Piłkarska środa. Wykaz meczów seniorskich i młodzieżowych [OBSADY SĘDZIOWSKIE]

763
Fot. Konrad Kwolek

Puchar Polski * podokręg Jarosław

LKS START LISIE JAMY – KS WIĄZOWNICA 1:2

MKS SOKÓŁ SIENIAWA – KS ORKAN ZAPAŁÓW 4:1

MKS Kańczuga – LKS PROMYK URZEJOWICE 3:0 vo.

Czuwaj-Wiaro Przemyśl – MKS Pogoń Sokół Lubaczów, 6.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Michał Grabowski, Łukasz Folta, Sławomir Bochnak

LKS PŁOMIEŃ MORAWSKO – JKS Jarosław 0:3 vo.

TS BIAŁO CZERWONI KASZYCE 2001 – Orzeł Przeworsk, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Paryniak, Rafał Dubiel, Mirosław Powroźnik

LKS DĄB DOBKOWICE – Polonia Przemyśl, 6.09.2023, godz. 16:00

Sędziuje: Paweł Drabik, Grzegorz Pikuła, Mateusz Wiejaczka

KS PIAST TUCZEMPY – LKS WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA, 6.09.2023, godz. 16:30

Sędziuje: Damian Kublas, Daniel Lorynowicz, Piotr Ziegelheim

 –

Puchar Polski * podokręgi Rzeszów/Dębica

Crasnovia Krasne – Sokół Sokołów Młp., 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Przemysław Bieniasz, Dawid Kielar, Jan Węgrzyn

Huragan Kozłówek – Jedność Niechobrz, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Kamil Godek, Mateusz Mastaj, Milan Newbiggin-Watts

KS Dąbrówki – Leśna Wólka Podleśna, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Bartosz Zdeb, Mateusz Mastaj, Milan Newbiggin-Watts

LKS Brzeźnica – Piast Wadowice Górne, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Grzegorz Chorążak, Adrian Maciąg, Igor Lutowski

Łęki Górne – Kamieniarz Golemki, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Dominik Pociask, Dawid Dral, Grzegorz Papier

KS Świlcza – Błękit Żołynia, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Szydełko, Łukasz Grabiec, Piotr Januszczak

Dromader Chrząstów – Stal II Mielec 2:2, k. 4:2

LKS Dębicaki – Smoczanka Mielec 0:5

Dębica: Klasa okręgowa

MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna – LKS Pustków, 6.09.2023, godz. 17:30

Sędziuje: Leszek Żegleń, Marek Głowacki, Konrad Łagowski

Piast Wolica Piaskowa – FKS Stal II Mielec S. A., 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jacek Chmiel, Jakub Koza, Paweł Ochab

CZARNOVIA CZARNA – Smoczanka Mielec, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Sujdak, Paweł Kantor, Arkadiusz Kuczaj

KS Kaskada Ostrów – Kamionka – Chemik Pustków Osiedle, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Igor Samołyk, Paweł Charchut, Paweł Wiśniowski

LKS ŻYRAKÓW – KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jan Gawle, Amadeusz Wlazło, Damian Kędzior

Głowaczowa – Czarni Trześń, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Kubicki, Paweł Bałut, Krzysztof Lipczyński

Victoria Czermin – Dromader Chrząstów, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Arkadiusz Boroń, Michał Kowalski, Jacek Baran

 –

Stalowa Wola: Klasa okręgowa

San Kłyżów – Azalia Wola Zarczycka, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Mateusz Dwornicki, Lukasz Kijak, Jakub Krawiec

 SMS SIARKA TARNOBRZEG S.A. II – KP Tanew Wólka Tanewska, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Mulawka, Piotr Chmura, Sławomir Mulawka

LZS Jarocin – KS TRENERA ŁUKASZA KOŚCIELSKIEGO – ODWOŁANY

Sparta Jeżowe – Stal Gorzyce, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Rafał Sawicki, Mariusz Antosz, Oskar Jakubowski

Jeziorak Chwałowice – ŁKS Łowisko, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Marek Witoń, Grzegorz Wilk, Andrzej Wilk

Pogoń Leżajsk – LZS Ździary, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Maksymilian Ciak, Tomasz Chamera, Artur Kostyra

