemko, Adrian Prykopski

KS SZÓWSKO – KS PRO-100 WIETLIN, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Bożek, Łukasz Szpytma, Damian Muchacki

LKS DĄB CETULA – LKS ISKRA ZABŁOTCE, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Adam Włoch, Krzysztof Nazarko, Łukasz Wolański

LKS WIRAŻ CHŁOPICE – LKS TĘCZA JANKOWICE, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Dziedzic, Grzegorz Szpilka, Daniel Gaweł

KS CZARNI PAWŁOSIÓW – LKS ŁĘK OSTRÓW, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Pikuła, Piotr Ziegelheim, Maciej Pajda

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 2  –

LKS GWIAZDA MAĆKOWICE – ULKS SAN HURECZKO, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Mariusz Jajkowski, Łukasz Olech

LKS CRESOVIA KALNIKÓW – GKS VIKING ORŁY, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Ireneusz Małysz, Piotr Grodecki, Piotr Bielański

LKS NAKŁO – STARZAWA – LKS ORZEŁ TORKI, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Łamasz, Łukasz Wolański, Jakub Krasicki

KS POGÓRZE DUBIECKO – LKS GRANICA STUBNO, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Waclaw Kucharski, Kamil Kazieczko, Rafał Królik

LKS TĘCZA KOSIENICE – LKS BATYCZE, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Stępak, Tomasz Cynk, Dariusz Mikuła

LKS KORONA TRÓJCZYCE – LKS FENIX LESZNO, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Sebastian Rożak, Łukasz Horodecki, Marcin Kondrat

Żurawianka Żurawica – UKS UNIA FREDROPOL, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Andrzej Hreczka, Piotr Bielański, Justyna Cichocka

LKS KORONA OLSZANY – POLONIA PRZEMYŚL, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Leszek Kogut, Wiesław Szkrabut, Rafał Królik

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 3  –

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – LKS CRESOVIA KRZECZOWICE, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Tryniecki, Rafał Dubiel, Jan Zwierzyński

LKS STRUMYK HAWŁOWICE – GKS MAJDAN SIENIAWSKI, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Bednarski, Tomasz Dziedzic, Dariusz Mikuła

LKS HURAGAN GNIEWCZYNA – KS WIĄZOWNICA – WISŁOCZANKA TRYŃCZA, 09.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Ireneusz Lis, Mateusz Kuziemko, Sławomir Bochnak

LKS START MIROCIN – LKS BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Sitarz, Damian Sobota, Jan Paśko

LKS BŁĘKITNI GRZĘSKA – LKS OSTROVIA WOLA BUCHOWSKA, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Tomczyk, Karol Wielis, Dawid Wilusz

LKS ŻURAW ŻURAWICZKI – LKS SOBOL NIŻATYCE, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Cynk, Karol Ochyra, Marta Kotlińska

LKS PIAST NOWOSIELCE – MKS Kańczuga, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Tomasz Cynk, Marta Kotlińska

 –

Jarosław: Klasa A Grupa 4  –

LKS GWIAZDA WIELKIE OCZY – LKS ZALEW STARY LUBLINIEC, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mirosław Powroźnik, Jan Terech, Bartosz Gelmuda

MKS JUWENIA CIESZANÓW – LKS BŁĘKITNI FUTORY, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Sałek, Mariusz Furgała, Tomasz Pukas

LKS GRANICZNI KROWICA – LKS HURAGAN BASZNIA DOLNA, 09.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Tomasz Sałek, Radosław Pachołek, Paweł Pata

LKS ROLNIK WÓLKA KROWICKA – MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW II, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Wojciech Mańczak, Michał Szczybyło, Krzysztof Tryniecki

LKS ZRYW MŁODÓW – LKS CZERWONI CEWKÓW, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Dubiel, Andrzej Sopel, Jan Zwierzyński

LKS MIĘKISZ NOWY – LKS UNIA ŁUKAWIEC, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Łukasz Horodecki, Karol Wielis, Jakub Krasicki

 –

Krosno: Klasa A Grupa 1  –

Górki – Jankowce, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Maciej Solecki

Strachocina  – Średnia Wieś, 09.09.2023, godz. 16:00, w Bykowcach

Sędziuje: Piotr Frankowicz, Wojciech Wojnowski, Rafał Szczur

Lesko Sanovia – Pisarowce, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Maksymilian Nestorowicz, Bartłomiej Adamiak, Paweł Miśko

