Turniej kadr Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – rocznik 2012 [HARMONOGRAM, POWOŁANIA]

894

W najbliższą niedzielę w Krośnie na stadionie przy ul. Legionów odbędzie turniej o Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej dla rocznika 2012 i młodszych.

W zawodach wezmą udział reprezentacje pięciu podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej: Dębica, Jarosław, Krosno, Rzeszów i Stalowa Wola.

Początek turnieju o godzinie 9.30 w niedzielę 10 września 2023 r. na obiektach MOSiR Krosno, ul. Legionów.

  • Harmonogram turnieju

9:00 – zbiórka i odprawa trenerów,

9:30 – oficjalne rozpoczęcie turnieju,

10:00-13:40 – mecze turniejowe,

13:45 – oficjalne zakończenie turnieju.

  • Główne założenia turnieju:
    • W turnieju uczestniczą zawodnicy urodzeni w roku 2012.
    • Każda drużyna składa się z maksymalnie 16 zawodników, w tym z jednego klubu maksymalnie trzech zawodników z pola plus jeden bramkarz.
    • Regulamin gry według unifikacji PZPN dla kategorii MŁODZIK.
    • Czas gry 1x25minut.
    • Zawodnicy muszą posiadać legitymację szkolną, paszport lub inny dokument z aktualną fotografią.
    • Zawodnicy biorące udział w turnieju muszą posiadać również aktualną kartę zdrowia względnie pisemną zgodę rodziców.

Mecze w systemie każdy z każdym. Zwycięstwo 3pkt, remis 1pkt, przegrana 0pkt.


W przypadku równej ilości punktów dwóch drużyn o kolejności decyduje: mecz bezpośredni, bilans bramek, bramki zdobyte, bramki stracone. W przypadku równej ilości punktów więcej niż jednej drużyny o kolejności decyduje mała tabelka

Plan Turnieju

Lp.GodzinaReprezentacjaWynikReprezentacjaBoisko
1.10:00Podokręg Krosno : Podokręg Jarosławboisko I
Podokręg Rzeszów : Podokręg Stalowa Wolaboisko II
2.10:35Podokręg Rzeszów : Podokręg Jarosławboisko I
Podokręg Dębica : Podokręg Krosnoboisko II
3.11:10Podokręg Stalowa Wola : Podokręg Dębicaboisko I
4.11:45Podokręg Stalowa Wola : Podokręg Krosnoboisko I
Podokręg Jarosław : Podokręg Dębicaboisko II
5.12:30Podokręg Jarosław : Podokręg Stalowa Wolaboisko I
Podokręg Dębica : Podokręg Rzeszówboisko II
6.13:05Podokręg Rzeszów : Podokręg Krosnoboisko II
 13:40Uroczyste zakończenie turnieju 

Lista powołanych piłkarzy do poszczególnych drużyn:

Podokręg Dębica

Soccer Ropczyce

Kacper Grabowski

Patryk Stasiowski

Szymon Pieprzak

DAP Dębica

Filip Kliś

Adrian Kizior

Legion Pilzno

Sebastian Surdel

Dawid Kluza

Karol Ozga

Igloopol Dębica

Ksawery Juszkiewicz

Kamil Pabian

Piotr Lechowicz

MULKS Pustynia

Wiktor Giełbaga

Mateusz Łopatka

Chemik Pustków

Miłosz Kulig

Maksymilian Janora

Filip Tyksiński

Trener: Robert Gawęda

Kierownik dr.: Janusz Łukaszewski.

Trener koordynator: Marcin Gancarczyk

Podokręg Krosno

Beniaminek Krosno

Marcin Staroń

Wiktor Włodarski

Maciej Wojnowski

Kajetan Korab

Karpaty MOSiR Krosno

Bartosz Bęben

Jan Wrona

Antoni Janas

Jan Kasza

AP Sanok

Dawid Knurek

Antoni Kuropatwa

Jakub Wojtasik

UKS 6 Jasło

Kryspin Samborowski

Patryk Pęcak

Bruno Benicki

Ekoball Stal Sanok

Olaf Cichecki

Trenerzy: Paweł Kalityński i Łukasz Aszklar.

Podokręg Rzeszów

Ziomki Rzeszów

Aleksander Dudek

Dawid Wcisło

Resovia

Igor Nieckarz

Bartłomiej Cząstka

Grunwald Budziwój

Michał Koba

Alan Masłyk

AP Głogovia

Wiktor Cyran

MKS Strug Tyczyn

Krystian Kotarba

AP WRS United Rzeszów

Leon Piskur

Jakub Górak

APPN Mielec

Piotr Babula

Piotr Tęcza

Marcin Kopeć

PGE FKS Stal Mielec

Piotr Krupa

Michał Tokarz

UKS SMS Stal Mielec

Mateusz Graniczka

Trenerzy:

Mariusz Bec

Paweł Młynarczyk

Kierownik dr. Janusz Szupak.

Podokręg Stalowa Wola

AP STALOWA WOLA

Oliwier Kowalski

Filip Kowalski

Bartosz Magdziak

Krzysztof Małysa

ZKS STAL STALOWA WOLA

Wojciech Opałka

Bartosz Zając

SIARKA TARNOBRZEG

Karol Krupa

Hubert Stępień

Ksawer Brożyna

Jakub Zawiski

Leonard Kraka-Pelc

SOKÓŁ NISKO

Tymon Klimczak

ROTUNDA KRZESZÓW

Piotr Hachuj

Trenerzy: Sławomir Bednarz, Mariusz Łukawski.

Podokręg Jarosław

SMS Przemyśl

1. Nikodem Kudelski

2. Kacper Draganik

3. Bartłomiej Hołota

Perfect Przeworsk

4. Marcin Walas

Gorliczanka Gorliczyna

5. Oskar Płoskoń

Leśnik Bircza

6. Fabian Niemczyk

JKS SMS Jarosław

7. Remigiusz Wojtuś

8. Nikodem Czekański

Niezrzeszony

9. Jura Łysik

Orlik Przemyśl

10. Marcel Górka

11. Michał Gudz

12. Michał Pogorzelec

13. Szymon Sidor

JSRR Jarosław

14. Patryk Petrasz

15. Mikołaj Baran