Podkarpacki Związek Piłki Nożnej pozyskał sponsora! Blisko półtora miliona trafi do klubów

572
Decyzją zarządu Podkarpacki ZPN zwiąże się z umową z firmą Tomadex, właścicielem marki Keeza

Mocny zastrzyk finansowy trafi do klubów zrzeszonych w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, który pozyskał sponsora, to firma Tomadex, właściciel firmy Keeza. Dzięki umowie do klubów z Podkarpacia trafi blisko półtora miliona złotych w ciągu dwóch lat.

– Jest to sytuacja, której tak naprawdę dotychczas jeszcze nie było w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej, a na pewno nie na taką skalę – mówi Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Firma Tomadex jest na rynku blisko 20 lat. Obecnie jest największym producentem akcesoriów i gadżetów kibicowskich w Unii Europejskiej.

– Współpracujemy z licencjonowanymi podmiotami uprawnionymi do dystrybucji pamiątek Europa League oraz Champions League. Mocnym krokiem weszliśmy również do Major League Soccer (MLS) na rynku USA, także do Kanady. Mamy umowy m.in. z kilkoma wojewódzkimi związkami piłki nożnej, współpracuje z nami też kilka klubów z Podkarpacia. Ubieramy sportowców od stóp do głów, posiadamy bardzo szeroki asortyment, a zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować nawet w 24 godziny od zamówienia – wylicza Tomasz Szulc, współwłaściciel firmy Tomadex.

Więcej na ten temat już wkrótce…