Nowotaniec II Cosmos – Płowce, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Samborowski, Sławomir Kielar, Leszek Śnieżek

Uherce Szarotka – Izdebki LKS, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Komański, Maciej Kosturski, Przemysław Sidor

Zarszyn – Bażanówka LKS Orzeł, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Dziok, Kamil Wania, Arkadiusz Bury

LKS Niebieszczany Remix – Długie LKS San-Bud, 09.09.2023, godz. 16:30, w Bukowsku

Sędziuje: Wojciech Heret, Marcin Irzyk, Maciej Oleniacz

 –

Krosno: Klasa A Grupa 2  –

Lubatówka – Jabłonica Polska, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jozef Krzysztynski, Kamil Smerecki, Albin Kijowski

ISKRZYNIA – Grabówka, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mateusz Gumienny, Krystian Wiklowski, Marcin Abram

Brzozovia Brzozów – Rogi Burza, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Kosiek, Jan Majewski, Leszek Witkoś

Krościenko Wyżne – Haczów, 09.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Bartłomiej Adamiak, Albin Kijowski, Konrad Leś

PAUZA Zmiennica

Klimkówka Karpaty – Jaśliska, 09.09.2023, godz. 17:30, w Wróbliku Szlach.

Sędziuje: Patryk Augustyn, Ryszard Pękala, Sebastian Praisnar

LUKS BESKID POSADA GÓRNA – Iwonicz Iwonka, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Maciej Solecki

 –

Krosno: Klasa A Grupa 3  –

Głowienka – Niegłowice Wisłoka, 10.09.2023, godz. 15:00, we Wrocance

Sędziuje: Radosław Kuszaj, Wojciech Biały, Krzysztof Belczyk

Osobnica Sparta – Orzeł Lubla, 10.09.2023, godz. 11:00

 Sędziuje: Marcin Roman, Michał Sondej, Jakub Tajchman

Korczyna Kotwica – LKS CZARDASZ OSIEK JASIELSKI, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Piotr Farion, Patryk Urbaś, Stanisław Rajchel

Strzelec Frysztak – Zręcin Tęcza, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Gądela, Wojciech Wojnowski, Karol Pikuła

GKS Zarzecze-Dębowiec – Bieździedza LKS Orzeł, 09.09.2023, godz. 16:00, Jasło ul. Sportowa

Sędziuje: Mariusz Szczepanik, Marek Kochanik, Jan Samborowski

Faliszówka Orzeł – Brzyska, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dawid Klamut, Wieslaw Pyzia, Julia Hawrot

OKS Sobniów Jasło – Łęki Dukielskie, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Krężałek, Kamil Wania, Jakub Walus

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 1  –

Heiro Rzeszów – Noverra Głogów Młp. , 10.09.2023, godz. 11:00, Arena Słocina

Sędziuje: Jakub Strelcow, Mariusz Woźniak, Emilia Augustyn

Trzcianka Trzciana – Plantator Nienadówka, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Michał Kielar, Leszek Żegleń, Paweł Babiarz

Piast Nowa Wieś – Junak Rzeszów, 08.09.2023, godz. 19:00

Sędziuje: Milan Newbiggin-Watts, Sebastian Godek, Mateusz Warzocha

Albatros Szufnarowa – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 10.09.2023, godz. 11:00, w Wiśniowej

Sędziuje: Karol Pułanik, Mateusz Mastaj, Jakub Czach

Sokół Grodzisko – Wisłok Strzyżów , 10.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Paweł Wiśniowski, Kamil Godek, Rafał Kępa

Bratek Bratkowice – Grunwald Połomia, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Ochab, Kacper Bielatowicz, Robert Pych

Aramix Niebylec – Novi Nosówka, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Piotr Januszczak, Arkadiusz Bożek, Damian Muchacki

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 2  –

LKS Wola Dalsza – KS Stobierna, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Tłuczek, Łukasz Juszczyk, Wiktoria Hader

HALO Hyżne – Styrobud Trzeboś, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Hussain, Łukasz Szpytma, Jan Węgrzyn