Stal Stalowa Wola P.S.A. II – TS Transdźwig Stale, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Juliusz Wieleba, Paweł Samołyk, Klaudia Sawicka

Stal Nowa Dęba – Sokół Nisko, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Tomasz Mazur, Tomasz Giżka, Marcin Drabik

 –

Dębica: Klasa A

LKS Nagoszyn – KS Legion II Pilzno, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Paweł Totoś, Przemysław Stachnik, Kacper Bielatowicz

Pogórze Wielopole Skrzyńskie – LKS Stara Jastrząbka-Róża, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Jakub Dybowski, Hubert Kęder, Dawid Małozięć

 –

Rzeszów: Klasa A Grupa 3

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Sokół Pień, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Sebastian Krzak, Krzysztof Bomba, Grzegorz Wachadlo

 –

Stalowa Wola: Klasa A Grupa 2

LKS San Wierzawice  – LKS Brzyska Wola , 6.09.2023, godz. 18:00

Sędziuje: Adrian Czyż, Bartosz Fietko, Bartosz Orzechowski

 –

Dębica: Klasa B Grupa 2

Baszta Zawada – Dąb Żdżary, 6.09.2023, godz. 17:00

Sędziuje: Adrian Wójcik, Robert Pych, Krzysztof Pszeniczny

Jarosław: A1 Junior Grupa 1

LKS KORONA TRÓJCZYCE – KS POGÓRZE DUBIECKO, 6.09.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: A1 Junior Grupa 2

LKS ZORZA JAGIEŁŁA – LKS HURAGAN GNIEWCZYNA, 6.09.2023, godz. 17:00

LKS START MIROCIN – LKS PIAST NOWOSIELCE, 6.09.2023, godz. 17:00

 –

Krosno: A1 Junior „starszy” Grupa 2  –

Wojaszówka  – ISKRZYNIA, 7.09.2023, godz. 17:30

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 2  –

Grom Handzlówka – Rzemieślnik Strażów, 6.09.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: A1 Junior Grupa 3

Atut Podborze – Pitmark Jaślany, 6.09.2023, godz. 17:00

Zacisze Trześń – Piast Wadowice Górne – 2023-09-05 – 17:30

 –

B1 Junior Młodszy „II liga” Grupa 2

AP Sanok – Karpaty II Krosno , 6.09.2023, godz. 18:00

Czarni Oleszyce – MKS Pogoń Sokół Lubaczów – 2023-09-05 – 16:30

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 1  

FKS Stal Mielec S. A. – Błękitni Ropczyce, 6.09.2023, godz. 17:00

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Team Przecław, 6.09.2023, godz. 17:00

Progres Kawęczyn Sędziszowski – Brzostowianka Brzostek, 6.09.2023, godz. 17:00

KS Legion Pilzno – MKS Dębica, 6.09.2023, godz. 17:00

 –

Dębica: B1 Junior Młodszy Grupa 2  

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Tempo Cmolas, 7.09.2023, godz. 17:00

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy

GAS Łęg Stany – LZS ŻABNO, 6.09.2023, godz. 18:30

 –

Stalowa Wola: B1 Junior Młodszy Grupa 2

Victoria Giedlarowa – LKS San Wierzawice , 7.09.2023, godz. 17:30

 –

C1 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

GAP Boguchwała – Sparta Leżajsk, 6.09.2023, godz. 17:00

AP Głogovia Głogów Młp. – APPN Sokół Kolbuszowa Mielec, 6.09.2023, godz. 17:30

 –

Dębica: C1 Trampkarz  –

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Plon Kawęczyn, 7.09.2023, godz. 17:00

Igloopol Dębica – Sparta Chorzelów, 7.09.2023, godz. 17:00

Wisłoka Dębica – Lechia Sędziszów Młp., 7.09.2023, godz. 18:30

KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki – Błękitni Ropczyce, 7.09.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 1