Dynovia Dynów – Szarotka Rogóżno, 09.09.2023, godz. 17:00, w Harcie

Sędziuje: Daniel Wilczak, Mateusz Mastaj, Paweł Wiśniowski

Herkules Trzebuska – Crasnovia Krasne, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Igor Samołyk, Krystian Kołodziej, Janusz Anasychin

Iskra Jawornik Polski – Astra Medynia Głogowska, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Konrad Łach, Krzysztof Cich, Tomasz Kisielewicz

Unia Korniaktów Płn. – Rzemieślnik Strażów, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Łukasz Juszczyk, Kamil Kosior

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3  –

Korona Majdan Królewski – Ostrovia Ostrowy Baranowskie, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Kowalski, Sebastian Krzak, Krzysztof Bryk

APPN/Sokół III Kolbuszowa Dolna – KS Dzikowiec, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Radosław Pryga, Tomasz Mroczek, Filip Straż

Zacisze Trześń – Sokół Pień, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Kapinos, Łukasz Wilk, Jakub Strelcow

Błękitni Siedlanka – Start Wola Mielecka, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz, Adrian Sajdak

Jamnica Dulcza Wielka – Raniżovia Raniżów, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Krzysztof Rogowski, Grzegorz Papier

Sparta Chorzelów – Pitmark Jaślany, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jacek Baran, Sebastian Krzak, Piotr Mazur

Atut Podborze – Tempo Cmolas, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Gerard Żurawski, Witold Gładyszewski, Paweł Występek

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 1  –

LZS Słowianin Grębów – Olimpia Pysznica, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Maciej Lipski, Paweł Samołyk, Andrzej Wilk

LZS Rzeczyca Długa  – Kolejarz Knapy, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Karasiński, Adam Moskal, Jakub Czubat

LZS ŻABNO – San Wrzawy , 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Piotr Chmura, Paweł Wątróbski, Marcin Mierzwa

Sokół Sokolniki – OKS JUNIOR ZAKRZÓW, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj

Bukowa Jastkowice – LZS Wola Rzeczycka, 10.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Paweł Mulawka, Wiktor Pioterczak, Jakub Latawiec

Czarni Lipa – LZS Jadachy, 09.09.2023, godz. 16:00, w Zajlikowie

Sędziuje: Paweł Mulawka, Józef Wieleba, Sławomir Mulawka

KS Wisan Skopanie – Unia Skowierzyn, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Wilk, Mariusz Antosz, Grzegorz Cichoń

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2  –

Podlesianka Kamień – LKS Brzyska Wola , 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Jakub Wiatrowski, Sławomir Mulawka

Sokół Hucisko – LKS San Wierzawice , 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Mariusz Kostyra, Jakub Kruk, Bartosz Mierzwa

KS Sarzyna  – Górnovia Górno, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Klaudia Sawicka, Łukasz Chyła

KP Podwolina – Advit Łętownia, 09.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Adrian Czyż, Zbigniew Ordon, Kazimierz Walski

Staromieszczanka Stare Miasto – Unia Nowa Sarzyna, 09.09.2023, godz. 15:30

Sędziuje: Piotr Chmura, Jakub Czubat, Paweł Samołyk

Tanew Harasiuki – GAS Łęg Stany, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Michał Pamuła, Michał Kowalewski

Retman Ulanów – PUKS Francesco Jelna, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Karol Dziopak, Jakub Krawiec, Kacper Dziopak

 –

Dębica: Klasa B Grupa 1  –

LZS MAŁA – Płomień UKS Zagorzyce, 09.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Kazimierz Kubik, Konrad Łagowski, Krzysztof Rogowski

GRÓD BĘDZIEMYŚL – Victoria Ocieka, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Pitak, Piotr Kochański, Jacek Jastrzębski

Plon Klęczany – Lechia II Sędziszów Młp., 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jakub Koza, Damian Kędzior, Hubert Kęder

Korona Góra Ropczycka – Borkovia Borek Wielki, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Damian Kędzior, Jakub Koza, Hubert Kęder

Olimpia Nockowa – Inter Gnojnica, 10.09.2023, godz. 11:30

Sędziuje: Bogusław Żegleń, Marek Głowacki, Radosław Molek

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2  –

MKS SOKÓŁ DĘBICA – Dąb Żdżary, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Chorążak, Igor Lutowski, Mariusz Krajewski

Paszczyniak Paszczyna – Baszta Zawada, 09.09.2023, godz. 16:30, w Zawadzie

Sędziuje: Michał Kielar, Bogusław Żegleń, Dawid Dral

Strażak Lubzina – Kamieniarz II Golemki, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dariusz Łukaszewski, Robert Pych, Tomasz Magdoń

Towarzystwo Sportowe Jodłowa – LKS Brzeźnica, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Damian Kędzior, Adrian Wójcik, Paweł Ochab

Dragon Korzeniów – Zasów-Mokre, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Pszeniczny, Mariusz Piątek, Marek Sowiński

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 1  –

KS PRZEDMIEŚCIE JAROSŁAW – LKS MAKOVIA MAKOWISKO, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Nazarko, Dariusz Łuczyk, Marta Kotlińska

LKS SANOVIA MICHAŁÓWKA – KS PIAST TUCZEMPY II, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Maciej Pajda, Grzegorz Pikuła, Piotr Ziegelheim

LKS ŁAZOWIANKA ŁAZY  – LKS STRAŻAK SOŚNICA, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Karol Wielis, Łukasz Horodecki, Jakub Krasicki

LKS DUŃKOWICE – KS VICTORIA KIDAŁOWICE-WIDNA GÓRA, 09.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Kamil Wróbel, Tomasz Zazula, Maciej Pajda

LKS WISZNIA NIENOWICE – LKS TĘCZA WYSOCK, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Zazula, Oskar Hamacher, Łukasz Folta

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 2  –

KS ARTMAX PIKULICE – LKS BIZON MEDYKA, 09.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Denis Rokita, Mariusz Jajkowski, Kamil Kazieczko

KS NIZINY – LKS WIAR HUWNIKI, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Brzeżawski, Denis Rokita, Wiesław Szkrabut

KS FORT JAKSMANICE – KS CZARNI BOLESTRASZYCE, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Michał Kazimir, Bartosz Skałacki, Magdalena Kulka

KS ARŁAMÓW – KS JAWOR NEHRYBKA, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Marcin Kogut, Justyna Cichocka, Rafał Królik

LKS OLSZYNKA – LKS RADA ORZECHOWCE, 10.09.2023, godz. 13:00, w Kaszycach

Sędziuje: Mariusz Jajkowski, Łukasz Olech, Leszek Kogut

LKS UJKOWICE – LKS WALAWIANKA WALAWA, 10.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Piotr Grodecki, Ireneusz Małysz, Piotr Bielański

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 3  –

RKS BŁYSKAWICA ROZBÓRZ – LKS BŁĘKITNI MAĆKÓWKA, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Szczepański, Dariusz Łuczyk, Karol Kuryło

LKS NAFTA GAZ JODŁÓWKA – LKS ISKRA CIESZACIN WIELKI, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Oskar Hamacher, Tomasz Zazula,

GKS ZARZECZE – KKS ALABASTER ŁOPUSZKA WIELKA, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Grzegorz Szpilka, Daniel Gaweł, Jakub Boratyn

LKS POGÓRZE ROKIETNICA – KS PEŁNATYCZE, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dariusz Mikuła, Krzysztof Bednarski, Tomasz Dziedzic

LKS BŁĘKITNI WIERZBNA – KS KISIELÓW, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Dariusz Łuczyk, Paweł Szczepański, Karol Kuryło

LKS GACOVIA GAĆ – PKS UNUM BABICE, 10.09.2023, godz. 16:00, w Nowosielcach

Sędziuje: Kamil Godek, Paweł Wiśniowski, Rafał Kępa

 –

Jarosław: Klasa B Grupa 4  –

LKS MOŁODYCZ – LKS ROZTOCZE RUDA RÓŻANIECKA, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Andrzej Sopel, Rafał Dubiel, Wojciech Mańczak

LKS BŁĘKITNI ZALESIE  – LKS TANEW WOLA WIELKA, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Jan Terech, Mirosław Powroźnik, Bartosz Gelmuda

LKS START LISIE JAMY II – AKS LEGIA OLESZYCE, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Paweł Pata, Radosław Pachołek

LKS WALTER OPAKA PAUZA

LKS PIAST ANTONIKI – LKS KORZENICA, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Michał Szczybyło, Paweł Pata

KS VICTORIA STARY DZIKÓW – KS LEŚNIK PŁAZÓW, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Mariusz Furgała, Tomasz Sałek, Tomasz Pukas