KS WIĄZOWNICA – JSRR JAROSŁAW, 6.09.2023, godz. 18:00

 –

Jarosław: C1 Trampkarz Grupa 2

KS POGÓRZE DUBIECKO – UKS SMS PRZEMYŚL, 7.09.2023, godz. 17:30

 –

Stalowa Wola: C1 Trampkarz Grupa 2

Rotunda Krzeszów – Azalia Brzóza Królewska, 6.09.2023, godz. 17:45

 –

C2 Trampkarz „I liga ” Grupa 1

Siarka Tarnobrzeg S.A. – AP Beniaminek Krosno, 6.09.2023, godz. 17:30

PZU SMS Resovia Rzeszów – UKS SMS Stal Mielec, 6.09.2023, godz. 10:00

 –

Stal Stalowa Wola P.S.A. – DAP Dębica – 2023-09-05 – 17:00

 –

C2 Trampkarz „II liga ” Grupa 2

AP Sanok – Chemik Pustków – 2023-09-05 – 18:00

 –

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 1  

JSRR JAROSŁAW – LKS BŁĘKITNI WIERZBNA, 6.09.2023, godz. 17:30

Jarosław: C2 Trampkarz Grupa 2

MKS ROZTOCZE NAROL – LKS URSUS DACHNÓW, 6.09.2023, godz. 16:00

 –

D1 Młodzik „II liga ” Grupa 2  

Grunwald Budziwój – AP Ziomki/Zimowit Rzeszów, 6.09.2023, godz. 17:00

UKS SMS Stal Mielec – Sokół Nisko, 6.09.2023, godz. 17:30

 –

Jarosław: D1 Młodzik Grupa 1

PERFECT PRZEWORSK – UKS FOOTBALL ACADEMY JAROSŁAW, 7.09.2023, godz. 16:00

JSRR JAROSŁAW – LKS ŁĘK OSTRÓW, 7.09.2023, godz. 17:00

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 1

Strug Tyczyn – Dąb Dąbrowa, 6.09.2023, godz. 16:30

 –

Rzeszów: D1 Młodzik Grupa 2

Orzeł Wólka Niedźwiedzka – Markovia Markowa, 6.09.2023, godz. 16:30

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 1

UKS ORLIK RUDNIK NAD SANEM – Sokół Kamień, 6.09.2023, godz. 16:30

UKS Aktywne Jeżowe – Unia Nowa Sarzyna, 7.09.2023, godz. 17:30

 –

Stalowa Wola: D1 Młodzik Grupa 3

Rotunda Krzeszów – Azalia Brzóza Królewska, 6.09.2023, godz. 16:30

 –

D2 Młodzik „I liga” Grupa 1

AP Ziomki/Zimowit Rzeszów  – Resovia Rzeszów S.A., 6.09.2023, godz. 16:00

 –

Dębica: D2 Młodzik Grupa 1

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – Kolbuszowianka Kolbuszowa, 7.09.2023, godz. 17:00

Borowiec Straszęcin – Piast Wolica Piaskowa, 7.09.2023, godz. 17:00

 –

Jarosław: D2 Młodzik  

JSRR JAROSŁAW – PERFECT PRZEWORSK, 6.09.2023, godz. 16:00

GKS VIKING ORŁY – LKS WIRAŻ CHŁOPICE – 2023-09-05 – 17:00

 –

E1 Orlik Grupa 5, stadion Resovii  

Beniaminek Rzeszów – Stal Rzeszów S.A., 6.09.2023, godz. 17:30

SPEC Stal Łańcut – Resovia Rzeszów S.A., 6.09.2023, godz. 17:30

Beniaminek Rzeszów – Grunwald Budziwój, 6.09.2023, godz. 17:30

Stal Rzeszów S.A. – Resovia Rzeszów S.A., 6.09.2023, godz. 17:30

SPEC Stal Łańcut – Beniaminek Rzeszów, 6.09.2023, godz. 17:30

Grunwald Budziwój – Stal Rzeszów S.A., 6.09.2023, godz. 17:30

Grunwald Budziwój – SPEC Stal Łańcut, 6.09.2023, godz. 17:30

Beniaminek Rzeszów – Resovia Rzeszów S.A., 6.09.2023, godz. 17:30

Resovia Rzeszów S.A. – Grunwald Budziwój, 6.09.2023, godz. 17:30

SPEC Stal Łańcut – Stal Rzeszów S.A., 6.09.2023, godz. 17:30