 –

Krosno: Klasa B Grupa 1  –

Myczkowce Zalew – Zagórz Osława, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Damian Książek, Arkadiusz Bury, Kacper Pelczar

SAN MRZYGŁÓD – Bezmiechowa LKS Lotniarz, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Dominik Kaczmarek, Konrad Leś, Kamil Silarski

Srogów Pogórze – Poraż Juventus, 10.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Marcin Abram, Mateusz Gumienny, Krystian Wiklowski

Łukowe Gabry – Lutowiska , 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Maciej Kosturski, Rafał Komański, Przemysław Sidor

Polańczyk Nelson – Czaszyn LKS, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Szul, Łukasz Matuszek, Konrad Cyganik

Ustrzyki Dolne II – Tarnawa Gimbal, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Bartłomiej Adamiak, Maksymilian Nestorowicz, Paweł Miśko

 –

Krosno: Klasa B Grupa 2  –

Wzdów – KS Transprzęt Czerteż, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dariusz Łuksa, Krzysztof Łuksa, Jan Borek

Niebocko Victoria  – Dydnia Zryw, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Kamil Smerecki, Jozef Krzysztynski, Albin Kijowski

KS VICTORIA PAKOSZÓWKA – JAĆMIERZ, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje:

LKS ODRZECHOWA – ORŁY JABŁONKA, 10.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje:

LKS Hłudno – Nowosielce Szarotka, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Piotr Prajsnar, Krzysztof Wojnar, Maciej Solecki

Pielnia Orion – Markowce, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Zbigniew Gruszka, Krzysztof Zygmunt, Dawid Zygmunt

 –

Krosno: Klasa B Grupa 3  –

Trześniów – GKS Górnik w Grabownicy Starzeńskiej II, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Wojciech Biały, Radosław Kuszaj, Krzysztof Belczyk

Jasionów JKS – Kombornia , 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mirosław Guzik, Sławomir Kiełtyka, Ryszard Pękala

Rymanów Zdrój – Jasienica, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Szczepek, Łukasz Podgórski, Dariusz Nitka

Wesoła – Milcza, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Dawid Klamut, Dawid Głowacki, Arkadiusz Michna

Domaradz Sokół – Sieniawa Wisłok, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Kiełtyka, Mirosław Guzik, Ryszard Pękala

LKS Orzeł Pustyny – Głębokie LKS, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Zygmunt, Zbigniew Gruszka, Dawid Zygmunt

 –

Krosno: Klasa B Grupa 4  –

Chorkówka Nafta – UKS Guzikówka Krosno, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Kijowski, Marek Kochanik, Wieslaw Pyzia

Wojaszówka  – Kobylany Victoria, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Kamil Kloc, Arkadiusz Kuczaj

Potok Nurt – Świerzowa, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Patryk Urbaś, Piotr Farion, Stanisław Rajchel

SZCZEPAŃCOWA – WĘGLÓWKA, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Tomasz Wierdak, Jan Samborowski, Kacper Kozubal

Iwla – KS PASJA KROSNO, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Kochanik, Tomasz Kijowski, Wieslaw Pyzia

Kopytowa Polonia  – PIASTOVIA MIEJSCE PIASTOWE, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Wojciech Wojnowski, Grzegorz Gądela, Karol Pikuła

 –

Krosno: Klasa B Grupa 5  –

BŁAŻKOWA – Nowy Glinik Dragon, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Stanisław Sokołowski, Bartosz Bąk, Tomasz Smoleń

GKS Zarzecze-Dębowiec II – Nowy Żmigród Wisłoka , 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Sławomir Rak, Wiesław Tyrcha, Dariusz Szczepanik

Łubienko – Brzezówka, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Maciej Wołek, Edward Szczurek, Stanisław Urbanek

GKS Jasiołka Szebnie – Łężyny Gaudium, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Buba, Jan Dykas, Tomasz Gogosz

Łubno Tajfun – Warzyce, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Bartosz Bąk, Stanisław Sokołowski, Tomasz Smoleń

Hankówka – Święcany Standart, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Majewski, Tadeusz Piątek, Kacper Bigos

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 1  –

Rudzik Rudna Mała – Baranówka Rzeszów, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Jan Pytel, Kazimierz Tołpa, Roksana Grześkiewicz

Grunwald Budziwój – Rudnianka Rudna Wielka, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Konrad Kukowski, Nikodem Hudzik, Kacper Leja

Mrowlanka Mrowla – Biała Rzeszów, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Tonderys, Ryszard Wielgosz, Piotr Świderek

Dąb Dąbrowa – KS Świlcza, 09.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Patryk Dudek, Tomasz Dzido, Wojciech Brzezicki

Orzeł Wysoka Głogowska – Victoria Budy Głogowskie, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jan Pytel, Mirosław Popowicz, Andrzej Majder

Start Borek Stary – Resovia III Rzeszów S.A., 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Janusz Anasychin, Arkadiusz Rajzer, Andrzej Kopeć

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 2  –

Czarni Czudec – Korona Dobrzechów, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Andrzej Kopeć, Janusz Anasychin, Miłosz Kopeć

Grom Mogielnica – Orły Pstrągówka, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Waldemar Mazgaj, Rafał Kopacki, Marcel Szurlej

Herman Hermanowa – Huragan Kozłówek, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Kamil Indyk, Maciej Fydrych, Milan Newbiggin-Watts

Diament Pstrągowa – KS Godowa, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Mateusz Gudz, Gabriel Malita, Adrian Sajdak

Start Lubenia – Płomyk Flypark Lutoryż, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Edward Kuta, Dariusz Szaro, Maksymilian Kusy

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 3  –

Pogórze Bachórz – Orzeł Wysoka Łańcucka, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Igor Samołyk, Ryszard Wielgosz, Patryk Żyradzki

Polonia Hyżne – Arka Albigowa, 10.09.2023, godz. 12:00, w Dylągówce

Sędziuje: Damian Sobota, Tomasz Sitarz, Jan Paśko

Galicja Chmielnik – Grom Handzlówka, 10.09.2023, godz. 12:00

Sędziuje: Kamil Jaskuła, Maciej Śliwa, Przemysław Bieniasz

PAUZA Czarni Kraczkowa

Dąb Kosina – Orzeł Harta, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Mateusz Dziok, Jakub Kozner, Patryk Kilar

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 4  –

LKS Łąka – Palkovia Palikówka, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Bartosz Radomski, Sławomir Haładej, Krystian Ostrowski

Jawor Krzemienica – Wisłok Czarna, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Kisielewicz, Kazimierz Tołpa, Krzysztof Cich

Stobierna Krzywe – Włókniarz II Rakszawa, 10.09.2023, godz. 16:00

 Sędziuje: Mirosław Popowicz, Jan Pytel, Andrzej Majder

Głuchowianka Głuchów – Start Brzóza Stadnicka, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Kazimierz Tołpa, Tomasz Kisielewicz, Kamil Śliwa

PAUZA ŁKS Łukawiec

UKS SMS Rzeszów – KS Terliczka, 10.09.2023, godz. 11:00, w Łukawcu

Sędziuje: Adrian Cich, Konrad Łach, Wiktoria Bartnik

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 5  –

Florian Ostrowy Tuszowskie – Grom Krzemienica, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Paweł Mokrzycki, Dawid Sowa, Dawid Ogorzałek

Rzędzian Rzędzianowice – Błysk Górki, 09.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Grzegorz Kardyś, Filip Straż, Adrian Płaza

Jutrzenka Ławnica – Strażak Grochowe, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Jacek Taran, Michał Kowalski, Damian Chrabąszcz

Wisła Gliny Małe – LKS Dębiaki, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Henryk Bik, Adrian Płaza, Kamil Kowalski

Wiśnia Trzciana – Grunwald Padew Narodowa, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Witold Gładyszewski, Gerard Żurawski, Paweł Występek

Kolorado Wola Chorzelowska – Złotniczanka Złotniki, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Radosław Pryga, Marek Chrabaszcz, Paweł Występek

Sokół Malinie – LKS Babicha , 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tadeusz Nowak, Henryk Bik, Dawid Ogorzałek

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 6  –

Radomyślanka II Radomyśl Wielki – Iskra Łączki Brzeskie, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marcin Konefał, Grzegorz Wachadlo, Wiktor Siembab

KS Zgórsko – Madras Goleszów, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Marek Chrabaszcz, Arkadiusz Marcićkiewicz, Dawid Ziomek

KS SMP Tuszyma – Piast Wadowice Górne, 10.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Krzysztof Bryk, Damian Marek, Adam Niemczyk

Potok Dobrynin – Janovia Janowiec, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Jacek Kapinos, Łukasz Wilk, Tadeusz Nowak

Sprint Żarówka – Apollo Dulcza Mała, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Grzegorz Wachadlo, Marcin Konefał, Wiktor Siembab

LKS Wierzchowiny – Orły Ruda, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Arkadiusz Marcićkiewicz, Marek Chrabaszcz, Dawid Ziomek

 –

Rzeszów: Klasa B Grupa 7  –

Huragan Przedbórz – LKS Hucina, 10.09.2023, godz. 14:00 Sędziuje:

Grzegorz Nycek, Grzegorz Kardyś, Michał Stala

Marmury Przyłęk – Wilga Widełka, 10.09.2023, godz. 14:00

Sędziuje: Konrad Burakowski, Jakub Szocik, Paweł Styczeń

Artbud Werynianka Werynia – Orzeł Kosowy, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Krzysztof Bomba, Krzysztof Bryk, Jakub Struzik

Kolbuszowianka II Kolbuszowa – Vigor Trzęsówka, 10.09.2023, godz. 11:00

Sędziuje: Damian Marek, Sebastian Krzak, Przemek Wych

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 1  –

Iskra Sobów – OKS Wielowieś , 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Zbigniew Ordon, Martin Kiszka, Kamil Zieliński

KS CYGANY – KS ŻUPAWA, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Oskar Jakubowski, Tomasz Wilk, Mateusz Myszka

Wspólnota Serbinów – LZS Wola Baranowska, 10.09.2023, godz. 15:00

Sędziuje: Mateusz Lipiec, Zbigniew Ordon, Kazimierz Walski

KS Kopcie – Płomień Trześń, 09.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Jan Bandyga, Mateusz Bełczowski, Witold Wieprzęć

KS WYDRZA – Koniczynka Ocice, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bogumił Pelic, Adam Rybicki, Mateusz Chamera

Strzelec Dąbrowica PAUZA

LZS Krzątka – LZS Tarnowska Wola, 09.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Michał Łokaj, Paweł Potocki, Jakub Bulec

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 2

Jutrzenka Kopki – Milenium Bieliny, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Krawiec, Bartosz Fietko, Jakub Taraszka

ORZEŁ GLINIANKA – LKS Sanna Zaklików, 10.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Juliusz Wieleba, Szymon Marchut, Krystian Jakliński

KP Zarzecze – Huragan Zdziechowice, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Grzegorz Wilk, Fabian Gurdak, Jakub Wilk

Orzeł Rudnik – Czarni Sójkowa, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Tomasz Giżka, Jan Koluch, Dominik Wtorek

LZS HEROSI MITRA SOLAR KRZAKI- SŁOMIANA – TRUCK Kotowa Wola, 09.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Dawid Wraga, Sebastian Bis, Krzysztof Pityński

WKS Kurzyna –  LOTNIK TURBIA, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Marek Gałka, Wiesław Chamera

 –

Stalowa Wola: Klasa B Grupa 3

KS ŁUKOWA – Złotsan Kuryłówka, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Krzysztof Wdowiak, Kacper Baran, Patryk Kobylarz

Kłyż Tarnogóra – Rotunda Krzeszów, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Michał Łokaj, Mateusz Bełczowski, Bartłomiej Kupiec

LKS Jodła Przychojec – Grabniak Hucisko, 09.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Mierzwa, Tomasz Chamera, Łukasz Staroń

Azalia Brzóza Królewska – MKS JUTRZENKA DĘBNO, 10.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marcin Bekier, Jan Bandyga, Maksymilian Hasiak

KS WÓLCZANKA WÓLKA GRODZISKA – Azalia Wola Zarczycka II, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Sławomir Mulawka, Jakub Wiatrowski, Tomasz Giżka

Orzeł Biedaczów  – GKS GROBLE, 10.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Witold Wieprzęć, Bartosz Orzechowski, Maksymilian Sroczyński

Victoria Giedlarowa – Atlantic Chałupki Dębniańskie, 10.09.2023, godz. 13:00

Sędziuje: Tomasz Woźny, Kacper Sajdłowski, Michał Troczyński